78966
  • Lammer
    #58906
    :PPP

    na meg igy patch elott kieroszakoltam egy gyenge lacunit :D

    neztem, sajnos nem ad critet... ellenben ad intet meg pickupot... ez jo lenne a WD-mnek :) .... de hianyozna 75 allres meg 107 vit :)
  • Fpocok
    #58905
    Nekem is töltött valamit, de aztán beengedett és ott láttam, hogy breaking, holnap hajnalban patch.
  • Cumshot
    #58904
    Pedig nekem felrakott valamit és nem enged belépni...
  • Fpocok
    #58903
    Pedig nem. Holnap lesz patch.
  • Fpocok
    #58902
    Mi? Van patch? Azt hittem csak holnap lesz.
  • Cumshot
    #58901
    wtf most az új peccs miatt nemtok játszani?
  • Fpocok
    #58900
    Lammer:
    Remélem azért nem gondolod, hogy most sajnálnunk kéne? Azok után?!?! :DDD
  • Lammer
    #58899
    nah... letudva a napi minimum 1... persze sz*r... socketes 793-as hellrack :S
  • LocalPatriot
    #58898
    Ha a battlenet oldalon, kérek egy acc recovery-t, akkor a régen törölt karikat visszaállítják?
  • Bandee
    #58897
    Megnéztem, magamnak is hasonló lett, este géphez jutok majd próbálgatom hogy hogyan is lehet ezzel haladni :) Köszi a segítséget még1x :) Lehet hogy így életképesebb leszek :D

    Amúgy erre jutottam : link

    Majd még okosítom ahogy időm engedi -.-
  • Psychedelic #58896
    Build meg szerintem ez legyen. Haver is ilyennel tolja, filléres gearben, most 90-es paragon szinten.
  • Bandee
    #58895
    Próbálkozom, így utólag nézve is elnézést mindenkitől :) Inkább belevetem magam blizz fórumok bújásába -.- Kb-ra azért megértettem mit és miért, egyelőre marad a lassú tank mód, mert über ww buildre nincs pénzem. Legalábbis irl pénzt nem akarok most erre szánni :)

    @Psy : Pajzsot meg kirántottam ah-ból 1 milláért, de akkor keresgélek valami nagyob %-blockost :) Köszönöm a tanácsot
  • Psychedelic #58894
    Több block, 150k-ért már árulnak stormshieldet 27% blockal, mellé meg van 170 str, 70+ all res, meg dmg csökkentés elitek ellen. A block a legfontosabb.
  • Lammer
    #58893
    Bandi legy oly szives probald meg 1 hsz-be besuriteni a gondolataidat, thnx :)

    mas:

    skacok! en ma elgondolkoztam azon, hogy erdemes lesz esetleg patch utan atvaltani WD melle Templart kiseronek??? Encsit elvileg nerfelik... Templar meg csalogat a tobb MF lehetoseggel... szerintetek? :)
    erdemes feloltoztetni tanknak max MF-el (majd)? :)
  • Bandee
    #58892
    Még 1 kérdés .. "értelmes" shield egy ilyesmi pl ?

    1082 armor
    17% block (3706-4706)
    188 str
    228 vit
    69 all res
    67 hp reg
  • Bandee
    #58891
    Oké, köszi az észrevételt illetve tanácsot :) Próbálkozok most egy kicsit úgy, hátha jobb lesz a túlélési ráta :D STR + VIT akkor bőven adott, vmi normálios shield, arra gondolom allres (bőven 800 fölött leszek mindenből) str,vit stb :) Na kutatok ah-ban
  • Psychedelic #58890
    1000 str és 1000 vit is elég complett inferno letoláshoz, értelmes build kell. Én nem látom értelmét ennek a dual wildnek amit tolsz. Egy normális shieldel, aminek NEM 10% a blockja sokkal többre mennél, és több HP-val jobban birnád, a dmg-ed meg kb semmivel nem lenne roszabb.
    Ez amit most használsz, ebben se nem birod az ütéseket, mert kevés a hp-d, nincs block stb, se dmg-et nem tudsz kitolni. Vagy olyan barbárt kell csinálni, ami durva dmg-et tol, vagy olyat ami jól birja az ütéseket. Pl. a bloodthirst passivenak amit használsz, semmi értelme ehez a gearhez, life steal, csak nagy dmg melett használhtó, 100-150k dmg körül, a 24k dmg-ed melett 0 amit healel.

    Ha olcsón akarsz olyan karaktert amivel kompletten tudod infernot farmolni, shield + 1h, 50-60k hp 7-800 all res, ehez mehet a frenzy revenge rend build, defes passive skillekkel Nerves Of Steel, Superstition, Tough as Nails. Ide nem kell crit, crit dmg, life on hit mégis lehet vele haladni.

