78966
  • setchoo
    #58786
    Szia!

    Jó az elképzelése a karakterednek. Nézd meg a balanszomat az MF és Dps terén. Kari

    Bőven megtérül a gear, mint játékélményben és profitban is.
  • UltraZord
    #58785
    na igen, mp10en egyértelműen jobb cuccok lesznek, és jobb lesz a roll is amit rásorsol, mp levelnek megfelelően
  • horpeti
    #58784
    Én minden esetre felveszlek ismerősnek, és nemsokára lehet csatlakozom.
    Ővagyok: PeT#2407
  • Fpocok
    #58783
    Én tegnap mondtam, hogy jönnék, ott is voltam, rád is írtam, de nem válaszoltál.
  • Skill
    #58782
    eladó arany nálam. =)
    skill#2715 ha valaki tolná egy barbárral. act3!
  • horpeti
    #58781
    Kösz!

    Akkor nem is értem, miért írkáltak olyanokat a fórumokon, hogy az 1.05-nél le lehet dobni az összes MF-et és semmi értelme nem lesz. :)

    Mondjuk ez hozzáállás kérdése. Ha 5-ös MP levelen jobb tárgy esik mint 1esen, akkor lehet érdemesebb kisebb MF-fel, de 5ön farmolni.

    Bár a leírásokból én nem értelmeztem olyat, hogy a tárgy minősége is jobb MP10-en, mint 1-en, hanem csak a számszerűsített értékek. Bár szó van valami skálázásról, hogy jobb magasabb levelen, de a tárgy minőségét nem véltem felfedezni benne.

    Ti?
  • UltraZord
    #58780
    simán csak hozzá adja az alap mf-edhez így lehet sokkal több is mint 300
  • horpeti
    #58779
    Aki nyomta PTR-en: A 300-as MF cap fölött adja a monster power level az MF-et pl, vagy beleszámít a 300-ba?
    Ezt nem láttam leírva konkrétan, vagy csak elsiklottam felette.

    Köszi!
  • horpeti
    #58778
    Most a jobb cuccoktól eltekintve: Rakjál be több védekező passzívot.
    Mondjuk úgy 3at. :) Amelyik a vitalitásból is armort csinál, meg +% armor, ill. a -20% elemental reduction.

    És enchantress segítő, de ha jól látom, az megvan.
  • Bandee
    #58777
    helyesbítenék :) (nem jól emlékeztem) all res buffal 570 a legalacsonyabb többség 630+, hp 46k, armor meg 8.6k
  • Bandee
    #58776
    Sziasztok !

    Tanács kéne mert inferno act 2-ben hullok mint a légy -.-

    Profil : link

    Selfbuffal kb 560 minden res, hp 43k, dps meg valahol 17k -körül mozog
  • gandrus
    #58775
    El se hiszem! Első set itemem:
    Még, ha nem is tűnik túl jónak, azért én örülök. :)
    Majd megnézem AH-ban, hogy mit ér, ha végeztem a runnal.


  • setuh
    #58774
    Epp akartam kerdezni,hogy mennyiert adod azt,de gondoltam ugyse lenne ra penzem...nadehat 500k
  • who am I 7
    #58773
    ja ezen szakadok (bocs). Kapod a sok trash unique-ot, amikor meg kapsz egy sokmillásat azt meg avval a lendülettel, mint a többit eladod :D legközelebb, majd figyelsz jobban :D ne zavarjon össze a sok trash
  • Lammer
    #58772
    "megyunk mar???" "megyunk mar???"... mondom ok... go... hat akkor be is linkelhetek magamnak egy fail of the monthot... a t*t*es r*b*n* mindenit... ez most tokre idegesit
  • who am I 7
    #58771
    baszarsz..tényleg 92M a legócsóbb :D:D:D:D
  • Lammer
    #58770
    OMG!

    NEEEEEEEEEEEE tenyleg, mindig rendesen megszurom azt a t*tves targyat... annyira siettem, kesesben voltam...

    ok, ezt elszurtam... nem hiszem el...
  • Dondark
    #58769
    Engem is ez érdekelt, az alja 92milla:)
  • szektor20
    #58768
    A 6.0% Chances lacuni-t adtad el Netto 594k-ért? Vagy ezt én értettem rosszul? :D
  • Lammer
    #58767
    na itt...

    nekem 5 :)... a legjobb a dexes lacuni volt, arulom... a masik nonstatos lacuni mar el is ment de sajna netto nem hozott sokat (594K)... a reggeli maximus netto 794K... a maradek kettot meg betortem...

