78966
  • Fpocok
    #58306
    Ha bennleszek, felveszlek, aztán megbeszéljük.
  • Systore #58305
    archon wiz
  • Fpocok
    #58304
    Mi vagy?
  • Systore #58303
    akinek van kedve act3-at farmolni coopban, vegyen fel.
    nincs kedvem egyedül.
    danee47#1376
  • ToCsEk
    #58302
    After 60 hours playing HC Barb, I farmed 15 min with my Archon Wiz SC, and found this 1630 DPS IK BoulderBreaker
  • TurboX
    #58301
    basszus PéTéeRen nem esik ennyi barna mint neked :DD
  • Lammer
    #58300
    lehet pont az a 30 szamit! :) nem probalod meg, hogy egy kicsit bealdozod a tobbi ertekedet MF-re??? szerintem hosszutavon jo ez a strategia, mert neha-neha azert bedob egy nem rossz cuccot, igy lesz aranyad es a jovoben, jobb cuccokat fogsz tudni megengedni magadnak :) persze nekem is viszket a "tenyerem", hogy amiket eddig eladtam, abbol most jol felgearelem a karit, de nem! majd eljon annak is az ideje :)

    turelem, tornaterem :))
  • Action
    #58299
    komolyan nem tudom h mi alapján van a drop...csak 30 Mf-el van Neked több és sokkal több legendary esik...félre ne értsd nem irigylem tőled,mert örülök neki h van aki szerencsés.:)
  • Lammer
    #58298
    na, lehiggadtam... tok jo, hogy esnek a legendaryk, de nem mindegyik olyan tuti... most is pihiztem, visszamasztam act3 elso pack, egybol egy legendary belt, fel is ugrottam hirtelen, aztan vissza is ultem, mert "csak" egy angel hair :) remelem konzisztens marad az RNG velem szemben :)))
  • Lammer
    #58297
    :DDDDD nagyon gagyi vagyok meg coop szinten act3-ra, cimboraval is act2-ot tolunk coopban, de ott nem ilyen jo ugye a drop :(

    multkor toltottem egy szelvenyt es csak 1-esem volt (2 pont 1-el ment melle)... par feladassal azelott is 1 talalat (ritkan lottozok) :SSS

    szerk: most kivancsisag kedveert meg nem leptem ki! elmentem osszeszedni megint 5 valort es visszamentem, de nincs ott SEMMI! van ennek egy cooldownja, hogy az itemek eltunnek? :)
  • TVelvet
    #58296
    Dobj már meg a battletagoddal, megyek veled farmolni. :D


    /lottozz már bzeg../
  • skinnyman
    #58295
    Az 57-es, azzal nem is lehet jo kb :)
  • Hegi90
    #58294
    yup
  • Lammer
    #58293
    akkor jo, koszi! :DDDD

    sourceot sajnalom... coop partnerem wizard... megneztuk volna, vagy az is gagyi? :S
  • Hegi90
    #58292
    2handerek amúgy is szar áron mennek.
  • jazzy
    #58291
    Megmondom én neked, Vigilancenek hívják és a legolcsóbb 70.000 gold ahban, 1360as damagel ami közel maxos.
  • Lammer
    #58290
    meg sem merem nezni, hogy az a level63-as 2hander mit erhetett... :((
  • jazzy
    #58289
    Én azt mondom még így is 3x annyi legendaryt találsz 2 nap alatt mint egy átlag player 2 hét alatt -> szard le.
  • Lammer
    #58288
    megprobaltuk

    -teleport
    -leap
    -vault

    nem mukodott... :((((
  • sanyiiiii
    #58287
    igaz :(
  • sanyiiiii
    #58286
    egy barbár akiben megbízol hogy nem lép le a cuccal esetleg?
  • Lammer
    #58285
    uhh ott a pont
  • Hegi90
    #58284
    és hogy szedje fel ha nem látja?
  • Lammer
    #58283
    spirittel sem megy...

