78966
  • Zsoltika 007
    #59591
    A játék nincs rendesen megírva. Nálam is be akadozik.
  • Psychedelic #59590
    Hát elég nagy különbség az a 160 milla ahoz, hogy legalább ne próbáld meg eladni 360 milláért, ha nem veszik meg holnap berakod kicsivel olcsóbban. De ne legyünk már saját magunk ellenségei, hogy 160 millával alárakjuk a másik hasonlónak, csak mert nem gondoljuk hogy érne annyit.
  • Bundyka
    #59589
    Nézelődtem, de 360mill elég magasnak tűnik érte, én olyan 200m körülire lőném be, csak nem vagyok biztos.
  • Sunrider924
    #59588
    Na majdnem, 5bol 3 perfect roll.
  • Sunrider924
    #59587
    AHba lepve jobbclick az amuletedre, search for similar items, es nezelodj.
  • Bundyka
    #59586
    Elfelejtettem a battletagot: Bundyka#2673
  • Bundyka
    #59585
    Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni. Egy napja esett ez az amulet és szeretném belőni az árát, illetve offer-t is elfogadok, ha valamelyikőtök szeretné megvenni! Segítségeteket előre is köszönöm!

  • pike011
    #59584
    Valaki tudna tanácsot adni, vagy esetleg tippet?
    Rosszul ment a dio3 a régi gépemen és a notimon is pedig bőven jónak kellene lennie.
    Barátnőmék vettek egy új gépet, kíváncsi voltam, ezen hogyan fog menni, hát itt is szaggat. Laggolgat, lassúl, akad. Támadásoknál be-beröcög.
    HD7770, A10-5800K, 4gb ram. Szerintem ezen azért már mennie kellene, egy 19-es monitorral.
    Szerintetek mi baja lehet? Vagy a gép gyenge hozzá?
  • Sorius
    #59583
    Köszi, akkor megnyugodtam. Olvastam, hogy másnak is volt ilyen gondja, csak nem örültem volna, ha megveszem és el is lopják.
  • Sunrider924
    #59582
    Az alairasomban ott a battletag-em, mp4-5on farmolok, dps builden/cuccban.
    Mondjuk ez a build is atmeneti kicsit, de egyelore ez a legjobb amit talaltam, maradt meg kiprobalasra az arcane orb meg az archon build, de arcane orb spammolashoz AP gear kellene, archon meg hiaba nagy dps, mp5on minden szembejovo elit pakk teleporter/fast+extra health, es azok megeszik reggelire az archont.
  • tarti19
    #59581
    kicsi überkocka vagy te is:P
    Az a jó, amikor előre tudod, hogy semmit se ér a legendás··
    Azért legalább esik a cucc a többségének.
  • Systore #59580
    olyan jó legendaryk estek ebben a runban, nem találok szavakat.

  • vidu01
    #59579
    Te cuccaid érnek összességében 150k-t, az övéi meg 300-400 milla goldot. Ennyi a különbség a két kari közt. Kicsit farmolj még.:)
  • Aradebil2
    #59578
    crit hit chance, crit hit damage,attack speed:)
  • cSuwwi
    #59577
    Nagyobb kavicsok kellenének az megvan, de azon túl :)
  • cSuwwi
    #59576
    Valaki magyarázza el pls, hogy mitől lesz nagy dps-em barbárként, mert erősen noobnak érzem magam, valami kimaradt az "oktatásból" :D

    Van ez a 60-as barbárom: Dieron
    Kerestem egy másik hasonlót amelyiknek nagy a dps-e: Deathbringer

    A statokat elnézve mindenben jobb vagyok, de mégis kb. 8x akkora dps-e van mint nekem. A fegyókon lévő alap dps magasabb, de nem annyival hogy 8x-os különbséget jelentsen. Gondolom én :D Persze lehet hogy rosszul.
    Mi dobja meg a dpst? Crit Hit Chance?
    Esetleg ötlet fejlesztésre?

    Köszi.
  • tarti19
    #59575
    Közben ezt nem is neked akartam írni:)
    Sebaj, azért megjegyezném mekkora "kocka" vagy:D:D:D
    1-2 cuccot elfogadnék tőled:D
  • Aradebil2
    #59574
    valaki tud linkelni egy jó mf wizard buildet skillekkel+cuccokkal? MP1 act1en eléggé megfingat a régi setupommal, és annyira nem követtem a változásokat hogy tudjam mit kéne módosítanom rajta:)
  • tarti19
    #59573
    dh
    Nekem most ez a kis mókusom van s mp 4 mint a kés a vajban:) Néhány pakk miatt az 5-ös tud emglepit okozni, de az is pöpec. 15 misiből ki is jött minden, kivéve a quiver, mert azt találtam.
    Vállast meg 5 milláért vettem, mert bejött a kinézete:d
  • Aradebil2
    #59572
    gyerekek, nem lehet valahogy megoldani, hogy a MP kijelzőt ne keljen minden indítás után bekapcsolni az optionsből?:S
  • Sunrider924
    #59571
    Nekem a kulcsot dobta :))
  • Pap1ka
    #59570
    itt is még egy, kulcs helyett...

