78966
  • horpeti
    #58506
    Ja, és a gargantuádnak van élete, ugye? A print screeneken az van fent az enchi mellett, ugye?

    Na most a DH companion nem jelenik meg ott, vagyis azt valószínűsítem, hogy emiatt nem is támadják, mivel akkor unlimited life tankja lenne a DH-nak.

    Vagyis nem használható tanknak. De azért teszek egy próbát, úgyis van egy feles slotom. :D
  • horpeti
    #58505
    Játszottam most elég sokat és kb. 1.5 para lvlt is léptem. Legendarynak köze nincs. Nálad 1 para lvlre azért jut minimum egy legendary, nem?
  • horpeti
    #58504
    Aha, erre voltam kiváncsi. Majd 1.05-ben kipróbálom a boar companiont, kiváncsi vagyok, mit csinál. Ahogy most nézem, semmit nem agrozik... A followerem szokott 1-2őt, de ha sokáig húzom meghal. :D ill. mindig beállok mögé, ha lőnek :P

    Váltottam enchire és vettem neki grand viziert... Meg a quiverem is MFesítettem. 266 az MF. A 300-hoz topazra kell majd cseréljek. Csak azt nem nagyon akarom. Majd még meglátom. Ha találnék a 300-zal legalább 1 eladható legendaryt, már megérné az átalakítást. :)
  • Lammer
    #58503
    tul vidam! :D

    keresek gyorsan egy kis lustmordot ^^
  • Lammer
    #58502
    100%-ban en sem vagyok biztos, csak a sajat tapasztalataimat tudom leirni!

    Amikor sok a mob, akkor nem tudja leaggrozni a gargantuam az osszeset... ez lehet, hogy azert van, mert a kozelsegem*** dob egy triggert az ellenfelnek es engem is elkezdenek tamadni... de ami a tuti, hogy ha egy packbol mar csak egy villain marad, akkor az csak a gargantuaval foglalkozik...

    ***kozel kell mennem, mert a grave injustice meg nekem csak 8 yardra hat... nincs pickup radius gearem (meg), sajnos :)

    remelem segitettem :)
  • horpeti
    #58501
    A Gargantuanoddal kapcsolatban érdeklődöm, hogy úgy láttam egy videóban, hogy ez a pet szépen letankolja az ellenfelet, és ráadásul az ellenfél fókusza is rámegy. Ez általánosságban igaz, vagy csak épp olyat láttam?

    Csak mert DH esetén azt látom, hogy a companionja (pl. boar) hiába rohan rá az ellenre, az tök le se szarja és jön rám.
    A witch doktoros videóban meg azt láttam, hogy folyamatosan helyezte pl. a zombie dogokat is, és azzal nyert kis időt.
    Nem tudom, hogy ez csak zombi spec vagy a DH-val is működik.
  • Fpocok
    #58500
    Aha, hát persze... micsoda?
  • sz4bolcs
    #58499
    Bár attól függ mi a jó ár az értékéhez képest. Pár százezret kapsz érte az már tök jó ár...
  • sz4bolcs
    #58498
    Nem.
  • Lammer
    #58497
    akkor ami most a monkomon van amu (most talaltam nem is oly' reg) azt is el lehetne adni "jo" arban? :)

    minnya' leszedem rola :D

    monkleany

    (krood kontroll rulez?)
  • sz4bolcs
    #58496
    Aha, hát persze.

    Én ezt árulom 20 milla alatt 3 napja:

  • Lammer
    #58495
    hidd el, hogy minden effortot meger az act3! igyekezz at gyorsan! :)

    mas: skacok!

    mint emlitettem, hogy a garbage itemekbol epitek egy monkot... de most talaltam egy olyan targyat ami tobb DPS-t ad****, de kevesebb LOH (-139), viszont ad meg stealt 2.9%-ot... mi a jobb megoldas?


    **** nem ad dexet, igy csak a dps elonyom lenne 156 buffolva (+kozel 500 HP-t ad plusszba)...
  • Daell Drow
    #58494
    Hat nekem meg annyi se esik hogy egyatlan AH erdemes legyen, legtobszor az gesz instant vendor. Amugy ACT 1-2 megy, mivel durvan felezodik a dpsem. De ezen varialok hogy act 3 is azert menjen fullos mf gearben.
  • Hedgehunter #58493
    Nem rossz, osszeszedek egy par milliot es megnezem fel tudok e oltozni act2-re...
  • Fpocok
    #58492
    Segítenétek belőni kérlek? AHban láttam egy picit több dexel, picit több crit damaggel... 20m körül. Ezen viszont van "fizikai ellenállás"... ami szerintem valamennyit dob, mert végülis ez a legjobb res. Mit gondoltok?
  • Crokin
    #58491
    Akkor hallgass blackmill-t :) (youtube)
  • Lammer
    #58490
    hol farmolsz?

