78966
  • LocalPatriot
    #59146
    Üdv!

    Valaki tudna tanácsot adni WD-vel kapcsaban? Lassan 60 leszek. Először is kéne egy build, meg hogy milyen cuccokat érdemes venni. Milyen statokra van szükség, sorrendben. Fegyvernek csak tőr, vagy jó más is?
    Köszönöm előre is!
  • Lammer
    #59145
    Skacok!

    Egy nagy keres!

    Cimboranak kellene segitseg a jobb wizardoktol (Systore plz help :))... gear tanacsban... el is adta a gyurut, amit tegnap talaltunk, igy szeretne magat erositeni 9 milliobol ami tisztan megmaradt...

    ami szerintem nagyon gaz, az a HP... de majd a jobbak megmondjak a tutit :)

    barétom Wizze...
  • oneal1
    #59144
    mondjuk azért nem szállt el a program magától, egyik sem ér szinte semmit::D:D
  • oneal1
    #59143
    1 hete nem esett semmi a játékban, erre tegnap kulcsozás közben 5 mp-en belül egy set amu és a leg 2 kezes fegyver...:D

    ilyet még nem láttam:)
  • horpeti
    #59142
    Ja, az enyémnek már 2k, néha ő viszi be a végső lövést. :D

    Lammer: felvehetlek barátlistára? Szerintem már akkor 50%kal felmenne a drop ratem. :PP
  • natalyel
    #59141
    Figyeltétek, hogy a scoundrel sebzése jelentősen megnőtt? A patch előtt kb. 5000 körüli volt az én scoundrelem dps-e, most meg ugyanavval a cuccal, semmit nem változtatva rajta 9000 feletti... :)
  • Lammer
    #59140
    azert van szerintem, mert mar megent spammelsz :PPP

    az mp csak szorzot ad :)

    Egyebkent tenyleg meleg, hogy Cimbinek nem dob semmit ha szolozik... mellettem meg tegnap dobott neki egy egesz jo str-es, minimum 10 misis crit ch, crit damos gyurut :D
  • horpeti
    #59139
    Majdnem minimal DPS-es :P Vajon a kis MP level szint miatt nem ad jót?
  • horpeti
    #59138
    Végigmentem a kört, Azmodan előtti méteren utolsó pakk dob egy Danettát. Sajnos ezzel sokat nem segített rajtam, de legalább esett valami. :)
  • horpeti
    #59137
    PeT#2407
  • Lammer
    #59136
    coop, 344 mf... ivory tower :S
  • gandrus
    #59135
    Én egy ideje, ideiglenesen kiszedtem az emeraldot a fegyveremből, ami nagy dps veszteség, de muszáj volt beletennem egy amethystet, mert nem volt életerő-visszatöltésem, csak némi life/sec. Szóval van 600 life/hitem is most, de ez így nem az igazi, szóval ki kell találnom valami alternatívát a gyógyításra, aztán emeraldot visszatenni.
  • Lammer
    #59134
    jobb lesz a mostaninal :)

    legnagyobb zold gemet beleraktam es 5565-el dobta meg a DPS-t :))
  • gandrus
    #59133
    Elég kicsi a dps, bár a többi tulajdonsága nem rossz.
  • Lammer
    #59132
    nah, egesz nap elvoltam... most elso korben nem dobott leget...

    de kidobott egy ilyen fegyot...

    kar, hogy nincs rajta vit, de mar cserelem is le, megy bele nagy zold :D

  • natalyel
    #59131
    Profil? :)
  • horpeti
    #59130
    Egyébként scatterre visszatérve: én is gondoltam rá, hogy a customer engineringet használom scatterrel, viszont vagy scatter és customer, vagy a 3x robbanós és akkor más passzívot is lehet.
    Igaz, speciel váltogatom a 3. passzívot, mert tök mindegy, mit teszek nincs nagyon rá szükség (több DPSre se a cull the weakkel, meg nem is hatred igényes a buildem, disc se kell).:D

    Persze MP1-en mindez.
  • horpeti
    #59129
    Ja, én is ezt toltam 1.04-ben.

    Most áttértem az új rúnára, azzal is állat sebzést lehet csinálni, szimpibb nekem mint a scatter, mert mert nem kell megvárnod, amíg belemegy, hanem ledobod a 3at és akkor 3x3 robbanásod van, addig meg lehet tolni a többi lövést, meg beleterelni, stb.
    Meg a bola shotot is használom, brutál területsebzése van (én pedig amúgy is szűk utcákban szeretek farmolni. :))

    A boar is szimpi végre tankol.
    Reflect ellen meg a Gloom (akkora a DPSem a védekezésemhez képest, hogy így jó)

    De még állítgatom, mivel hatékony a dolog, most tetszik, hogy kicsit más dolgot is próbálok, mint volt (természetesen ugyanúgy működik a régi buildem is).
    Majd kipróbálom a régivel, vagy újjal vagyok hatékonyabb.
  • natalyel
    #59128
    rhazid: köszi :). A fiam 9 éves, látta, hogy a WD sapija egy maszk, hát valamiért ez ugrott be neki elsőre.
  • natalyel
    #59127
    Nem úgy van az :).
    Asszonynak van külön accountja, nehogymár az én játékidőmben azt nézzem, ahogy ő játszik :)... Ezen nem veszünk össze. Együtt toljuk, meg pár baráttal.
    Asszony
    Ez nem a DPS-es cucca, avval 90ezer a dps-e Sharpshooters nélkül.

