78966
  • Frank99
    #59791
    hála Istennek...
  • Lammer
    #59790
    plusz add hozza, hogy jobb lett a droprate... boldog-boldogtalan rakja fel a cuccokat... hat igen...
  • Frank99
    #59789
    és szerinted miért van?

    mert a játékosok jó része nem játszik már vele.... nincs vásárló, zuhan az ár...
  • attiGT
    #59788
    valaki über bossok farm?
  • Lammer
    #59787
    hat igen, nehezen mennek el... igazabol ezeket Barbaromnak adom :)

    viszont ami tenyleg bosszanto, hogy borzaszto nehezen mennek el a cuccok, ha egyaltalan elmennek... sok targyam joooval alatta van a minimumnak... es meg is csucsulok rajtuk :/

    mas:
    lol! most IRL dolgom miatt kiesett egy kis farming time... de elso korben goblinbol kiesett egy legend ring :D sajnos csak egy hollow whispers... de fun ^^
  • Sunrider924
    #59786
    Mondtam hogy felig csoves
  • Systore #59785
    az az intes fejes barbáron
  • Psychedelic #59784
    Life steal-el, az a baj, hogy csak nagy dps melett tudja helyettesíteni a loh-t. Szóval akinek nincs 100k+ dps-e, de inkabb 150k, az life on hitest fog keresni, nem life stealt. Viszont akinek meg 150k dps-e van, az már csak az extra jó offhandet fogja megvenni, szoval igy meg a kis dps-es, alacsony crites stb példányok esnek ki. Life on hiteset könnyebb eladni.
  • Sunrider924
    #59783
    Azt hiszem makom van, pofanvert az Event bika de cserebe dobott egyet , amibol ilyen lett, juhuu kicsit most kurvara fel vagyok dobva.
  • natalyel
    #59782
    Lammer: ezek az offhand fegyók oké, hogy jó statok vannak bennük, de ha 850-900 alatt van a sebzésük egyszerűen nem lehet eladni őket - vagy csak én vagyok velük szerencsétlen? Nem egy ilyen hasonló, még jobb statokkal is végül a kovácsnál kötött ki, mert még 20000 goldért sem vitték el napokig. Most is van fenn próbából egy 300 körüli str, 86 chd, 3 lifesteal dagger, de csak 750 körüli a dps-e, már napok óta, egyre kevesebbért teszem ki, jelenleg 9900! goldért, és a kutyának sem kell.

    Ti ezeket el tudjátok adni?
  • Sunrider924
    #59781
    Edes istenem, kiesik mukinak inna fejes, es a marhaja megkerdi generalon hogy jo ez egyaltalan barmire? 600 ora jatek utan ennyit tud bakker...
  • TurboX
    #59780
    mp bevezetése óta kb. egy felesleges funkció lett
  • sanyiiiii
    #59779
    Ellenben a tetteik alapján mindent megtesznek hogy a public gameket kinyírják :P
  • who am I 7
    #59778
    akkor user error...pofon 1xű pedig :D
  • Sunrider924
    #59777
    Pedig a marketing szerint coopra volna kihegyezve :)
  • bgabor
    #59776
    Nem, csak ki akarom próbálni ezt az igen rossz hírű játékot, hogy valóban annyira gyér e, mint mindenki mondja.

    Eddig igen, és annó a béta se győzött meg. Nemhogy a Diablo2, de a Titan Quaest szintjét se ütötte meg.

    Egy szaros coop játékot nem tudunk összehozni starter editionökkel.
  • Sunrider924
    #59775
    Meguntad a tankokat :)) ?
  • ErrOrHUN
    #59774
    vagy "replace user" a hibaüzenet :)
  • bgabor
    #59773
    Mondjátok, a Starter Editionban nem lehet együtt játszani coopban másik starter editiont használókkal? Vagy lehet, csak az online menürendszer van ennyire szarull megcsinálva, hogy hiába küldünnk friend invet egymásnak öcsémmel, nem ír ki semmit a másiknál. És Public game/join résznél is csak bejoinol valahová, nem lehet kiválasztani hogy kihez akarunk? Szóval hogy megy ez?

    Ja igen, és a Blizzart féle account securityhez gratulálok, annyira biztonságos az accountom, hogy én magam se tudok hozzáférni, új accot kellett csinálni.

    Jó szar ez az egész.
  • Sunrider924
    #59772
    Valamelyik nap esett egy 129(!) dps-es dagger, amin volt 3% ls, 65% crit dmg es socket. Belinkeltem generalra hogy perfect ww offhand, erre fel oraig ment az adok kapok, hogy de nem is, mert szar a dps-e :)
  • Lammer
    #59771
    jaja... lehetne 3-as :)
  • Sunrider924
    #59770
    Nemcsak, a lifesteal is gyenge.
  • Lammer
    #59769
    csak kerni kellett...

