78966
  • who am I 7
    #59511
    Vegre egy hasznos info.
  • who am I 7
    #59510
    lammer utan szabadon, akkor most mar mindenki beszurja minden egyes dropjat... :D :D
  • natalyel
    #59509
    Most vegyetek maxos gemet, szerintem valaki dupeolt egy rakással, mert a gyártási ár alatt van jóval!
  • Sunrider924
    #59508
    Goatmen dropp
  • skinnyman
    #59507
    Holi faking shit, ilyen dps-t meg eletemben nem lattam
  • Psychedelic #59506
    Authenticator minden ellen megvéd, ugyanis se acc managemantbe se játékba, se sehova nem tudnak belogolni nélküle, ergó nem tudnak e-mail cimet váltani jelszót stb. Másképp nem is lenne értelme az egésznek.
  • Ferrari23
    #59505
    Első elit pack..

  • Ferrari23
    #59504
    Na beengedett, de gondolkozott neki vagy 5 percet...
  • codyyy
    #59503
    pass kellőképp bonyolult és a mai kritériumoknak megfelel a mail cím meg olyan ha komolyabb dolgokra használom mint pl játék vásárlás akkor inkább azt adom meg amelyikben megbízok és tudom hogy 2 év múlva is elérhető lesz , authentikátor meg szerintem pont ez ellen lehet nem védett volna meg, de mindenesetre ha visszakapom a accot akkor újra aktiválom.
  • Ferrari23
    #59502
    Most javítanak valami, azért nem enged be? Oldalt ír valami infó de nem vágom az ottani időpontok mikorra vonatkoznak....
  • Psychedelic #59501
    Egyszerű a dolog, nem azt az e-mail cimet kéne használni mindenhol, amire a játékokat is beregeled. Nekem van 1 külön mail, amit csak arra használok, hogy a játékok azzal vannak regelve, nem használom semmi másra, se facebook, se fórum, se böngészős játékok stb. Mióta megvan 1 db spam e-mail nem kaptam, csak a játékból érkező hivatalos e-mailek vannak.
    Emellé, persze, teljesen más passt használok, minden egyes játékban, minden egyes e-mail cimhez stb. Nah meg szerintem 2000 forintot az authentikator is megér, ha esetleg nincs okostelefon, főleg ha nem csak 1 blizzard játék van meg az embernek.
  • Sunrider924
    #59500
    Meg merem kockaztatni, hogy a passwordod hasonlo vagy eppen ugyanaz mint az email cimed. Egyebkent gondolom tudod, hogy par honapja feltortek a blizzard szerverjeit es email cimeket/passwordokat nyultak le minden regiobol, az europaibol csak email cimeket, de ezek szerint a tied nem lehetett kulonosebben bonyolult.
  • codyyy
    #59499
    minden szar ilyen barátfelkérőst visszautasítok meg jelentem spamnek, nem értem ...
  • Lokker
    #59498
    Lehet valami kínai goldfarmer szerezte meg.
  • codyyy
    #59497
    még a karim megvan: http://eu.battle.net/d3/en/profile/codygonzo-1428/hero/2104313
    remélem a goldom is meglesz :S
  • codyyy
    #59496
    a mailben nem volt link, és legelsőre a játékban próbáltam bejelentkezni utána a battle.net oldalán, de már nem működött....viszont a mail nem volt kamu, valaki tényleg megváltoztatta az account mail címet mert mikor sikerült rátalálnom az account recovery oldalra a battle -n akkor mikor kérte a titkos kérdést már kínaiul kérdezte...az account recovery sikeresen lefutott azt írta hogy 6-12 óra mire felülvizsgálják az incidenst.
  • Psychedelic #59495
    Miért nyitod meg a Kínai nyelvü e-mail? Gondolod, hogy blizzard kínaiul fog irni neked? Gondolom, a levélben található linket használva ellenőrizted le, hogy be tudsz e még logolni...
  • Pyotr
    #59494
    ha tudod a titkos kérdésre a választ amit megadtál regisztrációkor akkor vissza tudod szerezni az accodat. Aztán jöhet a további procedúra ha a karaktereken valami változás van ticketet irni vagy jelenteni ,de legjobb egy géppucolás vagy token beszerzése.
  • attiGT
    #59493
    lolololololololololol
  • codyyy
    #59492
    hi,

