78966
  • horpeti
    #59066
    Jah, meg Blizz írta is, hogy azoknak jó az MP level, akiknél már a sima inferno nem hatékony, mert annyira gyorsan farmolnak, hogy nem bírnak olyan gyorsan futni. :D
    Na, én még nem ott tartok, az MP1 gyors, de lehetne sokkal gyorsabb is. :P Nekem épp hatékony.
  • SlipKnoTiaN
    #59065
    A Magyar Diablo Páholyról tud valaki valamit??

    Vagy valahol valkinek itt meg vannak azok az adatok amik ott vannak?? Mert ha igen kisegíthetne!:)
  • who am I 7
    #59064
    Az, hogy a quality improvement elvárható-é, ha növeled az mp számot, jó kérdés.De én arra hajlok, hogy nem..mert, aki mp0-ba tolja, avval szemben kicseszés..másrészt, ha mindenki mp10-en nyomná, akkor még rosszabb lenne a helyzet, mint most.Senki sem vásárolna..mindenki kapná a godly droppot, nem tűnik járható útnak.
    Kivételesen ebben jól döntöttek blizzék, hogy csak az mf-et növelje, és pont.Bónuszként kapsz kis plusz xp-t és goldot...cserébe 10x annyi ideig gyakod az ellent, nem megfelelő gearben...ami, ha mégsem megy, akkor vissza mehetsz mp1-2-3-ba farmolni és nem származik jelentős hátrányod belőle.

    Én, amit összeszettem nem AH-zással szettem össze, hanem leginkább játékkal, úgy képzeld el, hogy 95% játék, 5% AH, amíg beteszegetem...ennyi.Persze, lehetne fordítva is, de az AH kempelés még az a3 farmolásnál is unalmasabb.
  • Geno
    #59063
    Hát...lehet, hogy megyek én is MP1-re mert azon lehet csak tényleg végig futnék, itt meg azért, van h lassabban megy, ja és...egy legendary sem esett eddig...
  • horpeti
    #59062
    eshetne már valami jó a DHmnak is, DML vagy manticore... nyáá :) 1 nap alatt több legendary esett, mint elmúlt 1 hónapban, szal nem szólok. Ha ilyen sűrű lesz, akkor viszont már az ember megszokja és nem fog nagy ügyet csinálni még 1 szar legendaryból. :)
  • horpeti
    #59061
    Jelentem esett egy gladiator és volt fénycsóva! :)
  • horpeti
    #59060
    Én MP1en farmolok csak. :)

    Amúgy az most igaz, hogy magasabb MP levelen jobb tárgyak esnek? Vagy csak az exp és MF ami nő?
  • Geno
    #59059
    MP3on farmolom a játékot viszont a társak kikoptak mellőlem. DH-val tolom. Valakinek nincsen kedve coopozni? - Geno#2908
  • Traky70
    #59058
    Temészetesen lejárat előtt. Berakás után 2 órával kb...
  • Traky70
    #59057
    Beraktam RMAH-ba natalyas sight-ot 16 bid 20 buyout-ra. Erre jön az e-mail, hogy elvitték 16-ért és kapok 12, valamennyit.... EZ meg hogy? Van valami csalás???
  • DORSANAX
    #59056
    Nem is vitatom, hogy kicsit sokat vártam MP ügyben, de nekem kevés az időm a játékra és éppen ezért hoztam össze egy normális karit, hogy ne legyenek "anyagi gondjai" a többi HC karaktereimnek...

    Én nem játszom, csak HC karakterekkel, ha meghal, akkor annyi neki, nem érdekel, mert így élvezetesebbnek és természetesebbnek éreztem a játékot.
    Engem nem érdekelt a nagy anyagi haszon, viszont legalább a saját karaktereimnek szerettem volna összehozni a cuccosait.
    Piszokul nem érdekel, hogy az AH-ban a 20-30k értékű tárgyakat 2-3 milla áron megvehetem, tehát ez a része a dolgoknak nálam kiesik, bár bevallom őszintén, hogy az indításnál, lvl.10-15-ig én is vásároltam.

    Szóval, lehet, hogy jogos a kritika velem szemben, de a magánvéleményem az, hogy akkor az MP-lvl nem igazán korrekt megoldás így ebben a formában.
    Elvárható lenne a legmagasabb szinten egy minőségi drop rate.
    A Blizz a továbbiakban is kaszálni akar, ami nem bűn, de számomra így, ebben a formában nem is játék.:D

    Én nem tudom, de nem is akarom az AH-ban tölteni a játékidő felét...
  • BlazeH
    #59055
    Kitartó :) Nekem simán volt olyan hogy 100 óra alatt egyhuzamban nem esett legendary :)
  • who am I 7
    #59054
    2 ora?nem vitted tulzasba..az osszes uniqueot ki akartad utni 2 ora alatt v. mi?:0
  • DORSANAX
    #59053
    Bocs, "legendary"...
  • DORSANAX
    #59052
    De igen, csinálja, illetve többször kellett bepipálni, mire végre megtartotta a beállítást.

