78966
  • MEdievil
    #59271
    infernó + 5valor kell más követelmény nincs (mp szintek növelik az esélyt)
  • Csurbolya
    #59270
    Helló! A következő a problémám:
    Újra lett rakva a gépem és elveszítettem a battlenet hozzáférési kódom.
    Csak az email címem van meg.
    Más adatra nem emlékszem. Hiába kérdez tőlem a titkos kérdést meg hogy milyen nevet adtam meg.... fogalmam sincs.
    Mit lehet tenni ez ügyben?
    köszi
  • Systore #59269
    nem
  • LocalPatriot
    #59268
    Csak partyba esik a keywarden-től a kulcs?
  • LocalPatriot
    #59267
    Nem rossz az a dps...
    Én nem értem, nekem csak valami 70k, és nem tudom, hogy mivel tudnám növelni...:S
  • killerkocka
    #59266
    Statjaim. Igaz övet most veszek újat, mert offhandnek hála lement 0-ra és így nem vicces. Ja és egyébként ez a build, amit használok. Igaz ez nem volt kérdés.
  • Ferrari23
    #59265
    Coopban nincs MP level se? Singlebe szenvedek Lvl3-on is. Coopban meg 2-3 csapás az elit...
  • Ferrari23
    #59264
    Coopban megint elbaxódik MF?
  • LocalPatriot
    #59263
    Előző hsz-em, Killerkockának ment:)
  • LocalPatriot
    #59262
    Tudsz mutatni a WD-dről statokat? DPS, max mana, life, cc%, cd stb?
  • TVelvet
    #59261
    ez ördögien jó
  • killerkocka
    #59260
    Valami nem oké a droppal, folyik kifele minden és nem is gyenge proccal. Blizzék megint elállítottak valamit, bár annyi baj legyen. xD Meg is lett az új offhandem.
  • Ferrari23
    #59259
    Mai első ember akit lecsaptam LOL

  • Lammer
    #59258
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez azert meleg... mostani run elott nezegettem furykat AH-ban... aztan belelogott a bili a kezembe, es felebredtem (crites, sokcetes, nagy dps-es)... erre trash dob egyet xDDD

    1165.3 DPS, 150 intes, 432 lohos... csak sajnos nem socketes es nem crites :S

    szerk: utana egy emelettel lejjebb meg goblin dobott egy spirit stone leget, de szerintem useless
  • gandrus
    #59257
    Nem rossz. :)

    Azt hittem, ha kiveszem a radiant star amethystet a fegyveremből, majd bajban leszek, mert nem lesz, ami visszatöltse az életet. Szerencsére nincs ilyen gondom, mert nyolcszáz-valahány healt/sec elég ilyen dps mellett.
  • horpeti
    #59256
    1 órán belül 2 Lacuni. :P
    Reklám: Lammerral egy laza akt3 kör coop és 2 leg. :D
  • Lammer
    #59255
    en meg azt hittem, hogy ez lesz a leggagyibb a 3-as dropbol... ES NEM! :)

    neztem AH-t, ezek nagyon jo arban mennek... mennyit kerjek ertuk???
    amik hasonlok (kivalo dex es jo vit) azok 8-9 es 20 milliosok, de gagyibb DPS-el rendelkeznek... itt vivodok... lehet beteszem 19.9 buyoutra...

  • gandrus
    #59254
    Na, többé nem panaszkodom, hogy nem esett még semmi értékelhető legendary.
    Sima, rare-ből esett már egészen fantasztikus is egyszer (85 millióért adtam el, valószínűleg áron alul), de ez az első jobb legendarym. :)
    Andariels Visage. Ahogy elnézem, Andariels Visageből is a jobbak közül való (A socket nélküliek közül legalábbis.). Sajnos nincs rajta socket, így vesztek vele 10000 életet, de nyerek 8200 dps-t, meg némi defenset. :)
  • Lammer
    #59253
    akit idegesitene esetleg xD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez insane... kb 10-15 perc alatt 1 set+2 leg... :D
    2 leg trashbol, set meg packbol... keep 2, mp3
  • Lammer
    #59252
    Hazifeladat a barbar szakertoknek! :)

    Aki tud gear tanacsot adni az tuti lenne:

    Barb...

    nagyon cheap (fel mill) upgrade kellene szegenynek :)

    Koszonjuk! :)

    (Jaffa! toroltem a ket hszt keresedre...)
  • LocalPatriot
    #59249
    #59235
  • Systore #59248
    dmg :D

