78966
  • Oriza
    #59471
    Festering Woods, Cemetery of the Forsaken
  • setuh
    #59470
    Ez engem is erdekelne,tegnap jo nehezen tudtam osszeszedni az 5 valort,nagyon hezagosan vannak az elitek.
  • horpeti
    #59469
    Akt1ben hol lehet a leggyorsabban felvenni a valort, ha csak kulcsozik az ember? ill. akt1re van nektek valamilyen jól bejáratott farm útvonalatok, aminek a végén akár lehet a keywarden?
  • horpeti
    #59468
    Én ezt tegnap vettem észre, csak poénból jobb klikket nyomtam a tárgyra. :) Így már kevésbé idegesítő beirkálni az értékeket. :))
  • radical
    #59467
    Az ilyen "mennyit érhet" kérdések 1.05 után csak igazán ritka tárgyak esetében igazán indokoltak, mivel nyomsz a cuccra egy jobbklikket és ott az opció hogy hasonló tárgyra keress. Még ha be is kell írnod a fő tulajdonságait akkor is meg van 10 mp alatt. Azért grat a cucchoz.
  • Sunrider924
    #59466
    Legendary XD
  • gandrus
    #59465
    Sokat. Százmilliós bidnél szerintem nem érdemes alább adni.
  • Pap1ka
    #59464
    Patch óta napi 4-8 legendary, ma egy sem... Lehet hogy a hotfix lenyomta kicsit a találási esélyt? Ti nem vettetek észre hasonlót?
  • Sunrider924
    #59463
    Pedig mar ott tartottam, hogy mara feladom, de
  • Pukkka
    #59462
    Ez szerintetek mennyit erhet?

  • horpeti
    #59461
    Hát egyedül biztos nem fogom a Demon Hunteremmel. :)
    De még kulcsaim sincsenek, csak 1. Szal előbb társaság kell, aztán csinálható, nem egyedül akarom ezt a részét, a farm jó egyedül, ilyenre buli többen.
  • Psychedelic #59460
    Igen, MP5-on a kulcsok is meg elvileg a craft mati is 50%-al esik. NV 5 stack kell mindenhova.

    Nehézségre, pedig nehezebb szerintem mint általában a packok, szerintem nagyon nem árt ha többen vagytok, kell dmg is, mert enragelnek ha lassan ölitek, illetve ha valaki meghal nem lehet visszafutni, csak reselni, de az meg nem feltétlen egyszerű, szóval nem árt ha birjátok is. Meg kell próbálni, aztán elválik mennyire megy, illetve melyik szinten.
  • horpeti
    #59459
    Nem tudom, még sose próbáltam. De lassan majd nekimegyek, ha lesz pár ismerős, kicsit erősítettem,így talán nem lógok ki annyira a sorból. :DD

    Bár már az összes 10óra/nap játékosnak megvan a fullos hellfire, így majd kiderül, jön-e vki :D
  • setuh
    #59458
    Igen.

    Mennyire erosek az uberek,ha mp5 lassan,neha meghalok,de megy, sikerulhet rajta az uber?
  • horpeti
    #59457
    És mindenhol az MP level adja a %ot, ugye? Tehát kulcs megszerzése után MP5ön pl. 50%, hogy essen az egyik kulcsösszetevő, ugye?
  • Psychedelic #59456
    Act4-ből a plant elég 1x kiszedni, aztán kulcsok kellenek, act1-2-3bol, ha mind3-ból van 1 akkor tudsz csinalni 1 eszközt amivel tudsz 1 portált nyitni, 3 fajta portál van, mind3-ban esik 1 fajta mati, kell mind a 3 1 crafthoz, ha akarsz még1-et craftolni, újra indul az egész, 3 kulcs 1 portálhoz, 3 portált nyitni, és mind3-bol 1 mati.

    Érdemes alapból 3-3-3 kulcsot kifarmolni, igy 1 gameben tudod mind a 3 protált megnyitni, ha mindenhonnan kiesik a drop 1 gyürü pörög. Nem éppen 5 perces meló, főleg, ha jó gyürüt is akarsz.

    De a lényeg, hogy az act4-es recepten kivül, mindenit ki kell farmolni újra és újra, kulcsokat a portalokhoz majd uber bossoktol a matikat, ha megint craftolni akarsz.
  • setuh
    #59455
    Ertem,kosz ez igy akkor nehezkes lesz...
  • Sunrider924
    #59454
    Amikor lecraftolod a gyurut, akkor a matik elhasznalodnak, ha nem lett jo roll es masikat szeretnel, mehetsz meg egy kort matikert az uber bossokbol, en igy tudom.
  • Psychedelic #59453
    Nem akaszt ki, és nem is volt megerőltető, csak nem értem a logikát, ha érdekel egy item ára, miért nem keresel rá AH-ban? Ennyire nem bonyolult.
  • setuh
    #59452
    Most probalom kifarmolni a hell fire ringet.Akiknek mar megvolt,kb mennyi idobe telt?Illetve ha mar egyszer megvan a plan es megtanitom a jewelernek akarhanyat tudok csinalni nem kell ujra farmolni hozza a cuccokat mert ezt nem latom a leirasba, bar gondolom,h nem kell.
  • denevérember
    #59451
    Aki ismer az tudja hogy nem dicsekvésből írtam. Ez volt kb. a 3. kommentem a fórumba,sajnálom ha így jött le. Baromira nem értek a játékhoz azért írtam ide. Remélem nem volt túl megeröltető válaszolni rá :) De ha ennyire kiakaszt máskor csak lépj túl a kommentemen.

