78923
  • mulli1986
    #76978
    Szerintem ez szubjektív. Ha valaki fizet valamiért, azzal keresletet generál, ergó a piac kínálattal reagál. Ha nem lenne annyi könnyű vérű játékos, akkor rég elhatak volna a mikro tranzakciók és DLC-k. Mivel az emberek többsége igen gyenge ilyen szempontból és az ő pénztárcájuknak még ennyire se fáj a dolog mint nekünk kelet európaiaknak, ezért világát éljük a félig elkészített játékoknak, amiket majd a következő 1 év folyamán DLC-kkel tesznek teljessé és élvezhetővé
  • Wootan
    #76977
    Váljék egészségükre. Amíg a megvehető dolgok miatt nem lesz P2W a játék, nem számít, sőt. A pénz költősök még szívességet is tesznek azoknak, akik nem költenek, mert lényegében finanszírozzák a játék további fejlesztését.
  • mulli1986
    #76976
    Nézd meg az F2P-nek beállított MMORPG-ket, mi mennyiségú pénzt ki tudnak fizetni némi armor settért...
  • r4pt0r
    #76975
    Én nem fizetek ezekért, de nem zavarnak amíg nincs az arcomba tolva és csak skineket lehet venni.
  • Carmang
    #76974
    Egy ingyenes játéknál rendben van a külsőt változtató mikrotranzakció, de egy fizetősnél...
    De mindenkinek szíve joga eldönteni, mire herdálja el a pénzét :)
  • mucsácsó
    #76973
    Akkor rakok egy lottót/tippmixet, ha tényleg így lesz, mert én is amazon/palát tippeltem ;D
    ...viszont jah, ahogy írtátok is, amazonból férfi nem lehet, de majd valamit kitalálnak :D

    ....vaaaagy, visszahozzák a Roguet
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.11. 17:28:22
  • PiszkosFred
    #76972
    Vagy Archer, esetleg Ranger és csókolom.
  • Plata
    #76971
    Jaj ne már.Én nekróra várok,ha nem adják ki alapból addig meg sem veszem amíg a nekró ki nem jön.
  • Daermon
    #76970
    Mondjuk lehet egyszerűen megoldják: nő akkor Amazon, a férfi meg Warrior. Kész :)
  • PetruZ
    #76969
    Attól tartok én is, hogy biztosan jön majd valami észlény, hogy márpedig ő férfi amazonnal akar játszani és perel...
  • undY1ng #76968
    Nem lenne gond vele, de az már bűncselekmény a mai világban ha egyik NEM nem lehet olyan mint a másik. Lassan már jönnek a MÁSneműek is.
    Lásd a legtöbb film is női főszereplős.
  • Wootan
    #76967
    Szerintem semmi gond nem lenne azzal, ha 1-2 kaszt csak 1 nemű lenne. Amazon csak csaj, a paladin meg lehetne csak fickó, mégiscsak nehézpáncélos/pajzsos kaszt.
  • Daermon
    #76966
    Elvileg mindenből lesz férfi és nő, illetve több külső opció is (pl fej, bőr szín).
  • Vorrhess
    #76965
    Gondolom Amazonból csak nő lesz :D Pont úgy ahogyan druidából csak férfi van ahogy láttam.
  • PiszkosFred
    #76964
    Siman csak "amazon", ket idezojellel, es igy jon a diablo elso LGBTQ jatekos karaktere :)
  • Daermon
    #76963
    Az igaznak bizonyult leakből kiindulva, jön a Paladin és az Amazon még.
    Nekrora megint várni kell...
    Meg, ha Amazon, akkor mi lesz a férfi változata? :D
    Utoljára szerkesztette: Daermon, 2019.11.11. 11:28:40
  • Alexzel
    #76962
    Ha a kozmetikai mikrotranzakciók formája pl. varázslatok esetén érdekel, akkor a Path of Exile Shop-ját (pl Alternate skill effect) ajánlom, ott szerintem ezt elég jól oldották meg. Itt pl. olyan van hogy a 'Raise Zombie' zombik helyett múmiákat idéz meg. Külsőnél meg olyanok hogy bármilyen vértet viselsz, a kozmetikai 'slot'-ba helyezett látható.
    Utoljára szerkesztette: Alexzel, 2019.11.11. 04:41:29
  • r4pt0r
    #76961
    Én is talán azért örülnék egy minimális mikrótranzakciónak hogy hátha így jobb lesz majd a tartalom utánpótlás a játékhoz, és tovább életben marad.
  • Wootan
    #76960
    Lásd #76959

