78966
  • neonx
    #59229
    Volt a régi gépemen egy web calculator ,nem tudom a nevét a hivatalos oldalról kelet be linkelni a karidat és automatikusan kitöltötte, valaki tudna egy linket adni róla?
  • rhazid
    #59228
    teljesen ki voltam készülve ,hogy "mpl5 bakker és nem esik a rohadt kulcs a rohadt wardentől" már azon voltam hogy kilépek de aztán még beugrottam a két dungeonbe a festering woodsba és mindkettőben egy set item üdvözölt
    meg előtte egy ilyen:
  • gandrus
    #59227
    Belefutottam egy kedves kis bugba.

    Nem lehet eldobni a staff of herding plant... (felhasználni sem, mert már fel lett használva)
  • horpeti
    #59226
    Nekem most 3 vault ronon runonként 1 legend esett.. kár, hogy nem játszhatok tovább :) Persze nem érnek semmit kb.
  • Lammer
    #59225
    pont azon agyaltam, hogy kell-e neki... nagyon ramentem... de nem tudom, max annyira vagyok jo, hogy nem 1-shotolnak :)

    zuni set meg josag... abbol legyen ketto, mert intet ad! az en buildemhez kotelezo volt a beka a radius miatt :) zunit off nelkul kirakod negyesbe es akkor megadja a maxot... ha nagy radiusra mesz :) nekem az a szivfajdalmam, hogy a helm nem ad critet asszem alapbol :S
  • mkfdd
    #59224
    Ha képernyő széléről vagy kívülről kiteolsz akkor nem falaznak ahogy észrevettem. Fura egyébként hogy mindenki mindenre panaszkodik hogy mi a legszopatósabb affix, de nekem a legeslegtöbb fejfájást a waller okozza ha kombinálva van vmi keményebb sebző affixxel (arcane v desecrator). Frozen kikerülhető, jailerből ki lehet jönni, de ha befalaznak akkor onnan sehova hacsak vki nem tud teleportálni vagy barbárként ugrani.
  • LocalPatriot
    #59223
    Azért az a dps se rossz...:D
    WD-nek kell az all res? Zumina sett jó neki?
  • Lammer
    #59222
    legalabb jok? :)

    nekem patch elott esett goblinbol 2 :P (sokra mentem vele, mert beragadtak)
  • szektor20
    #59221
    LINK
  • szektor20
    #59220
    Tegnapi érdekes drop, patch óta már ez a második ilyen. URL=http://imagerz.com/QE9CUEtvAwMABwpKRQVR]LINK[/URL]
  • Lammer
    #59219
    jade :P

    tegnap, igaz mobilnettel olyat rubberezett, hogy elkezdtem rohogni mint allat :D pont DNB-t hallgattam es utemre vagy 10-12X rangatott vissza, folyamatosan!... mondom, itt ragadtam... nagyon meleg volt :D
  • Sunrider924
    #59218
    Az nem ugy van inkabb, hogy You have been slain? :)) Tegnap egyebkent viszatert regi "kedves" ismerosom Rubberbanding, es tobbszor is meghaltam ugy, hogy viszapakolt a jatek a meregtocsaba, miutan(!) meghalt az elit, es akkor a felirat ugy nezett ki, hogy Sunrider was slain( by nelkul mert nem volt elo mob a kornyeken, csak a meregtocsa)
  • TurboX
    #59217
    várom (wwbarb) az überezni vágyók jelentkezését egyet nyitok egyet nyitsz alapon(nem kulcs farm)

    legyen legalább egy masinád (de jobb ha több van:D), és mondjuk para40+

    optimálisan mp4-5

    TurboX#2847

  • Lammer
    #59216
    szakszeruen elrejtetted a Sunrider slain by x.y felirat hegyeket xDDD

    amugy ha tenyleg arccal leveszed mp6-ot akkor maxi respect a turelemert! :)

    szerk: jah! cimbi Wizardja emigyen lett egy kicsit frissitve... fasza kis off, nem? (9.5m volt) :) soloban meteorozik (remelem)... coopban meg evvel toltuk... atommelegdurvacsaszarsag... effektivek voltunk eleg erosen, irdatlan kombokat toltunk, nagyon allat volt! :)))

