78966
  • szektor20
    #59311
    Ott a pont!
  • Sunrider924
    #59310
    LOL. ok
  • setuh
    #59309
    Remenytelen vagy,senki se gondolja ugy,hogy az mf jobb minoseget is jelent,Lammer is leirta,hogy csak tobbet es a tobbol lehet jobb minoseg,egyedul vagy itt ezzel a lejart elmelettel.
  • Sunrider924
    #59308
    Nagyon is jol ertem. Igen, a bonus itemrol beszelek amit a sima mobok dobhatnak. Minel magasabb mp annal nagyobb az esely, es a magasabb mf miatt annal jobb a mnoseg. Ha megfigyelted Lammer es szektor is 400mf-el futkosnak es enyhen durva lootokat linkelnek. Nekem mp6on van 376mf-em. Remelem igy mar erted.
  • codyyy
    #59307
    és nekem mit kéne változtassak? olyan rohadt drága minden ... critdmg 298%

    http://eu.battle.net/d3/en/profile/codygonzo-1428/hero/2104313
  • setuh
    #59306
    Nem,csak te nem erted.Valaszolhatnal is #59298-ra.
  • mkfdd
    #59305
    Farmol most valaki kulcsokat/überbosst mp4-5 környékén? Szívesen becsatlakoznék.

    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Delonius-2787/hero/1777068

    Steady aim passzívval majdnem megvan a 100k dps csak szólóban hasznosabbnak bizonyul a perfectionist. Elég ritkán halok, mp6-7 is sima liba lenne ezzela builddel és gearrel, csak oda kissé lassú még a dps-em.
  • Sunrider924
    #59304
    Es ennyi ido utan meg mindig ott tartunk, hogy ha 6 embert kerdezunk meg kapunk 6 "velemenyt" az mf-rol. Bravo.
  • LocalPatriot
    #59303
    Na igen, sztem is cc% kellene, csak nem tudom melyik itemet cseréljem le..:S Meg fegyó kéne majd, amin alapból van crit dmg.

    Lammer - őszintén szólva végülis iagazd van:) Két passive, meg a horrify-t addig nem használtam.
  • killerkocka
    #59302
    Crit% kell neked sűrgősen. Jó a karid alapban, van critdmg-ed is (több is, mint nekem), de crit %-ed béka segge alatt. 5-6 %ot még összekaparnál valahogy, az sokat lendítene. Némi allres se ártana még igaz. Ha esetleg segít, ez az én gearem példának.
    Egyébként lifesteales fegyó megoldja a healproblémát. Másik része egy fokkal macerásabb, kb 1k lifereg, rádobva kis loh és extra profit.

    Egyébként tegnap kipróbáltam funból mp7-et, toltam egy full act1 elitrunt. Kimondottan élveztem a dolgot :D Nem töltöttem olyan őrült sok időt az eliteken, max pár perc, viszonylag jól ment mindenesetre (2x haltam összesen). Bár attól még mp3-5-ig jobban megéri nekem is.
  • szektor20
    #59301
    Nekem maxos MF-em van. (MP1-en tehát 400%)

    És tudtommal az MF annyiban számít, hogy nagyobb esélyed van sárga/legend dropra. Vagy te mire gondoltál?
  • pimpi001
    #59300
    mazlista
  • setuh
    #59299
    De ebben igazad van csak Sunrider meg megvan gyozodve arrol,hogy nagyobb mp egyensen a jobb statokkal rendelkezo lootot jelenti.
    Visszaterve meg erre,hogy hosszutavon mi eri meg jobban azt is vedd szamitasba,hogy mp1-en mondjuk lenyomsz 6x annyi runt ugyanannyi ido alatt mint mp6-on :)
  • setuh
    #59298
    Te a bonusz itemrol beszelsz?
  • Systore #59297
    haha :DD


  • Lammer
    #59296
    en csak az elmeletre probaltam reagalni, hogy ha jo cuccot szeretnel, akkor magas MF, mert kitolodik a cap... ez altal tobb eselyed van, hogy essen cucc, es ha a szorast nezed, akkor tobb cucc, jobb esely a jobbra... vagy, nem? :)

    az a baj, hogy nincs egzakt keplet semmire, csak ilyen legbolkapott, meg "higyjuk el" style... legalabb pokerben minden feketen-feheren ott van elotted... (nem jatszok online mar, csak e'lo"... pont a szuperkonteo BS miatt, amit el is hiszek, de csak azt :D)
  • radical
    #59295
    Tudtommal az MF mennyisége nem hat az itemek statjaira csak hogy milyen színű.
  • setuh
    #59294
    Pont,hogy Sunrider vont le kovetkeztetest a rovid tavbol,vagy te amiota kijott a patch,azt hosszutavanak nevezned?

    Igen de a pokerbe ez szabalyszeru,hogy 80-20 az arany,es hosszutavon,ha csak nem csalik a szajt :D,akkor az ki is jon,viszont itt nincsenek ilyen szabalyok sot a hivatalos allas most is az,hogy a nagyobb mf csak a legendaryk suruseget noveli a minoseget nem.
  • Sunrider924
    #59293
    Monster power olvasd el megegyszer es mutasd meg, hol irja hogy az uberekre vonatkozik csak, mert en semmi hasonlot nem latok odairva.
  • Lammer
    #59292
    lemasoltad a buildem :P

    bar en most manaregenes runat hasznalok a samannal (coopban termeszetesen teszem vissza a plusz sebzost) ;)
  • Lammer
    #59291
    Sunridernek van igaza... az a baj, hogy sokan 1 dropbol kovetkezteteseket vonnak le... sokan nincsenek tisztaban a hosszu tav + drop chance fogalmaval...

    szektor: hasonlo van pokerben is... az oke, hogy makolsz a KK-val AA ellen... (20% flop elott) de a kerdesem az, hogy ha lejatszod 10X, hanyszor fogsz makolni? 100X??? stb... ;)
  • MEdievil
    #59290
    Igen, semmit nem ér, talán a lvl60 alatti karakterek veszik hasznát.


