78966
  • berlinboy6329
    #58546
    Enyém 30 volt,lol.

    1.5 tiszta moslék lett.Úton-útfélen legendary esik,elveszik a varásza az egésznek.Most biztos megverhetném ugyanazt az eredeti ár töredékéért,mert tele van baszva az AH legendaryval.Legalább lemegy a fasza cuccok ára,mint Witching hour.Úgyis kéne egy.
  • Lammer
    #58545
    ez most ironia akart lenni or what? :)
  • Aspyrin
    #58544
    Jaja, én is jártam már ebben a cipőben. :)
  • Petersson
    #58543
    Nagy tragédia nincs. Már bideltek rá annyit, hogy kis hasznom is lesz. Csak ezért kár volt hajnalig fenn maradni...
  • Aspyrin
    #58542
    Don't worry, két milláért átveszem. ;)
  • ToCsEk
    #58541
    fail :D
  • Fpocok
    #58540
    Úúúú.... ez szar lehetett :S
  • oneal1
    #58539
    én is megjártam ugyan ezt:)
  • Petersson
    #58538
    Tanmese balf.szságomról.
    Vasárnap hajnalban nagyvadra(nekem az)vadásztam AHban. 15-30misit érő Sun Keeper volt a célpont, melyet utolsópercben időzített biddel 3:20-kor sikerült 8misiért elcsaklizni. Sátáni kacajomtól rengett a ház, egész addig, amíg krzébe nem akartam adni barbáromnak. Ekkor kacaj átváltott halál sikolyba. Barbárom döbbenten tapasztalta, hogy jobbkezében lévő sun keeperhez nem tudja megfogni balkezébe az új sun keeperjét!!!

    Ez meg miféle barba-trükk?!?!
    Most mondjátok, hogy már a legkisebb diablos funok is tudják, hogy kettő ugyanolyan legend tárgya nem lehet az embernek egyszerre....
  • gandrus
    #58537
    Ez de durva.
  • Lammer
    #58536
    jeeeeee, megvan a breki ^^

    WD-m

    (5 misiert nagyon barati volt, szvsz)
  • Lammer
    #58535
    koszi! ^^

    rakerestem... inci-fincit rosszabb mint az enyem 6 millbe van buyout... nosza felraktam 5.89-be :)

    aminek viszont poen szinten orulok, hogy talaltam olyan armort monknak, hogyasszondi:
    armor: 417
    socket: 1
    dex: 173
    vit: 74
    phys res: 30 (erre fele kellene mennem, van par guberalt phys cuccom... passziv miatt ugye)
    life regen: 594 (!!!! :D)

    wow! ment is bele egy star emerald ^^
  • gandrus
    #58534
    Azért ez se rossz. :)

    Csak ez a sajátom, nem eladásra.
  • sz4bolcs
    #58533
    Am mit érez a gyűrű?
  • sz4bolcs
    #58532
    lol, az mán szép :D
  • SLICK
    #58531
    omg, honnan szereztél IK set cuccokat? :o na meg látom van Skull Grasp gyűrűd is... Nem kis összeg lehetett felcuccolni a karaktered. Megnézhetem a karakter lapodat?
  • Psychedelic #58530
    Nah, megvan az első set item drop-om, 0 mf gear.
  • TurboX
    #58529
    a hét sztárja :



    mondjuk meg is lepődtem volna ha nem dexes és tudom használni..
  • horpeti
    #58528
    Hehe. :D
    MF: 302
    Lépek 1 paragont és akkor visszarakhatom a scoundrelem, vagy már kibírok 1 szintet 300 nélkül. :)

    Mondjuk fájdalmasan gyengítettem le magam, -12% movement, mert inquisitort cseréltem 20 MF-re. Szal majd az visszakerül, amint lehet. :)
  • Lammer
    #58527
    gratu! csak igy tovabb!!! :)

    apropo!

    sracok, ez mit erhet???

    valor 1 utan vagyok es egy goblin "menetkozben elhagyta" :DDDD

  • horpeti
    #58526
    Na, már 282 az MF-em, és +1 valorral keep1en kiesett egy Ivory tower.
    Napi 1 legendary megvan. :DDDD
  • Rogerke
    #58525
    Kiesett ma mind a kettő Danetta set item, ami ér összesen 3 millát, de nemrossz azér : D
  • horpeti
    #58524
    Most poénból spidert használok extra lassítónak, tök jó, +15% damage mindig cull the weak. De egyébként a boart használnám 1.05 tanknak és plusz védekezésnek. Pláne, ha amúgy a többi meghal cooldownon belül. :)

    Amúgy fogalmam sincs, a mostani gearemmel mennyi MP level menne farmnak (ha egyáltalán megy vmi), most simán farmolom az akt3at. 55k DPS-sel.
    Mindjárt vége a runnak, természetesen SEMMI! :D De a csomag már megint tele rarerel :P
  • horpeti
    #58523
    Igazság szerint nekem mindegy, mi jön, de nem jön egyik se.
    Még nem találtam milliárdos rare-t, eddig amiből élek az egy talált inna pants, amit 30ért adtam el. :D

    Persze ilyen pár 100k-s rarek jönnek lassan, abból építem a bankot.