    Ferrari23: szivi!
  • Sunrider924
    #59215
    :)
  • Ferrari23
    #59214
    Köszi Lammer!
  • Sunrider924
    #59213
    Hogy is van a mondas, nem az a legeny aki adja? :)) Atlag 2 perc a rare boss/champion/unique. Nova lock nelkul termeszetesen eselytelen lenne, de igy hogy se enrage timer, se healback to full csak ido kerdese.
    Ha megnezed az a 21k az kicsit tobb, mert clod blooded az +20% sebzodes amig be vannak fagyva es a meteornal is azt a runat hasznaltam, ami adja meg 3 secig a molten efektet. Magam is meglepodtem, hogy milyen hasznalhato lett igy a kari, mert nem adtam erte korabban egy hajitofat se.
  • Ferrari23
    #59212
    MF max megmaradt a korábbi? Vagy itt már nincs max?

    ----
    4x!!! kerdezted meg ugyanazt kb... ne spammelj, legy oly szives... kicsit olvass vissza, nem nehez...

    ITT is van

    szerk. by Lammer
    ----
  • Lammer
    #59211
    viszont erre valaki irhatna valamit, mert szetvag az ideg ezektol...

    unom mar a rohangalast korulottuk, mig jon a spirit... ha arccal leveszem oket, akkor meg kinyirom magamat -.-

    Aki akar undormanyos cc tenger+reflectet latni... persze masodszora letudtam, mert nem falaztak be es nem jaileltek be es nem ment at rajtam a fire chain egyszerre, mig tolton van a spirit es a vessel mento

    3 packbol kotelezoen 2 reflect es durvan cc -.-
  • Lammer
    #59207
    nekem meg mindig magas ez a 21K dps mp6-on :DDD meddig utsz egy elite packot? :)

    most reggel mondom megyek egy gyors kort (aztan lefekves), de nem birom abbahagyni, mert valor2-nel dobott egy andit meg egy olyan gyurut amit nincs szivem eladni, fel is raktam (31 min dam., 81 int, cr dam 31, cr hit 4.5) :)))

    probalkoztam mp6-al meg korabban, de az mp3 halados es porgos nekem soloba... szerintem a haladas/xp/bounty aranyom igy a legjobb :)

    Local!

    Nem szeretnek okoskodni es nem tudom milyen stilusban nyomod, de megnezheted nagyjabol mire erdemes rakni... de szerintem van nalam sokkal "probb" :)

    WD
    itt meg nincs rajta a friss gyuru bal oldalon ami cr hitet, cr damot meg intet ad... kb ennyi... (MF-es gear, de jo lenne mar egy picit dépées fele menni)
  • Sunrider924
    #59206
    Sajna nem sikerult meglepni a 8ikat nekem sem, pedig meg a ponikhoz is lementem, de a disznajai elfosvenykedtek az abszolut rekord kiserletemet.

    Komolyra forditva, kicsit ambivalens vagyok ezzel a jatekkal, mert a tegnapi nagyon elvezetes volt, de az otlet meg mindig nem a blizz sajat otlete, hanem azoktol szarmazik, akiket jw olyan lekezeloen elkuldott a f..szba. Ilyenkor nem ertem mit fejlesztettek ezen a jatekon ennyi ideig, amikor minden jol mukodo otlet mar adott volt az elodben.
    Mindegy, en nagyon orultem az trofeaimnak, gondolom te is a tieidnek. Ami tanulsag, hogy magas mf kell. Neked 400 volt, nekem 370+. Kivancsi lennek milyen minosegu cuccokat talalnek mf capel mp10en. A cel adott.