    Spike Trap szerintem nagyon hasznos, brutál sebzése van, és mikor kiteolni kell és futkározni, akkor is jól jön.
    Evasive Fire meg állat, szinte soha nem kerülök meele közelségbe.
    A Sentry-t a patch óta próbálom (ahogy az Entangling Shotot 6% életvisszatöltő rúnával, a Reflect-esek ellen életmentő), a turret megnövelt 170% sebzés nem semmi.
  • rhazid
    #59126
    Rohadt jó a WD neve :DD
  • Lammer
    #59125
    tudom en beteg vagyok, de (most meg) elvezem a farmot :)

    natalyel: :))
  • horpeti
    #59124
    Melyikőtök a DH? :) Én is DHzom, hasonló spike trapes stílusban, mint amit a profilon látok. :)
  • natalyel
    #59123
    Lammer, te egyedül is kifarmoltad már a fél poklot, azért nem esik nekünk semmi :). Hát még ha lenne egy Lammerné :).

    Nekem egyelőre nem változott semmi, ugyanúgy elkeserítően kevés jó cucc esik (kb. 200MF), patch óta is egyetlen hipergagyi öv. Megjelenés óta egyetlen igazán értékes cucc esett, kb. egy hónapja a Sage szett plan-ja, eladtam 65 misiért (nettó 55, ehh...) azóta is abból élek, megfontoltan vásárolok, nagy ritkán AH-zom (adok-veszek)...
    Profil
    Mielőtt a WD nevébe belekötnétek: az a gyereké :)
  • sz4bolcs
    #59122
    Elég lenne AH-zni, ő meg elvégzi azt a melót, amit a playerek 90%-a utál a Diabloban. :DD
  • Lammer
    #59121
    nekem is be kellene ujitanom egy kedves gamer leanyzot ^^
  • attiGT
    #59120
    Buks #2803 ha vkinek kellene egy ranged weapon throw barb mp3at tudom farmolni egyedül, mp4 menne egy tarssal. uberbossok meg kulcsok nem erdekelnek.
  • natalyel
    #59119
    1.0.5-ös patch áldásos hatása :).
    Asszony napi 3-4 órát játszik, 200-300 közötti alap MF-fel - havonta kb. 2-3db crap legendary esett.
    Tegnap egyetlen nap alatt 5db legendary + 2db set item (alap 300mf, MP2-3)... Uszkve három havi adag :).
    Csak maradjon így... :)
  • setuh
    #59118
    Megtort a jeg!!Pont amikor az utolso fillerem is elkoltottem egy inna gatyora,karpotolt a jatek ezzel :D

  • Masakari
    #59117
    act1-2-3 mikor épp hol megyünk haverokkal,mpl 0-án és irtózatosan gyorsan.

    kb 2 havonta esik 1 legendary azért az vicc,set itemet még nem is láttam.Tegnap meg kiesett havernak a második set item.
  • zsotesz
    #59116
    patch óta ad, meg ha jól tudom ha eventet csinálsz meg akkor az is ad
  • Bandee
    #59115
    Hát most őszinte leszek, kicsit költöttem rá és próbáltam előre fejlődni gearben, de nincs több 100 millióm ingame, irl pénzből meg amit szántam rá az 1-2k huf volt, szintén nem akarok 10k+ költeni erre. Elsősorban játék :) Mindenesetre majd okosban vásárolva megpróbálok fejlődni, crit% & crit dmg, statok megtartása mellett, meg ahogy elnézem str-ben vagyok eléggé elmaradva :) Statok amúgy elég random frissíti, de mindenesetre str 1918 már - blitt profilon reggel 6 órát jelez, de már tegnap sem az volt :D Fene sem érti
  • unusual
    #59114
    Igen add bizony! ;)
  • TurboX
    #59113
    kezdetben mikor lecseréltem a shieldet nálam elég sokat dobott
    ----

    aranyláda nyitás valort ad? eddig is adta csak nekem nem tűnt fel? vagy csak képzelődtem? :D
  • Psychedelic #59112
    Persze, csak ahhoz, hogy értelme is legyen, nem elég 1 shieldet lecserélni. Illetve, attól nem fog gyorsabban haladni. Minden itemet cserélni kéne jobbra.
  • szektor20
    #59111
    Hol farmolsz? Hányas mpl-en és milyen gyorsan?
  • Masakari
    #59110
    Nekem még mindig l*fasz nem esik 300-as mf-el....kezdem nagyon megutálni ezt a drop dolgot.
  • TurboX
    #59109
    az nem írta hogy mennyi erőforrása lenne az ápgrédre:)

    ahhoz pedig hogy gyorsabban haladjon sajnos el kell vennie a védekezéséből valamit:)

    könnyes búcsú a shield-től a legolcsóbb kompromisszumnak tűnik az esetében:)
  • Sunrider924
    #59108
    Es megvan az elso Watch tower spawn Southern highlands-en. Juhu.
  • Lammer
    #59107
    erdekes, majd linkelj feltetlen! :)

    (masodik leg meg is jott, de ez crap... es mennem kell majd el... most megint erzem a "potencialt")