78966
  • Braikingboss
    #58866
    1.0.5 Patch dátum
  • sz4bolcs
    #58865
    Inflálódott a gold!
  • Cumshot
    #58864
    Hali.

    Valaki össze tudná foglalni nekem pár mondatban, hogy milyen fobb változások történtek az elmúlt 4 hónapban? Június eleje óta nem játszottam. Az accomat meg kb. 1 hónapja hijackelték, és alig pár napja kaptam vissza. Viszont lett rajta 6 millió gold meg egy lvl 60 barbi + rengeteg fasza rare cucc a ládában :D
  • SLICK
    #58863
    amúgy battletagem: Sixth2Babe#2922
  • SLICK
    #58862
    2 óra van hátra a bid időből... még senki sem bidelt rá ezért kéne most :|
  • Skill
    #58861
    mi a battletaged? ma már nem , de holnap adok.
  • SLICK
    #58860
    valaki kisegítene 500k arannyal egy kis időre? Amint elbírok adni vmi cucomat ahban visszaadom! Nem bírok megvenni egy új fegyvert a barbáromnak :| Na meg hétvégén leszek itthon újra, akkor tudok újra farmolni :S
    Előre is köszönöm!
  • Fpocok
    #58859
    :DDD
    Tuti ő az :d
  • TurboX
    #58858
    nálam felesleges lenne
  • esgerus
    #58857
    "sell all" button se ártana akkor már
  • Davidus
    #58856
    nálunk nem szerdán van a peccs nap?
  • Davidus
    #58855
    Lammer?
  • LocalPatriot
    #58854
    Vagy, vennék olyan accot, amin van WD. PM!
  • LocalPatriot
    #58853
    Sok oka van, de főleg, hogy más fogja folytatni helyttem, de ő nem szereti a dh-t.Igazából, ha nem is ennyire tápos a kari, már akkor is elcserélem. Legfőképp WD kéne. Paragon lvl azért legyen.
  • horpeti
    #58852
    Nem rossz, meguntad a DHt?
  • LocalPatriot
    #58851
    ezt a karim cserélném hasonló adottságú barbárra, vagy WD-re. Pm
  • TurboX
    #58850
    azért egy indentify all items gombocskát igazán bepakolhattak volna, kb. megjelenés óta ezért sír a szám

    Nephalem Valor stacks are now restored whenever a player rejoins the last multiplayer game he/she was disconnected from

    ez viszont hatalmas

  • Vieras
    #58849
    reméljük igaz...
  • Vieras
    #58848
    http://frostshock.eu/diablo/2012/10/15/diablo-3-1-0-5-holnap/
  • denevérember
    #58847
    Ez komoly???? Holnap végre érkezik az 1.05????
  • ktm99
    #58846
    300 a max itemekbol es arra jon ra az NV es MP
  • radical
    #58845
    MF maxban kellene segítség, NV nélkül akkor most 300 MFed lehet max itemekből a többi felesleges, vagy 375 lehet itemekből és arra megy még rá az NV meg a MP plusz pontjai?
  • Psychedelic #58844
    Mai első run, nem tudom mivolt, de minden méteren meghaltam, totál szenvedés, bénázás, már tiszta ideges voltam, szidtam az egészet, meg hogy az első runom lesz a mai utolsó is. Aztán a run vége felé ölöm a packot, látom sima mobból esik legendary kesztyü, mondom tuti gladiator, persze alap az volt, szóval káromkodtam még 1 sort, hogyha legendás esik még az is ilyen szar. Indulok tovább közvetlenül a következő fehér mob, dobott egy set cipőt. Immortal King.
    Szóval a végére azért kárpótolt a játék, most van kedvem még farmolni. :)
  • Vieras
    #58843
    1.05 már holnap?
  • Systore #58842
    yay?

  • zsotesz
    #58841
    keress rá ah-ban, biztos van
  • Lufinyul
    #58840
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_10_15_l6lqni50vb.jpg
  • Lufinyul
    #58839
    Hi!

    Szerintetek ez mennyit ér?

  • Lammer
    #58838
    Esett vegre egy... azt hittem leg nelkul maradok ma :)

    Tiklandian visage :)
  • sanyiiiii
    #58837
    Unbuffed 600 körül már jó leszel.
  • Bandee
    #58836
    Ott a bloodthirst (3% dmg > hp) meg offhanden pluszban még 2,5% dmg > hp. Fenntartásra meg packoknál ott a rend ill revenge. Resistből mennyi kéne gyúrnom ? Jelenleg selfbuffal legalacsonyabb 520 ? a többség meg 550-600 között van (war cry +50%-al együtt értem)
  • sanyiiiii
    #58835
    javascript:document.newmessage.submit();

    imádom hogy drag and droppal be tudom rakni a gombok kódját véletlenül....
  • sanyiiiii
    #58834
    All res és valamilyen élet visszatöjavascript:document.newmessage.submit();ltés (loh, lifesteal, life regen).
  • Bandee
    #58833
    Közben erre rájöttem :) Meg arra is hogy a jelenleg offhandben lévő fegyón ami van 7% attack speed, csak arra vonatkozik. Egyéb tárgyakon mindkettőre, fegyver esetén viszont csak arra, szóval hazaérek okosítok rajta :D Meg próbálok kicsit gyúrni crit% és crit dmg-en is :)

    Egyéb ötlet miben kéne első körben javulni ?
  • sanyiiiii
    #58832
    A karakterlapon lévő dpsnél átlagolva írja ki, és a 15% attackspeed bele van számolva.
  • Lantee
    #58831
    Nem, sajnos nem. Úgy eltűnt, mintha sosem lett volna.
  • Lammer
    #58830
    skacok!

    Nezegettem a hasonlo Wailing hostokat, de egyik sem ad olyan damaget 200 str felett ami nekem van... akkor mennyiert lehetne elsozni?



    sorry most kepkent...
  • Bandee
    #58829
    Tehát amit látok 21.2k dps az nem is annyi ? Ez a primary fegyóra értendő, utána meg üt az offhanddel ? Vagy hogy értsem ezt ? Dual wield +15% attack speed hogy értendő ? :D Vagy azt alapból adja ha 2 1 kezes fegyó van ? (nem figyeltem, megmondom őszintén)
  • sanyiiiii
    #58828
    Mivel nem tornado barb vagy ezért neked ugyanolyan a dualwield mint bárki másnak, azaz felváltava ütöget és minden ütésnél annak a fegyvernek a sebzése számít amivel ütsz. A bónusz amit dual wield ad az 15% attack speed.

    DPS terén crit, crit dmg, socketes fegyók, bele zöld gem, sok sok str és természetesen az attack speed sem árt :P
  • Bandee
    #58827
    Lenne pár kérdésem, mert nem sikerült rájönnöm hogy mivel van a gond :D

    Karakter : link

    Alapból 21.2k dps. Nézegetem itt az embereket és info adatlapokról a linkeken ilyen 30-40-50+ k dps-ek figyelnek be .. Ezt mégis hogyan lehet elérni ? Mi az amire gyúrnom kéne ? Vagy felbuffolt állapotban lehetnek ? Mert az nekem is vhol 30 körül jár kb ..

    Másik kérdés hogy barbárnál offhand fegyver hogyan számít bele a képletbe ? Mert gondolom dual wield, mind2vel ütöget, de offhandnek valahány %-át kapja csak ? Vagy statok miatt kell ez csak ? Mert ha nincs is a kezembe alig esik a dps (gyakorlatban viszont sokkal lassabb 1 kezessel).

    Meg továbbra is kérdés hogy mire kéne gyúrnom még :)