    Elmondták a blizzcon-on, hogy nem fognak "power"-t árulni. Szerintem max + karakter slot, esetleg több láda várható, ami nem kozmetik cucc. (az ázsiai régióban viszont szerintem tuti lesznek xp, és egyéb boostok)

    Nem tudom mi a gond azzal, ha valaki szeretne egyedi módon kinézni. Szerintem jót is tenne a játéknak, ha nem mindenki egyen fasz lenne.

    Kötve hiszem, hogy lesz pink bunda a farkasokhoz, fekete, fehér, foltos stb árnyalatok viszont teljesen jók lennének.

    A mikrotranzakció szerintem teljesen rendben van, amíg nem nyúl bele a játékmenetbe. Extra pénz a fejlesztőknek, több tartalom nekünk (legalábbis normál esetben).
  • Daermon
    #76959
    Teljesen tévúton vagy. Kozmetikai dolgokról van szó: az az csak külsőleg fog máshogy kinézni a ruha, ló, vagy épp ami. A geared ettől nem változik.
  • repvez
    #76958
    De pont ezt nem szeretném, hogyha valakinek van elég pénze meg türelmetlen akkor megveszi a cuccokat az elején és végigdarálja a játékot, különösebb gond nélkül, mig a másik napokat tölt majd ,hogy találjon egy jó szettet.

    Mert , ha jól tudom, akkor a legtöbb ilyen játéknál a fögönös HP-ja ugy állitodik be, hogy az elene harcoló játékosoknak milyen szintüek, namármost ha valaki betápolja magát az elején az eléggé rosszul esne a gyengébb karaktereknek.

    Az meg megint elmond arról az emberről valamit aki azért ad ki pénzt, hogy másogy nézzenek ki a farkasok, de semmi más nem változik vele. Vagy majd valaki pink szinű farkassal rohanggál?

    ezért nem értem, hogy mi értelme, ha nem változtat semmin akkor minek fiozessek ha meg vűltoztat akkor az már nem ugyan az az élmény mint az eredeti.
  • Daermon
    #76957
    Egy kis lore a GS-től :)
  • Daermon
    #76956
    Egy szép nagy IGN.hu összefoglaló a D4-ről
  • Wootan
    #76955
    Berakhatnak olyan kozmetik cuccokat, amik csak pénzért vehetőek meg pl. ló kinézet, vagy a druida farkasai máshogy néznek ki, stb. Játékmenetet nem befolyásol, de pénzért cserébe egyedi kinézeted lehet.

    Vagy olyan dolgok is lehetnek amik ingame megszerezhetőek, de akik türelmetlenek, azok megvehetik.
  • Mutans Zombi
    #76954
    Nekem a mikro-tranzakcióval talán annyi aggodalmam van, hogy remélem nem az az alap hozzáállás, hogy minden karaktert és hozzátartozó cuccot (set, unique stb.) valami abszurd, némileg formabontó stílusban adják ki, és ha ezen finomítani szeretnék, csak mt útján lesz rá lehetőségem (pl. hogy ne legyen ilyen pohos a druid vagy néger a barbár).


