78966
  • sanyiiiii
    #58706
    Ha nem használod akkor szerintem rakd bal gombra a kutyákat és máris felszabadul egy slot egy hasznos skill számára :P
  • Lammer
    #58705
    hehe! :D

    el kell mennem egy kis idore, gondoltam elotte egy gyors kor... valor 3

    direkt a shot miatt majdnem meghaltam xD (hogy lehessen latni white mob pottyantja)

    ilyen fegyot mar vettem encsinek xD nem baj, majd eladom az egyiket :) ez ilyen reggeli early birthday bonus? :DDDD

  • Lammer
    #58704
    KATT :)

    tulajdonkepp level 60 megszerzese ota nem hasznaltam a poison dartot :)
  • sanyiiiii
    #58703
    Egyértelmű hogy fent kell tartani, 650 int az sok :P

    Egyébként köpködés helyett ghost bombot próbáltad már?
  • Lammer
    #58702
    macko meg me'g hatekonyabb, ha a soul harvest fullon van ^^

    es egy nem 5 masodperces csetepatenal, meg max annyi soulom van, amennyi a packbol meg eletben van (illus pack nekem nagyon fincsi) :) ezert neha picit bekiteolom magam white mobok koze (ahol lehet es/vagy van me'g) xD
  • sanyiiiii
    #58701
    "(talan annyi, hogy nem jo ez a skill az 5 csillio eletes pack/bossoknal)"

    azokra ott vannak a mackóid :P
  • Lammer
    #58700
    hat technikas ez a karakter, az szent... ha ugyesen csinalom, akkor no problem... neha felveszek egy gyorsito shrinet es akkor tenyleg easy :)

    WD

    nezd meg a karinak a 3 passzivjat***... azokat jol "hasznalva" eleg jokat lehet veluk tomegbe hentelni :)

    (azota leptem 1 szintet xD)

    Szabi!

    LOL! elment 5 perc alat a jordan... ki a f*szom vesz ilyen bena gyurut? xD


    ***
    vessel: ez nagyon allat, gyorsan jon vissza eleve a ket skill amit most hasznalok es a 90 seces cucctol meg "keteletes" a kari :)
    gruesome: mivel mar az offom ad 20 radiust, igy kezd durva lenni ez a skill is! magaert beszel, dps boost :)
    grave: tomeghent kompatibilis skill :)) off adja a 20 radiust, tulajdonkeppen ez olyan erzesre, mint a wizardoknal a masscrit... egy itt ugye nem critre jon, hanem killre... viszont ha beindul a gyilok tomegben, akkor lehet spammelni a "sebezhetetlenseg" + tomegsebzo runas harvestet :) MENTAL, ha ezt nerfelik, abbahagyom a WD-t :D (talan annyi, hogy nem jo ez a skill az 5 csillio eletes pack/bossoknal)
  • gandrus
    #58699
    Hogy megy az act3 ilyen kis sebzéssel? Nem szenvedős? Nem tudom, hogy a Witch Doki milyen, azért kérdem, de nekem nagyon oda kell figyelnem act3-ban, hogy ne haljak meg, és még így is előfordul néha, pedig 54k a dps-em, armorom is több az egyik skill használatával, all resem is elég magas.
  • sz4bolcs
    #58698
    najólvan, maraggyámá xd
  • Lammer
    #58697
    mieeeer nem oculus???? ;((((((

  • gandrus
    #58696
    Nem bánom, ha nem esik továbbra se legendary, ha esik még olyan rare, amit az #58610-ben linkeltem. ;)
  • gandrus
    #58695
    Hehe, köszi az infót. :)

    Akkor csak könyvet veszek lehet. Régóta fáj a fogam a Radiant Star Emeraldra. :) Emeraldok közül csak annak az egynek hiányzik a receptje.
  • sanyiiiii
    #58694
    Azaz aki nem mázlista annak 2x0 fog esni Lammernek meg napi 10 :P

    Egyébként jewelry árak fognak átrendeződni, ha valakinek áll halmokban a ládában érdemes tőle még most szabadulni mivel patch után lesz 63-as affix rollokkal és mindenki azt akarja majd, a mostaniaknak meg lemegy az ára. Ez persze az olyanoknak akiknek nagyon szarok az ékszerei (pl.: én) jó hír mert patch után lesz olcsó upgrade.
  • Psychedelic #58693
    Érdemes várni a gear fejlesztéssel, 1.05-ben duplázzák a legendary meg a set drop ratet, bizom benne, hogy mennek majd lefelé az árak. Nekem is félra van rakva a pénz. :)
  • gandrus
    #58692
    Akkor tiszta mázli, hogy nemrég átjutottam végre act3-ba, és azt is majdnem végigvittem, már csak Azmodan van hátra. :)
    Meg most már van is pénzem (73,5 millió) tovább fejleszteni a felszerelést. :D
  • Psychedelic #58691
    Ha nem kapcsolod be a MP, akkor minden marad a régi, vagy még könyebb lesz, viszont akkor ezeket a dogokat se kapod meg, ergó továbbra is szar loot esik act1-ben, igy nem lesz érdemes farmolni.