    A drága build meg a WW, oda kell sok crit crit dmg, life on hit stb, meg a dual wild.
  • Bandee
    #58889
    Mennyi HP ill STR lenne a normális ACT2-ben próbálkozáshoz ? Resist jelenlegi szinten megfelelő ha jól értettem ? :)
  • Bandee
    #58888
    Jól van, chest csere az első .. csak ma valamiért igencsak elszabadultak az árak AH-ban :D Gondolom patch miatt, szóval várok vele 1-2 napot lehet :)
  • Action
    #58887
    strenght és vita\ crit damage és chance elsődlegesen illetve life on hit vagy life steal...
    Páncélt meg a nadrágot cseréld le socketesre és akkor tudsz még pakolni bőven statokra
  • Bandee
    #58886
    Én meg azt próbálom elérni hogy legyen rá esélyem vissza termelni xD Mondjuk én csak szeptemberben vettem meg, meg tera bf3 .. mindenből elegem lett, meg amúgyis .. casual vagyok :)
  • Bandee
    #58885
    LINK

    Mire kéne gyúrnom elsődlegesen most ? Resist selfbuffal 730+ mindenből (többség 790+) armor 8.7k, hp 39k .. Inf ACT1 zéró para, ACT2 viszont .. kb esélytelen, időnként one shotolnak :)
  • Lammer
    #58884
    szegyen ide-szegyen oda... de nekem CSAK tegnap sikerult elernem, hogy a 15K-s vetelarat visszafizesse a jatek... ha hamarabb indul be a maktengerem (es/vagy tudatos gearelesem), akkor most duplanal jarhatnek legjobb esetben is :S (gold leruppotlanodott)... nem baj... orulok neki! :)
  • sz4bolcs
    #58883
    Neked az inventory a stash meghosszabbítása? :D
  • mkfdd
    #58882
    Igen jobban meggondolva nem vinné el senki 300ért úgyhogy lejjebb vittem egy kicsit.
  • who am I 7
    #58881
    ja az átlagosokon igen, bár én cd 80 fölött néztem, igaz csak 1 volt 20 milláért :) 85M-ért már jó as-el lehet venni végülis, erősebbet, de ja nincs twister plusz.szerintem 100-150m-ért viszont elmehet, de nyilván be kell próbálni többért :D rmah-ba 60-70 ójróért van picit erősebb.
  • Bandee
    #58880
    Armor esetén azt jól értettem hogy minden bejövő sebzést csökkent x %-al ? És a külön resistek (physical, fire ...) a fennmaradó részt csökkenti még ? Vagy hogyan van ez pontosan ? :) Ha nem, akkor az armornak csak fizikai sebzésnél van szerepe ? o0
  • mkfdd
    #58879
    Azokon 30-50-nel kevesebb +cd van meg az energy twister bónusz is elég szexi. Lehet hogy tényleg túl áraztam egy kicsit, de ha a madaraknak nem kell, akkor majd lejjebb viszem :)
  • mkfdd
    #58878
    Ha nem váltok mf gearre akkor csak 109 (paragon és follower gearje)+valor buff, de mostanában nem szoktam mf gearre váltani. Mire leszerencsétlenkedem egy elit maradék hp-ját mf gearben annyi idő alatt már odaérek egy másikhoz.
  • who am I 7
    #58877
    nem biztos, h jó ötlet a 300 milla..20 milláért már vannak nagyobb dpssel 1 kezesek, crittel,inttel150+,sockettel.De meg lehet próbálni, hátha arra "repül" egy madár :D
  • rhazid
    #58876
    mennyi az MF-ed?
  • hatalomxy
    #58875
    Az elég baj, mert így nehézkes lenne akár hardcore karakterrel, akár simával is hibátlanul végigvinni.
  • mkfdd
    #58874
    2 percen belül estek rögtön egymás után :)
    A slorak's-ból nicns is socketes ilyen magas dps-sel ah-ban. A legdrágább így is 200milla. Mennyiért legyen pofám berakni szerintetek?


  • ErrOrHUN
    #58873
    gondolom a pause-igény bejelentés is később ér oda
  • hatalomxy
    #58872
    Sziasztok!

    Hogyha lag-gol a játék elkerülehetem a halált, hogyha pause-t nyomok?
  • Action
    #58871
    Igen azt is megkapod...azt hiszem ugyan abban a %-ban ahogy az MF-t.És 20%-t nem a negyedét.
  • Bandee
    #58870
    A followerem magic find & gold find %-ának az 1/4-ét kapom én meg ? És amit pakolnék rá +xp-s cucc (nem tudom van-e értelme...) abból szintén kapnék én is ? L15 paragont kéne gyorsan összehoznom, csak azért kérdezem :)
  • LocalPatriot
    #58869
    Továbbra is. #58851
    Vagy vennék acc-ot, amin van WD, vagy barbár paragon lvl legyen.
  • ErrOrHUN
    #58868
    hát ha csendes óceáni időzónában vagy, akkor igen. Hajnal 3tól 13 óráig lesz a peccs.
  • Vieras
    #58867
    6:00 p.m. PDT (10/16) to 4:00 a.m. PDT (10/17) (europe)

    Jól értem hogy ma este 6tól hajnali 4ig lesz a patchelés?