    LocalPatriot: öv, gyűrű tűnik elsőre gyengének (gyűrűt mondjuk megoldhatod hellfire ringgel) De egy ilyen WD-vel mp3 simán kell hogy menjen, nem döcögősen.
  • setuh
    #59289
    Az extra loot az uberekre van,nem az elitekre...
  • LocalPatriot
    #59288
    Az igen!
    Van pár ring-ed... nekem sztem nem lesz.
    Ez a karim, és mp3 már döcögve megy... melyik itemen, vagy min változtassak?
  • Sunrider924
    #59287
    Neked ajanlom olvasd el megegyszer a hivatalos Game guidebol a magic find reszt. A monster power szintnel meg azt a reszt ami taglalja hogy mennyivel no az extra loot chance a magasabb mp siznteken.

    @ szektor - es neked mennyi mf-ed van egyebkent? Mert abban gondolom egyetertunk, hogy a mp sok minden mas melett szintenkent 30% mf-et is ad. Tehat nekem az mar 180% mf, nekem ezert is eri meg. Azt meg nem hiszem hogy veled is meg kell vitassam, hogy az mf hogy hat a rollokra.
  • setuh
    #59286
    A hellfire ball vegul a foldig nerfelve kerult be?
  • MEdievil
    #59285
    #59271 -ben írtam hogy igen kell ötös valor.



    Béna lett az összes, ez a legjobb :(
  • szektor20
    #59284
    Ez a Stormshield MP1 drop, úgyhogy nem tudom miről beszélsz. :D
  • setuh
    #59283
    A baj csak az,hogy felmentel kisebb mp-re es egy vagy 2 runbol itelsz...Nekem mp1-en 100millas skorn esett.Egyaltalan nem garantalt h mp6on csak jo cucc fog esni,vagy meg talan az se h nagyobb aranyba esnek a jo cuccok hosszutavon,es itt ez a kulcsszo a hosszutavra alapozni.Am en ugy tudom,hogy nem befolyasolja az mf a cuccok minoseget,az ilyen elmeletektol,meg inkabb megkimelem magam,hogy de megis mert valakinek ott estek jo cuccok.Nekem meg mp1-en, most akkor,hogy is van ez?
  • Sunrider924
    #59282
    Ismerem en is a hatekonysag nevezetu teoriat. Tegnap voltam mp4en 42k dps gearben es esett is olyan fos Skorn meg Destiny fragment hogy majd elsirtam magam. Mp6on meg eddig nem esett szar legendary, nem perfect roll ez a shield sem, de nyilvan sokkal jobb mint ha ugyanez lenne 200 armoral kevesebbe. Kb igy aranylik egymashoz az mp4-mp6 loot minosegileg. Nem veletlenul ajanlottam Lamanak hogy menjen magasabb mp-re, nem az a lenyeg hogy essen a legendary, hanem hogy minosegileg milyen az, ami esik. 78-80 allresis cuccost en mp6 alatt nem lattam gyakran, mp6on meg azt nezem hogy mikor passzol mar osze meg 2-3 masik stattal. Most megneztem mi van taskamban, 3-4 cucc is van, amin primary/vit/75+ all res kombo van, ilyeneket kisebb mp szinten nem lattam surun. Mivel nem sok az a 4 perc egy elit pakkra, nem latom ertelmet miert mennek alacsonyabb mp-re. Az en velemenyem/megfigyelesem ez, mindeni jatszon ugy ahogy akar egyebkent.
  • Skill
    #59281
    nekem tegnap hasonló esett le. szóval mp6ot annyira nem erőltetem. így védekező passzívok helyett mehet a dps növelés. sokkal jobban élvezem a játékot és mp4en def nélkül elég kihívást jelentenek az elitek.
  • setuh
    #59280
    Nem kell megsertodni.Am az is rengeteg,nem ertem minek eroltetni az ilyen magas mp-ket,nezd meg pl. ot http://hu.twitch.tv/d3_inigomontoya 141 legendary a patch ota es csak mp1-et nyom,de azon ugy szalad,hogy meg se all szinte.Szvsz sokkal jobban megeri.
  • Sunrider924
    #59279
    Nem tudom mirol beszelsz, mar irtam korabban hogy atlag 2-4 perc. Mas kerdesed is van?
  • setuh
    #59278
    28k dmg mp6-ra?20 percig olsz egy elit csapatot?
  • Sunrider924
    #59277
    Sima csonti mp6 act1 stormshield
  • LocalPatriot
    #59276
    5-ös valor kötelező?
  • MEdievil
    #59275
    mp0 = 5% drop chance
    mp1 = 10% utána minden szint +10% esély

    Van hogy mp8-on is 3x nem dob egymás után pedig ott 80% esély van rá.
    Csináld mp10-en ha biztosra akarsz menni :) (Meglehet csinálni. Párszor megcsináltam, más kérdés hogy annyira nem éri meg szerintem mp7-8 az ideális)
  • LocalPatriot
    #59274
    Valaki nem akar key-ezni? Aki persze tapasztalt benne, hol vannak a bossok stb.
  • LocalPatriot
    #59273
    Kb 20-szor öltem le, és semmi...
  • HunChef
    #59272
    Yay!

    Egy Unique! Gondolom semmit nem ér de yay! :)