78966
  • Pap1ka
    #59631
    Na, olyat még nem láttam. 5 elit+event már volt néhányszor.
  • Sunrider924
    #59630
    Bakker, 6 elit pakk act1 festering woods??
  • Facek
    #59629
    LoH-ot jelenleg a healing blades-el helyettesitem, ez eleg ahhoz hogy elkezdjek apritani archonnal, csak ahogy figyelem archonba sokkal kisebb esellyel critelek, igy hiaba sebzek nagyot archonba kevesbe relevans h crittelek avagy sem. +armort lehet helyettesiteni sok str-el ?
  • gandrus
    #59628
    Nem ártana nagyobb sebzés sem.

    Én ezzel is csak nehezen bírom az mp5-öt. Az mp6 meg kínszenvedés volt (bár azért többé-kevésbé ment az is).
  • Systore #59627
    ls/loh fegyver, glass cannon off, több armor meg resist itemekre
  • adamkah
    #59626
    Illetve még őt is elszeretném adni:
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Alenor-2435/hero/17469797
  • Facek
    #59625
    Sziasztok! Merre gyurjam szerintetek tovabb a wiz-t hogy jobban birja soloba a mp3-4-5-ot ?

    Koszi!

    Profile
  • adamkah
    #59624
    Értem. Hát akkor annyiért, hol lehetne?:D any idea?
  • AkAfinucsi
    #59623
  • Psychedelic #59622
    A karakter nem ér sajna 1 forintot se, és mivel egy új acc 13k körül van, senki nem fog 10-12k-t adni, 7-8k max szerintem, ha lenne 60-as barbárod esetleg vmi botos megvenné többért.
  • adamkah
    #59621
    Hali!
    Tudnátok ajánlani valami oldalt ahol eladhatnám az accountomat?
    Mit gondoltok mennyit ér, 10-12k?
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Chris-22302/hero/18928223

    Itt is reklámoznám akkor, ELADÓ ACCOUNT
  • devlking
    #59620
    Gyökér botok.

  • mkfdd
    #59619
    A devil's fang már vagy zsinórban hatodszorra nem esik ki ghom+rakanothból mp4-5ön áááh nagyon idegesítő :S Elterveztem hogy na elegem van az infernal machineból de még egy akármilyen minőségű gyűrűt összedobok enchantressnek... Már vagy egy hete ezzel szarakodok. Nagyon bosszantó
  • ktm99
    #59618
    A hellfire ring darabjainak eseset befolyasolja-e az mf, vagy csak az mp szint?
  • horpeti
    #59617
    Srácok, még mindig dupeolják a gemet, vagy mivan? Egyre csak megy lejjebb az ára, de nem kicsit... Biztos nem azért, mert megéri így eladni...
  • Lammer
    #59616
    tedd ignorra... (elso bekezdest meg koszi :P )

    nem nagyon jelentkezek, mert kicsit beleszurkultem a farmba... minden nap jon az 5-6 leg... de java resze f*s... tegnap is esett ket zold (valor 0, ladabol!!!)... br 1.89m es br 9m korul adtam el oket... de ez mar jonak szamit!

    viszont ez a nap l00tja egyertelmuen :)

    Ilvl62!!!!!444


    xD
  • Sunrider924
    #59615
    Na ilyen sertest se vagtak meg hozzam. Tekintve, hogy open beta ota irkalgatok ide, es a wizard karimon talalgatok/linkelgetek legendarykat miota 60as lett, hat nem is tudom, Lammer mintha sokkal kesobb jelentkezett volna , nem :) ?
    Komolyabbra forditva, egyelore nem valt be az mf dolog, a shield az egy loszar ivory tower, es most esett egy 800 dps Sultan 2h. A naci meg a tegnap esti shoulder meg str-es, szoval nem upgrade :(
  • attiGT
    #59614
    lammer alregje vagy e?
  • Sunrider924
    #59613
    Meh, szegeny ember legendaryja
  • Sunrider924
    #59612
    Jo fej ez a keywarden, kulcs nincs de van karpotlas
  • Ferrari23
    #59611
    Az normális, hogy mp3-on 343% al, 2 pályán összesen 3 elit volt így valorom is csak 3, és azok se adtak sárgát? :D Ez egy ilyen elbaxott kör? :D
  • Hedgehunter #59610
    Tegnap bementem egy public-ba 2 barbar volt ott es a kor vegen megdobtak 4 set es vagy 20 legendary-val....:) azt mondtak nincs helyuk... Nem voltak hu de jok de 4-5 belole hasznalhato...

