78966
  • setchoo
    #58346
    Bemutatom az új húsklopfolómat! A Craterben esett.



    Barbi
  • Aspyrin
    #58345
    húbaszdmeg, nájsz!
  • Lammer
    #58344
  • Lammer
    #58343
    mar megijedtem, hogy en sem maradok MA legendary nelkul (akkor ez a masodik Andi^^) xD



    act3, damned lvl2, rare "nyelves" brigad
  • Dondark
    #58342
    Jajah ez már milliárdos cucc :D
  • sz4bolcs
    #58341
    ez ilyen ~milliárdos cucc sztem
  • sz4bolcs
    #58340
    jézus Ez mennyit ér?
  • Rogerke
    #58339
    Act 3 // Keep 3 // 206 mf
  • Cortinaar
    #58338
    Grat, hol találtad? milyen mf-el? Baráti.
  • Rogerke
    #58337
    HOPSZ : D

  • Cortinaar
    #58336
    Igen, én is erre vágyom, hogy legyen olyan küldetés, mely kerüljön 3 órába, de legyen esély arra, hogy valami igazán jó legendary, vagy szett item essen, vagy akár egy jobb sárga. Nekem is hiányzik a Diablo2-ből az, amikor fehér tárgyból sárgát lehetett csinálni, ráadásul elég erős lett belőle, függött a fehér tárgy ritkaságától. Most minek vannak a játékban fehér és fekete tárgyak? Semmi értelme, már a sárgákat is kevesen veszik fel, max. a 63-asokat. Gamble? Mekkora volt. Biztosan lehetne valami hasonló, jobban átgondolt gamble szerű dolgot létrehozni. Hiányolom pl. a főbossoknál lévő ládákat, melyek lehetnének speciálisak, csak lvl 63-as tárgyak pottyannának, illetve szintén nagyobb eséllyel löknék ki a legend és szett itemeket. Goblin pl. elég ritka, miért nem csak lvl 63-as itemeket dob? Félreértés ne essék, nem kell, hogy minden körben potyogjanak az elit tárgyak, de azért jó lenne, ha nagyobb eséllyel esnének. A főbossok droppjáról már nem is beszélek, szörnyen, gonoszan gyenge tárgyakat droppolnak. Lehetne olyan küldetés, mellyel akár egy Radian követ kapnál ajándékba, vagy külön részekből lehetne összetenni. Tehát, küldetés, titkos pályák, ajándéktárgyak, gamble, jobb kovácsolás kellenének.
  • Lammer
    #58335
    tamogatom! :)
  • who am I 7
    #58334
    Banhammer bot.A battle neten tudsz ra tiketet nyitni az accountodrol, blizz majd segit..
  • Action
    #58333
    ban pls!
  • Psychedelic #58332
    Inkább adjanak neki funkciót, nekem nagyon hiányoznak, az ilyen ügyeskedések amit a 2-ben voltak. Pl a kovács csaj küldije, aki fehérből rare cuccot tudott csinálni, LoD elött, ott is csak rare fegyverek voltak jók, simán huztunk karikat 80 fölé, minél nagyobbra, mert annál jobbra volt esélyed elvileg, vagy legalábbis ez volt a szóbeszéd, és csak utána használtuk el a 3 nehézség utáni rewardot, aztán vagy örültél vagy nem, de egy rakat jó fegyvert sikerült csinálni. Vagy a kockás soj-os bohockodások, igaz ahoz a nagy orosz soj dupeolas is kellett. Vagy akár a LoD-os socketes küldi.

    Most ez a gyürü gyártás egy jó dolog, de valami olyat is kitalálhatnának, amivel a szegény ember is ellehet, valami küldi amit ha letolsz, a fehérből raret csinálhatsz, és a jó statra jobb esély legyen mint a dropból, csak magas statokat adjon ilyesmi, aztán felszednéd a fehéreket, olyat amit szeretnél, és tolnád a küldit. Unalmas már a sima mob farmolás, föleg, hogy a kövi patchben, mindig javitanak egy kicsit, és már most sincs kedvem farmolni, mert idegesit amikor kiesik az 52-es rare, és mindig az van bennem, hogy jöjjön már a patch.

    Esetleg azt is megcsinálhatnák, hogy a paragon lvl ne kari hanem acc függö legyen, hogy ne legyél 1 karakterre korlátozva ha azt is szeretnéd felhuzni. Aztán lehetne olyan, hogyha 1 karival letolod inferno diablot, kapsz vmi durva rewardot. Simán több kedvem lenne, felhuzni mindenféle karit, mert mondjuk jó haszon lenne a rewardból, mint 1 karival runolni egész nap.
    Mondjuk ha barbárral elöször ölsz diablot infernon, ad 1 random IK set db-ot, aztán arra, hogy az embertelen durva legyen, ugyse lenne nagy esély, de legalább tudnád, hogy jön a reward, a setek ára is kicsit lejjebb menne, mert azért elég vicces, hogy 30-40 milla egy olyan item, ami még szar is, alacsony statokkal, csak mert IK.
  • Voldi
    #58331
    Sziasztok

    Szeretnék jó pénzt szerezni Diablo III pénzből. Milyen jó botokat tudtok ajánlani automatizált farmolásra?

