78966
  • killerkocka
    #59186
    10-es quest-tel indítsd.
  • esgerus
    #59185
    bocs ha volt már ez a probléma, de nem tudom kinyitni az inferno machine-os házat, mi lehet a baj?
  • setuh
    #59184
    ez azert nem gyenge,nekem is 150 valahany oram van benne de azert esett v 15 legendary es 1 set,pedig engem se szeret nagyon a jatek,de ezekszerint van akit egyenesen utal :/
  • rage
    #59183
    Nekem szerintem úgy van beállítva, hogy ne essen semmi :)
    152 óra játékidő, Inferno MLP 2-3, szólózgatok act1-en, szólózgatok act 3-on, kiirtva az egész térkép...
    De a 152 óra során legendary item esett egy (ment a kereskedőnek)set itemet nem láttam még, míg a legértékesebb rare cuccot egy milláért lehetett eladni eddig.
    :-)
    Túlságosan nem motivál most, hogy játsszak vele.
  • TheB1tch
    #59182
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hello, valaki megtudná mondani hogy van-e működő WAREZ diablo 3?
  • setuh
    #59181
    Kicsit igen :D,de am en inkabb a jatekra haragszok ilyenkor,h miert ennyire nem random.
    Jo, de kepzeld el azt aki 2 hetente egyszer lat legendaryt,kb reszket a kezem sokkos allapotba vagyok,es mar belul imadkozok,hogy erjen v 100 millat Most a legutbbim szerencsere ert is :)
  • Lammer
    #59180
    szamszerusitve nem tudom, de talan tobb esik sima mobbol :)

    most ez hulyen fog biztos hangzani, de minden alkalommal ha esik egy leg/set, akkor olyan vagyok mint az ovodas a napkoziben, mint amikor az ovoneni nem engedi oda a matchboxhoz, mert meg mondani akar valamit, de mar ezerrel feszkelodik szegenyke
    soot! coopban ugye skypeon dumalunk es akkor meg orditok is szinte xD

    az oveknel meg plane, mert witching hour meg nem esett, es az majd a jovoben nekem elvileg kell (jo magas int, plusz vit)
    (plusz zuni gyuru, fuuuu az tok jo lenne)

    jah oke megigerem, hogy ezentul egy esti reportot nyomok elrejtve, oszt igy tenyleg nem serto (akit erdekel megnezi, akit nem az lapoz, scrolloz)... pont ma gondoltam arra, hogy mar tuti utaltok :D
  • setuh
    #59179
    Am kb a 3/4-e feher mobbol esik nem?
    Mert aszem nekem is,bar en olyankor olyan izgalomba vagyok,hogy el is felejtem rogton mi,hogy tortent el tudom kepzelni te mar igy lazan, unott arcal " Ah megint egy legendary"
  • LocalPatriot
    #59178
    :D Megmondom őszintén, hogy engem is kicsit idegesít már, hogy akármikor nézek fel, azt látom, írja, hogy már megint mi esett... Nem vagyok egyáltalán irigy, csak másról soha nincs szó a fórumon.
    Még a végén visszasírom Dzsonit, meg a 2 talpnyalóját.
  • gandrus
    #59177
    Nem úgy volt, hogy a goblin levadászása is ad valort? Mert nekem nem adott... Vagy csak esély van rá?
  • TVelvet
    #59176
  • Lammer
    #59175
    ez nem is igaz! most is csak egy white mobbol kiesos ageless might jutott :S

  • setuh
    #59174
    Lammer tudta nelkul beepitett ember,es itt sg-en kell reklamozza,hogy marpegdig hogyne esne a jatekba csomo legendary,kozbe neki megemeltek 2k+-ra az mf-jet...ez mar szinte biztos.
  • Lammer
    #59173
    akkor csak bosszantaskepp :D

    esett most egy sarga chest armor... a mondom gagyi... aha ami gagyibb 8 mill... beraktam 8.99-re :)
    85 str, 197 vit, 77 allres, 121 regen, 2 socket (poenbol meg van rajta 76 dex es 46 cold resi is)

    ja meg egy cipot 5 misiert felraktam (197 dex, 182 vit, 65 all, 26 cold, duras)... sajnos nem movementes, ugy csilliardos lenne, de igy is haatha elviszik

    en a kis WD cuncimmal megyek... mp3 400 mf valorral (nagy topazzal, de neha visszarakom a rubyt)...
    WD
  • attiGT
    #59172
    neharagudj már meg de WTF IS WRONG WITH YOU!?!!?

