78966
  • radical
    #58226
    utolsó 2 legendarymat frissen kezdett játékban, nulla illetve 1 NVnél, DPS gearben találtam. kb 100mf.
  • Action
    #58225
    Nekem 28-al kevesebb,de ezek szerint akkor az a plusz 30 sokat tudna dobni...:) Mert nekem azért jóval kevesebb esik mint Neked,pláne setből:) Bár tegnap kiesett egy elég jó Grandfather.:)
    Beruháznék egy socketes,LOH-os sun keeper-be off-handnek de a patch után úgyis ugrik a WW barbárom...:S

    amúgy hányas paragon szinten vagy? :)
  • Lammer
    #58224
    Encsivel 301 :)

    valorokkal ugye ertelemszeruen: 376 :)

    felraktam 29.9-re... elmegyek kicsit alszom, ha valakit erdekel es meg nem adtam el, akkor 27-be odaadom (no alku, nincs nekem fee, o" is jol jar, mer' a legolcsobb inna), szerintem ez korrekt :)
  • Action
    #58223
    Mennyi az alap MF-ed? Ha nem vagyok indiszkrét...:D:D
  • Lammer
    #58222
    Koszonom szepen! :)

    nem kell valakinek innen??? Nem kellene feet fizetnem, es kitalalunk okosba egy koztest xD
    [greedy]
  • szektor20
    #58221
    Ér, olyan 30 milla körül. Am grat :)
  • Lammer
    #58220
    uhhh, 1 nap kimaradt legend nelkul, mert meloztam, tokre vartam mar, hogy nyomjam... :DDD

    mondom megyek egy laza kort... lepnek ki (almos vagyok+3x klikkelek felre a faradsagtol, halal)... na meg1 mobcsoport, oszt kielepek...



    ez er valamit??? :) most mar viszont akkor vegigtolom a cratereket, meg a tornyokat xDDD

    es egy fallen magebol pottyant crater 1 elejen :))
  • Psychedelic #58219
    Blizzard fórumon beszélték, hogy 5-10%-al nö a mobok dmg-e, csak ott egyben irták, hogy a mobok hp-ja meg 20%-al nő szintenként, ezért irtam. Viszont azóta megnéztem a multkori képet, és persze jóval többet nő a HP, igy értelmetlen az egész topic amiben tárgyalják. Szóval pont ezért nem lehet kiindulni abból, amit fórumon irnak, kék post meg nem volt róla. Ez a több affix is egy faszság.
  • sanyiiiii
    #58218
    Messze nem fognak 20x annyit sebezni MP10en mint mp1-en :P
  • Psychedelic #58217
    Hivatalosat nem találtam, arra meg amit playerek irnak nem tudom mennyire lehet építeni. De tippre kb olyan %-ban nő a dmg-is ahogy a hp, vagy egy kicsivel kevesebb. Mondjuk most olvastam olyat is, hogy magasabb MP szinten, több affix van a championokon, MP10-en 8-at irtak, ezt mondjuk nem tudom, nem sokat teszteltem ptr-en, talán ha megöltem 5 packot összesen, azokat is alacsonyabb MP-en, mert a magason szétcsaptak, de nem is figyeltem mennyi affixük van. De ilyet irtak forumon, hogy MP5-on már 6 van, majd lehet felmegyek és megnézem valamikor.
  • setuh
    #58216
    Es meg most sincs semmi info,hogy kb mikor jon a patch?Mar nincs is kedvem jatszani addig...
  • UltraZord
    #58215
    Arról tudni valamit, hogy mit sebeznek pluszban? mert eddig csak az mf, és hpról volt szó
  • UltraZord
    #58214
    Azt észrevettétek, hogy egyre rosszabbul fut a játék? Vagy lehet, hogy csak nálam, de ssd-n fut, és elég pöpec gépen, de hirtelen úgy leesik a frame, hogy képregény. Tudtok valami drivert, vagy beállítást ami tuti?
  • Psychedelic #58213
    Mar mp1-en os olyan lesz, az MP lényege, hogyha bekapcsolod optionsben, onnantól, minden act-ban minden mob 63-as szintü lesz, és ez alapján dobja a loot-ot. Most ugye act3-tol vannak 63-as mobok csak.

    Ha nem kapcsolod be, minden marad úgy, ahogy eddig volt, gyenge mobok, szar loot act1-ben.

    Az hogy MP 1, 5 vagy 10, nem változtat a looton, csak annyiban, hogy minden egyes MP szint 25 mf-et ad, igy most már ha paragon 100 vagy, és mp10-en farmolsz 5ös nv stackel, 625 mf-ed lesz. Cserébe jóval erősebbek lesznek a mobok.