    remélem tud vlki segíteni...az a helyzet hogy a mai napon kaptam két kínai mailt blizzard benevezéssel, megnyitottam lefordítottam magyarra és az szerepelt benne hogy vlki kérte a mail címem (account) módosítást...erre belemegyek a másik mail be amiben azt írja hogy a mail cím módosítás meg is törtétnt xy ra úgyhogy a régit már nem is tudom használni. Sajnos így is van nem eneged be sem battle.net sem a dio3 és sc2 sem :S
    Járt már valaki így? mit lehet csinálni ez esetben?
  • rhazid
    #59491
    valamelyik nap az egyik srác valamit árult (ha jól emlékszem valami cc, cdmg-es gyűrű vagy nyaklánc) 150m-ről indult 10 perc múlva már "*itemlink* not less than 50m " volt a szövege :DD
  • Sunrider924
    #59490
    Azon szorakozok egyebkent, hogy a kepen lathato "boldog" tulaj mar orak ota spammeli generalon a wd bicskat es 35 millioral indult XD. Nagyon el akarja adni, szegeny.
  • Sunrider924
    #59489
    Hat, azon agyalok en is hogy minek kell oket felfogni, mert ha jo statok vannak rajtuk egyutt, akkor vacak a damage es forditva. Szoval inkabb afele ertek nelkuli ereklyek, a pillanat, amikor kiesnek es a jelzofenyt latom tobbet er mint a tenyleges targy.
  • HunChef
    #59488
    Amúgy mik estek ? :)
  • LocalPatriot
    #59487
    Ok, sikerült.
    Át kellett állítani Font-ra a pénzt.
  • LocalPatriot
    #59486
    Üdv!

    Töltöttem fel pénzt a játékba, a BAttlenet-en. Ha bejelentkezek, a balace-nál látom is az értéket, de a játékban, az RMAH-ban nem. Ez mitől lehet?
  • Sunrider924
    #59485
    Igenis uram XD
  • HunChef
    #59484
    Amúgy grat, még sko szép dropot!
  • Sunrider924
    #59483
    Hehe igazad van, mert elirtam, en azt akartam irni hogy jol kezdodik.
  • HunChef
    #59482
    Apu kezdődik !
  • Sunrider924
    #59481
    Kezdodik
  • Aradebil2
    #59480
    festering woods, lerics manor kezdésnek (ebből 4 legalább össze szokott jönni), utána moonclan cave, watchtower, ízlés szerint kripták, és lehet zúzni butcher felé (közben warden)
  • horpeti
    #59479
    Festering woods nem rossz, 4 valor is összejött (1 elit úton, 1 küldi, 2 lejáró). Ez tényleg nem rossz, megnézem a többit is , amit javasoltatok.
  • horpeti
    #59478
    Fú, látom ahányan vagytok, annyi féle. :))) Felírom, és kipróbálom, nekem mi fekszik a legjobban. Minél szűkebb a terep és tömörülnek, annál boldogabb vagyok. :D
  • ktm99
    #59477
    Nalam act1: Highlands Crossing waypoint-tol a Southern Highlandsen Cave kipucolasa + kinn 1-2 elit, ezzel mar garantalt az 5-os NV. Bonusnak ott van meg a teruleten a Watchtower(ha spawnol).
  • ErrOrHUN
    #59476
    leorics manor. festeringben összejön általában 3-5 NV-ig, ha kell utána mehetsz cemetery, vagy miseryn keres pakkokat. bár misery elég nagy, manornál meg kapásból ott van legalább 1 de inkább 3.
  • MoLc
    #59475
    Festeringbe van két kis faja lejáró a waypont-tól nem messze az fix 2 valor , Cementery-be is van legalább 3 mindig.
  • horpeti
    #59474
    Bocs, ki az a Manor?
    Irdatlan rég nyomtam ACT1en. :D

    Festering woods megvan, meg a Cemetery of the forsaken is.
  • horpeti
    #59473
    Köszi, lecsekkolom. :)
    Melyik questet érdemes indítani hozzá? Imprisoned Angel? Általában azt látom az ismerősöknél , ha ACt1et futtatnak.

  • Pukkka
    #59472
    Szerintem viszont Festering Woods és Manortol visszafutni.