78966
  • setuh
    #58266
    Nincs anyim lvl 20 vok csak mondtam egy szamot,es nem vok epp csoro de se nem gazdag,annyi penzem biztos nincs,hogy egy barbar szintjere geareljem a karit.
    De ha jol ertem te azt tanacsolod,hogy mindenki kezdjen egy barbit?Ne legyunk mar nevetsegesek,legyen balance es kesz.Ha rossz lora tettel volna nem lenne ilyen nagy szad.
  • setuh
    #58265
    Mondom ez nem opcio,es remenykedek,hogy a blizzard fordit majd egy kis figyelmet a monkra is(vagy egy kicsivel tobbet es akkor majd jot rohogunk a barbikon,bar kicsi erre az esely)
  • Hegi90
    #58264
    150 óra paragont belebasztál a monkodba és még mindig csóró vagy?
  • Hegi90
    #58263
    jah, ezt félreértettem, ezesetben maradok az előző kommentemnél.
  • Hegi90
    #58262
    egy darab mf nincs a karimon kb.
  • Hegi90
    #58261
    de amúgy ha nem vagy 50 lvl fölött, még nem késő váltani.
  • setuh
    #58260
    Epp a farmolasnal nem m1 az a +mf es gf
  • Hegi90
    #58259
    farmolásról volt szó.
  • setuh
    #58258
    Paragon te egyszeru :D
  • Akra
    #58257
    #58248 Hát ez csodálatos. bracert is lehet cserélnem akkor a ms speed miatt. az is egész biztosan vagy 500milla mint minden más.
  • setuh
    #58256
    Persze,hogy folynak a lenyegi kulonbseg nem a top monkok kozott van,hanem egy csorobb monk es egy csorobb barbar kozott.Es ezzel a monk streamesek is egyetertenek.
  • Hegi90
    #58255
    milyen 150? miről beszélsz? :D
  • setuh
    #58254
    Gondoltam ezzel josz,4 ora + 150 mig eljutok arra a szintre ahol most vagyok a monkal,kosz a tippet,ugyes vagy!

    Pedig kurvara irigykedek,mert nem lenne nagy dolog a blizz-nek ranyomni kis buffot a monkra,hogy ne csilliardokba keruljon a fel gaerelese.
  • Hegi90
    #58253
    akkor nem tudom miért sírnak a monkok, én pl. tryhard_nmitty streamjét szoktam néha nézni, neki a main karija monk, és elfolynak előtte a pakkok.
  • Hegi90
    #58252
    kb 4 óra csinálni egy barbárt.
    hajrá, nem kell irigykedned.
  • setuh
    #58251
    Neked fun,nekem nem,hogy tudom mas vigan farmol ugyannyi penzbol mint amennyit en rakoltottem a monkomra es nekem megse megy olyan gyorsan.
    Am milyen movement speed buffrol beszelsz?A barbarnak van alapbol tobb?Mert monknak van passzivja es aktivja is ami noveli az ms-t.
  • Hegi90
    #58250
    igen, basszuk el ami fun, okos.

    Amúgy ha dobnának valami movement speed buffot a monkoknak, simán jobbak is lehetnének a barbároknál.

