78966
  • LocalPatriot
    #59711
    Fúúúj Barbi!!
  • LocalPatriot
    #59710
    Valaki leírná, hogy WD-nél a blood ritual passzív skill-t mit ad? Nem tudom értelmesen lefordítani:D Mana használat 15%-t életként tölti?:S
    Tehát nyomok egy skillt, ami 100 mana, akkor tölt 15 életet?
  • Sunrider924
    #59709
    Ez igy nem azigazi :(
  • horpeti
    #59708
    Szép,amit összeraktál,de ez sem lehetett olcsó,best buyok ellenére. Mennyibe került összesen?
  • Aspyrin
    #59707
    Tökéletesen használom a barbárt is. :)
    Nyilván bevásárolhatnék egyszerre egy karira, de amire összegyűjtenék milliókat, már rég elköltöm egy másikra. :P
    AH-t nem tolom, szerencsém sincs igazán, amit néha napján találok, azt igyekszem okosan felhasználni.
  • ErrOrHUN
    #59706
    de nem is 2 millás gear van rajta :D
  • LocalPatriot
    #59705
    Az az órák hozzat, kb 10 percig tart. Persze egy teljes gear-nél...
  • Crokin
    #59704
    Csak tudod nem mindenkinek van kedve/ideje órák hosszat bújni az AH-t.
  • BlaZze01
    #59703
    Neee SS el van 70 k dpsed ezt manapság már hogy tudjátok megcsinálni? kb 2 millából már tudsz venni egy normális geart,1 millából amúgy a barbit is simán meglehet csinálni tökéletesen használhatóra.Barátom barbiját 1,5 hónapja 2 millából csináltuk meg és tök jól farmolta amit akart. Keresgélni kell egy picit a cuccokat találni jó bideseket. Nagyon megéri. Tegnap pl vettem egy kesztyűt 1956 goldért XD ma eladtam 2 millióért ilyeneket kell találni okos AH használattal nagyon sokat nyer az ember.gearem a dh-m 5 napja húztam fel.
  • Psychedelic #59702
    Ha életben is szeretnél maradni, akkor nem árt, ha life on hitet beszerzel, 1000 legalább kell, de a több jobb. Vagy pedig egy revenge + rend build, de akkor a ww-t felejtsd el.
  • Aspyrin
    #59701
    Huhh, én a bola shottal nem vagyok kibékülve, egyszerűen használhatatlannak tartom.. Helyette lassítok, majd porrá zúzom az ellenséget csapdával, és rapiddal.
    DH-m.
  • horpeti
    #59700
    Nekem is most esett először ice climber. Inna esett 1.5-2 hónapja, akkor nettó 30at ért, most töredékét. :D
    Nem is emlékszem pontosan, az Inna Act3 keepben esett, az ice climber azt hiszem act2 vault, a blackhorne gatya meg act1ben. :)
  • ktm99
    #59699
    Melyik act-ban hullottak(vagy valtogatod az actokat a kulcsok miatt)? Ilyeneket eddig csak AH-ban lattam sajnos a trash kivetelevel.:)
  • Skill
    #59698
    crit meg crit dmg kéne elég sok mindenre , gyűrű , bracer (erre csak crit) , nyaklánc. fegyverbe piros gemet felejtsd el oda zöld kell.
    skillek nem igazán jók. ha van msned vagy skypod írd meg és segítek.
  • Cumshot
    #59697
    Hali. Szerintetek ezzel a builddel felejtos az Inferno?

    Act 1-ben vagyok szoloban, Elite packoktol eleg sokat fekszek. 1 millio goldom van, mire erdemes gyurnom?
  • horpeti
    #59696
    A profilt nem tudom, mikor frissíti, a cuccok rajta frissek, most vettem a cipőt kemény 1 misiért (szerintem tök jó :D), a skillek tegnapiak.
  • horpeti
    #59695
    Egyet értek veled.

    Mind a sentryvel, call troppal, nightstalkerrel ma ismerkedtem meg komolyabban a gyakorlatban, van még mit kitanulni, de pár nappal ezelőtt ezek nélkül igazi kínszenvedés volt az MP5, most még igazából nem okoz gondot, csak időt a DPS miatt.

    Call Trop +10% critical hitet kétségbeesésemben vettem fel, hogy legyen DPS is, ne csak védelem. :)))
    De persze majd átértékelem, ha több tapasztalatom lesz a buildet illetően.

    MP1-en persze végigrohantam a dolgokon, MP3-on azért egyáltalán nem. MP5-ön meg pláne!

