78966
  • Sunrider924
    #59751
    Raszoktam hogy olvasom a general csatit amig farmolok, mert neha erdekes dolgokat is irkalgatnak.
    A ket veglet, az egyiket irtam, 70 feletti paragon dh 2 percenkent linkeli az unideket majd azonositas utan FAT LOOT. A masik veglet, kis wd csavo linkel harom kozepfelso kategorias legendaryt, nevere klikk, act1et farmolja, kerdezem mp/mf, valasz 1/163. Ekkor majdnem a szek melle estem, a witching hour, amit linkelt az 150 millas arban fut AHban ugyanis.Ez igy enyhen kaotikus nem?
    Mindegy, ezek melle volt az en csoda-runom egy 2 hetes kihagyas utan a wizardon, amikor egy korben esett 7 legendary mp6on kozepfelso kategorias cuccok. Mindegy, lehet mindez tokeletes veletlen, csak en probalok valami osszefuggest/rendszert talalni benne. A topicbeli hsz, amit linkeltem, valahol tisztazza szamomra a dolgot, gondoltam esetleg masnak is erdekes/ertekes lehet.
  • Oriza
    #59750
    Diablo 3 legendary drop rate hasonlít a Pick szalámi (és egyéb titkos termékek) effektushoz, 1 ember tudja a receptet, a többiek csak találgatnak róla :D
  • Pukkka
    #59749
    Annyiban egyet értek, hogy felesleges már az egyszemélyes full run drop miatt. Jelenleg úgy farmolok, hogy NV5 össze szed, Varden, Quit. 10 körből 8 ban esik, egy vagy kettő legendary. Full köröket partyba szoktunk nyomni, de arányaiban sokkal kevesebb a fat loot.
  • Sunrider924
    #59748
    Legendary drop chance temaban keresgelve talaltam ezt a hozzaszolast, es valamiert meglehetosen egybevag a sajat tapasztalatommal.
  • sz4bolcs
    #59747
    kabbe
  • devlking
    #59746
    Hajnali lewt
  • Pukkka
    #59745
    Mp7-en sem hullik jobban. Nekem vicc de MP1-en esik a legtöbb ( 5-6 per kör ), az más kérdés, hogy szinte mind ilyen firewalkers szintű szar.
  • Traky70
    #59744
    Én nem vettem észre érdemi változást sem minőségben, sem mennyiségben MP7-en (MP5-höz képest. Korábban, kisebb dps-el azon mentem). Kb. 20-25 kört mentem act II-III-ban. Max. volt az MF mindkét MP-n.
  • Sunrider924
    #59743
    Lenne egy kerdesem, irtad hogy mp7en 2hval toltad. Par napja volt egy kisebb dumaparty generalon a legendary droppokrol es egy 72es paragon dh (240k dps) arrol aradozott, hogy mp7en "its raining legendaries" Nalad mi volt a tapasztalat?
  • Sunrider924
    #59742
    Nem flegmaztam, mindegy, ha akarod kitoroltetheted valami modival az egeszet a runas hozaszolasomig.
  • horpeti
    #59741
    Az nem semmi, én ennél kisebb értékre, de azért több 100 milliósra gondoltam.
    Hát igen, ennyiből kijön az, amire sok ember vágyik. :)
    Gratula hozzá.
  • Psychedelic #59740
    Mind1, nem akarom tovább rombolni a topicot, amit te máshogy látsz, az az, hogy fél infót böfögtem, nem fél infót böfögtem, csak hosszú lett volna belemenni az egész témába, igy gyors arra a részre válaszoltam, amit egy barátom se tudott, és kb 2 nappal ezelött mondtam el neki, hogy el kell használnia a fury-t különben nem számolja. Tervben volt, hogy a többi kérdésére is adok választ, ha esetleg más nem adna, csak max kicsit késöbb, miután befejeztem a dolgomat és ráérek, de titkon biztam benne, hogy más leirja, hogy miért is jobb a 2x1h, miben más stb., és nekem nem kell. Jobb lett volna ha inkább mindenre válaszolok, hasznosabban telt volna az idő, mint hogy felhuzom magam rajtad és vitatkozok. Ez van, legközelebb majd korrektebb választ adok, vagy nem írok semmit, és akkor nincs ilyen.