    Ja nekem addig meg legendary nem esett a jatekban...:) az elet apro oromei...:)
  • Sunrider924
    #59609
    Megoldodott, elertem a cappet(ki hitte volna), es rosszul tudtam, egy mp szint csak 25% nem 30 :/
  • Sunrider924
    #59608
    Bakker, valaki megtanit szamolni? 31es paragon+nv5+mp3 es nem tudok 450% mf fole menni, mert valamiert nem adja be. Otlet?
  • Eksz
    #59607
    Public gameben nincs monster power, 300+75 5 nvvel.
  • Hedgehunter #59606
    AzMF-em lemegy has public-ban vagyok? Ott mennyi a max?
  • gandrus
    #59605
    Én mindig csak rare-ből találok brutálisakat. De az is ok. :)

  • Sunrider924
    #59604
    426%
  • Pap1ka
    #59603
    Mennyi mf-el tolod?
  • Sunrider924
    #59602
    Haha, ezt jelezte elore
  • Sunrider924
    #59601
    Ketto rare targy egy sima feher mobbol, az milyen mar?
  • vidu01
    #59600
    Nekem ez van:lowcost ww barb
    mp1et farmolgatom vele kellemesen. Ja és szintén csóró vagyok.
  • berlinboy6329
    #59599
    Kihagyok egy hónapot oszt mire kell visszajöjjek?Semmi se lett olcsóbb....
  • who am I 7
    #59598
    ch,cd együtt elég drága +ias..ez alapján, nagy valószínűséggel ha pár száz millió egy kari, valószínű erősebb is.Nyilván nem kötelező ennyit rákölteni, lehet olcsóbból is kihozni ütőset, de nem olyat mint, ami 300M+.Kivéve, ha te magad összefarmolod a godly cuccokat, úgy ócsón meglehet :D:D:D:D
  • vidu01
    #59597
    Csak válaszoltam neki hogy mi a különbség a két kari között, ennyi. Egyáltalán nem néztem le, nekem sincsenek olyan kurvajó cuccaim. Heti pár óra játékkal nem is lesznek még egy darabig.
  • TurboX
    #59596
    akkor ezt űbereld..
    (mp7en, vért izzadtam ezért a lútért/extra health,fast,illu shaman/)

    ezek azért elég rendesen elveszik az ember kedvét a játéktól:(
  • Sunrider924
    #59595
    Van 2 passzivja, amit te nem hasznalsz, de asebzest jelentosen novelik, a Ruthless es a Weapon master, a fegyvervalasztasa igazodik a weaponmasterhez, a fegyoja nagyobb alapsebzes plusz bele a legmagasabb zold gem a tovabbi crit sebzeshez.
    Ami nagyon megdobja a sebzest az a crit chance, crit damage es atack speed. Ha megnezed a cuccait ezek majdnem mindegyik sloton megtalalhatok nala.
  • Frank99
    #59594
    az ilyenektől mi más választ vártál?
  • cSuwwi
    #59593
    ez alapján ha többet ér a cucca akkor jobb is neki? :D
    csóró vagyok, ennyire telik
  • Sunrider924
    #59592
    Mar kezdtem a pokolra kivanni az egesz mf mizeriat, aztan esett ez, es lett belole ez