78966
  • ToCsEk
    #58746
    act3at szerintem könnyebb lesz farmolni, több az elit egy helyen, act1en kevés, meg ott lesz a kulcsdobó boss spawn is :D
  • Lammer
    #58745
    ugyanott... packbol, par percel kesobb.... AAAAh bedobogott most a szivem, mert egy witchingre fajna a szivem... de ez most nem jott ossze (pofamat igy is befogtam) :)

    xDDDDDDD


  • horpeti
    #58744
    Na, megyek egy runt én is maxMF-fel, még a monster power előtt. :)
    Aztán úgyse tudom, melyik ACTban nyomjam. Furcsa, hogy a relatíve egyszerűbb ACT1ben ugyanolyan minőségű tárgyak fognak esni, mint ACT3ban..

    Most ugye ACT3ban esnek a normális tárgyak, ACT1-2ben meg marhára nem.. Az egész a monster levele miatt van, mert ACT2ben jelenleg nincs 63as monster? Csak erre tudok gondolni...
  • sz4bolcs
    #58743
    Te melyik isten(ek)hez imádkozol? :D
  • Lammer
    #58742
    JEEEE ez szerintem Lacuni lesz^^

    white mob megint :)

  • Jowanson
    #58741
    Macival, Acid Cloud-al, bármilyen nagy manaköltségű spammolható skillel én nem használnék PtV-t mert távolról sem hatékony (+20% dps increase +30% manaért), GI meg jól kombózik a TotD-el, nomeg a BBV-nek is jól jön a GI-ből a CD redu.
    Persze van az a DPS ahol már "megéri" (mert olyan gyorsan ölsz hogy mire elfogy a manád az ellenfelek is elfogynak), de ez ~80-100k körül illetve afelett szerintem.
  • sanyiiiii
    #58740
    Ha már max dpsről van szó akkor ne helyette hanem mellé, spirit vessel helyett :)Bár ehhez már kell szerintem mana regen gear rendesen.
  • who am I 7
    #58739
    nem arra értettem a kezdőséget..attól, h nem tetszik, még nem vagyok kezdő v. nem kezdő.Egyszerűen megnéztem, az atmoszféra az ötlet az egész nem tetszik és kész, egyáltalán irreleváns ez esetben, h mi vagyok.Akinek tetszik, játszon vele ennyi..nekem d3 sokkal élvezetesebb, még, ha csak legendeket/set-eket farmolok, akkor is.Persze, nem tökéletes és a nyűgöm úgyis mondom..
    Igen, nem csak ruhákat..de a logika ugyan az..farmolsz - dolgozol unásig, majd megkapod a jutalmat item - pénz etc... :)
  • Lammer
    #58738
    Koszonom!

    Na igen, ezen en is agyaltam, de azert dontottem ugy, mert a helszgombok nem spawnolnak minde'g!

    kovetkezo runban feltetlen csekkolom, mert a macik miatt nagyon fogy a mana, ha meg atteszem manaloposra barmelyik skillt, akkor meg nem lesz DPS, ejjj :)

    btw: persze elso probalkozasnal kivancsi voltam mennyire tudom Azmodant levenni arccal, haaat azert kellett rohangalnom :DD

  • Jowanson
    #58737
    PtV helyett próbáld ki a Gruesome Feast passzívot ha már úgyis van TotD offhand-ed. 2 health globe után ugyanott leszel dmg-be, a manaköltséged jóval lecsökken, és a globe-okat manatöltésre is használhatod -> több maci, több dmg, nem is beszélve ha 5 globe után spammolod (+50% dmg).
  • setuh
    #58736
    Az elmenyrol beszeltem,mindekettonek ugyanaz a celja,hogy szorakoztasson, es dotaban egyaltalan nem mindegy, h kezdo vagy,vagy nem,de errol tenyleg nincs ertelme tobbet beszelni.
    Igen csak az eletbe nem csak ruhakat kapsz jutalomba :D kicsit tobbszintuve kellett volna csinalni ezt a jatekot,legyen meg valami ami miatt leuljek jatszani es nem jovok azzal h a d2 jobb volt mert sztem am nem,talan csak a multi resze,de ez ma mar nekem keves hogy ugy lekosson mint anno a 2-es.
  • Lammer
    #58735
    pokkiralynot szetszedtem, mint foxi a labtorlot :D nagyon allat :)
  • who am I 7
    #58734
    mivel más kategória.Így nincs értelme róla nagyon beszélni, nekem inkább vicces, másnak nem.Kezdő vagy nem kezdő tök mind1.Valójában a D3 hűen tükrözi az életet... :D csak itt nagyobb %-ban van jutalom...
  • Lammer
    #58733
    skacok!

    ennel Dépéesesebb (hu, de szep szo :D) buildet hova lehet meg fokozni? :)
    minden epito jelleg hszt elfogadok...

