78966
  • Sunrider924
    #59106
    Azt irta a csoka, hogy fun buildnek indult, de olyan jol mukodik neki, hogy kenytelen vidit csinalni rola.
  • Lammer
    #59105
    [kiesik a padbol, ugy jelentkezik]

    EN TUDOM! EN TUDOM!!!444!

    ket gem is lila, es azert kakukktojas, mert az egyik natur vitet ad!!44


    (ez amugy mire jo? melee? csapdazik? nem ertek DHhoz :))
  • Sunrider924
    #59104
    Kakukktojas
  • Lammer
    #59103
    masodik run... :)

    szerk: inna, 171 dex, 98 vit, level req -2 (ez jo?) :)


  • Psychedelic #59102
    Kb 2 napja ajánlottam neki ezt a buildet, meg a pajzsot, mert nem haladt dual wieldel infernon, erre most vissza pakoltatnád vele. :)
    Ez volt az olcsó megoldás arra, hogy tudjon haladni. Azért, ha szeretnél attack speedet, critet, crit dmg-et a gearre, feltolni a dmg-et, loh stb, és még az mf-et is szeretnéd megtartani és nem akarsz meghalni, nem 2 fillér lesz.
  • Pacho
    #59101
    Legalább nem azt írta, hogy megtudhatod a "hidden rankodat" a /dnd acc password beírásával.
  • TurboX
    #59100
    "Borulni nem borulok, de elég lassan is haladok..."

    akkor tudsz egy picit a védekezésből áldozni támadásra: weapons master, shieldet levenném és +1h egy kis crit+attack speed-el, loh vagy vapmiric sem ártana
  • Bandee
    #59099
    Az véletlen volt :D Cseréltem str-re -.-
  • BlazeH
    #59098
    4 res :D
  • TurboX
    #59097
    intel minek van a gatyódon?:D
  • Bandee
    #59096
    Hogyan tudnék dps-en javítani hogy MP3-4 ne tartson időtlen időkig ? :D (mármint mobok gyakása)

    Link

    Dps így 30k + 30% > 36k 25.5% crit mellett (100% crit dmg) .. Borulni nem borulok, de elég lassan is haladok .. mondjuk lehet hogy para levelel kéne gyúrni (30 környékéig) és akkor mf gear sem kéne, legalábbis nem ennyi :)

  • Traky70
    #59095
    Uberboss csatában szívesen segítek MP2-5.
    Barbár karakterem van: barb Védekező passzívokkal (superstit, tough, nerves) is marad 71K DPS.
    Battle tag:traky777#1288
    Mostanában elég sokat vagyok (bsz miatt).
  • Lammer
    #59094
    act 2 vault :)

    most mar csak egyedul :)
  • horpeti
    #59093
    hol farmoltok? :)
  • Lammer
    #59092
    hatodik... vigilance :(

    cimbimnek 1 percre ra white mob: crystal fist... madness :DDD
  • Geno
    #59091
    Nekem eddig összesen 1 legendary az is szar...
  • szektor20
    #59090
    Egy kicsit bedurvult a drop szerintem. Eddig 18 legend (4 set) tegnap óta. :D

    Az előző körben kettő legend egy elitből. xD
  • horpeti
    #59089
    Ja, most látom, hogy az infernalos is esélyre megy... hurrá.:) Akkor tényleg érdemes 4en menni mindenhova, annyiszor több esély hogy valaki talál valamit
  • Fpocok
    #59088
    Eddig próbáltam viccesen felfogni, de már nem bírom. Ez az utolsó alkalom, hogy benéztem ide. Az idegeimet nem hagyom szétmenni. Bye.
  • horpeti
    #59087
    2 nap alatt esett 3 legend 1 set, MP1en. Az MP3as körömön nem esett semmi.

    Asszem gyúrnom kell az MP1 fölöttre DPS-t. :) Lépnem kell még 2 szintet és cserélhetek 1 MFes cumót :)
  • Lammer
    #59086
    most visszamentunk kettesbe :)
  • horpeti
    #59085
    Hanyas MP levelen nyomod?
  • Lammer
    #59084
    white mob, narancs spirit stone -.-

    kovi pakk, cimbora 2hander narancs :D
  • horpeti
    #59083
    Srácok, mit számít, hogy a bossokat milyen MP levelen ölöd meg? Ott is esély van, mint a keywardeneknél? Vagy jobb lesz a végén a ring?
  • Traky70
    #59082
    Igen. Elég szánalmas.
  • Traky70
    #59081
    Van valakinek kedve infernal machine-ozni? Van két eszközöm. Kéne még 1 és akkor meg lehetne nyitni mindhármat.
    Én barbárral vagyok. Elsősorban olyan távolsági karaktert keresek, aki MP5-öt simán viszi és támogatna DPS-el.
    Profilom:barb
  • skinnyman
    #59080
    Mondjuk aki egy ilyennek bedol, majdnem hogy meg is erdemli...
  • Traky70
    #59079
    Magdát és csontikirályt nyírta már valaki? Van valami trükk? Barbárral egyedül megoldható?

    Ezekkel van tapasztalatom barbárral (mp5):
    ghom/raki: simán
    siegebreaker/kulle: nagyon durva, mindenképpen szét kell választani őket
  • Lammer
    #59078
    na! latod? kb en is igy vagyok a pokeres topikban belinkelt makolasaidtol! xDD
  • Fpocok
    #59077
    Mennyire szánalmas ez bmeg. Régen legalább tettek egy kis erőfeszítést, hogy igazinak tűnjön. Ma már azt sem.

  • devlking
    #59076
    Csak az emailek írják rosszul.
  • Geccoka
    #59075
    De lehet csak összevissza írnak mindent a mailben... Sale price €10.20 Transaction fee €1.00 Transfer fee €1.80 Applicable taxes 0.00 Your proceeds €7.40
    A transfer fee 1.8 euro azt irjak, de az meg pont a 12 euronak (13-1) a 15%-a... Lehet nem is vettek meg, csak az AH szorakozik :D
  • TVelvet
    #59074
    nem lehet téged felbérelni? jövök elötted és ölök, csak ha kiesik egy legendary add má nekem :D
  • sz4bolcs
    #59073
    Tiszta depis leszek tőled.. :D
  • Geccoka
    #59072
    Nem, az előtt. Levonva minden 7.4 euro.
  • Fpocok
    #59071
    Levonták az egy eurót meg a 15% ot?
  • Geccoka
    #59070
    Szia! Nekem is elvittek ma valamit bruttó 10.2-ért, amit tisztán emlékszem, hogy 13-ert tettem be (bid és buyout is). Lehet nem stimmel valami az RMAH-val?
  • SLICK
    #59069
    fene a mákos eget rád :D remélem én is kiütök mostmár valami többszázmilkós cuccot hogy eladjam, mert már kicsit unom a csövesedést :c
  • Lammer
    #59068
    AAAAAAAAAA mai negyedik legendarym, masodik settes... EEEEES LADABOL ESETT!!!!

    akkorat orditottam! :D

    Cimbora mondja mi a fene van??? :)))

    oda is adtam a mostanit cimboranak gemestul :) annyira orulok!!! yeah!!!



    bocs, ez kepkent
  • who am I 7
    #59067
    én mp2-vel vagyok..kellőképpen gyors, és hatékony.mp4-mp5 már lassú és az az 50 mf a 425 mellé, nem jelentős szvsz, viszont az időtöbblet jelentős :D