    ha játszol óránként esik a legendás neked, nekem 327 mfel buffolva meg minden loszar sem esik mp3ban paragon lvl34...
  • Lammer
    #59171
    white mob kidobott egy 1363-as Grandfathert... er az valamit 4.7 life steallel?
  • horpeti
    #59170
    Na, kösz a megerősítést. Akkor nyilván csak gyúrnom kell még. :)
    Viszont azt látom, hogy ilyen óriási DPS-be belejátszik az attack speed is.
    Viszont én a spike trapet nyomom, ahol annyira az nem mérvadó (bár annyiban igen, hogy a letevési sebessége is gyorsul).

    Szóval etekintetben kicsit dilemmában vagyok, mit kéne fejleszteni. az attack speedet akarom utoljára, pont ezek miatt.
    Az MP1ben lassan elérem azt a határt, hogy a bola shot 1 sec és spike trap 1.2 seces várakozása a limit, mert szinte egy robbanásra meghalnak (elitek több). Tehát lassan elérem azt a korlátot, ahonnan több DPS-sel gyorsulna a farm.
    Nyilván akkor majd más skillre kell váltsak.
  • szektor20
    #59169
    Miért lenne jobb a WD? Én is DH vagyok, és MP1-en tolom. Eddig a patch óta 29 legend (ebből 7 zöld) esett.

    Pedig mehetnék én is nagyobb MP-n, a dmg megvan hozzá: link, de már megszoktam, hogy egy fullos act3 kör kb másfél óra alatt megvan.
  • killerkocka
    #59168
    Szép lassacskán majd igen. Enchantres mellett még hiányzik 29 mf a caphez.
  • horpeti
    #59167
    Te max MF-fel tolod MP5ön?
    Mert azt látom, hogy 66. szintű vagy, nem semmi. :D
  • horpeti
    #59166
    Van itt olyan DH, aki magasabb MP levelen tolja? Mert többnyire csak monkot , barbárt, WD-t látok akik istencsászárul nyomják.
    Én meg itt vok a DHcskámmal MF cuccal MP1ben. :DD

    Farmolni jobb a WD?
  • who am I 7
    #59165
    Kinek volt problémája RMAH-val?most nekem is kevesebbért számolta (pont a 15% és 1 EUR-al)..mint amennyiért feltettem, és még ma tettem fel..bid nélkül, szóval még csak le sem járhatott.Volt valami megoldás supporttal leboxolta?írtam nekik kapjákbe nézzék meg :D
  • denevérember
    #59164
    Srácok lassan elérem a 60 lvl-t (!) első karakterrel ... :) És az a helyzet hogy van kb. 530k aranyam valami low gear-re. Valaki tudna nekem mondani hogy ebből ( mert több úgy sem lesz) mit érdemes venni? Nincs sajnos túl sok időm játszani,nem hogy farmolni. Ha valaki segít azt nagyon megköszönném!

    Itt van amúgy a szegényke elég szakadt cuccokban:

    http://eu.battle.net/d3/en/profile/MCfosat-2410/hero/2138023
  • killerkocka
    #59163
    Hát nem tudom, nekem mp5 alatt nem esik kb semmi. Viszont mp5-ön meg kb non stop. Tegnap is esett egy ilyen. Utána meg az új zuni chestem nem sokra rá. :)

    Lammer. Az alap cap megmarad 300+75-ön. Erre rájön monster levelekkel a plusz szint, ami 25 % mf-et jelent minden szint után, viszont a bonus item egyre jobban skálázódik felfele.
  • Lammer
    #59162
    koszi! :)
  • Psychedelic #59161
    Most 300+75+MP szint van, vagyis 625 a max.
  • Zsooo
    #59160
    nekem is beindult, 5 legendary az elmult 3 napban, mf 280+valor, act1 foleg, mp2-3, attol fuggoen melyik haver jon eppen. mp3 soloban esett egy jo andariel sapi a highlands-en championokbol, meg a Wardenbol egy strongarm bracers, a buffolt legelso gyilokra.