    Egyébként azért az szomorú, hogy egy lvl55/HC Barbarian/MP10: 2 óra alatt esett 10 használhatatlan rare, + 1 u.csak gyökér, gyenge legendry.(!)

    Megj:
    Uninstalled...
  • BlazeH
    #59051
    Én MP2-őn, szumma 320-as MF-el találtam tegnap a 3 legendaryt, act 1 key farm közben. Kettőt champ dobott, egyet a keywarden. Persze a kulcsot egyszer se bírta eldobni.
  • BlazeH
    #59050
    Még ha engem nem is szeret, én azért szeretem. Meló után napi 1 óra kikapcsolódásra tökéletes.
  • setuh
    #59049
    A jatekot is mindenki maskepp szereti
  • Sunrider924
    #59048
    Jo hat ertem en hogy random, meg azt is hogy magasabb mp magasabb mf. Meg azt is ertem, hogy az ember mar csak ilyen, mindig keresi a semakat, keresi hogy iranyithassa azt, amivel foglakozik(jatek/dropp). Jelen esetben azt kerdezem, hogy masnak mi a tapasztalata, alacsony vagy magas mp-vel.
  • BlazeH
    #59047
    Én 1.04 első napján találtam két legendaryt. Aztán 1.05-ig egyet sem.
    Tegnap 2 óra alatt találtam 3 legendaryt. Gondolom mától már nem lesz semmi a következő patchig.
    Mindenkit másképp szeret a játék :)
  • Sunrider924
    #59046
    Tegnap mp3 act1 skeleton kingig minden quest/event, semmi, meg a hires first kill improved dropp chance is egy drb rare. Ma heccbol mp1, farm run, kihagyva a sok trasht, de mar 2 leg is esett. Mi ebben a logika?
  • rhazid
    #59045
    ez a Xah'rith (act 3 keywarden) tönkre ver, de szerencsére mp3-on elsőre dobta a kulcsot (:
  • Lammer
    #59044
    najsz :)

    pont most dobott az egyik kis genyo pokizebize a krater 2-ben egy zold gyurut... sajnos egy compass... de azert orulok :))
  • setchoo
    #59043
    Köszi szépen, ezzel nem voltam teljesen tisztában. Akkor megelékszek a 400% Mf (30para, 5stack, mp5) 111k dps (bufolva) egyenveleggel.
  • Psychedelic #59042
    Ehez most már hozzájön az MP szint utáni MF. Szóval ha van 300 mf-ed + 5 stack + MP10, akkor 625 MF-ed lesz.
  • Fpocok
    #59041
    12m+ Stormshield.
    A többi kuka :D
  • Lammer
    #59040
    tegnap volt valami ertekelheto a sokbol? :)

    nekem most elso futasra roviden 5 valor utan mar dobott is egy 2handert... :) sajnos nem jo :(
  • setchoo
    #59039
    Még mindig megvan a max 375%MF határ? Tehát továbra sincs értelme efölé menni?
  • Fpocok
    #59038
    Igen. Bugos.
  • Lammer
    #59037
    siman!

    Mi tegnap este regi barétommal toltunk egy HC sessiont normalon MP10-ben :)
    voltak meleg pillanatok, most vagyunk lvl16-on :)))

    monkkal kezdtem, de atvaltottam barbar csajra, es az elejetol fogva mp10... csak skeleton kinget nem toltuk le mp10-ben, mert elotte kicsit AHztam es nekem valamiert ALLANDOAN visszarakja MP nelkulire, sooot options-ban is vissza kell pipalni... rohadt idegesito... akar SC, akar HC... masnak ezt nem csinalja?
  • radical
    #59036
    az király! szóval ha csinálok egy partyt akkor mehet MP5.
  • Traky70
    #59035
    Barátokkal tuti lehet tolni MP-vel. Minél magasabb, annál nagyobb az MF és a key/hell ring komponens drop rate (na ez szép magyarosr sikeredett :)
  • setuh
    #59034
    Csak publicba nincs mp,haverokkal lehet tolni.
  • radical
    #59033
    nem úgy van hogy MP nincsen coopban csak singleben?
  • LocalPatriot
    #59032
    Köszi szépen!
  • mkfdd
    #59031
    e!
  • LocalPatriot
    #59030
    Ezek a kulcsok amiket írtok az új ringhez kellenek?
    Tudnátok adni vaslami leírást, hol vannak a mobok amik dobják, meg hogy hogy lehet megszerezni a ringet?

    Valamint EZT a gear-t cserélném WD gear-re.
    Esetleg vennék accot, amin van 60+ X paragonos WD. PM
  • Traky70
    #59029
    MP5 Coop-ban meglett. Valaki elcsalja a siegebreakert az egyik sarokba, a többiek pedig legyakják kulát. Külön-külön már nem olyan nagy betyárok.
    Egyedül barbival szinte lehetetlen (hacsak nincs csúcs gear).
  • Fpocok
    #59028
    4
  • Traky70
    #59027
    Bazd meg az enrage timert, blizzzz. Kula, meg siegebreaker baromira összedolgozik...