    Akinek van gearje jelenleg act3-at farmolni, az patch után, még könyebben farmolhat, akár magasabb MP szinten, sokkal több mf-el, sokkal jobb lootert, bármelyik act-ban amihez kedve van.

    Akinek nincs, az folytatja azt amit eddig is.
  • skinnyman
    #58690
    Hat ennek kurvara orulni fognak akik hellrol jonnek at act1be :)
  • Psychedelic #58689
    Mióta PTR-en berakták a Montster Power rendszert tesztelni, és miután kijön az 1.05, a rendes szerveren is 63-as szintü mobok lesznek act1-ben is, igy pont olyan nehéz mobok ellen harcolsz ott is mint most act3-ban.
    Erről szól a MP, az amire reagáltál.
    Persze mob fajtánként változó, de van olyan act1-es mob csoport, ami 2 mp alatt szétcsapja a fejem, holott, act3-at tudom farmolni. Act2 pl. szerintem a legnehezebb lesz.
  • skinnyman
    #58688
    Miota pont olyan nehez?
  • Psychedelic #58687
    Act1 is pont olyan nehéz lesz mint act3, ergó azt farmolod amelyiket kedved van.
  • Lammer
    #58686
    nekem is csuriban volt a kezem :) zunit megtartottam volna :)

    koszi! :)
  • Systore #58685
    zunimassáért szoptam volna

    gz
  • skinnyman
    #58684
    Wtf, igy mi a f@sz ertelme lesz act1-bol kimozdulni? :D
  • Lammer
    #58683
    koszonom, nem is ^^
  • gandrus
    #58682
    Gratula! Hatvanötödször kb. :) Te Mázlista!
  • Lammer
    #58681
    nah ez egy nata :)

    es nem is voltam maxos valorban...

  • Lammer
    #58680
    JAJJJJJJJJ izgulok! nem merem idzni :DDD

    van egy rakas ilvl62-es ring, konyorgom jo legyen!!!!

    zuni vagy nata? na vagy valami junk? AAA :DDD





  • gandrus
    #58679
    Na, 90 millióért nem vitték el másfél nap alatt, én meg türelmetlen voltam, így 85 millióért beraktam. El is vitték 85 millióért. :))
  • pimpi001
    #58678
    de azt se hogy 2 napja miert csak kekek esnek
  • Agaba72
    #58677
    Szerintem ez így ebben formában egy nagy baromság lesz......a játékosok 90-99%-a mlvl 1-n fog játszani.
  • ToCsEk
    #58676
    persze a legendary dropot megint nem írták le ....
  • pimpi001
    #58675
    szep kis tablazatok.
    aranyos a monsztak hp-janak novekedesi szazaleka.
    illetve nemsok ertelme lessz az mf cumoknak. kezdes is bedobalni ah-ba amig meg talan eladhatok.
  • ToCsEk
    #58674







    Monster Power: More Guts, More Glory
  • Lammer
    #58673
    :DDDDD
  • ErrOrHUN
    #58672
    A kis testedet fűszoknyában, hogy 6 órányi farmolás után legendary vagy set item drop nélkül tudjunk szidni :)
  • Lammer
    #58671
    (mit szeretnetek bannerbe? szivesen beteszem)
  • Lammer
    #58670
    Hey blizz!!!

    ilyet mar kaptam! :D



    szinte csak keket dobos sessionben -.-
  • ToCsEk
    #58669
    meglett barbárral lvl60, hellen act4en kinyitok egy ládát, erre barna lvl54es handcrossbow xD :(
  • Fpocok
    #58668
    Én is erre gondoltam elsőre, de nem volt tűz. Semmi olyan nem volt, amitől beindult volna. Ezért nem értettem.
    Mondjuk mindegy, pont a kör elején volt 0 buff volt rajtam.
  • Lammer
    #58667
    370-es MF (4-es valor) es csak ke'k??? hmmmm, de najsz :DDD

    (elotte 3 packbol is csak 1 dobott gagyi sargat)