    Halod Lama te miert nem mesz magasabb mp-re? WD-t nem ismerem, nem tudom milyen jol kepes tankolni, de ha en mp6ot birtam tegnap 21k dps-rol indulva, akor te lehet birnad a 7-8ast a te sebzeseddel, es a szerencse faktorodal tuti nagyon durva trofeakat villantanal.
  • LocalPatriot
    #59205
    Dehogy utálunk, csak már tényleg durva a droppod :) De végülis nincs gond azzal, ha az ember örömét megosztja egy fórumon...
    Viszont valaki segíthetne egy kicsit. WD-m ma lesz 60-as, és nem tudom nagyon hogy milyen itemeket érdemes vennem? Milyen statok a lényegesek, milyen fegyver ajánlott. Meg egy build is jól jönne, aki tapasztalt WD-s.
    Köszönöm előre is!
  • Lammer
    #59204
    mine, alcarnusnal felszedem az 5 valort es a checkpointom vaultban van es ott takaritok.... repeat, repeat :)

    Sunrider: nagyon belehuztam meg tegnap este, de elvileg nyertel 7-6 aranyban, bar az "eremtablazaton" szerintem en lettem az elso 2 szet - 4 sima leg aranyban
  • RatBaG #59203
    http://www.reddit.com/r/Diablo/comments/11tiel/so_my_friend_found_an_amulet_thinking_it_was/
  • Skill
    #59202
    valaki tudna kölcsön adni 5met 1-2 napra?
  • Sunrider924
    #59201
    Hum, na ez erdekes, bar a legutolso szerzemenyem(wand) mar equipelve mutatja , de a dps-ben van 7k elteres minuszba es a passzivok kozul is az evo helyett mar mas van, cold blooded. Erdekes
  • Sunrider924
    #59200
    Ezek szerint nem az :)
  • Systore #59199
    Lammer, milyen act 2-es útvonalon mész?
  • Lammer
    #59198
    (ezt en is meg akartam kerdezni :)
  • attiGT
    #59197
    Nehari de nem gyenge az a wizard mp6hoz?
  • Lammer
    #59196
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hozlak be ;)

    hatodik (4l-2s)... sky splitter :) ebben a sessionben (ccop kiserlet) cimbinek egy stormshield meg egy sledge :)
  • Sunrider924
    #59195
    Na, szerintem lassan abszolut rekord lesz, de megvan a 7ik legendary is ugyanabol a jatekbol. Vicces, meg veletlenul se set drb egyik se.
  • horpeti
    #59194
    Jah, szerintem nyisson Lammer egy saját topikot "D3 legendary droppjaim" néven. Ha csak beletolja a dropokat, már a top10ben lesz a HSZek száma alapján a topik. :DD
  • Sunrider924
    #59193
    Az alairasomban ott a battletagem:P es ha kovetted, irtam hogy mp6/act1. Erdekessegkeppen mindegyik sima feher mobbol esett, nem elit, nem event, nem unique, es a blade of warlord kivetelevel mindegyik ugyanabbol a tipusu mobbol, konkretan a csontikbol. Kar volt elbasznom a fel delutanom a goatman-ek irtasaval, mert loszart nem dobtak, pedig toluk remeltem a szaftos zsakmanyt.
  • who am I 7
    #59192
    na kiverem a balhét ezeknél a fa*zoknál...2x vették le a transfer meg transaction fee-t a kistáskák.De aszongya menjek paypalhoz, ha akarom vissza..de arról nem makogott, hogy elnézést és küldjük az 1 eur-t, amit meg mi vettünk le 2x...megírtam a 2.mailt, szivjanak le.
  • attiGT
    #59191
    link a karidhoz és melyik mpn tolod?
  • Sunrider924
    #59190
    A 6ik is.
  • Sunrider924
    #59189
    Meglett az 5ik is.
  • esgerus
    #59188
    Ahh, köszi, ez volt a baj :)
  • Sunrider924
    #59187
    Hulye ez a jatek, par napja inditottam ujra a wizardom karierjet, mp1en 2 legendary ugyanabban a jatekban. Ok. Par napig farmolom mp1en act1-et, semmi. Ez is ok. Aztan ma meghulyultem es raprobaltam mp6ra, 4ik legendary ugyanazon jatekban. Kurvara random ez igy...