    Semmi rosz szándék nem volt bennem, nem noobozttam le, nem szemétkedtem, egy kérdésére adtam választ, a sok közül. És igen, felhuztam magam amikor sokadszorra is jött a flegmázás tőled, meglepő?

    Téged nem érdekel az, hogy én hogy látom a topic múltját, engem sem érdekel az, te hogyan látod, itt fejezzük be.
  • Sunrider924
    #59739
    Abbahagyhatnad mar a hulyeseget. Amikor az en monkomnak nem ment act2 az abban az idoben a playerek 90%anak ugyanugy nem ment 800 resi alatt. Ez a magas lorol beszeles, hogy te elfelejtkezel alapveto dolgokrol. Milyen erdekes a barbarnak a nerfeletlen kialtasa 50%al nyomta fel a resit. Nem hulyeskedj mar.
    Megmutathatnad azt is hogy en hol irtam hogy en fogok viszaolvasni, nem kell, megvan rolad a cimke, es sajnos tavabbra sem valtozott. Amit en irta, de neked ehez megint ertelmezni kell, ha akarki viszaolvas majd meglatja, hogy te milyen segitkesz voltal meg miket irkaltal. Tudod, 180 fok.
    Emlitettel bizonyos embereket akik nem jarnak mar ide, ebben ugyanugy melle lottel mint eddig kb mindenben amit alitottal. Kulonc, Jazzy,Johnyka mindegyikkel tokojol elvoltam, es nem csak itt a forumon ertekeztunk. Irhatne meg jopar dolgot de mindegy, azt nem ertem hogy te miert akarsz ugy feltunni mintha egy klikkbe tartoztatok volna, nekem mindig ugy tunt te az o farvizukrol okoskodsz.
    CSak hogy tudd. volt nem egy ember aki azert tudott irni a forumra mert megkertem Johnykat hogy szedje ki a banolos scriptjet, az en bongeszom latta de megkerulni nem tudta. Kulon vitam volt vele, hogy miert nem kell senkit kiszurni innen az oldalrol, ha ragaszkodsz meg a priat uzit is megmutatom.
    Engem nem erdekel hogy kinel legyek okosabb, marha egyszeru a tema, nem kell ebbe semmit kevern, kertek egy infot te meg odfadobtad a felet.
    Ami meg szemelyesen teged illet, es ez sajnos te vagy szemelyesen, mikor mentem en panaszkodni moderator forumra?
    Vegul pedig, megerted hogy engem te nem izgatsz? sok faszsagot oszehordtal itt, fasza kis mini szappan itt helyben, az meg hogy mi az igazsag, akarki leszurheti maganak, vissza lehet lapozni a forumot.
    Te annyira elvagy magaddal, szerinted erdekel engem hogy te bant kapjal? Ennyire gyerekes vagy?
    Irtal egy felinformaciot, semmi sertes nelkul szoltam hozza, jottel a dh peldaval de bakkot lottel, aztan sorozatban azt csinalod. Abbahagyhatod.
    @Medievil - tudod ez nem telefon, ha neki akarsz uzenni mehet privatban, ha engem akarsz lehulyezni akkor hajra, elo a tokoddel, akar privatban is.
  • MEdievil
    #59738
    Csak megjegyzem hogy TE vagy a hülye. Keresel egy cserepes virágot és azzal veszekedsz, több értelme lesz hidd el.
  • Psychedelic #59737
    Te irogatod, hogy visszanézel majd májusig mindent, meg, hogy ki hányszor tévedett, ki csinál itt háborút én? Kinek volt fontos nem létező problémákba belekötni, nekem?
    Mint irtad, ami magától érthetődő, arról nem kérdeznek. Nem is kérdezte, hogy melyik rúna kell zerkhez, nem is írtam, mégis belekötöttél. Nem is irtam wall of textet, amikor kijavítottad, a nem létező hibát az írásomban, wall of text azután jött, miután 4x is belekezdtél a kötözködésbe, 4x kostoltál be, 4. után jött a wall of text. Persze ez nem flamekeltés részedről.