    Tvelvet: ha olyan undoritoan szerencses lennek, akkor nem itt lennek, szerintem :) (vagy, ki tudja)
  • Traky70
    #58766
    Ma esett 4 legendary. Sajnos elit-es és fehér mob-os is szar volt mind. A legjobb egy 500K-s Hellrack crossbow...
    Még 2 hétig vagyok betegszabin. Jöhetne már a peccs...meg is üt a guta, ha pont azután teszik fel, miután visszamegyek dolgozni.
  • sanyiiiii
    #58765
    Ja magába szippantja a droppokat:D

  • who am I 7
    #58764
    srácok, azért rossz a droppotok, mert mindenkiét Lammer kapja.. (:D:D:D:D:)
  • TVelvet
    #58763
    Komolyan beszarok rajtad már.. :D

    Ilyen undorítóan szerencsés embert. :D Esküszöm megöl az irigység :)
  • Fpocok
    #58762
    Tényleg. Lammert ki kéne bérelni és megbeszélni vele, hogy ami nekünk esik, abból kap egy kis részt :D Lammer? Megyünk együtt? :D
  • TurboX
    #58761
    jobban jártál volna ha Lammert beinvitálod egy runra, sanszos hogy kiesett volna a full inna's szett:D
  • Psychedelic #58760
    Tegnap neki köszönhetően, kiesett, egy Inna sapka nekem is. :)
    Már nem akartam játszani, de láttam megint berakta, hogy mi esett neki, elkezdtem irni a commentet, hogy ez most már azért tulzás, és hogy napok óta nem esik nekem semmi, és kezdek irigy lenni. De végül kitöröltem, és mondom, áh tolok 1 runt még alvás elött, hátha szerencsém lesz. 3. pack kidobta. :)
  • Eksz
    #58759
    Act 1el az a baj, legalabbis nekem, hogy 3 fajta mob van amit nemtudok arccal tankolni mp5-7en, ebbol egyik a melee cultist. :F
  • sanyiiiii
    #58758
    Azért act1ben is lehet olyan útvonalon haladni ahol sok az elit mob is meg a sima is és még szaladgálni is keveset kell.
  • Lammer
    #58757
    tudom, most naturban vettem, nem volt idom codeckel cseszekedni :)

    na megyek!

    Koszi szepen! :)

    es Koszi Blizz a szulinapi ajandekokat :)))

    mig irtam a hszt elment a nata is :))) netto 41.565 M
  • horpeti
    #58756
    Ja, és dobozból. Pont azon tűnődtem, hogy milyen poén lenne, ha onnan esne 1x, mert ti csomót linkeltetek. :P
  • Fpocok
    #58755
    Kicsit még gyúrnod kell videófelvételre. Na menjél te szülinapos :D
  • horpeti
    #58754
    Na, esett nekem egy "Balefire caster" 1 hand crossbow. Már azt hittem valami jó lesz, csak aztán megláttam a 60. szintet.
    No nembaj, legalább 1 legendary eddig. :))
  • Lammer
    #58753
    Nekem most mennem kell... de tenyleg...

    sietve youtube... nem tudom miert akad meg sz*r az alja, a lenyeg lathato (ha nem linkelte be rendesen 720pbe toljatok at) :S most nem az a lenyeg... aki nem hiszi, az igy jart! ez elmebeteg :DDD

  • Lammer
    #58752
    EZT NEM HISZEM EL! MASODIK LACUNI!!4444444

    visszamentem crater1-be... mondom haaatha... xDDD
    packbol



    update: nem statos -.-
  • Eksz
    #58751
    Gondoltam elsirom ide banatom de mire vegigirtam arra jutottam inkabb csak annyit irok: Grat Lammer, keep em coming!
  • TurboX
    #58750
    20 perc alatt 3 legendás?
  • Lammer
    #58749
    jogos!

    atszerkeszgetem gyorsba, majd este keson szepen neveket adok neki, sietnem kell, mert lecsuszok a sajat szulinapi osszeroffrol xD
  • Fpocok
    #58748
    Lammer. Én örülök, hogy ennyire szerencsés vagy. De ha már ennyit linkelsz be, nem lehetne azt, hogy csak az itemet, ne a a fullscreent rakod be? Nagyon sok helyet foglal a teljes kép.
  • Lammer
    #58747
    visszamentem keep 1-be... white mob

    damn... :/