78966
  • sz4bolcs
    #59431
    Sztem 5x annyi, mint a 600 órás barbárom :D

    Másfél milliárdért tettem ki :D
  • oneal1
    #59430
    bazzz:D:D

    hámács?:D
  • pluhi
    #59429
    Act3 keywarden nerffel együtt megvolt a damage nerf is.
  • sz4bolcs
    #59428
    Asszem a mai versenyt buktátok :D

  • MrRAP
    #59427
    Csá all!
    Act 3 járok DH-val 29.szinten, társakat keresek!
    Küld el PM-ben az Battle Tag-odat ha jönnél!
    Napi 1-2 órát szoktam nyomni!
  • Sunrider924
    #59426
    Tetszik. Sot, ha mar nekem valaszoltal, elsore is irhattad volna igy. Mar csak egy hivatalosabb forast keresek, es teljesen meg leszek nyugodva.
  • killerkocka
    #59425
    Úgy értettem, hogy sanszos, hogy már nerfeltek, mert mp7-en belestünk nem olyan rég és mp5 -ös dmg-et kaptuk, ugyanúgy megállhattam és levehettem őket arccal, mint akár tegnap mp5-ön. És mp10-en nem lazulok, mert mp7 is kihívás volt nerf előtt. Hp-ban meg csak kínoznám magam mp10-en egyenlőre a 100k körüli dps-emmel, ami mp5-től felfele már nem a legjobb, mivel jócskán több hp-juk van és lassabban megy le. Mp7 fun volt nekem, mikor még sokat sebeztek, de attól még nem érte meg. Tetszik érteni?
  • Sunrider924
    #59424
    Tehat teged alig sebeznek, remek, akkor a 20% dmg nerf teged semmikeppen nem erint. Gondolom lazitaskepp mp10en uberezel szoloba?
  • killerkocka
    #59423
    Már most is alig sebeznek. Viszont act2 kulcsos mondhatni folyamat bebugol és ölhetetlenné válik. Remélem javítják mihamarabb, mert kulcsot így nem lehet ütni.
  • Sunrider924
    #59422
    Bakker, nem ertem, mi EUba csak 1 het mulva kapjuk a mp dmg nerfet?
  • setuh
    #59421
    Hat az ugy akkor meg a nerf ellenere is jobb lehet mint a loh,valtanom kell :D
  • Aradebil2
    #59420
    próbáld meg a kívánt statokat kis mértékben csökkenteni,mondjuk 150 dex helyett legyen elég 125,60 allres helyett 40 stb, drasztikusan le tud csökken az itemek ára. vagy ha túl drága az allres armor,akkor vegyél +armorosat inkább, az is csodákat tud művelni
  • Orgi
    #59419
    Nagyon casual player vagyok, infernot kezdem monkkal, heti pár óra játékkal, 600k összvagyonnal és akárhogy próbálok szűrni/rendezni az AH-ban, minden cucc sokmilliós árú. Mit rontok el, hogy nem látom a pár százezres értékű találatokat? :)
  • Eksz
    #59418
    DHval ott a shadow power - gloom/blood moon, attol fugg melyikhez jobb a geared.
  • horpeti
    #59417
    Ja persze, nem is tudom, hogy számolhattam így. :)
    Akkor ez sztornó! :D

    Az pedig kaszt/gear függő, hogy a LOH vagy lifesteal éri meg jobban bizonyos DPS fölött visszatöltés célból.
    Én egyelőre úgy látom, hogy DH-val a globe éri meg (túl kell éljem a nem túl hosszúra nyúlható csatát, utána van elég globe). :P
  • Eksz
    #59416
    80% penalty van lifestealen infernon.
  • Sunrider924
    #59415
    Hajh, pedig mar mentem volna lefekudni, de jott ez
  • Sunrider924
    #59414
    Nap vegere mace
  • gandrus
    #59413
    Szerintetek ez megér minimum 20 milliót?
    Én jóval többre saccolom az értékét AH alapján.
    Mindenesetre 20 milliós biddel, buyout nélkül tettem be, aztán majd kiderül elviszik-e?
  • horpeti
    #59412
    Számold ki. Egy 500k-s sebzés hullám, ami simán bennevan egy maciban, az 15k HP-t hoz vissza (vagyis majd a fele életed). :D

    Szal brutál jó a lifesteel ilyen szinten.
    Persze a reflect mértékét még mindig nem éri el, de kompenzálja szépen.

