78966
  • killerkocka
    #59351
    Killerkocka#2474

    Egyébként felvehet bárki, aki esetleg akarna farmolni olykor-olykor mp3-tól felfele. Zömben mp4 vagy 5-ön vagyok általában. Zömmel kulcs+überfarmolok.
  • Lammer
    #59350
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    IK 2 hander... 1335 gondolom nem er sokat... white mob dobta keep 2
  • TurboX
    #59349
    mp4-en kipucolva de csak egy dobott..

    nem volt túl szerencsés :(

    #59341: hirtelen deja vum lett
  • tarti19
    #59348
    Ez mikortól lép életbe?
  • LocalPatriot
    #59347
    Neked mi a battletag-od?
    Valamint, lett most 65millióm. Szerinted mit vegyek? Mit cseréljek le, milyen statokra menjek?
  • Ytar
    #59346
    tenkjú, akkor nem hagyom ki ..
  • Lammer
    #59345
    nekem az egyikbol ketto van mar... ;)
  • Sunrider924
    #59344
    Generalon azt irjak hogy stackelheto.
  • Ytar
    #59343
    hali!
    gyors kérdés:
    a keywarden kulcsaiból egyszerre csak egy lehet nálunk, vagy több is? (mármint az adott act -ból való)
    mert minden körben megyek act 1 keywardenhez, aki gyorsan dobott egyet, azóta meg semmit .. pedig be akarok tárazni belőle ..
  • Sunrider924
    #59342
    Ha engem kerdezel, probalgasd melyik mp szint az, ami meg konyeden megy, tippre mp4-5. Korulbelul ott hajlik el a gorbe, onnantol ugrik meg durvabban a hp/sebzodes.
  • devlking
    #59341
    Úgy látszik nem volt elég casual barát az mp. :D

    So, to bring monster damage back in line with our original goals for the system, we're implementing a hotfix that will reduce the scaling bonus to monster damage in Inferno difficulty by approximately 25% for all Monster Power levels.

    MP1: 109.60% (down from 114%)
    MP2: 120.12% (down from 130%)
    MP3: 131.65% (down from 148%)
    MP4: 144.29% (down from 169%)
    MP5: 158.14% (down from 193%)
    MP6: 173.32% (down from 220%)
    MP7: 189.96% (down from 250%)
    MP8: 208.20% (down from 285%)
    MP9: 228.18% (down from 325%)
    MP10: 250.09% (down from 371%)
  • Sunrider924
    #59340
    Act3ban van a vendor aki arulja a tervet, minden nehezsegi szintre megfelelo staffot kell craftoljal, ha eloszor megcsinaltad a normalt atmesz nightmare-en megveszed a tervet es upgradeled a botot nm-re es igy tovabb infernoig. Amire szamits, hogy egyre dragabb a terv a nehezsegi szintel novekszik.
  • Ferrari23
    #59339
    Valaki nem jön farmolni act3 mp3? Egyedül kicsit szenvedős...Főleg némelyik elitek szopat...
  • pimpi001
    #59338
    help. a poni staffot hogy lehet upgradelni hogy infernon is beengedjen?
  • Lammer
    #59337
    vegre kiprobaltam inferno ponyt... eloszor mp3, majd mp4... semmi...

    kis break, mondom visszamegyek act3, mp3... visszaraktam encsit(grand v.), kezembe keepert... igy van most 371 mf valor 0-an...

    erre kb a masodik kis skorpio csoport valor 0-val dob egy stone of jordant (pont WD-s, de nem hasznalok zombi kutyat) xD

    szerk: lol! mig megirtam a hszt... kidobott a progi hibaval... tul jol kezdodott a run? vagy mi? :D
  • TVelvet
    #59336
    Annyira nem esik semmi, hogy félelmetes :)
  • DORSANAX
    #59335
    Fiúk, mi történt a coop játékkal?!
    Tegnap 8x nyomtam inferno prime evil-t, a Diablo engem nem tud sebezni...

    A 8 játékból 4x maradtam egyedül félúton a megölése előtt.
    Kihaltak mellőlem a társak, de sikerült lenyomni egyedül is.
    Valamivel erősebb lett a barbim, mióta utoljára régebben játszottam, de ennyivel???

    Elnézést, ha volt már erről szó, nem olvastam vissza...
    Gyengült a coop?
  • Ferrari23
    #59334
    Mi a problem, hogy írod más ötleted már nincs?
  • TVelvet
    #59333
    Na, most osszepakoltam 325 mfet unbuffed mp1ben.
    77k dpses es 700 allress mellet.