    Gagyi 3
  • Sunrider924
    #59569
    Es gyorsan megegy
  • Pap1ka
    #59568
    a valor :)

    nálam most egy dupla jött, 5 percen belül

    Gagyi 1
    Gagyi 2
  • Sunrider924
    #59567
    Mi hianyzik a keprol?
  • mkfdd
    #59566
    Pf ezeket el se lehet adni :S Még egy barna ami megy followernek...
  • mkfdd
    #59565
    Vagyis amuletet :) Mindig keverem nem tudom miért
  • mkfdd
    #59564
    Ha már kidob egy ilyen trinketet igazán tehetett volna rá inkább +furyt +disc helyett

  • Pap1ka
    #59563


    első Hellfire-em :)
  • Rogerke
    #59562
    Köszi :)
  • horpeti
    #59561
    Hát nem semmi, az attack speed is! :) Így már érthető a build, gratu jól néz ki.
  • horpeti
    #59560
    És mi a skill összeállításod? Egy profilt te is küldenél nekem? :)
  • who am I 7
    #59559
    steady-t már jó rég óta nem használok, igaz persze, inkább "tankolok".Gyakorlatban, nem volt kedvem bohóckodni,rohangálni, hogy mindig 10+ yardra legyek, hogy ne csak egy fölösleges passziv skill legyen a steady.
  • Rogerke
    #59558
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/ebiii-2546/hero/15598211

    tessék ( a gyűrű új nemtudom mér nem frissít egyből : S )
  • horpeti
    #59557
    Van egy infernal machineom, szívesen mennék max. MP5-ön bossozni, ha lenne egy csapat, akkor beszállnék.
    Persze valószínűleg én húznám le a csapatot, de már nem annyira, mint 1 hete. :)

    Szeretnék majd egy hellfire ringet, most ez az egy mozgat. :D
  • horpeti
    #59556
    Én ha megunom a szaladgálást, magam alá teszek 3 spike trapet a 3xos robbanással, benyomom a gloomot és várok, amíg meghal mindenki, persze közben lövöm a bolat is. :DDD
    Elég jól túl lehet élni, viszont nem szeretnék tank DH lenni, de néha muszáj. :) Amúgy hatékonyabb lenne, az biztos. Mondjuk max. 1 skillt változtatnék, ill. a steady aim passzívnak nem lenne értelme, de egyébként jól jön, mert 10 yardról általában tudok lőni.
  • who am I 7
    #59555
    Jaja..tény, hogy meg kell szokni.De qva jól feltölthető a gloom vele...hungering viszont csak nagy as-el meg ch-val müködik az instant regen (vagy avval sem mindig).
    Mindegy én meguntam szöszmötölni ha-val, evvel a doommal viszont haladok rendesen, ráadásul magasabb mp-n jobban haladok vele mint ha-val alacsonyabban, de mindenki úgy csinálja, ahogy akarja :)
  • horpeti
    #59554
    Igen, így már értem. :)

    Nekem 48%-os a critem, azzal nincs gond. Skill bonuszom meg a bolara van 12%. :DD
    Most nyomtam egy doom bolás kört, végülis nem rossz ez se, bár fura volt ez a 2 sec. De jó volt látni a sebzését. :))

    Persze ez csak MP4re jó nekem, amire nem elég a DPS-em. MP1en jobb volt az 1seces nagyobb yardos bola, de ott máshogy is haladok.

    250K DPS-sel ki fogom próbálni a hungering arrowt is! :)

    Rogerke: tudsz adni egy profilt? Érdekelne, hogy érted el a 250K DPS-t, hogy tudjak én is upgradelni megfelelően. Köszi!
  • Rogerke
    #59553
    250k steady aim + archery
  • Eksz
    #59552
    Hungering arrowt szerintem most csak eleg magas crit %al (50+) es min 20% skill bonussal eri 2 seces bola helyett tolni. Szereztem egy max bola dmges DML-t es imadom igy a bolat. :F