    20% Damaget hoz vissza a reflect, nem? Abból csomó lemegy a resist/armor/reduction miatt, a maradékot pedig kompenzálja valamennyire a lifesteal is.
  • Zsooo
    #59411
    mai josag warden elotti feher mobbol, mp1, valor 5
  • Lammer
    #59410
    coop, szar mf, joejt drop goblinbol valor 2-on...



    holnap melo :S

    fegyo meg ment 299M bidre... remelem valaki elviszi minimum annyiert :)
  • Lammer
    #59409
    szerk: most tesztelgetem... a maci csunyan hozza vissza!!!
  • setuh
    #59408
    Szoval a lifesteal is csak ha losz/utsz hozza vissza a hp-et hasonloan mint a loh,a spellektol nem?
  • Lammer
    #59407
    koszi (Sunnak is!)

    nem tudom, de reflecttol eddig meghaltam es rohangalnom kellett... es ha most tolom neki a demidzset, akkor szepen hozza vissza :)))
  • setuh
    #59406
    A life steal mennyivel is van nerfelve infernon?
    Am grat szep darab :)
  • Sunrider924
    #59405
    A legkozelebbi hasonlo 40el nagyobb dps es 370 milla BO.
  • Lammer
    #59404
    wow! talaltam egy egykezes fegyot...
    most beraktam magamnak legnagyobb zolddel :) ez amugy mennyit erhet?

    itt a kep, hogy elhiggyek masok is :)

  • Lammer
    #59403
    koszi^^

    izebigyo... nagyon vivodok, hogy a sisak menjen zunira... mar nincsnenek olyan veszes arban a NEM critesek... viszont critesek meg horror... es most max vesztenek vele, meg kicsit farmoljak, igaz? :)

    tudom jonne belole eloszor a +130 int... de ha mar osszegereblyeztem annyi lovet, hogy crites legyen a tokdefo, akkor meg me'g jobb lesz, nem? :)
  • Systore #59402
    +fire res, elég b*szós
  • Lammer
    #59401
    huhhh ennyit meg nem koltottem gearre... vettem egy zuni pancelt 50 misiert, most raktak fel, lecsaptam ra :)

    szerintetek jo vetel volt?
    (gemek nelkul persze)

  • hovika81
    #59400
    Sziasztok.
    Olyan kérdésem lenne, hogy egy barbárnak melyik a fontosabb cc vagy crit dmg?
  • Ferrari23
    #59399
    Bejártam Field of MIsery-t de nincs kulcsos csávó... Nem mindig van? Vagy lenn van bónusz pályán? Mert az van 2...
  • horpeti
    #59398
    Ezt nem értem. 15 misiért eladható, de mégis valaki 1.5Mért teszi ki? :) És gondolom ezt lesed? :)
  • NecroJoe
    #59397
    Szóval végülis mindenben szarabb, tök jó referencia!

    Megvan az első Hellfire Ring-em, én asszem ki is szálltam az überezésből.

  • who am I 7
    #59396
    hát 1017es van 50M buyouttal (20-25eur), de lehet bidelni rá occsóé..persze kevesebb a stat.Kinek mennyit ér meg a stat...nekem tuti nem.Meg úgy látom egyre kevesebbet játszanak :S de legfőképp mégkevesebben vásárolnak.
  • TurboX
    #59395
    nincs én is szenvedek vele egy ideje..

    bár mint ha kevesebb lenne a dc 1.05 óta
  • attiGT
    #59394
    most váltottam át ww barbra, random időközönként disconnectet kapok. irtam már bnet forumra de nem érkezett még érdemleges válasz. mintha korábbról rémlene hasonló probléma ww barbiknál... van vmi megoldás?
  • Lammer
    #59393
    l*szarom, hogy jol indult a session... de ez nekem kinszenvedes... vissza is megyek egy mp-t... meg kellene eleg sok res meg vit... cs*ssze meg :S

    most egy kicsit hanyagolni fogom az MF-et, jobb kard meg fullos piros gem sisatykba, azt dara...
  • Lammer
    #59392
    ^^

    egyebkent ugy neztem, hogy nekem nem kell hozza plusz empower... offom ad csokkentest macikra (direkt ugy vettem)

    megtort a jeg... vegre ... :)

    feljebb mentem egy szintet... attettem a jobb kardomat (nem ad MFet) es 2-as valor utan dobott egy leg. 1245.1-es Daibot (eleg OP a csensz, hogy dupla attack speed vanik rajt)... :)

    szerk: na varjunk... a keeperrel nem kellett meg empower... a sima karddal meg mar neha-neha elfogy... de ha egy fel masodpercre abbahagyom, akkor okes :)
    szerk2: na, na valor 4 utan egy ujabb Andi xD