    Mas otletem nincs mar :))))
  • pimpi001
    #59332
    hmm. csak normal szinten engedi. ezek szerint minden szinten ujra ki kell csapni a receptet, vagy eleg csak az infernos recept, es a normal szintu staffbol egybol infernosat csinal?
  • Sunrider924
    #59331
    Az a vicces, hogy hiaba volt ma kitargyalva,miert olyan szerencses a 400mf-es WD karid, hal istennek egyszerubb utalni teged a "szerencsedert", mint tenni valamit erte. Ha rajtam mulna en tuti nem vennek fel egyet sem azok kozul, akik par napja meg azert kampanyoltak, hogy ne linkelj mar annyi legendary droppot, mert nem birja az epejuk.
  • pimpi001
    #59330
    kosz
    amugy mennyivel erosebbek ott a monstak? ha birom kinn az mp3-as szintet, akkor az benn eros lenne?
  • killerkocka
    #59329
    Megmarad az idők végezetéig
  • Ferrari23
    #59328
    Én úgy tudom nem tűnik el, de május óta megvan game, nem vettem a fáradtságot, hogy összerakjam, annyira nem izgat az a pálya...
  • pimpi001
    #59327
    kerdes
    ha a poni dungi staffot osszeraktam, csak egyszer tudom hasznalni, vagy nem tunik el es barmikor hasznalhatom?
  • Ferrari23
    #59326
    Na akkor, aki farmol és elkelne neki egy DH, vegyen felfele :D:D:D:D

    http://eu.battle.net/d3/en/profile/RQX-2167/hero/729008

  • TVelvet
    #59325
    Naaa, dobj csak meg a battletagoddal :)
  • TurboX
    #59324
    pubban nincs mp
    egyéni partyban a leader empéje érvényes mindenkire
  • Ferrari23
    #59323
    Hogy van ez a Monster Level amúgy? Public gaméba nem működik, de ha én játszok lvl5-ön és behívok valaki, akkor megmarad és annak is lvl5 vagy, akkor se működik?
  • Lammer
    #59322
    majd ha neked is ZSINORBAN a kikenyszeritett pre-flop allinnal a jobb mutatasaidat megverik online 15-16x (mar nem emlexem), akkor a sirogorcs rohamok utan talan fog dobni jo cuccokat xD

    (csak azert irtam, hogy "mennyire" makos vagyok...
    az megvan, hogy a szinsorom kikap, mert lejavul az ellenfel es flopon szamolt 1% bejon neki?)
  • pimpi001
    #59321
    ha a ponistaffot osszeraktam, csak egyszer tudom hasznalni, vagy nem tunik el es barmikor hasznalhatom?
  • setuh
    #59320
    Ha annak is aki Lammerrel megy jobb cuccokat dobal,akkor lehet,hogy megis van valami ebbe a loot szerveres agymenesbe ?:P es valamiert Lammer mindig a jo szerverre kerul...
  • Lammer
    #59319
    szegyenlos vagyok
  • Ferrari23
    #59318
    Ja Lammernek jó cuccok dobál vele kell menni :D:D
  • TVelvet
    #59317
    Lammer, nem lehetne veled menni egy kört?:) De tényleg?:)
  • Lammer
    #59316
    Ne veszekedjetek!

    inkabb utaljatok engem xD

    wizard jo baratom (IRL gyerekkori, belerangattam a "hulyesegbe" xD) 270 oraja van a jatekban... meg csak 1 zoldet dobott neki :) most velem jott egy kort es 10 perc alatt dobott neki egy junk leget meg egy 899.6-os manajumat(188 int, 143 vit, 87 crit) :)))
  • Ferrari23
    #59315
    Kulcs farmohoz én is csatlakoznék

    RQX#2167
  • setuh
    #59314
    Nem reagalok,mert te a baromsaggal nem tudsz leallni ugy latom :)
    Am nincs harag.
  • Sunrider924
    #59313
    Engem nem erdekel, hogy ne legyek egyedul, ez nagyon gyerekes toled meg se haragudj. Az meg, hogy nem tudod ertelmezni, ami le van irva hivatalos game guidbe az nekem mar magas. Szamold meg hanyszor van leirva az a szo hogy quality az emlitett reszen. Akkor meg egyszer, quality. Es utoljara is, quality. Remelem most mar eleg.
  • setuh
    #59312
    Ha mar ertelmeset nem tudsz tobbet irni,illetve cafolni se tudod,hogy egyedul vagy,beerem ezzel is,cheers