    witch doki se szar:
  • setuh
    #58249
    Nem bannam ha a foldig nerfelnek a barbarokat,akkor kb egy szinten lennenenek a monkal
  • Hegi90
    #58248
    mert a sprint kevesebbszer fog ütni, mint ahogy most, így a life on hit kevesebbet tölt vissza adott idő alatt. Persze ez damage függő, de olyan 50-60k sebzés környékén már jobban megéri a life steal. Ahogy már mondtam, a szegényebb barbárok szopni fognak, mert nekik nemcsak a life on hites cuccokat kell becserélni, és life stealeset venni, hanem még több damage is kell.
  • Action
    #58247
    Miért lesz jobb a life steal?
  • Hegi90
    #58246
    life steal kell majd loh helyett, meg mégtöbb movement speed, hogy pótold a kimaradt damage-t.
  • Hegi90
    #58245
    a top ww barbárok ugyanúgy farmolnak tovább ahogy eddig, a szegényebbeket meg megbasszák. Kb ennyi fog történni.
  • Action
    #58244
    Sztem igen,elsősorban azt kell megnövelni.De majd ha kijön végre a patch akkor okosabbak leszünk.Bár lehet addig jön vki nálam jártasabb és tud adni biztos választ.:)
  • Akra
    #58243
    #58241 értem. Tehát a loh értékkel tudom kompenzálni?vagy a jobb geart mire érted mi változzon?
  • Lammer
    #58242
    megint dobott egy legendet... de megorultem... towerben, megint phasebeast... de csak egy izzucob ;(((
  • Action
    #58241
    :) ha jól tudom 12% fog csökkenni a LOH ennek köszönhetően.Vagyis lassabban fogja visszatölteni az életedet a tornadok sebzése...
    Tehát jobb gear kell majd hogy működőképes maradjon ez a build.
  • Akra
    #58240
    #58231 Kicsit utána olvastam a sprint runának. a proc értékét 0,2 - 0,08 redukálják. Kérnék egy magyarázatot,hogy értsem is. :)
  • Action
    #58239
    El nem tudom mondani mennyire gyűlölöm a Blood Clan Occultist-eket meg a Fallen Fire Mage-eket...:D:D
  • Lammer
    #58238
    nekem nagyon ritkan nem dob... erdekes... ha junkot dob, de akkor is dob...

    amitol viszont a hajam egnek all, azok a rare tegezek! magas int+vittel!!!!44 de azt mocsok mod szpemmeli a lelkem :DD
  • Action
    #58237
    Igen ezt én is észrevettem már...hiába van magas MF-ed,ha nincs meg az 5 NV akkor nem mindig dob sárgát.:)
  • Lammer
    #58236
    most viszont tortent egy erdekes: ugye 301 MF+3 valor, csak kek, mondom okes... kovi pack, csak kek... direkt visszamentem, doublecheck... nem, nem dobott designt sarga helyett :DDD van ez igy is :)
  • Lammer
    #58235
    Szerintem ez MF ertek kerdese, nem? Persze esik sok (junk)... Paragon csak ad bele erteket, oszt jonapot :) nem?

    Action: igen, nekem is ez a tervem! hajra! :)
  • Action
    #58234
    Na akkor már csak 3 szint és én is 20as leszek.És nekem is ez a tervem hogy szép lassan elhagyni a MF geart.:)
  • Fpocok
    #58233
    Én is most hagytam el a 20-at. Te nem vetted észre, mintha több sárga esne sima mobból?
  • Lammer
    #58232
    Action: 20-as paragon

    who am I 7: Tudom, de miota 20-as paragonban vagyok (utolso sessionom elott), "atfordutam" +1-el :) nem gond, most nem nyulok a gearhez, csak ha annyira pluszba megy, hogy a legrosszabb geart ami MF-et ad, lecserelem majd egy brutal jora ami nem ad majd +MF-et

    MoLc: koszonom, de nem tudnek mit kezdeni vele :)
  • Action
    #58231
    amennyire én tudom visszaveszik majd a patchben a run like the wind procc-át,pont azért mert túl erős lenne egy jól gearelt ww barbár még mp10 hez is.Legalábbis ezt olvastam vhol.
    ez nem jelenti azt h nem lehet továbbra is haladni vele,csak gondolom jobban át kell gondolni majd a geart.
    most nem találom hirtelen a forrást...még az is lehet h rosszul emlékszem vmire.:)
  • Akra
    #58230
    #58225 Ez engem is érdekelne. Szinte ugyan az maradt a WW-s barbár. vagy még se? :)
  • ToCsEk
    #58229
    miért ugrik ww barbár? moldran, kongor simán tolja ptren is
  • MoLc
    #58228
    nekem van mellé egy gatyám eladó...
  • who am I 7
    #58227
    nem 300 + nv a cap?