    (most meg a CD :S)

  • who am I 7
    #59768
  • who am I 7
    #59767
    az mi, hogy lelőtték a d3 trackert? lol #boxer]
  • Sunrider924
    #59766
    Komalom az uj verziojat a wallernek is, ugye regebben az volt a fincsi, amikor a playeren spawnolt es belefagyasztotta a falba, most ujabban ketot rak tok parhuzamosan gyakorlatilag egymas melle, de hogy hogynem a kari pont kozejuk "szorul". Kicsi mp szinten nem erdekes, de egyszer proba akartam tenni a cm wizard gearem es mp8on ezek a f..szsagok mar nem olyan viccesek.
  • Lammer
    #59765
    DÉPÉÉÉES!!44
    csak egy piciiiiiit (200-300) nagyobbat, pliiiiz RNG!

  • sanyiiiii
    #59764
    Nálam az is megint előfordul néha hogy úgy látom hogy nem állok a molten/fire chainben de mégis.
  • Sunrider924
    #59763
    Amikor eloszor szovatettem ezen a forumon, hogy gubanc van a resivel akkor paran korberohogtek. Az 1.05os ptr egyik verziojaban megjelent egy erdekes mondat, amelyik szerint az all resistance MOSTANTOL helyesen figyelembe fogja venni a mitigationt a fire chains-molten-arcane sentry eseteben, amik eddig bypassoltak az all resit. Meg jo hogy volt bor a pofajukon ennyi ido utan bevallani. De mivel regi ismeroseim mint rubberbanding, maga ele lovo mortar megint visszatertek, en mar nem is mondok semmit.
  • Lammer
    #59762
    megy a farm... mondom hopp! narancs amulet, fel is tapaszkodtam hirtelen!... erre egy azkaranth...

    (Sun: drop, az rovid p :PPP )
  • Sunrider924
    #59761
    Ugy vagyok vele, hogy a dropp chance nem is jobb tole, de ami esik az ne legyen mar tehenpalcsinta, sajna utobb egyre kevesbe mukodik a dolog.
  • sanyiiiii
    #59760
    Minden nap kisorsolja a játék random hogy a resistjeidből mennyit vesz figyelembe :D
  • Pukkka
    #59759
    Nem akarok itt felbolygatni semmit, mert tudom volt már ebből itt vita, de szerintem teljesen értelmetlen mf cap-el rohangálni. 98% mf van rajtam alapbol kb. Karakter
  • Sunrider924
    #59758
    Hat akkor makod van, de nekem meg 15 milla sincs a legertekesebb dropp. Egyebkent se eladasra szanom oket, oltoztetem a karijaimat, de azert eshetne mar nekem is egy gosu lassan. Mp3tol mp5ig mindharomnal mf capel locitromok esnek az utobbi 4-5 napban.
  • Zsoltika 007
    #59757
    Nekem még sosem esett sárgán kívül semmi más... Akkor most mit szóljak? :D
  • Pukkka
    #59756
    Nagyjából ez nálam így skálázódik: MP1 20 ból 1 jó valamire. MP3/MP7 ilyeen 60-70 millás szarok, többségében, de heti 1-2 100 milla fölötti eddig mindig megvolt.
  • Pukkka
    #59755
    Sry, keywardenre gondoltam. Igen 10körből 8-ban esik vagy legendary, vagy set. A kulcsot nem számolom bele. Mp7 nem túl haladós, Mp1 be meg hiába esik sok, ezért MP4 ben szoktam egyedül futkorászni, MF mp bonusszal 300 körül.
  • Sunrider924
    #59754
    Irja, szar legendaryk. Tulajdonkepp ezert keresgelek en is, mert ujabban engem is ezzel kenyeztet a jatek. Esik de szar, akkor minek esik. Ivory tower, Frostburn gauntlet, Cindercoat, Sultan of the sands, Burning axe of sunkis soroljam meg? Ugy erzem magam, mintha a Gauss eloszlas lefele agan lennek. Jol kezdodott, nagyon jo volt, most meg szar hatan szar. Nem ertem es figyelembe veve a blizz nem dokumentalt huzasait, kezdek gyanakodni. Arrol nem is beszelve, hogy este meg ugyanaz a nehezsegi szint es ugy haladok wizardon mint a forgoszel, masnap delutan meg az nv5ig meghalok 8szor, ez a wtf. Random is realy random?
  • attiGT
    #59753
    varden az a The Warden act1ben vagy a keywardenre gondolsz? 10 körből 8ban esik legendás? wtf? a kulcsokat is beleszámolod?
  • Oriza
    #59752
    Tényleg érdekes. Mi 1 cimborával játszunk(ő barbár, én monk), hétköznaponként 3-4 órát, hétvégén többet is, ahogy sikerül. Módszer: MP5-ön, MF 350% körül, Act1, NV5 begyűjtése, warden, ha épp van infernal machine, akkor portal. Act2, NV5, warden, Zoltán. Act3, NV5, warden, Azmodan. 1-2 legendary vagy set esik neki is, meg nekem is kb naponta, és 80%-ban fiery brimstone-ként végzi mind. Tegnap pl. semmit sem találtam. Rare cuccokból szinte minden kuka, nagyritkán 1-1 eladható, de semmi fat loot. Így kényelmesen tudunk haladni, próbáltuk MP6-on is de lassabb volt. Sajnos kezdem unni a dolgot, hogy csak megyünk, de semmi eredménye...
    A kari