    -SZOBELI FIGYU! ITT NE!-
    szerk by Lammer.
  • Lammer
    #58330
    vegre temanal vagyunk! :)

    Eleg sokat Titan Questeztem... Ott ugye ugy volt megoldva, hogy 'xy' gomb volt beallitva neked a sima (es talan a torottre is) utana jottek ugye a magikusoknak is kulon gomb... nekem csak rare folott volt ott is belove, hogy azokat mutassa... ez nem nagy cucc, gondolom... hivatalos forumon tuti felvetettek, vagy nem? kerjuk ezt 1.0.5-be is! :)

    tokre jo lenne, ha csak a rare es folotte+gem+recept, design(+esetleg poti) kombot mutatna, igy be lehetne settingelni fa**an...
  • TurboX
    #58329
    ha már itt tartunk a fehér tárgyakat is igazán kivehetnék hogy ne kelljen annyit bogarászni
  • who am I 7
    #58328
    valoban vicces 63as mobokbol az 51_52es ilvl cucc, nem is ertem,h gondolták..
  • sanyiiiii
    #58327
    akkor tolok egy a3at, hátha átköltözik hozám a mákod :D
  • Fpocok
    #58326
    Épp ideje lesz! :D
  • ToCsEk
    #58325
    infernon elvileg csak 58tól fog esni
  • Lammer
    #58324
    tudom (de olyan "jol" mutat)! csak az eselyt... az uj patchben elvileg lesz minimum drop szint, igaz?
  • who am I 7
    #58323
    az mf nem hatarozza meg az item minoseget.
  • Lammer
    #58322
    382-es MF(!!!)

    elfogytak a legendaryk :DDDD



    strategia eme roppant durva loothoz!
    -Lájfonhit!!!!44
    -socketbe legnagyobb zold!!44
    -pávörleveling item! 49-ik szinten mar lehet hasznalni! pfuuuu

    hajra! :DDDD
  • Lammer
    #58321
    nem packbol, GOBLINBOL! ;)

    nyitottam egy topikot, hatha...

    meg ment support ticket, kivancsi leszek :S

    ps: "neked"... vettem ;)
  • Prof William
    #58320
    Végülis megoldódott. Simán leszedtem a battleneten át.
  • sz4bolcs
    #58319
    Ja, hogy neked polearm, meg spiritstone 1 packból :D:D:D
  • Lammer
    #58318
    #58314

    "303+75 ugye a valor" ^^

    kicsit off:
    Sz4bolcs a megmondhatoja, hogy vegigsirtam a pokeres topikot: -> allandoan lemakoln(t)ak... zsinorban vesztettem jobb mutatasokkal pre-flop allin es tarsait... de ez ugyan ugy folytatodott eloben... nagy szazalekban buktam el a 90 es/vagy feletti elonyoket kikenyszeritett allineknel (gyak 1-2-3 outok)

    most ha nem problema, akkor makolnek ^^ es total jol esik :)))
  • skinnyman
    #58317
    Na menj a picsaba, mennyi az mf-ed? :)
  • Lammer
    #58316
    nah, akkor most le fogtok lo"ni xD

    megvan az otodik xD, reggeli szet, utana a bugos dupla, nem reg egy hair, most meg egy ceremonial xD

    proof video kell? xD

    tudom, mindenki utal :DDDD



    szerk: mekkora loal! tok fun ez a tor (hat nem egy dps fegyo, az tuti)! :D
    idez egy fetisht ha bejon a csensz, meg MF-et ad ^^ (int, max mana, socket) megint trashmob dobta
  • horpeti
    #58315
    :) szép. Nekem 193 van unbuffed (12 para lvl DH). Most esett épp egy Three Hundred spear. :)

    Majd lehet gyúrok még rajta, mert bőven erős vagyok, de végülis a paragon lvlt is akarom tolni, szal nem akarom kicentizni.
  • Lammer
    #58314
    Szia!

    303+75 ugye a valor... majd ha 313-at elhagyom akkor fog erkezni egy nem MF-es durva gyuru, remelem :) (13-at ad az egyik)
  • horpeti
    #58313
    Helló, mennyi az MF-ed? A Max. 300 + 5 Valor?
  • Rehom
    #58312
  • sanyiiiii
    #58311
    5 forintot tudok ajánlani érte
  • Rehom
    #58310
    Eladó d3 acc, akit érdekel írjon !
  • Action
    #58309
    az a gond ha beáldozok még vmit MF-re akkor nem maradok talpon...így is pont határon mozgok,de így még tudok haladni jó tempóban.Van kb 20 millám és forgatom a tőkét AH-ban de mintha ott is belassultak volna a dolgok...
    Nem adom fel és türelmes vagyok,csak néha már kicsit fáraszt...
    Lehet szünetelek kicsit és játszom a kutyával egyet:)
  • Prof William
    #58308
    Vagy a lejátszó hibája?
  • Prof William
    #58307
    Új gépem lett de a D3 valamiért iszonyú lassan települ fel. 5 perc alatt vagy 1 százalékot mászott felfele...

    Mi lehet az oka? Nem bírja a 64-bites wint-?