    Az alap DPS-ed kb. +15%, azért az elég nyomós,érezhető a mob írtásban bőven! :)

    Most a natalya embrace és cipő kombón gondolkodom, az sokat dobna rajtam DPS-ben. Csak meg kell oldjam a + disciplinet , mert 30cal tényleg nem akarok nekimenni.

    Itt a profilom:
    PeT profil
  • mkfdd
    #59694
    A vaultot azért szeretem mert már kiszed jailből meg lassításból, frozennél is sokat segít, és megtalálja a kiutat ha körbefalaznak (ebbe halok bele a legtöbbször... :D). Plusz gyorsab utazás a kulcsozásnál. Nagy segítség mikor megvan a valor és nem akarok minden vackot lekaszabolni.

    Nekem sincs sokkal nagyobb dps-em mint neked:
    armory

    Az a baj, hogy eljutottam én is arra a szintre ahol az upgradet már csak a többszázmillás cuccok jelentenék, de nem tudok AH-ban eladni semmit :)

    Egy kis érdekesség hogy számolgattam egy kicsit gear-tervezésnél hogy mekkora dps-t lehetne kihozni a dh-ból a tank megtartása mellett, és közel tökéletes statokkal a megfelelő itemekkel 400k+ is kihozható a dh-ból :) Amcsi szerveren már láttam egy dh-t aki kihozott a karakterből 300k dps-t erre a koncepcióra :)
  • horpeti
    #59693
    Ma egész jó drop volt. Esett egy jó kis Ice Climbers, blackhorne gatya, egy trash WD wand meg most végül egy Inna gatya.
    És gyűjtöttem kulcsokat is :)) + szintet léptem.

    Nem is kell ennél több egyelőre. :)
  • Sunrider924
    #59692
    Nezd meg jobban azt a kesztyut, full frost buildhez hasznaljak csak, de oda nagyon durva, foleg a 30%os. Amugy ja, en is a bubis buildet favorizalom.
  • Facek
    #59691
    Na igen, de akkor buko a +atk speed a bubi miatt, nem slowolja a projectileokat, es a frostburn nagyon gyenge kesztyu. Igy viszont insta +20% dmg.
  • Sunrider924
    #59690
    Esnek a szar legendaryk, de minek :s
  • horpeti
    #59689
    Van 3 infernal machineom. Szeretnék csatlakozni MP5-ös bagázshoz bossozni. Megteszek mindent, ami tőlem telhető. :)

    Még nem próbáltam, de kiszeretném. Nyilván elsőre nem lesz olyan rutinos a mozgásom, mint 20-adikra. Ha valaki bevesz így, akkor megköszönöm!
    Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését, írjon. Addig is erősítek, lehet veszek pár nem MF-es cuccot csak a bossozáshoz, de azt még át akarom gondolni, nem csak kidobálni a milliókat.
  • horpeti
    #59688
    Jah DPSben van archery is, úgy 73k.
    Eddig előszeretettel használtam a cull the weaket is, az is +15% (coldos scoundrellel), de most kipróbáltam a maximusos enchit és nagyon poénos, azt hiszem maradok ennél kicsit. :))
    cull the weak működik a call troppal is jól, de MP5-ön érezhető volt a perf hiánya, hamarabb meghaltam, ha bután csináltam. Tehát + védelem DPS helyett a nyerő kombó egyelőre.

    Ha nagyobb DPSem lenne, nyilván nem lenne szükség ennyi tankolásra, de simán elérnek, akkor meg tank rulZ. :)
  • Sunrider924
    #59687
    Az mas build, ray of frost, frost hidra, blizzard es frostburn gauntlets
    hozza.
  • horpeti
    #59686
    Vicces, mert én is hasonlót tolok, amióta magasabb MP levelre mentem (MP5 a kulcsokért), annyi különbséggel, hogy DOOM van a bola shotban és a +10% crites call tropot használom a vault helyett.

    Csak ma próbálkoztam ezzel a kombóval, vault volt, de aztán rájöttem, hogy ha tankolok akkor nem feltétlenül kell a vault. Bár tény, hogy néha a hiánya miatt halok meg.

    Nem fogyott el igazán a disc nekem se.

    DPSem steady aim nélkül 73k, steady aimet itt tök fölösleges felrakni, mert tankra hívom őket főleg.

    Neked mennyi a DPS-ed? Felteszem sokkal több, azért megy a steadys dolog is.
    Unbuffedon nem tudom mit értesz :D
    Enchi, boar és perf nélkül 460-520 az allres 3k armorral perpill, ez többnyire elég az MP5 tankhoz. Eliteknél ha hülyén csinálom, akkor persze halál lehet. Egyértelműen DPS kell még. De azért tervezek még 80 allrest hozzáadni ma este. :)
  • Facek
    #59685
    Nah kiprobaltam :) tetszik, mp3-at act3-ban siman viszem, azert ott vagyok mert imadom a choke pointokat. Egy kis tweak: ajanlom illut kicserelni cold blooded-re es berakni a frozen hydrat. +20% dmg, es lassabbak is lesznek. Kicsit felaldozol a critbol, mert ha figyeltem az mashogy proccol, de igy is adja :)
  • Frank99
    #59684
    te, ezt komolyan így tolod?????
    lámák ne így szokták...