    Üdv, D.
  • Crokin
    #59450
    Kell ahhoz is, igen.
  • Psychedelic #59449
    150+ str-es IK csuka, AH-ban 90 millatól kezdődik.
    De kb 10 mp volt rákeresni, próbálkozhatsz vele te is nyugodtan. Kicsit gyorsabb, mint fórumra írni és várni a választ.

    De ha csak el akarsz dicsekedni, nem kell ilyen történet ám, hogy gyerekek ez mennyit érhet, simán rakd be a képet, és ird alá, hogy nézzétek mi esett, AH-ban 90 milla a legolcsóbb, ma szerencsés napom van. Senki nem fogja leharapni a fejedet.
  • TVelvet
    #59448
    van rendes design, csak kérni kell módiktól.
  • ToCsEk
    #59447
    mákkkkker :DD
    keress rá ezekkel az értékekkel, 100m viszik mint a cukrot, 85buyoutal meg főleg
  • denevérember
    #59446
    Srácok,eléggé ritkán játszom,épp hogy meglett a Lv60,és tegnap letoltunk egy inferno act1 (MP2) beállítással egy kört és ez esett.

    Arra lennék kiváncsi hogy valójában mennyiért pörög ez manapság az aukciós házban? Több embert is megkérdeztem különböző válaszok érkeztek.

    Előre is köszönöm a válaszokat! :)


    Üdv,D.

    [img=http://www.kephost.com/thumb/2012/10/24/a1_2012_10_24_ug5cyeb19q_tn.jpg]
  • ktm99
    #59445
    A hellfire ringes farmolasnal az act4-ben levo planhez is kell NV5 vagy csak a kulcsokhoz? Elore is koszonom a valaszt.
  • hyjal
    #59444
    igazabol miota keves mf-fel jatszok azota nem esett meg...de inkabb essen 1normalis mint 6fos
  • TurboX
    #59443
    ha gondoljátok:


    nem jó ez a semmilyenség:(
  • horpeti
    #59442
    "En probaltam mar MP7-en fullos magic finddel,magic find nelkul es a ketto kozott is...fullos magic finddel volt olyan hogy napi 5-6legendary is esett "

    És magic find nélkül mennyi esett?
    Arra akarok kilukadni, hogy látványos hatással volt-e rá. :)
  • setuh
    #59441
    Ha a drop nem is,de a minoseg sztem teljesen random.
  • hyjal
    #59440
    Latom mindenki linkelgeti a jobbnal jobb legendary itemeket.En probaltam mar MP7-en fullos magic finddel,magic find nelkul es a ketto kozott is...fullos magic finddel volt olyan hogy napi 5-6legendary is esett de mind lofasz volt.
    Van valakinek vmi otlete esetleg tud vmit hogy mi befolyasolja a drop erosseget?
  • horpeti
    #59439
    Jézusom. :) belenyúltál! :)
  • horpeti
    #59438
    Igen, rájöttem. Akartam egy alap lifestealt felrakni, hogy alapból töltődjön, de igazság szerint nincs rá szükség/nem éri meg.
    Pláne, hogy itt van az MP level, amit testre lehet szabni. Nem fogok olyan erős ellenfelekkel találkozni, hogy ne tudjam őket úgy legyőzni, hogy elfogyjon az élet ... Mert vagy hirtelen megölnek, és akkor végem, vagy valamilyen élet forráshoz jutok, mert szükség van rá.
  • Masakari
    #59437
    hmmmmm,nice ötlet :D kösz:D
  • MEdievil
    #59436
    1. Karakter kreálása
    2. oda adod neki
    3. karakter törlése
    4. ??
    5. Profit
  • Masakari
    #59435
    Ha valamiért 1 klikkre 2 póniland recit vett ez a fos akkor hogy tudom az 1iket eldobni vagy eltüntetni??? mert eladni nem engedi....
  • LocalPatriot
    #59434
    Jah, hogy még health globe + sincs rajta... kuka!! :)
    Ám GG!
  • oneal1
    #59433
    lifesteel és LOH nincs is rajta...


    LOOOL

    kurvajó cucc!:)
  • oneal1
    #59432
    :D