    WD DPS like build

    karimhoz:
    WD-m
  • setuh
    #58732
    Ingyen van,mondjuk az alap,hogy egy diablo sose fogja azt az elemenyt nyujtani mint egy jo dota meccs :)bar kezdoknek elhiszem h vicces.
    A diablo am olyan mint egy munka,farmolsz, amit igazabol utalsz,hogy aztan kapj valami jutalmat erte.
  • who am I 7
    #58731
    pvp kellene nagyon d3-ba..meg bumpolt textúrák :D aztán ütne, mint tájszon.Meg jobb lenne kis egyediség, bár az már mindegy (wow skillek).Nade, pvp-hez szerintem nyugodtan tizedelhetnék a crit dmg-t és crit chance-t.Egy paragon ladder is jól jöhetne esetleg..amit fél évente resetelnek mondjuk, meg valami értelmesebb item sink.Jelenleg más játék egyáltalán nem izgat..dota vicces inkább :D ingyen van legalább?Még a PoE-ben reménykedtem...de mozgások vérgagyik, a szörnyek meg itemek sem tükröznek túl nagy fantáziát.
  • setuh
    #58730
    Pont igy vagyok en is :D,vagyis mostansag mar inkabb egyensen dota2-re megyek ra :D
  • Pacho
    #58729
    Azt olvastam először, hogy "dolgozni".....már megijedtem....
  • ToCsEk
    #58728
    hogy vagy képes napi 10órát farmolni?:D én 1-2óra után úgy megunom hogy az hihetettlen, sírva menekülök dota2zni

    :(
  • Lammer
    #58727
    semmi gond... :) mar irtam is, hogy havi kb. 20-21 X 10-14 ora :)

    Szabi:

    Off:
    En makos??? Nem is tudom kinek volt napi 2 royal flush-ee'?!?!? :DDD
  • Lammer
    #58726
    -automatikus
    -nem, ingyenes

    amugy szia!
  • momoxp
    #58725
    Patch-ek maguktól települnek vagy valahonnan le kell szedni?
    A blizzard oldalás a hitelesítő sms az pénzbe kerül minden 1es hitelesítésnél?
  • ToCsEk
    #58724
  • sanyiiiii
    #58723
    Amcsiknak kell a dupla droprate mert szegények túl buták ehhez az eszméletlenül bonyolult játékhoz!

    :P

  • Skill
    #58722
    vegyél fel. most tolok egy kör lolt a napi winért aztán megyek.
    egyébként most nagy a kísértés . kijött a XCOM_Enemy_Unknown .
  • Fpocok
    #58721
    act3ban benne vagyok.
  • Skill
    #58720
    inferno act 3 esetleg 4.
  • Fpocok
    #58719
    Pár kört merre?
  • Skill
    #58718
    skill#2715 ha valaki 1 óra múlva jönne pár kört vegyen fel. 1h+shield barbár. (dps nem olyan gyászos)
  • Sunrider924
    #58717
    Nyugi, kozben javitottak. Azt mar csak halkan kerdezem magamtol, hogy megis hogy johetett letre ez a kis "baki", amit ki kelett javitani.
  • Fpocok
    #58716
    bassza meg.
  • pimpi001
    #58715
    ez aranyos a blizz-től 
    na lol
  • Sunrider924
    #58714
    Gondolom nagyon meglepodsz ezen, de kepzeld, a hivatalos eu oldalon csak a javitas utan lett ilyen, miutan felelossegre vontak az oldal foruman a blue-kat, hogy mi ez az okorseg, aztan Takralus sietett javitani.
  • ErrOrHUN
    #58713
    Ez a hivatalos oldali
  • who am I 7
    #58712
    ja pont előbb néztem az egyik linket és láttam a 16%-ot..tegnap meg mintha 8%-ra emlékeztem volna...hát mit is mondjak, ez elég gáz
  • Sunrider924
    #58711
    Lenni vagy nem lenni-igaz ?
  • sz4bolcs
    #58710
    Sztem csak néha-néha megöntözi a mákültetvényeket..
  • oneal1
    #58709
    Te Lammer, mindenféle rosszindulat nélkül, had kérdezzem meg, hány órát nyomod naponta, hogy ennyi mindent találsz? egy átlag érdekelne:)
  • sz4bolcs
    #58708
    Visszamennyé! :D
  • Lammer
    #58707
    hasznalom mint allat, kisniperezni a szemeteket tok jo (meg a sokcsillio hapes villainok ellen addig sem "malmozok") :)