    "Lol, szoval igazam van, ugye? Maskepp nem idegesitene ennyire."
    Az utolsó commentedre, nagyon is áll, téged nem érdekel mint csinálok stb. Mégis fenyegetőzöl azzal, hogy májusig visszaolvasol és miket találsz. Én nem tudom már mik voltak a témák, te meg leirod zárojelben, hogy 3x is tévedtem, ejha. Jah látszik nem érdekel a dolog.

    Azért mert nerf elött 1 nappal, csak 1 ember megölte inferno HC diablot, az azt jelenti, hogy más classal, amúgy soha senkinek nem sikerült volna ugyanaz, ha mondjuk egy kicsit több idejük marad a dologra és nem nerfelnek?
    Ez akkor lenne igaz, ha 1000 barbár ölt volna HC diablo-t nerf elött, más class meg 0, de 1 darab ember ölt összesen, elég szar statisztikai alap bármilyen hosszutávú következtetést levonni. Arról nem is beszélve, hogy SC-ban DH uralom volt. Barbár csak nehezebben halt.
    És te nem HC diablo killt tartottad lehetetlennek, hanem kb act2-t, amit számtalan ember végigtolt, sőt sc-ban számtalan ember diablot ölt mindenféle karival, míg te végig kiabáltad hogy lehetetlen. De tudom én tévedek most is.

    A kivülállók, meg azt vonnak le amit akarnak, nem is értem miért álltam le vitatkozni egy olyan emberrel, aki napi 12 órában diablozik, ez az életed, persze hogy nem hagyhatod ki, hogy ne legyél okosabb másoknál. Aztán most mehetsz jelenteni a modokhoz, személyeskedtem is, jár a ban. Régen ez ugyis nagy fegyvere volt itt sok embernek.
  • BlaZze01
    #59736
    Összesen eddig 560-570 milla vt az egészt . Én sem gondoltam hogy ennyi volt ....
  • MEdievil
    #59735
    MP+Hellfire+Ruby és az első 30 szintnél nem szabad pislogni mert lemaradsz pár szintről.
    Lehet gondolkozni is nem csak izomból..
  • Sunrider924
    #59734
    Ennyi okorseget egy rakason mar regen olvastam, kb majusba.
    Neked talan egy szotar kellene, amiben megnezed, hogy ami magatol ertetodo arrol nem kerdeznek.
    Az ego meg jo nagy, szerinted engem izgat hogy te ki vagy es mit csinalsz? Baromira nem. Tetelesen leirhatnam minden paragrafusodrol hogy miert hulyeseg, de ertelmetlen lenne, ha engem kijavitanak nem kezdek wall of textet irni arrol hogy engem hogy tamadnak(paranoia?)
    Normalis hangnem? en nem emlittetem nevet, te megis potnosan tudod kivel kommunikaltal magas ertelmisegi szinten.
    A sarkitasaidon meg csak nevetni tudok, tudod lehet ugy is szemlelni a dolgot, hogy te akkoriban is azzal a karival toltad ami veletlenul az egyetlen kari ami hc infernoban megolte nerf elott diablot. Nahat, neked minden sikerult vele? Masnak is. Ami nem ment masnak mas karival, arra te se tudtal semmit felmutatni de a lenyeg hogy szerinted en tevedtem, amikor hangot adtam a nemtetszesemnek hogy sok az okroseg amivel alfa allapotaban szembetalaltam magam ebben a jatekban.
    TL:DR - engem te semennyire nem izgatsz, szerintem egy partatlan kivulallo magatol levonja a kovetkeztetest abbol, hogy egy egyszeru megjegyzesbol, szemelyes haborut krealsz egy wall of textban.
    Biztos hogy en vagyok ideges es nem te?
  • Psychedelic #59733
    Mindig normális hangnemben írtam, az hogy te az első 2 hónapban sírtál, és én nem adtam neked igazat, nem jelenti azt, hogy ne lett volna a hangnem normális, csak neked nem tetszett, hogy van itt 1-2 ember aki nem törölgetni a könnyeidet. Akivel nem beszéltem normális hangnemben az frank kolléga volt, de szerintem ő megdolgozott azért, hogy ne sokan kedveljék itt, de ajánlom neked, hogy nézd is vissza, mi volt vele az első témaváltásom, szerintem elég normális volt a hangnem részemről akkor még. Soha nem osztottam az észt magas lóról, soha nem is voltam magas lovon, nem is volt durva karakterem régen, ami neked ész osztásnak tűnhet, az az, hogy te kiabáltad itt egész nap, hogy inferno lehetetlen, ezt nem lehet megcsinálni, én pedig leirtam neked, hogy nem lehetetlen, mert meg lehet csinálni, és nekem is sikerült megcsinálni. Ha ez észosztás, hát legyen, de akkor te meg marhaságokat beszéltél hónapokig, mert lehetetlen kiabáltál mindenre ami neked nem sikerült, és ugye akkoriban semmi se sikerült.