    tegnap mp2-nel meg ezek coopban, tarsamnak most semmi sajnos (korabban egy sun keeper neki is), de a fistet tudta hasznalni :) bot, fist, wand mind3 feher mobbol
  • Lammer
    #59159
    de jo lenne :))

    gyerekek, valaki mondjon mar egy tutit... nekem most ez egy kicsit zavaros... minden mp szint emelkedessel feljebb tolhato az MF cap? ugye eddig natur 300+75 volt... most ez hogy van?
  • Sunrider924
    #59158
    Crowd control changes in 1.05
  • horpeti
    #59157
    Az biztos, hogy te egy beépített Blizzard reklámember vagy! :)
    Megeszem a pizzát, és kipróbálom az MP2-őt, mennyit lassulok.

    Mert ahogy néztem a táblázatot, az még nem emeli annyira a dolgokat, viszont a bonus item 1%ról 8%ra nő (lehet pont az lesz a manticoreom). :D
  • Lammer
    #59156
    white mob, zold amu :DDDD

    blackthorne :)

    pedig csak 370 az MF ...
  • horpeti
    #59155
    Bocs, ez pontosan mit jelent: "diminishing miatt hamar eljut a 65% cc reductionig"

    Olvastam már róla, de nem teljesen tiszta, mit takar. Azt hiszem szembesülök vele nap mint nap játék közben, csak pontosan nem vágom, mi is ez (csak sejtem).
  • Lammer
    #59154
    koszonom atadom! :)

    TVelvet: bocsi, most solozom :)
  • Sunrider924
    #59153
    Pont azt irtam, hogy soloban ez a build nem er sokat, coopban lehet jo a frost nova lock miatt, de akkor kell egy nuke kari melle. Azert baj a hp-ja, mert a diminishing miatt hamar eljut a 65% cc reductionig es akkor meghal, nem tudja idoben le dps-elni a mobot.
    Szerintem annyit probaljon ki, hogy a ww helyett berakja a meteort liquefy runaval es a magic weapon helyett az eb-t(lerohanos act1 mobok) vagy valami hidrat(kiteolos ranged act3mobok) attol fuggoen, hogy melyik actot nyomja. Azt a glass canon passzivot meg dobja ki a fenebe, siman jo helyette a cold blooded, az meg coopba is jobb, ha mar ugyis nova spammer.
    Mivel az itemizacio nem valtozott, maradt a primary stat/vit/allres kiralysag es emelle crit/atackspeed amennyi belefer.
  • TVelvet
    #59152
    Lammer, csatlakozhatok hozzád?:)))) csak 1 körre :P
  • Lammer
    #59151
    LOL!

    elso goblin valor nelkul, elso mob elott, set monk fegyo xD

    (alkaizer way, core vegen visszafele)
  • Lammer
    #59150
    mp3-at nyomja soloban egesz okesan, csak keves a hp :D

    szerintem ez a build maradt meg tegnap esterol, mert evvel nyomta velem mp2-ben... nagyon OP ez a spam frost nova, mert tudok macizni folyamatosan a villain(ok)ra :))
  • Sunrider924
    #59149
    Azt sem artana tudni, hogy a cimborad mit szeretne jatszani, dps vagy tank wizardot.
    A build, amit linkeltel az tankosnak nez ki, de en azzal solo nem tudnek megolni semmit mp1-en sem, egyszeruen nincs sebzo spell a ww-t leszamitva, az pedig nem a sebzes miatt volt erdekes korabban sem hanem a crit-re loh/cm procc miatt. A glass canon passiv meg agyonvagja a tankolos szandekot.
  • horpeti
    #59148
    Na, és most meg esett egy immortal gloves. Talán végre az Inna pant mellett a második, ami ér valamit, majd kiderül. :)
    Kösz Lammer az MF aurát! :)
  • horpeti
    #59147
    Lammer a nagy WD-s.

    Ám nekem esett egy Dark Mage's shade.. 58-as Wizard hat. Jéé, hogy ilyen cuccok is léteznek? :) Persze kuka, de vicces. Kár, hogy nem olyat ad, ami kéne és jó lenne :(( de legalább adott :)