78966
  • Fpocok
    #58826
    Nem equipelted véletlen?
  • Lantee
    #58825
    Ja, csak az a kard tűnt el, minden más megvolt.
  • Lantee
    #58824
    Furcsa dolog történt most a játékban!
    Open Game - ACT II - pottyan egy csomó rare. Megállok egy pillanatra, azonosítom őket, és az egyik egykezes kard pont a Monkomnak való, és méghozzá nagyon jót statokkal, lvl63, vendor price valami 3000 körüli.
    Örülök, és haladok tovább. Kb. 10 perc múlva visszamegyek a városba rendezkedni, erre NINCS a zsákomban a cucc!! Visszamentem az adott pályaszakaszra, de persze ott sem találtam.

    Mi történhetett? Létezik olyan, hogy valaki lenyúlta, miközben játszottunk?!
  • ToCsEk
    #58823
  • horpeti
    #58822
    1 fos legendary nekem is jött ma. De a rarek is 3 napja kritikán aluliak. "Nincs szerencsém." :)
  • Susarc
    #58821
    Cristarasnak 4.340.000.000 aranya van geccó:D:D
  • Lammer
    #58820
    negyedik... persze gagyi :S

    mi a baj az act3-al? :D
  • Action
    #58819
    én is hidegrázást kapok már tőle...:D
  • setuh
    #58818
    A3-ra be nem teszem egy jo ideig a labam :D
  • Lammer
    #58817
    megint f0s narancs :S
  • MEdievil
    #58816
    Mp1+ egy szintre hozza a lényeket mindegy hogy act1 vagy act3 egyforma erősségűek lesznek. Akárhol farmolhatsz.
  • horpeti
    #58815
    Azt az egyet nem értem majd a monster level powerben, hogy lesz különbség így HP-ban és DMGben a lények között?

    Pl. ACT1es lény oké, hogy pl. MP10-en fel lesz húzva 63. szintre, de kevesebb lesz a HPja, mint az MP10-es ACT3as lényé?

    Mert ha egyébként marad jelentős különbség a lények között, akkor nem mindegy, hogy ugyanazért a lootért sokkal erősebb lényekkel kell harcolni, vagy sem.

    Vagyis az aktok között lesz e bármilyen nehézségi különbség, mint most, stb.
    Aki játszott PTR-en biztos tudja.
  • Geno
    #58814
    Valakit érdekel esetleg? Egy kétkezes Skorn legendary fegyo.

  • Lammer
    #58813
    ehhh, uj kor... para2... shoulder barna, mondom jo... majdnem... lvl58 :X
  • Dondark
    #58812
    Valakinek valami?:))
    Akit érdekel valami írjon rám^^
    AH
  • Lammer
    #58811
    nah skacok egy nap kihagyas melo miatt... meg mindig nem hevertem ki azt a turelmetlen, figyelmetlen failt :SSS

    elso kor:

    Wailing host, zold gyuru
  • momoxp
    #58810
    Ha elértem a 60as szintet akkor infernoba számol és van egy új fokozat is, ha ott meghal a karakter ugyan úgy checkpointról visszatér?
  • Traky70
    #58809
    A próféta szóljon belőled :)
  • Sunrider924
    #58808
    Azzal a buildel csak 1 baj van, a stromchaser. Ugye ptr-en a blizzard elsore pont ezt nerfelte meg, aztan nagyvonaluan gondolt egyet es az OSSZES spellt aminek procc koeficiense van felbe nyirta. Olyan, hogy tank wizzard 1.05 utan nem lesz. Sot, amikor utobb olvastam, olyan (eppeszu) jatekos aki wizardon jatszik se nagyon lesz, mert az Archon build se er semmit mp lvl 6 folott.
    A legjobb tanacs amit adhatsz, hogy varja meg a patch-et mindenki, aki wizardba penzt akar olni, mert lehet hogy komoly zsakutca lesz.
  • UltraZord
    #58807
    jövő hét elején még jön pár hivatalos infó és szerdán kiadják, így szokott lenni, bár nincs hivatalos erről így lesz
  • Traky70
    #58806
    Ezt hol olvastad? Én nem nagyon találok céldátumot... Mondjuk várni én is várom...tegnapra :)
  • Systore #58805
    nekem is tal rasha fejes esett ma, ugyanúgy craterbe :D
  • LocalPatriot
    #58804
    Köszi szépen!
  • TurboX
    #58803
    no, azért nekem is néha csurran-cseppen valami:)
  • Fpocok
    #58802
    Ja igen, úgy értettem. Köszi, hogy kijavítottál
  • sanyiiiii
    #58801
    Erősebbek lesznek az elitek, csak a bonus drop esély nem vonatkozik rájuk. Szóval aki magas monster poweren játszik az majd 5 stackel farmol normal mobokat :D
  • Fpocok
    #58800
    hmm... monster power level nem lesz hatással az elitekre, csak a fehér mobokra lol :D
  • UltraZord
    #58799
    szerda
  • LocalPatriot
    #58798
    Van infó h mikorra várható a patch?
  • sanyiiiii
    #58797
    Inna nadrág :)
  • Skill
    #58796
    immortalon kívül van olyan set amire érdemes gyűjteni barbárral?
  • ToCsEk
    #58795
    tessék
  • momoxp
    #58794
    Titkos pályához hol és mit kell összeszedni? És hogy kell megnyitni?
  • böröczk
    #58793
    Ezt köszi, jelenleg nekem 40e glass cannonnal és familiarral együtt persze, a probléma az all res és a vitality, hogy továbblépjek act3-ba, bár egyedül még nem próbáltam, csak csapatban.
  • MEdievil
    #58792
    CC és CD együtt jár nem vagy-vagy. Nem ér semmit a magas CC ha nincs CD és fordítva. LOH pedig skill függő mert nem mindegyik spellel működik/effektív.
    Ez az én build-em De ez ha nem is milliárdos, annyira azért nem olcsó. 50k Dps felett már lazán farmolható act3 is annál több csak kényelem miatt van. Mindenesetre a gear és a skillek együtt járnak egészen más felszerelés kell egy kite-olos buildnek mint egy tanknak.
  • böröczk
    #58791
    "A topikban jelenleg egyszerűsített moderáció van. Klikk ide."
    Még csak most olvastam el, és borzasztóan tetszik, bár minden topicban így működne.

    Megjelenés óta megvan a játék,de most kezdtem el kicsit foglalkozni is vele, hamar beleuntam.
    Valaki itt említette, olyan mint egy meló ez a farmolás dolog.
    Elvittem egy monkot és egy wizardot 4-es paragon szintig, a monk összes cuccát eladtam, nem tetszik. És állítólag drága is ruházni.
    Mondjuk mit nem, ahogy AH-s árakat elnéztem.
    Úgy döntöttem Wizarddal folytatom, amíg bele nem unok, de egyelőre élvezem.
    Csak az válaszoljon, akinek van türelme, és kérlek ne hurrogjatok le, inkább ignorálájatok.
    Keresgéltem vissza a topicban, de konkrét választ nem találtam:
    Nyilván spellektől függő, de Wizardnak mit érdemes, critchancet, vagy critdamage-t inkább? Valamint life on hit mennyire fontos (egyelőre act1-2ben farmolgatok vele infernon, mert act3 még húzós, ja és általában 3 csapattárssal, mikor hogy, egyedül nem annyira szeretek)
    Esetleg, ha mutatnátok egy nem milliárdos, de életképes buildet, amivel tudnék haladni, azt megköszönném.
  • horpeti
    #58790
    Írtam rád bent. Ma 1 ACT3 kört fogok menni majd kaja után, ha úgy jön ki, nyomhatjuk együtt.
  • Skill
    #58789
    bocs. sajnos elég sokan felvesznek és nem tudom már ki mi. ha épp van időm ráírok mindenkire hogy csatlakozhatom e és az első aki küldi az invet megyek.
    rengeteget afkolok. ahba teszem be a cuccokat aztán oda se nézek elég sokáig. =(
    lehet ki kéne kapcsolni a generalt meg tradet.
  • horpeti
    #58788
    Akkor viszont majd rá kell jönni, mi a tuti. :)
    Egyébként ez tényleg csak szubjektív dolog: Amióta növeltem MF-et és nőtt a paragon lvl, úgy látom minőségibb rare-k esnek.

    De lehet semmi köze az MF-hez.
  • sanyiiiii
    #58787
    Ne hogy azt hidd, ugyanúgy nagyrészt trágya a loot mp10en, csak bónusz mfet kapsz meg dupla annyi droppot.