    Soha nem írtam, hogy én többet segitettem volna mint más, vagy hogy éjjel nappal segíteni járnék ide, de nyugodtan visszanézhetsz májusig, viszont nem is azzal voltam elfoglalva, hogy mig valaki próbál segíteni másnak, addig én belekössek mindenbe amibe lehet. De látom, most hogy bizonyos emberek már nem járnak ide, én lettem a te első számú ellenséged.
    Miben volt igazad? Leirtam, hogy használja el a furyt, mert csak akkor számolja a fury gaint, és igy kapja a +1 sec-et, zerkhez. Erre te belémkötöttél, hogy xy rúna nem kéne? Leirtam hogy de kéne, tök alap dolog. Hol tévedtem? irtam valahol hogy nem kell?
    De tudom, igazad volt, mert a WW build, az pont olyan mint a strafe DH-nak.... a barbárnak meg van weapon throwja ami rangedben lő mint a DH skilljei, szóval lassan kiderül, hogy barbár = DH, igazad van eddig ezt nem tudtam.

    Az idegesít, hogy jött egy normális kérdés, irtam, egy normális választ a kérdés 1 részére, és neked ebbe bele kell kötnöd. Most ettől szebb a napod?
    Viszont, ahogy észreveszem, ideges inkább te vagy, csak benned a hónapok idegessége van, és most megragadsz minden kis lehetőséget arra, hogy támadhass egy olyan embert, aki nem nyalta a seggedet, amikor nem tudtal mobot ölni infernón, és telesírtad a kispárnádat. Ha akkor pátyolgatom a kis lelked, törölgetem a könnyeid, most nem kötnél bele minden hülyeségbe.

    Olvasgass vissza májusig, ezek szerint 3x is tévedtem, örülök, hogy ennyire fontos személy vagyok neked, hogy egészen májusig emlékszel minden egyes dologra, amit rosszul irtam esetleg vagy nemtudom. Nyugodtan ird le nekem őket újra, kiváncsi vagyok. Én vállalom, főleg így, hogy van 1 ekkora rajongóm, aki fél évre visszamenőleg megjegyzett mindent amit írtam. :)
  • Traky70
    #59732
    A cikkből, meg a hozzászólásokból (amiket köszönök) sikerült leszűrnöm a lényeget. Most már tiszta minden a gear-rel kapcsolatban. Visszaolvasva tényleg nem 100%-ig egyéltemű, hogy a kérdésem második feléban a gear-re kértem volna javaslatot :)
    A sebzésmechanizmusnál pedig arra vártam volna választ, hogy pl. a main hand és az off hand fegyver tulajdonságai mibe számítanak bele, mit vesz belőlök alapul pl. a whirlwind és mit a tornádó. De már ez is tiszta.
    Köszi még 1x mindenkinek.