    Ma megy a 3. runom, megint tele a pakk rarerel. :D 2 paragon szintet is lépek ma, hurrá... :D
  • Eksz
    #58522
    A wolf,spider,boar "kap csikot". Wolfnak spidernek semmi ertelme mp5 folott kb instahal.
  • Lammer
    #58521
    haromszaznal (MF) :D

    egyebkent mindenki a legendaryra gorcsol... szerintem tok hulyeseg... nekem is ugye estek olyanok amiket egyszeruen nem erte meg eladni, annyira nyomott volt az ara... inkabb fieryre tortem... komolyan sokkal jobb egy olyan rare amit korabban Szabi linkelt vagy Rogerke :) Talalj sok jo raret, oszt kesz :)
  • horpeti
    #58520
    Na, megeszi a fene, hogy a válaszadás után jut eszembe: :D

    Én ma 2x pucoltam ki akt3-at siege brakertől (felvéve 5 valor a keepben), és semmi normális sem esett, rareből 1-2 apró.
    Ez nem tudom, jó-e, vagy sem. Minden esetre az MF nincs meg 300, most csak 257. Persze tegnap is pucoltam többször és nem esett semmi. Kiváncsi vagyok, hanyadik runnál lesz valami.
  • horpeti
    #58519
    Pucolj nyugodtan, nem volt benne semmi érdekfeszítő, bár nem tervezek spammelni, csak most hirtelen sok volt a gondolat egymás után.
    Sajna nincs szerkesztési lehetőség. :)
  • Lammer
    #58518
    Horpeti, omlesztve a reagalasok:

    1 paragonra nem tudom mennyi jut (legendaryt egybeveszem a szettel), mert nem szamoltam... minimum esik 1 nap, ma eddig 2, tegnap is... elotte volt, hogy ugye 5... :DDD

    WD petek eletereje skalazodik a karid eleterejebol, ez nagyon hasznos, szerintem :)

    reggeli zold meg narancs ota nem nagyon esett hudejo... egy amu a monkomnak... meg egy 1007-es egykezes dex-vites-life steales (2.5) mace, de szerintem az sem er sokat mert nincs rajta crit es/vagy socket :(((

    Csak egy jotanacs: legy oly szives es a gondolataidat szedd ossze 1-2 hszbe... koszi! :) Nekem csinalsz csak plusz melot :D
  • horpeti
    #58517
    mondjuk szerintem a comparable azt jelenti, hogy kap csíkot. A többi meg Blizzen múlik.
  • horpeti
    #58516
    Wolf: Now has comparable durability to one Zombie Dog
    Spider: Has slightly more durability than the Wolf Companion
    Boar: Has more durability than the Spider Companion

    Hogy ez mit takar nem tudom. Mondjuk, aki tesztelte PTR-en az biztos tudja. De ezek számban nem kifejezett dolgok.
    Csak annyi, hogy összehasonlítható a durabilitása a zombi doggal (ami jelentheti azt is, hogy 3x olyan gyenge, mint a dog. :DDD
  • sz4bolcs
    #58515
    A 20 milla ütötte meg először a szemem a kommentedben, arra válaszoltam, de am. sztem semmit nem ér ez a ring, amit linkeltél.
  • Systore #58514
    pont azért "more durable"
  • horpeti
    #58513
    Mondjuk 30 másodperces cooldown lesz. Kiváncsi leszek, hogy fogja bírni. Ha 5 másodperc alatt meghal, akkor az úgy sux. :D
  • horpeti
    #58512
    Kösz! Ebben a percben olvastam az 1.05 releaset és mivel azt írta, hogy olyan lesz a wolf, mint a zombie, meg more durable pet, ezért rögtön arra gondoltam, hogy itt lehet élete lesz. :D

    Akkor majd kiváncsi leszek az 1.05-re, előtte nem tesztelem. :)
  • sanyiiiii
    #58511
    1.05ben a boar, a wolf és a spider úgy fog működni mint a wd petek
  • horpeti
    #58510
    Ja, meg azt is olvastam, ami végülis így már leesett, hogy mivel nincs élete, így nem is támadják és nem is veszi le az agrot. A WD pet-e viszont tök jól leszedi. Ez tetszik... :)
    De csak ezért nem váltok WD-re most már, végülis nincs is rá nagy szükség, van más skill.
  • horpeti
    #58509
    Ja, olvastam valamilyen fórumon, hogy a zombie dogok és bearek jó agro pullerek... A DH-ére sajnos ez nem mondható el.
    Végülis mindegy, csak így fölösleges a játékba perpill. :D

    1.05-ben is csak a buff-ért lesz érdemes nevelni.
  • horpeti
    #58508
    Ja, tesztelve. Sajnos full leszarják. :) De az enchimet is. Direkt rá se lőttem és mindig tök messze voltam, 2x olyan messze, mint a pet és enchi. És csak rám jött.
  • gandrus
    #58507
    Gondoltam akkor megyek most már act3-ban is, hátha találok valami értékelhetőt. Act3-hoz már a teljes gear kell, amivel csak 177% az mf 5-ös valorral. Egész nap mentem, több órán (kb. 4-5) át egyhuzamban, aminek köszönhetően a fél act3-mat megcsináltam (az elejétől). Az első Sin Heart tornyáig jutottam, még annak az első emeletét is kipucoltam, és semmi. Se legendary, se értékes rare vagy plan vagy akármi. :S