78966
  • sz4bolcs
    #59671
    lol

    azért te sem gondolod, hogy a life after kill az ilyen alternativa a life steal-re meg a life on hitre...
  • Psychedelic #59670
    Alacsony MP szinten még müködhet is, de ha magason is akarsz farmolni, illetve uber bossokat is ölni, fölösleges erre építeni, ott nem fogsz minden mp-ben megölni valami mobot.
  • Aradebil2
    #59669
    na kb 1 perc alatt rájöttem, de talán nem volt hiába, hátha segít vkinek imba buildet csinálni:) Sever annyit csinál,hogy amikor már meghalna a mob, utolsó ütésre bead egy brutálisan magas számot (10 milliókról is beszélnek fórumokon). De!Nem csak számot csalja felfele, hanem az ütés is tényleg akkora. Tehát lifesteallel halhatatlanok vagyunk addig amíg öljük a mobokat.:D ezt muszáj lesz ww-vel is kipróbálnom:) kell a francnak LOH gear több 10 milliókért:D
  • Psychedelic #59668
    Igen, a fegyver miatt, annak az a lényege, ha már megölsz valakit, akkor ilyen nagy dmg lesz, ettől még nem fogsz 500k-t critelni, csak a last hitre ilyen nagyot ír.
  • tugyiti
    #59667
    holy shit
  • Aradebil2
    #59666
    main handem egy sever, ami annyit tud hogy slayed enemies rest in peace. ez lenne az?nem értem -.-
  • Aradebil2
    #59665
    jó gyerekek, ez wtf? most lett 60as a barbim, az eddig talált str-es cuccokat felpakoltam rá hogy gyorsabban szaladjak át act4 maradék résézn és kezdhessem infernót. 20k dps-em van, erre több 100k-kat krittelek, +50% crit dmg-el. ötlet?
  • Sunrider924
    #59664
    Kurva nenikejet az OP barbarjanak, biztos durvabbat is lehetett volna, csak szokni kell meg a rage managementet
  • horpeti
    #59663
    Kocka! :P
  • horpeti
    #59662
    Most arra tudok gondolni, hogy a shadow power előtt kilőtt cucc-ra még nem számít a lifesteal, csak a 35% dmg reduction.
    Én pl. Bolát és spikeot nyomok.. ledobom a 3 spikeot és benyomom a gloomot.. aztán durr... Valszeg ha benyomnám a gloomot, és utána raknám le a spikeot, akkor lenne jó... Mindegy, amíg túlélem az első hullámot is, addig végülis jó ez. :DD Majd ha lesz DPS-em is, ami megöljön, akkor vissza lehet térni egyébre. :)
  • Lammer
    #59661
    ma ilyen socket nelkuli nap van... act1 warden a kulccsal egyutt dobott egy 1Hander Swordot: 143 vit, atts: 10% (1.54 AS), 2.4 LifeS, 984.1 DPS -.-
  • sz4bolcs
    #59660
    az enyém modafakin rics bics :D
  • Sunrider924
    #59659
    Lol, dehogy, felig csoves.
  • sz4bolcs
    #59658
    baba
  • Sunrider924
    #59657
    Hagyjal mar barbarral, tegnap gondoltm egy nagyot es rapakoltam az utobbi idok legendary termeset a barbaromra, amivel nem jatszottam az elso inferno nerf path ota. Beraktam ww buildet(korabban 1h+shield frenzy tank), monster power 1 eeeeees 2 oran keresztul raztam a fejem hitetlenkedve, hogy ezmiazmar?? ugy ww porogtem at mindenen, hogy meg azt se lattam milyen affixek vannak , hamarabb meghaltak a mobok, tobb ido volt lootot felszedni mint megolni oket. Hat oszinten mondom, a wizardomat egy hatrakotott kezu fellabu nyomoreknak ereztem ahoz a sebesseghez kepest, amit a ww barbaron toltam. Es ez van nerfelve?? Annyit mondtam csak az asszonynak, hogy a ww barbar mellett semmilyen mas kari nem alternativa, rohej...
  • sz4bolcs
    #59656
    barbár offhand álom 1.55-ös attackspeeddel xd
  • Lammer
    #59655
    igy is el lehet adni szerintem, de ugy beteg lett volna :)
  • sz4bolcs
    #59654
    az a jobb alsó, ha socketet kap :///
  • Lammer
    #59653
    bocsanat ez lemaradt, ami meg emlitesre melto:

    szoval nem volt olyan nagy durr...