  • Sunrider924
    #59731
    Lol, szoval igazam van, ugye? Maskepp nem idegesitene ennyire. A hivatkozasom, amit te sirasnak hivsz a mai napig ervenyes, azokat a hibakat nem javitottak ki azota se, ha te nem latod akkor engem meg nem izgat hogy megmagyarazzam neked. Az, hogy utobbi idoben normalis hangnemben irkalsz az egy dolog, nem volt mindig igy, magas lorol osztottad a semmit te is eleinte. De igazad van abban, hogy nem erte meg szova tenni a dolgot, mert te ugyebar tevedhetetlen vagy.
    Azt a reszt, hogy ki mennyit segitett itt forumon es kinek, azt jobb lenne atgondolni, mert esetleg valaki fogja magat es visszaporget majusig es megnezi es akkor valaki nagyot mellelott(3x is)...
  • Pap1ka
    #59730
    A fegyverekről annyit, hogy main hand-be minél nagyobb DPS-es axe/mace, amin van +attack speed, crit damage, LoH/life steal, socket. Ha elegendő a crit chance-ed és crit damage-ed akkor main handba lehet mighty weapon is a jobb fury generálás miatt. Offhand-be dagger/sword mert ezek a leggyorsabb fegyverek. Szintén legyen rajta +attack speed, crit damage, LoH/life steal, socket. Azért fontos az attack speed mert a tornádók gyorsabban pörögnek, így gyakrabban kritelsz. Move speed is fontos, hogy több tornádót tudj lerakni egy sprint használattal.
  • Psychedelic #59729
    Nem volt fél mondat, leirtam egy olyan dolgot ami gyakori hiba. Az hogy mi van a profilban, kit érdekel, nem is frissül minden percben, kitudja mikori állapot, azonkívül minden józan épeszü ember tisztában van azzal, hogy mivel insanity runa mellett nem ir olyat, hogy fent lehetne tartani, ezért nem is lehet. Had ne kelljen már az alapoktól mindent elmagyarázni egy embernek, aki kérdez valamit, egy paragon 50-es 220k dmg-es barbárral... talán ez alap.

    DH helyett irhattam volna, wizardot, monkot vagy bármit, mert amig egy DH-nak wizardnak, monknak nincs Whirlwind skillje, addig nehéz WW buildet csinálni, és WW skillt használni. De köss bele nyugodtan, hogy a strafe is ugy néz ki. Kutyát se érdekli, ez legyen a legnagyobb örömöd az életben.

    Annak viszont örülök, hogy lassan ahogy közeledsz a nemtom 2000 óra played felé, már arra is jut időd, hogy beleköss azokba, akik legalább megpróbálnak ötletet adni másoknak, már unalmas volt hogy 1000 óra playedel, csak sirtál itt egész nap, hogy szar minden. Remélhetőleg, 3-4000 óra után, már eljutsz oda is, ha valaki segírséget kér, a nagy eszeddel segítesz is neki, mivel ennyi playeddel te már kened vágod itt a dolgokat, és nem arra pazarlod a drága idődet, hogy beleköss azokba akik legalább próbálnak ötletet adni.

    Örülök, hogy nem volt időm a többi dologra is válaszolni, mert még ezer hasonló dolgoba tudtál volna belekötni, ugyanilyen alapon, pl, hogy nem feltétlen csak axe és mace mehet main handbe, hanem akár mighty weapon a több rage miatt, erre jöttél volna azzal, hogy de neki a gearjeben csak X crit van, és az nem jó mert x+2 kell.

