78966
  • Fpocok
    #59026
    Ma már harmadik legendary, ezuttal egy Sever... egyik rosszabb volt, mint a másik :DDDDD
    :S
  • Traky70
    #59025
    Bakker. Über boss-oknál van enrage timer????
    Kula Zoltán és Siegebreaker harcban épp kimúlt Zoli, erre bejön az enrage. Ezt a szopit...
  • nikopeti
    #59024
    Köszönöm!
  • Fpocok
    #59023
    Nálam is.
  • Psychedelic #59022
    Nekem 2 legendary esett ma, mind2-nél volt fénycsóva, és hang is.
  • SLICK
    #59021
    mi a baj? mi nem tetszett?
  • horpeti
    #59020
    Ja, fénycsóva nincs!! :)
  • horpeti
    #59019
    Hopp, és most esett egy Andariel visage... És végre haladok. :D ilyensevótmég
  • who am I 7
    #59018
    ja és full kiszedtél watch towert a1-ből?
  • who am I 7
    #59017
    nekem nem rég esett egy..de nem láttam volna, hogy amikor kidobta a mob, akkor is lett volna "fénycsóva" :D bár nem is figyeltem..az első game-nél kiütöttem, azóta semmi :D igaz 450mf-el
  • horpeti
    #59016
    És... esett egy Tal rasha source... :) Gondolom rosszabb, mintha MP10-en esett volna.
  • horpeti
    #59015
    Jézusom, az MP1 kb. 3x annyira gyorsan megy mint az MP3... :) És facetankolom az eliteket... ehhe. Nem is fog semmi esni, de megnézem, EXP szempontjából biztos jobb:)
  • Fpocok
    #59014
    options, gameplay, bepipálod, kilépsz, váltasz qstet.
  • ErrOrHUN
    #59013
    act1 woods után cemetery fehér mob zuni boots
  • nikopeti
    #59012
    Hol a rigóba kell állítani a monsterpower szintet?? Nemtalálom... :/
  • horpeti
    #59011
    Azt hittem én is , hogy pottyanni fog, de nem. MEgyek még 1 kört, aztán meglássuk.
  • horpeti
    #59010
    Hát ezt nemtom, mert nekem még nem esett legendary... Lenyomtam Azmodant Max MF-fel és 2 raret +3 magicet dobott. Ez aztán a drop. :)))))

    Lehet felrakom még 1et, hátha akkor.. :P
  • Fpocok
    #59009
    Szerintem nem. Ma már két legendary esett nekem :D
  • Tatyla
    #59008
    az egész 1.0.5 egy kibaszottnagyparasztvakitás....
  • who am I 7
    #59007
    most nem arról volt szó, hogy jelezve lesznek jobban a unique-ok?mert ugyanúgy pottyannak ki kb, és csak akkor van fénycsóva, ha már idztam...loller.
  • horpeti
    #59006
    Én meg végignyomtam ACt3 runt MP3on. Persze semmi drop. Max MFen.
    De legalább kicsit több EXP jött. Viszont mivel jóval lassabban tudok haladni, mint anélkül, level szempontjából nem éri meg. Lehet kipróbálom majd mp1-en pl. és akkor legalább gyorsabban lépek szintet. Vagy MP0-n :)
  • setuh
    #59005
    +1
  • TVelvet
    #59004
    :DD

    én lenyomtam mp4 act1-et 0 értelmes drop, ezt még eljátszom 3x, ha semmi akkor eladom :D
  • Hegi90
    #59003
    uninstalled.
  • horpeti
    #59002
    Mármint dropra. Mert minőségben nem nagyon változtak.. talán kicsit. :)
  • horpeti
    #59001
    Jó akkor a WDnek. :) DHnak gondolom nem VIT függő, legalábbis nem olvasni róla. Amúgy MP3at jól bírja, de azért újra kell varázsolgatni, semmi baj vele, ha nem fél percen belül hal :)
    De hát ez még csak MP3. Ami kb. 2xes HP, mint a régi inferno, ha jól számoltam, sebzésre meg még gyengébb, mint a régi volt.. Azért viszonylag jól haladok, hála a jobb DH támadóskillnek is, de a több hp miatt még így is lassabban. Eddig nem esett semmi olyan , ami miatt megérte mp3-ra váltani. :) Remélem nem az van, hogy most már MP5 alatt jóval gagyibb, mint a régi inferno...
  • devlking
    #59000
    Hihetetlen milyen szerencsétlen vagyok én is. Már legalább 20 percet játszottam, és nem esett 100 milliós cucc.
  • Fpocok
    #58999
    Hihetetlen mennyire szerencsétlen vagyok :SSS
    Kiesett egy lvl63 kesztyű. Elég fos :S
  • Lammer
    #58998
    egesz jol birja, de ez ugye vit fuggvenye :)
  • TurboX
    #58997
    magdus+leo-val szintén mp5ön nem birtam :(

    lepkékkel nem tudtam mit kezdeni
  • Fpocok
    #58996
    Azt hiszem így inkább maradok act1, kicsit fejlebb veszem mpt... itt legalább nincsenek köcsög láthatatlan kígyók, mint act2ben.
  • horpeti
    #58995
    Nagyon faja az új boar, egész más egy tankkal előttem... Nem is csodálom mennyire jó lehet a WD-vel tolni! Viszont sajnos elég gyenge MP3on is szépen hal az elittől... :S Szóval feljebb nagyjából esélytelen, és akkor oda a tankos taktika.
    Lammer: a WDnél most jobb lett a tank? Bírja a dolgokat? :)
  • horpeti
    #58994
    Jah, látom. Több a HP egy kicsit MP3on is már. Viszont legalább át tudom alakítani a skilleket, ami kell :)
  • setuh
    #58993
    Hat esetleg mp3 de meg az is nehezebb.
  • Crokin
    #58992
    az kemény...

    nekem már csak act1-es key kell és tolom is.
  • Lammer
    #58991
    harmadik kulcs... mar mp5-on nem nagyon birtam a wardennel a vegen, nem volt sok hatra, de keves vagyok hozza... kis segitseggel egybol kidobta a keyt :)))
  • horpeti
    #58990
    Na, én most próbálom ki csak úgy a farmolást. Aszondjátk kb. MP3-4 felel meg az előző sima infernonak? :)
  • Traky70
    #58989
    Összegyűtöttem mindent az infernal machine-hez. Real of chaos Ghom meg Raki. Legyűröm őket simán MP5-ön. Mit dobnak? Két kéket... Miért. Mert olyan balfasz voltam, hogy el is felejtettem összeszedni az 5NV-t előtte. Ááááááá.
  • Lammer
    #58988
    feleknek :D

    miert nem irod mar azt egybol, hogy a "fajtaja" :DDD

    key: harmadik futas, ket 3-as utan, most egy 4-es szinttel probalkoztam es kidobta a masodik keyt is :)
  • Cumshot
    #58987
    De jo, gondoltam felnezek US regioba, es talaltam ott is egy lvl 60 Demon Huntert sokmillio golddal es tele fullos rare cuccokkal.
    Ilyenkor meg kicsit halas is vagyok hogy meghackelte az accomat valami paraszt.