  • Lammer
    #59652
    koszi! :)

    Na skacok!

    Itt a nagy 78-as IP loot!

    KOMPLETT act3 takaritas utan...

    Komolyan mondom tegnap egy joval rovidebb session alatt dobott siman ennyit :) errol ennyit (tudom, egy meres, nem meres, de na...)

  • Sunrider924
    #59651
    Korabban en sem hasznaltam, sot kifejezetten ellenszenves volt a bubi szamomra, tudja a fene, most meg nem tudok leszokni rola. Az archonnal nekem az volt a bajom, hogy ahol elgorbul a mp/hp gorbe(mp5/6) ott egyre kevesbe eletkepes, durva dps ugras kell, hogy birjad az extra hp-s mobokat, es maig nincs otletem, hogy mit csinal az archon a fast affixes burrower elitel, vagy az illusionist+mortaros summoner fallen elittel. Onnantol, hogy beleptem Archon formaba ugy tunt oda minden vedelmem, de majd megnezem kicsit jobb dps-el megint, most a kiteolos gyorshaladas tokeletesen megfelel.
  • HunChef
    #59650
    Grat ! :)
  • Facek
    #59649
    Koszi a valaszokat! Erdekes a builded, de azert csinalnam szivesebben ezt az archonos nagydpses buildet, mert sokkal dinamikusabban lehet vele porogni, csak mesz, es olsz :) mikor meg kisebb voltam ugy 20-30k dps-el akkor marhasokat kiteoltam es nemreg alltam at az archonra, es sokkal jobban tetszik vele, van porges rendesen :) emiatt is maxoltam ki a movespeedet, hogy minel hamarabb erjek oda white mobokhoz es tudjak rajtuk archontime-t feedelni. Mindenesetre lehet kiprobalom a builded, soha nem hasznaltam meg bubit, kivancsi vagyok milyen :)
  • Lammer
    #59648


    juhuuu4!! :)

    mas:

    #59623-ra reagalva... en most probakepp pont kifogtam egy 78-as IP vegzodest... es direkt nem mondok semmit, full takaritason (minden mob, minden kis event, minden helyisegbe bemegyek) vagyok, majd visszanezek kesobb, eredmenyekkel :)
  • Sunrider924
    #59647
    Na olvasgattam kicsit archon build temaban es talaltam egy ilyet:

    Monster Power. Archon is about having high archon buff uptime, say if you are spending only 30% of the time in archon - you are not optimizing this build at all. The simple success formula for this build is the ability to kill more than 1 white mob per second. If you are unable to do this because you have set your monster power too high you will be better off using another build.