    :-)
  • mkfdd
    #59683
    Nekem már nincs bent a prepa de az is igaz hogy én windforce-t használok most amivel 2.1 körüli a sebesség. Számolgattam és manticore-ral is el lehet érni a 2/sec feletti sebességet, de ahhoz már elég drága gear kell.

    Ezt a buildet használom most és elég hatékony, ajánlom kipróbálásra:
    http://eu.battle.net/d3/en/calculator/demon-hunter#WQkdgh!fXe!YacbYb

    A perfectionistet ki szoktam cserélni mp5 alatt steady aimre.

    Ha van 4k+ armor meg ~500 allres unbuffed, ezzel le lehet tankolni bármit amíg van elég hp visszatöltés a dps-ből. Én mp7en farmolom a kulcsokat és mp5ön szólózgatom a bossokat ezzel. Följebb azért nem megyek csak mert a damage még hagy némi kívánnivalót maga után.
  • Lammer
    #59682
    Margit!

    NOOOOORMALIS?

    ket ivory shield 10 perc alatt??? xD
    (1-ik vites, remelem tobbet er, mint partizezer :D)
  • mkfdd
    #59681
    Én kipróbáltam. 2 1hand xbowal talán megoldható, de 2kezeseknél azért már kevés a 30.
  • Sunrider924
    #59680
    Es ha azt mondom a barbaromnak is esett mar legendary?
  • horpeti
    #59679
    Hát igen, 1 órája használom, és teljesen meggyőző. Nekem is "csak" 38 disc van. És egyszerűen nem is kell spórolnom a shadow powerrel...

    Ugye ez azért lehet, mert pl. egy AoE sebzésnél ha 5 lényt critelek, akkor az 5 próbálkozásnak számít (és azt hiszem 50% a proc crit után)?
    Ha nem így van, akkor is meggyőző.. :) Viszont egyelőre azért nem merem levenni a +8 discet, hogy 30cal vágjak neki.

    Perfection is van mellé egyébként.
  • mkfdd
    #59678
    A nightstalker nagyon is jó azok mondják rá csak hogy szar akik nat legacyban csücsülnek. Mp 3-4-től fölfele bola shottal kombinálva iszonyat hatékony gyors attack speedel meg normális crittel. Nekem nincs is csak 37 discipline de nagyon ritka hogy kifogynék. Preparationt én már nem is használok egyáltalán. Onnantól hogy sebzek egyszerre 2-3 mobot onnantól kezdve van elég disc a SP spammelésre.
  • Lokker
    #59677
    Valakinek valami ötlete/megoldása arra hogy miért merevedik ki a kép/akad a játék? Nem rég vettem egy erőművet de ez a játék... háát. Tehát néha gondol egyet és lefagy a játék.

    Előre is köszönet.
  • horpeti
    #59676
    Maximusnál számít a fegyver erőssége, vagy bármi a démon erejét illetően?
  • horpeti
    #59675
    Amúgy most próbáltam ki a nightstalkert, mert sok rosszat olvastam róla, nincs is gyors ütésem (1.69/sec), viszont ennek ellenére szinte alig fogyott el a discipline.. Jobb, mint gondoltam. 1 passzív, 1 aktív skillért. Hát még meglátom, megéri-e (backup plan hely így felszabadul).
  • horpeti
    #59674
    Vagy felveszel egy health globeot, mert ha minden mpben ölsz 1et, akkor valszeg dobnak is. :D

    MP5ön act3 keywardent a legutolsó pillanatban találtam meg egy eldugott szélső parcellán... Durván elbújt. :D
  • sz4bolcs
    #59673
    Igazából a funon kívül semmi nem szól a Sever mellett most, hogy olcsón lehet akármilyen fegyót találni. Tömegben ugyanúgy visszatöltöd a hpt egy lohos socketes akármivel is, csak azzal esetleg még eliteknek meg bossoknak is nekimehetsz.
  • Aradebil2
    #59672
    persze, én sem gondoltam teljesen komolyan, ha tényleg így lenne akkor nem severrel bohóckodnék hanem eladtam volna 100 misiért a cuccot. minden esetre többen is használják ww-barbbal offhandként, nagy tömegekben sok segíthet ha nincs pénze az embernek maxos gearre