    Ha pár dologban visszanyúlnak a II-höz, vajon szörnyek is jönnek abból a világból?
    Pl. a Council Member, vagy a sokak kedvence, a kis Bone Fetish?
  • repvez
    #76953
    Ezeket az embereket nem teljesen értem akik fizetnek ilyen dolgokért.Ha csak a kinézetet változtatja meg ahhpz elég ha játszik az ember és gyujtogeti a jobb cuccokat és máris változik a karakter kinézete , akkor minek fizetni érte.Ha meg a játékmenetet befolyásoló dolog lesz, hogy hamarabb kap meg tárgyat ,mert kiegésziti saját pénzből az megint rossz dolog azokkal szemben akik nem fizetnek és tiszta játékbol akarják elérni a célt.

    nem értem ezeket a mikrotranzakciós dolgok értelmét. azt értem, hogy a sok embert igy lehet lehuzni, hogy pár 1000 forintonként kifizesség a játék árának többszörösét is, de más értelmét nem látom.
  • undY1ng #76952
    Egy kommentelő már írta a GS hír alatt, de szerintem is ha már egy teljesárú játék és persze régen ilyen lehetőségek nem voltak, azért mégiscsak látszik a blizz-acti pénz politika. Ettől függetlenül valahogy életben kell majd tartani a játékot.
  • Daermon
    #76951
    Ahogy várható volt, lesz mikrotranzakció.
    Gondolom karakter és hátas kozmetika csak, bőven belefér.
  • coolpet
    #76950
    Hát :) Tudod hogy a 19. DH lenne UE Settel :)
    Az előző évadban is elindítottam, felhúztam 500 para-ig 2 nap alatt és elfelejtettem. Most meg megint új évad :D
  • TBTPumpa
    #76949
    10 percnyi Sorceress gameplay:
  • Daermon
    #76948
    20 perc Druida. Remélem lesz normál testalkat lehetőség :D
  • dante3
    #76947
    Mi a helyzet harcostárs, indítasz S9-ben valamit, mondjuk DH-t?
  • coolpet
    #76946
    Egy kis nosztalgia,ha nem is remastered, de high res :)
    D2 FHD
  • Wootan
    #76945
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Állítólag paladin/amazon lesz a maradék 2 még be nem jelentett kaszt. Utána jön a nekro. Megjelenés 2021 eleje. A D2 remastert meg lelőtték, inkább úgy döntöttek, hogy a D4be emelnek át minél több dolgot a D2ből.

    Persze ez csak spekuláció, de én kiegyeznék vele. Bár a D2 remasterért kár lenne ha tényleg törölték.
  • TBTPumpa
    #76944
    A Blessed Mother immáron a Blizzard székházában:
  • tigeroo
    #76943
    Megjött a kedvem a Diablo 2-höz :D

    Valakinek nem lenne kedve/igénye egy fasza LAN Partyhoz? Helyileg debreceni vagyok, tök jó lenne valamilyen helyszínen partizni, pizza, sör, meg 5-10 emberke...
  • dante3
    #76942
    Nem hiszem, hogy jövőre megkapnánk, de úgy legyen! Ám én szívesen kipróbálnám a Blizzconon játszható demót is!
  • TBTPumpa
    #76941
    WoW is csak egy kiegészítőt kap, de nem hinném, hogy a Blizzard megerőltetné magát, hogy 3 címmel beférjen 2020-ba. Jó lesz az nekik 2021-ben is, legalább az akkori negyedéves pénzügyi jelentésük is jó lesz.

    A Hearthstone 3-4 havonta mindig új kiegészítőt kap, a most bejelentett tartalom december elején érkezik.

    + esélyes, hogy a Diablo Immortal is jövőre érkezik, szóval nem maradunk Diablo nélkül 2020-ban sem.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.11.06. 12:31:15
  • mucsácsó
    #76940
    embertelen jó :(
    én már a jelenlegi formájában is orrvérzésig tolnám :(
  • mucsácsó
    #76939
    Szerintem kvázi mindenki szemében, de Blizz/Acti szemében nem olyan biztos.. :\ OW2 full AAA címként van kezelve, az tuti.. mégha szvsz nem is vehető annak :(

    Pláne, hogy a Hearthstone kieg is jön, bár passz, hogy mikor... meg W3 remaszti... úgyhogy ennyi mindent nem fognak egy üzleti évbe bezsúfolni, persze ne legyen igazam!