    itt a teljes leiras, jo olvasgatast:
    archon guide 1.05
  • Sunrider924
    #59646
    Gondolkoztam, mit mondhatnek sajat velemenyt. Elvileg penz kerdese, es olyan buildet/karit epithetsz, ami mindent visz, de a legolcsobb valasztas a standard kiteolos.
    Szandekosan nem irom, hogy blizzard/hydra mert talaltam jobbat mint a blizzard, szerintem. Buildemet megtalalod az alairasomban levo profilban, rovid magyarazat,a time warp bubi mindent lassit, fo szempont hogy a lovedekeket is, amit a blizzard nem lassit sehogy. Landzsa, kopes, tuske, tuzgolyo, minden matrixosan belassul a bubiban, es az altalam hasznalt runaval en kapok atackspeed buffot is amig a bubiban vagyok. A tobbit gondolom erted, hydra fire and forget, mindent szetlo amig a mobok a bubin keresztulvanszorognak, a teleport es a passziv hozza meg a kiteolashoz kell. A CM passziv is sajat kutfo, minnel surubben akarom viszakapni a bubit, ezert a primary valasztas a shock pulse,ami marha jol critel.
    Gearem az kicsit erdekes, mert tank cm wizard gearbol lett megdps-itve, viszont igy mp4re bealltam vele, es jo gyorsan haladok max mfnel, 475%nal.
    Egy lenyeges aprosag, nekem nagyon sokat segitett, enchantress folowernek a Maximus, az a demon procc 30% crit felett gyakorlatilag allando uptime, es brutalisan tankol az a dog, szemre van valami tauntja mert meg az elitek is lefordulnak rolam es mennek a demonra. Mondanom sem kell mekkora segitseg ez igy.
    Ha van meg kerdes, szivesen valaszolok.
  • Cumshot
    #59645
    Gold farmolásra monnyon má' valaki valami jó helyet, ami még nem nerfeltek. Paragon lvl 1 vok, Inferno Act 1.
  • ErrOrHUN
    #59644
    én pl ebbe állandóan belehalok, ellövök 4-5 ball lightningot, benyomom shadow powert, utána lövök hungeringet, mégis belehalok :) ha előre lövöm a shadowt, akkor meg nincs gáz.
  • horpeti
    #59643
    Szóval mintha valahogy nem lenne összhangban a shadow power lifesteal és a reflect, ill. mintha eltolva is lenne a reflect, hogy utána még mintha véreznék, de kevesebbet, stb...
    Mert benyomva a gloomot lemegy az élet az 1. másodpercben, aztán 4-5ig meg fullon vagyok, amikor már nincs is gloom effect, pedig pontosan ugyanúgy sebzem szerintem.

    Bocs a spamert, érdekel, hogy ti mit tapasztaltatok. :)
  • horpeti
    #59642
    Most találtam egy oldalt, ahol azt írják, hogy "Damage Type: Physical."

    Egyébként elég furán működik nálam a reflect DH-val, nem tudok még rájönni, miért.
    Jön a reflectes, benyomom a shadow power gloomot, el kezdem sebezni. Akkor hirtelen megugrik a sebződésem, épphogy kibírom.
    Aztán hirtelen felugrik maxra az élet a lifesteal miatt és pl. 3 secig meg se moccan, pedig sebzem mint állat.
    Aztán ha lejár a shadow power, néhány másodpercig szintén nem megy le az életem egy centit se... Aztán egyszer csak gondol egyet és lefele indul, mint az állat, megint nyomni kell, stb.

    Nem teljesen értem a mechanizmust, de ha az első "lemenést túlélem" akár potionnel, utána 5-6 secig meg se moccan lefele...
  • horpeti
    #59641
    Én is alapból valamiért úgy gondolom, csak ez marhára nem jelent semmit. :D
  • Crokin
    #59640
    20% ha jól tudom, és szerintem physicalként kapod.
  • horpeti
    #59639
    Nem tudtok valami hivatalost arról, hogy a reflect damage az a sebzés hány %-a?
    ill. ha pl. csak poison , vagy physical támadást csinál az ember, akkor azt poison és physicalként kapja vissza, vagy esetleg mindig valamiben?

    Abból a szempontból érdekel, hogy érdemes-e pl. arra a resistre gyúrni a reflect ellen, amelyikben támadok, stb.
  • horpeti
    #59638
    Éjszakai műszak?? :D
  • tarti19
    #59637
    Nem is beteg, de állat módon túrod neki:d
  • Pap1ka
    #59636
    felvettelek :) szinte minden éjjel este 10-től reggel 6-ig tolom
  • Skill
    #59635
    oh ha van valami beteg állat aki ilyenkor is tolná az vegyen fel : skill#2715
  • Skill
    #59634
    engem lehet érdekelne. bár nagyon meggyőzőnek kell lenned.
    pl aukciós oldalon sok pozitív vagy hasonló.
  • gaam
    #59633
    Szevasztok, meguntam a játékot és szeretném eladni (7-8 ezerért, 1 db 60-as karakter + 1M gold) tudnátok segíteni hol szokták ezt bonyolítani leginkább? A legtöbb oldalon nem engedélyezett és törölték a hirdetést. Köszi
  • Pap1ka
    #59632
    Néhány óra különbséggel:

    Inna 1.
    Inna 2.