    De hogy többet még 1 fél mondatot se fogok írni senkinek aki kérdez az is biztos, francnak se hiányzik ez az egész, majd megoldják, illetve majd te odavágsz nekik egy olyan dolgot, hogy hát mit nem értesz, futsz a forgoszél meg sebez, aztán ezzel minden megvan oldva. Nem mintha ez lett volna a kérdése de mind1.
  • Sunrider924
    #59728
    Na latod ez az, hogy buildek, mert vannak variaciok, de amirol te kerdeztel, az en tudasom szerint csak egyfelekeppen lehetseges, ugy ahogy Psy mondta az altalam emlitett runnaval. EN pl nem hasznalom azt a runat, en megallok felszedni a sarga cuccost is, igy nincs is ertelme akkor eroltetni a berserker uptimeot. Gondolom masoknak meg mas indoka/preferenciaja van.
    Mit nem ertel a sebzes mechanizmusbol? Futsz es huzod magad utan a tornadokat amik megutik a mobokat es critre furyt toltenek neked. Igy akkor maris ertheto hogy crit kell, sok, ezert a weaponmasterbol axe/mace main handbe, es ezert a cruelty. Az Alkaizer build zsenialitasa, hogy ugyanazzal a ket skillel amivel generalja a furyt el is hasznalja, hogy kitolja a berserker idejet.
  • Sunrider924
    #59727
    Basszus, 1h +shield, nem tudok szerkeszteni.
  • Sunrider924
    #59726
    Nem akarlak farasztani, dobtal egy felmondatot, amiben benne van hogy olyasmit felteteleztel a kerdezorol, ami pont nem ugy van a profiljaban. Aztan gondolom dobni akartal egy homlokegyenest eltero dolgot, hogy miert magatolertetodo (neked)az, amirol egyebkent pont kerdeznek, es melle lottel, mert letezik egy fun build ami kinezetre es mechanikara is kurvara ugyanaz mint a barbar ww build. Sot megsugom, van 1h+mace demonhunter tank build is. Reszemrol ennyi.
  • Traky70
    #59725
    Igen, mert most még nem WW-zek. Az ajánlott build-ek azért megvannak :)
    Igazából a fegyverekre kellene tanács, illetve a sebzés mechanizmus érdekelne.
    Közben ezt találtam: http://d3ib.com/complete-inferno-whirlwind-barbarian-guide/
    Ebben azért fény derül sokmindenre.

  • Psychedelic #59724
    Most direkt akarsz lefárasztani? Ha neked a strafe = barbár ww build, akkor használd sokat.
  • Sunrider924
    #59723
    Nem ertem a hasonlatot, mivel lehet demonhunterrel is ww-t tolni. Ugy hivjak a skillt hogy strafe es meg kinezetre is pont ugyanaz.
  • Pyotr
    #59722
    5nap alatt 22es Paragon szint ,akkor te se aludhattál sokat:P
  • Psychedelic #59721
    Nem néztem, de talán csak azért mert a másik runaval nem tudta fent tartani, legalábbis bizom benne, mert insanity runaval fentartani sokáig, pont olyan nehéz lenne, mint demon hunterrel ww buildel tolni.
  • Sunrider924
    #59720
    Insanity runa van a profiljan.
  • who am I 7
    #59719
    Ja foleg akkor ha hajnal 4_5 korul jar le a bid, vagy pont mikor melozol (ha melozol), nekem kb az esetek 95%ban igy van..
  • Psychedelic #59718
    Az elég egyértelmü :) igen kell, anélkül nehezen sikerül zerket fenntartani.
  • Sunrider924
    #59717
    Ahoz a thrive on chaos runa is kellene nem?
  • Psychedelic #59716
    Berzerk fenntartáshoz, folyamatosan használd el a furydat, battle rage meg sprint spam, ugyanis ha max furyn vagy, akkor nem is kapsz furyt, igy nem kapsz + időt a berzerkhez.
  • Lantee
    #59715
    Ez az RMAH még működik valakinek? Néhány jófajta cuccot betoltam minimál áron, de hetek óta semmi nem megy el. Vásárol még ott valaki?
  • Traky70
    #59714
    Eddig elkerült, de most kedvet kaptam kipróbálni a WW-zést. El tudná valaki magyarázni a sebzés mechanizmust? Hogyan jön ki a whirlwind és tornádók sebzése? Melyik fegyverből mit és hogyan kap? Mi a helyzet a kétkezes fegyverekkel?
    Esetleg tanácsot is szívesen fogadnék, hogy mit kellene változtatni (főleg milyen off hand és main hand fegyver kellene)a jelenlegi profilomon. barbi profil A jelenlegi gear-rel (a kétkezes skorn-al) is megy MP7 pár halállal, de nem az igazi. Nem nagyon tudom fenntartani a berzerkert,stb. Van egy witching hour-om is, de azon nincsen life steal...
  • LocalPatriot
    #59713
    Hálás köszönet!
  • Hedgehunter #59712
    A mana hasznalatod 15% az eletbol megy el (plus 1 elet regeneralodas /sec).
    tehat egy skill 100 mana, 15 elet minus de csak 85 mana megy le...