    ne aggodj, a rarek tulnyomo tobbsege instant kuka nalam is... azaz betores ha 1K arany alatti :))

    tegnap ment el egy rare gagyo netto 1.6-ba, oszt ennyi :)
  • Lammer
    #58489
    ha int lenne str helyett en bejelentkeztem volna erte! :)

    nekem a jovoben nagyon kell a premium rare (vagy jo leg, set) + radius a grave injustice-hoz :))
  • Rogerke
    #58488
    Én a reflect dmg miatt gondoltam hogy értékes : D
  • Daell Drow
    #58487
    Ez szerintem egy nagyon jo cucc, azt nem tudom hogy tobb szaz millio de sokat er. Magas str, van vita es jo all res. Bonuszkent radius is, nehogy alulra lod nagyon az arat.
  • Daell Drow
    #58486
    En is mar napok ota full mf gearben tolom, alap+nv%381MF. De igy sem akar esni semmi, igaz potyognak rendesen a sargak minden sarkon. De azok 95%-a tovabra is kuka, legendet nem is lattam.
  • horpeti
    #58485
    Nah, cseréltem cuccot, 236, és alig lettem gyengébb.
    A 300-tól messze vagyok. Még azt is el tudom képzelni, hogy a 299 is még gagyi, és a 300nál van valami epic boost. :P
  • Rogerke
    #58484
    Ez mennyit érhet srácok ugy reálisba? Ah-ban eléggé elvannak szálva az árak : D (100-200 mill ilyenek)

  • horpeti
    #58483
    Na, király. Én lenyomtam Akt3at teljesen ma, de nem esett semmi értelmes. 14p levellel 200 + 75 MF.

    Egyre inkább azon vagyok, hogy meg kéne szerezni a 300 MF-et. Elég elgondolkodtató nézni, hogy neked mi esik :)
  • LocalPatriot
    #58482
    Ezek után mondja vki hogy nem számít a magic find a legendary ill. a set itemekre... :)
    GG!
  • Lammer
    #58481
    korabban mondtam, hogy nem koltok mas karira... de most "kapcsoltam", hogy nem is nagyon kell... ugy is talalok egy kilo rare-t... hat akkor a "talalatokbol" fel is oltoztetem a monkomat, szepen lassan meg max craft (ha jon valami ertelmes ujitas craft ugyeben a jovoben)...

    lootokbol oltoztetve (csizmat meg vettem korabban) :)

    Monk from loots :)
    act1-re tokeletes :)))
  • TVelvet
    #58480
    Bzmeegmae :D
  • Lammer
    #58479
    nyah... megerkezett a masodik is :DDDD

  • Lammer
    #58478
    Jo reggelt!

    elso run, sima succubus vagy phasebeast... damned level 2... er valamit? :)



    Amorphis marad :)))
  • gandrus
    #58477
    Ez az én Wizardom.
  • gandrus
    #58476
    Nem kevés idő, az biztos, viszont olyan 50k dmg, 40k life, olyan 800+ all ressel, meg majdnem 6000-es armorral egyelőre elég act3-hoz is. Mondjuk még csak Keep Depths level 2-nél tartok.
  • Hedgehunter #58475
    Az gaz... honnan szedjek annyi gmg-t meg allres-t.?
  • gandrus
    #58474
    40k life és 50k dmg olyan 500-600 all ressel elég act2-re wizarddal. Armorom olyan 4000 körüli volt az energy armorral.
  • sz4bolcs
    #58473
    Monk kezére?
  • Traky70
    #58472
    :) Tegnap act III runt pont a skycrown-on felyeztem be. Első pakk dobott egy 40EUR-os Immortal King's stride-ot :) Szóval nem tudom, hogy mennyire lehet beazonosítani hogy melyik a jó hely. Nekem pl. az utóbbi hetekben act III minden részén esett már set...
    Ma végre megtörtén azt a csoda is, hogy 1 elit 2db legendary-t dobott...
  • setchoo
    #58471
    Na ez vajon mire jó???

  • horpeti
    #58470
    Meg a monk is. De főleg a paragonozás miatt nem lehet mindegyiket tolni. Úgyhogy most játszom a DH-val, max. ha megunom, és addigra összefarmol zsét, akkor fel tudok öltöztetni mást is.
  • horpeti
    #58469
    Majd kipróbálom. :)
    Én keep-től szoktam végignyomni a történetet Azmodanig, bár általában a felénél belefáradok. Így folytatom, de úgy hogy keepnél felszedtem a valorokat. :P

    Na, nyomom is kicsit.
    Olvasgattam a witch doctort is, az is tetszik.. De mindennel nem tudok. A DH is tetszik. :)
  • Hedgehunter #58468
    Wizard vagyok 3800 armor, 24K damage, 360allres, 28K life as act2 ben nem tudom levagni az elso "kek" bandat....??
    Hova feljodjek..?
  • Lammer
    #58467
    nyah... baretommal elkezdtuk coopban hardcoret :)

    jo lesz! (foleg a halal :D)

    o" DH, en monk... majd meglassuk ^^ eddig csak belekostoltunk a tortenetbe, de remelem birni fogjuk :D