    Mondjuk a legujabb ptr buildben, duplázták a legendary és set drop esélyt.
  • UltraZord
    #58212
    nekem az a problémám ezzel, hogy kb az a pár hónap semmis, ami eddig volt, olyan értelemben, hogy sokkal gyorsabban fog jobbakat dobni, mint eddig valaha. A sok szint meg szintén baromság, és publikot öl. Ki fog ott játszani egyáltalán még... már ha eddig megtette is.
  • UltraZord
    #58211
    elméletileg még jobb is lesz, mert 5 össel magasabb lesz a magic find alapból
  • setuh
    #58210
    Tenyleg akkor igy bekapcsolva,mondjuk egy vault of assasinnak mp5-on kb olyan lesz a lootja mint most act3-nak?
    Mert akkor a fene se fog tobbet act3on farmolni.
  • Psychedelic #58209
    Az fog ezzel a patchel szívni, aki eddig nem tudott act3-at farmolni, mert ha most bekapcsolja a MP-t, sokkal erősebb lesz act1 mint eddig volt, act2 szintén. Szóval, hiába lesz MP1-el már sokkal jobb a loot, mert minden mob 63-as szintü lesz, ha eddig nem tudtad act3-at farmolni, ezutan bekapcsolt MP-el nem fog menni act1-2 sem. MP kb. minden act-ot, act3 nehézségüre pakol, max egy kicsit könyebb mint most, de én pl nem érzékeltem, hogy sokkal könyebb lenne, ellenben volt 1-2 olyan pack act1-2ben ami duván szétcsapott így felerősítve. Pl dark cultist championok act1-ben embertelen nagy dmg-et tolnak rád.
    Persze nem kötelező bekapcsolni, farmolhatsz nélküle is, csak akkor pont olyan szar loot fog esni act1-2ben mint most.
  • Psychedelic #58208
    A mostani 1.04-es act3-as nehézség, az kb a monster power 2-3-nak fog megfelelni. Kék post szerint.
  • Action
    #58207
    Lehet h rosszul értelmeztem ,de mintha a mostani lenne az 5ös...nem vagyok benne biztos.
  • TurboX
    #58206
    neked meg ezt a kettőt:)
  • jazzy
    #58205
    Akkor fölösleges volt rá 3 postot áldoznod. Géza.

    #58206 Csak én tudok neked felfele is válaszolni, régen minden jobb volt úr és nem írok új fölösleges postot.

    Többieknek: Mekkora szorzóval fognak dobni a mobok 10-es erősségen? Illetve a mostani az 1-esnek fog számítani?
  • TurboX
    #58204
    nekem is az első, azért mentettem el:)

    #58203: nyugi géza, sehol nem írtam hogy baj csak azt hogy én eddig is megtaláltam a ledzsenderit a földön, pisz:)
  • jazzy
    #58203
    Nem értem a problémádat esküszöm. Neked fáj, hogy ezt megcsinálják? Vagy mi a baj?
  • radical
    #58202
    hát nekem még soha nem esett legendary bossból. :(
  • Hegi90
    #58201
    igaz az is benne van, hogy d2-ben nem nagyon vártál legendarykat csak bossokból, itt meg néha azt se veszem észre, hogy duplapakk van, aztán leesik -valahova-
  • Hegi90
    #58200
    lehet.
  • TurboX
    #58199
    d2legend
    d3legend

    nem úgy látom, aztán lehet hogy színvak vagyok:D
  • Hegi90
    #58198
    sokkal feltűnőbb volt a betű színe. Ezeket a sötétbarnákat alig lehet észrevenni.
  • Skill
    #58197
    ah ár alatt eladó gemek.
    radiant star
    perfect star
    sárga és lila csak kicsi van.
  • Fpocok
    #58196
    Ilyen a PTRen? Kurva jól néz ki.
  • LocalPatriot
    #58195
    Nem játszottam, de a gondod a patch-el megoldódik.
  • pimpi001
    #58194
    mint sokan masok en is zenet hallgatok jatek kozben. szal tokre nem izgat ha mas hangja lessz az itemek csorompolesenek a foldon.
    de ez csak egyeni velemenyem.
  • Psychedelic #58193
    Játszottál már WW barbárral? Rohadtul nem fogod észrevenni, hogy kiesett egy legendary a trash mobokból, mivel szimplán a tornado öli meg öket, és sokszor már nem is látod őket a képernyőn. Úgy meg az egész build megvan lőve, ha én ácsorgok és nézegetem esik e valami abból a 2 csontvázból vagy sem, mert közben lejár a zerk. Szóval jelezzen csak.
  • Skill
    #58192
    sms és egyből postolja ki facera ha loot esik! =)
  • TurboX
    #58191
    a következő gond az lesz hogy túl vékony az a fényoszlop, nem elég erős a fénye így könnyű elmenni mellette

    d2ben sem emlékszem extra effektre ami a lootot illeti mégis elvoltunk vele:)

    kezdenek elkényelmesedni a játékosok:D
  • ErrOrHUN
    #58190
    Nyugodtan írhatna systemmsg a msgboxba, hogy kidobta a cuccot, mint mondjuk l2ben. Sőt a poén kedvéért a pénzt egyből betolhatná inventoryba, mint l2j-nél(az egyetlen használható fícsőr volt)
  • Fpocok
    #58189
    Tényleg jó, hogy csinálnak vele valamit... én is többször visszamentem, mert mintha láttam volna valami barnát a földön... De tényleg jó lenne, ha SMS-t küldenének :D
  • jazzy
    #58188
    Cserébe neked se rosszabb :) Én is hang nélkül játszok, de ne sajnáljunk már másoktól egy ilyen apró featuret.

    #58187 Háát nem biztos, amikor 20k dpsel szaladgáltam sima volt, de amikor 100k dpses wizarddal mentem volt, hogy otthagytam legendaryt, mert 1 hiteltem még néhány elit packot is és csak rohantam, végigfutott a szemem a cuccokon, ezt tuti nem láttam volna.
  • LocalPatriot
    #58187
    És sztem a játékosok 99%-a, mert aki még most is játszik, sztem tuti csak farmol.
    De komolyan, Medievil most azzal a képpel mit akarsz? Sztem rajtad kívül mindneki észrevenné... de majd írj blizz fórumba: Írja ki piros betűkkel (azon a részen rózsaszínnel) hogy "Legendary item dropped by *mob*"