78966
  • Skill
    #58666
    én arra szavazok akit nem zavar , hogy pár hetente beírom , hogy : WTS d3 gold. =)
  • UltraZord
    #58665
    nem, modi haverja, ja és egyet értek a többivel is, de ne offoljunk, szerencsére már eltűntek innen, akár lehetne házigazda választás is mielőtt kijön a peccs
  • LocalPatriot
    #58664
    Neki nem permaban, hanem egy pisztoly, és egy golyó kéne... meg a két gyökérnek is, aki állandóan nyalt neki.
  • setuh
    #58663
    Permabant kapott legalabb?
  • LocalPatriot
    #58662
    Character info jó lenne.
    Csak ne legyen még egy madár a hg...
  • MEdievil
    #58661
    Ha stonefort vagy jégmezőkön vagy akkor a katonák előszeretettel ütlegelik helyetted is a goblint. Nekem volt már hogy egy sarokba beszorítva 3 őr verte szerencsétlent.

    A kráterben pedig még egyszerűbb. Az idiótája bele spawnol a tűzbe, és ha nem haladsz elég gyorsan akkor már csak az 1-2 goldokat látod elszórva mire odaérsz.
  • Fpocok
    #58660
    Faszomat blizzard beléd...
    Haladok act3... meglátom, hogy esett egy legendary: Póni bot darab volt :SSS
    FUUUUU BLIZ
  • sanyiiiii
    #58659
    El sem tudom képzelni milyen szörnyű érzés lehet amikor valaki tolja a minuszkákat mint az állat és az illető pluszocskákat kap helyette. Még szerencse hogy nem mindenki életét keserítik meg ilyen hatalmas gondok.
  • TurboX
    #58658
    wéaesdé:D

    bár egy banner tényleg nem ártana
  • Traky70
    #58657
    Saját MF számít.
  • unusual
    #58656
    Üdv. Tudja valaki miként működik partyban mostanság az MF? Átlag,vagy a saját MF számít?
  • Fpocok
    #58655
    Az mitől lehet, hogy full új játék, bejöttem crater1-be... épp hogy látótávolság szélén látok egy goblint... hozzá sem értem, se én, se kísérőm... ahogy megláttam, egy másodperc múlva el kezdett szaladni... mint ha sebeztem volna. WTF?
  • Lammer
    #58654
    nah itthon ujra...

    most adtam el 74 millio aranyat... egyre kevesebbet er... es tisztan a lehuzas utan, meg plane lo*aszt sem kapok...

    most igy meg is tort a lenduletem... :(

    no, azert elviszem majd paragon 100-ig... oszt minden tapos targy megint ajandek lesz :)

    (megyek aludni)
  • Skill
    #58653
    irigylem , ha valakinek csak ennyi kell XD
    amúgy wts (eladó) d3 gold.
  • UltraZord
    #58652
    az a tróger jonnyka szétszrkiptelte múltkor, hogy a mínuszt amikor adják a savazásaira pluszt kapjon, ezért nincs, neki ettől állt a pecke, nem száni?:D
  • sz4bolcs
    #58651
    "De azért biztos random a drop... nem állítgatják ám pl. AH függvényében."

    -Azt hittem, ez hivatalos álláspont..
  • setuh
    #58650
    Kene egy uj hazigazda,jo lenne a banner meg az egy ket extra vissza.
  • setuh
    #58649
    Am valoszinu tenyleg ez lehet a hatterbe...
  • Traky70
    #58648
    Csak nem lehúzta blizz a droprate-et? :( Semmi atom item link...
    Múlt hét kedd óta (akkor max-oltam ki az MF-et) minden nap esett legalább 1 set és 3-4 legendary (minden nap kb. ugyanannyit játszottam,ugyanannyi MF-el, gear-rel). Tegnap már csak egy fehér mobos béna legendary, ma meg még az sem. De azért biztos random a drop... nem állítgatják ám pl. AH függvényében.
  • Lammer
    #58647
    a'z, bezuztam jelentem :D

    Holnap sajnos melo... atadom a stafetabotot masnak (az ugyeletes crap legendary findereset xD)
  • gandrus
    #58646
    Ez nem a Butchers sickle? Egyszer nekem is dobta, asszem valami hétszáz-valahányas dps-el, de bezúztam, amikor láttam, hogy AH tele volt vele, és 38-40 k aranyért. :)
  • Lammer
    #58645
    nekem csak ez jutott Azmo lairjebol (intes, socketes 507, erted...) :SSS



    nem baj... napi harmadik megvolt :))
  • esgerus
    #58644
    hátezmákomolyan....dehát....ajj.... :D gg
  • ToCsEk
    #58643
    te.. lopod a droppunk :D töröld a karaktered ^^ xD
  • Systore #58642
    nem :DDD

    de ez mostmár nem normális. :DDDDDD
    cydaea is dobott zöldet

  • Lammer
    #58641
    megint egy legendary... brimstone-nak jo lesz -.-

    ugy nez ki, hogy a white mobok csak sz*r legeket dobalnak nekem... :(



    btw: ujra felfedeztem a splinteres poison dartot... sokkal hatekonyabb vagyok vele... tomegre ott a maci, viszont succubusra, clan varazslora, fire magere es az ilyen hasonlo undormanyokra meg ott a splinteres PD :)
  • pzs
    #58640
    Köszönöm, nagyon korrekt ár.Sajnos rengeteg dolgom van az AH ban most nincs ennyim egyben, és ha berakod ennyiért kikapják szerintem.Ha tudsz vele várni akkor jelezd vissza pls. d3 ts-en is fent vagyok eleget,de ott majdnem mindenki ismer tudsz nekem "üzit" hagyni.

    üdv

    Pzs
  • setuh
    #58639
    Az nem volt draga akkor :)
  • TurboX
    #58638
    ej, az derék!
  • Lammer
    #58637
    en meg korabban 5M aranyert vettem :)
  • Rogerke
    #58636
    50m
  • esgerus
    #58635
    kérlek mondd ,hogy ez ptr :D
  • setuh
    #58634
    Mennyi volt a sun keepered?
  • Lammer
    #58633
    gondolom, ratyi -.-



    trashmob hajitotta ki...
  • pzs
    #58632
    Szia !

    A dead men legacy tól mennyiért szabadulnál meg ?

  • Systore #58631
    57 paragon level + 5 stack + echantress ~300%
  • esgerus
    #58630
    max magic finddal mész?
  • ErrOrHUN
    #58629
    csak annyi, hogy az általad előirányzottakért 100 milla fölött kell fizetni. :)
  • Bandee
    #58628
    Friss szűz 60-as (első karakter), mivel nemrég vettem csak meg a játékot. Szóval a kérdésem hogy inferno act1-et most fogom kezdeni, mire kéne leginkább ráfeküdnöm, illetve tippek ötletek hogy milyen follower legyen (meg nyílván őt is fel kell cuccolnom :D)

    link
  • LocalPatriot
    #58627
    "mire kell figyelni , miből menyi kéne"
    Erre ment a válasz. Nyilván ezekhez a statokhoz nézze az itemeket, ami belefér a 10M-be. Ha item csak egyik +-t tudja, akkor a fontossági sorrendet nézi...
    nem értem a kérdésed?