    es ki lenne az a "megbizhato"???
  • sanyiiiii
    #58282
    mondom próbálj meg belemenni abba a szarba spirit walkkal, ha nem megy híjv be a játékba egy megbízható barbárt hogy WW-vel menjen bele és szedje fel
  • Hegi90
    #58281
    dobd fel redditre, ők tudják hogy kell szarvihart csinálni belőle.
  • setuh
    #58280
    Hat en nem hagynam annyiba,bar neked ahany legendary esik mostanaba, lehet m1 :D
    Egymas mellett 2-ot meg en is most latok eloszor,de meg csak nem is hallottam ilyenrol
  • skinnyman
    #58279
    Hat en meg egy narancsot is csak egyszer-egyszer lattam a foldon tobb szaz ora jatek alatt. De egymas mellett 2-t, wtf?
  • Lammer
    #58278
    EZT NEM HISZEM EL!



    szerintetek erdemes irni a supportra? azert az a level 63-as pole biztos nem piskota...
  • Action
    #58277
    uhh bazdmeg...ráadásul 2 darab...részvétem! :(((
  • setuh
    #58276
    Ilyen mar nekem is volt, szerencsere csak sargaval,de en nem tudtam felvenni.
  • sanyiiiii
    #58275
    Barbár azokba bele tud menni WWvel, próbáld meg spirit walkot vagy ilyesmi hátha :P
  • setuh
    #58274
    Jah csak mire barbarral is eljutnek lvl 20-ra monkal mar 30 lennek es igy tovabb,es ezert is nincs kedvem mar ujbol kezdeni,annyit am se jatszok mar vele.
  • Lammer
    #58273
    MI A F*SZT csinaljak???

    NEM TUDOM FELVENNI! szetvag az ideg!

  • Psychedelic #58272
    Nem tudom másnak mi a kevés pénz, amiből OP-ra fel lehet gearezni egy barbárt, nekem kb 30 millából, nem sikerül OP-ra gearezni. Fényévek választják el a karit még az OP-tól, és most kéne igazán a zsebembe nyúlni ahoz, hogy innen elöbbre lépjek.
    Ha olyan WW barbárt akársz, ami 1.05 után, egy normálisabb MP szinten is tud farmolni, nem 10, mondjuk csak 5, ugy hogy ne haljon meg minden percben, és ne 2 napig kelljen ütni 1 packot, alsóhangon szerintem egy 200 milió, ha ez valakinek kis pénz, kérem adjon kölcsön, és majd ha OP leszek meghálálom.

    Ha meg soha nem játszottunk WW barbárral, csak megnéztünk pár streamet ahol több száz miliós gearekben futkosnak, ne találjuk már ki, hogy milyen fillérekböl, milyen OP karit lehet csinálni...
    Szerintem, egy olyan embernek aki napi 1-2 órát tud játszani, a kis pénz nem több száz milió, 30-40 millióbol, pedig nem csinálsz OP ww barbárt.
  • Hegi90
    #58271
    de papíron nem esik sokkal jobb cucc, mint egy lv 1-esnek.
  • setuh
    #58270
    De,veluk is volt.A fo bajom az,hogy eddig szinte mindegyik karakter volt op, csak a monk nem...
    Am igen, jelenleg kb 2x ilyen eros barbarra volna penzem, mint most a monkom,de mivel nem vok hc diablo gamer,nekem az a 20 paragon igenis sok.
  • setuh
    #58269
    Valoszinu megprobalom erre a buildre felgearelni a karimat a patch utan.

    Addig meg pihen.
  • Hegi90
    #58268
    "annyi penzem biztos nincs,hogy egy barbar szintjere geareljem a karit."

    akkor most mi is a bajod?
    a barbárok kevés pénzből is fel tudják magukat húzni OP módon, de neked nincs pénzed egy rendes barbárra? különben a dh-kat meg wizákat korábban is fel lehetett gearelni fillérekből, velük nem volt bajod... :D
    20-as szint meg nem annyira vészes, 60 MF....
  • Hegi90
    #58267
    de, mikor nem volt még a ww elterjedve, wizát húztam fel, és abból geareltem fel a barbárt.