  • Lammer
    #59247
    ugy dontottem, ha lehet akkor amilyen messze csak lehet jon egy kill, nekem ugraljon csak szepen vissza a CD, ahogy kell (jah meg a helszgomb is egy mozdulat legyen):)

    btw: mennyire lenne butasag egy kis LOH? nagyon idegesit, hogy allandoan varnom kell spiritre a reflectes packnal :S
  • killerkocka
    #59246
    Régi szép idők. Gearelődős korszakomban volt, hogy majdnem minden itememen volt pickup. Bárhol is esett ki valami gold, kb rögtön a zsebemben landolt. Jó is volt :D Igaz béka mellett majdnem felesleges, ad az elég radiust passzívokhoz. Hacsak nem akar az ember valami nagyon durva kite-os megoldást.
  • Lammer
    #59245
    bocsanat, nem voltam kellokeppen preciz: nekem +pickupos kell :SSS
  • killerkocka
    #59244
    Ha szerzel nekem egy socketes manajuma fegyót, veszek neked egyet :)
  • Lammer
    #59243
    PONT most nezegettem run elott a vile wardokat, mert szeretnem lecserelni! erre lol esik egy... a fenebe, hogy main dexes (van rajt int, de sajnos lepkef*** ertekben) :S

    nem akar cserelni valaki velem? :DDD nekem intes kell :DDD
  • Rogerke
    #59242
    Nemolyan rossz ez sztem : D

  • Sunrider924
    #59241
    Kar hogy csak egy szar frosty :(
  • MEdievil
    #59240
    Ő pont alig használta a WW-t főleg a sprintel és Rend-el ölte a mobokat.
  • eloim
    #59239
    amúgy ez azért érdekes mert Alkaizer is egy olyan spearrel rohangált off handben, aminek a dmg-e olyan 3-400 körül volt...
  • eloim
    #59238
    hmmm én is úgy tudtam eddig, hogy csak a main hand számít, off handben pedig a jó statok, de akkor ez lehet megérne egy bővebb kifejtést... A sapit amúgy azért hagytam eddig, mert kellett a magic find. Így, hogy valorral együtt van kb 350 MF, azért 2 körönként egy legendary/set cucc ki szokott esni. A set gyűrüm is így esett, csak sajnáltam eladni, annyira jó a karimnak :) (pedig tesók között is olyan 70-80 millát ér AH szerint).

    Egy a lényeg akkor, off handbe keresnem kell ezek szerint egy dupla ekkora dmg-ű, hasonló statokkal rendelkező fegyót... És akkor ott tartok amit mondtál, hogy több száz milla segítene a karimon. Ez így nem túl örömteli...

  • Psychedelic #59237
    Hmm, akkor fel kell frissitenem a tudásom, bennem valamiért ez maradt meg, hogy off hand dmg-et nem nezi, csak jo statok legyenek. Gyakrabban kéne diablo fórumokat olvasnom, és részletesebben, ugy látszik én mindig azokat a topicokat találom meg, ahol csak félig van meg a történet.
  • MEdievil
    #59236
    WW-nél pont hogy számít az off hand ;)
    Sprint az aminél nem.
  • LocalPatriot
    #59235
    Ha a battlenet-en a Load Your Account Balance-nál töltök föl pénzt, mondjuk 10 Fontot, akkor a játékban, RMAH-ba adja a pénzt?
  • Psychedelic #59234
    A 100k fölötti dual wield barbár dmg-ek kicsit csalókák, a nagy dpsü offhand nagyon feltolja a dmg-et, viszont a whirlwind dmgnel csak a main hand fegyveredet veszi figyelembe, tehát lehet hogyha neked van 70k dmg-ed egy alacsony dmg offhandel, a másiknak meg 100k egy nagy dmg offhandel, attól még ugyanogy fogtok irtani. A tornadot nem tudom most hirtelen hogy számolja, valaki ezt leirhatná ha tudja.

    Amúgy pedig, sok crit sok crit dmg és attack speed, na meg persze str, minden tolja a dmget, talán a crit a legjobban, de elvileg minél több a crited a crit dmg is annál többet fog érni, attack speedtől pedig igen gyorsabban pörög a ww, többet fogsz ütni vele, elengedhetetlen a nagy dps-hez.

    A karidon a legtöbbet pedig az dobhatná, ami az enyémen, több száz milió gold. :)
    De én sapkát cserélném elsőre mindenképp, egy IK sapkára, crit, life % socket, sok str.
  • setuh
    #59233
    3 legendary letudva mara,ilyen se volt meg :D
  • eloim
    #59232
    a DPS egy ww-s barbárnál hogy működik? most kb 50k-s dps-em van buffok nélkül, és egyelőre nem vágom, hogy érhetném el a 100k-s határt. valszeg több atk-speed, meg crit chance/crit dmg segítene. De a kérdésem most inkább arra vonatkozik, hogy az atk speed mennyire befolyásolja a ww-s damaget? gyorsabban pörög a kari, ergo több dmg megy ki? vagy mi az ami még dobhat a karimon? (Eloim)

    Minden építő jellegű kritikát szívesen fogadok :)
  • Lammer
    #59231
    :DDD

    kis alvas utan elso korben, pont most dobott nekem egy feher csoport 63-as szetttes ceremonia kest :DD
  • Traky70
    #59230
    Épp arra gondoltam, hogy jó lenne, ha esne egy upgrade, ne mindig csak AH... A következő fehér csoprt dobta ezt a gyűrűt, mellyel 96K-ról 116K-ra nőtt a DPS-e a barbáromnak: