78966
  • Sunrider924
    #59831
    Napi szar :(
  • Systore #59830


  • Lammer
    #59829
    na a szokasos junkok esnek... erre megint egy junknak latszo eloszor...

    aztan mondom, hee ez nem lesz rossz!

    kell valakinek? nem a bal oldali xD

  • Sunrider924
    #59828
    Van 3 random property, ami azt jelenti hogy random, tehat igen crit chance is lehet. De ha megmondod hogy miert nem lehet akkor neked van igazad.
  • attiGT
    #59827
    CSAK A DIÓSGYŐR CSAK A DIÓSGYŐR
  • mooo
    #59826
    Witching Hour-re CrtCh?
  • Sunrider924
    #59825
    Na tole kicsit lehidaltam. Mikor erem utol en ezt a gearszintet, anyam.
  • hyjal
    #59824
    ha valaki akar coopozni,fokepp hellfire ringet farmolni akkor-> Londa#2297
  • Lammer
    #59823
    nah dobtak nekem egy ilyet:igazan lehetett volna az after kill helyett AS xD



    feldobtam 6.89-be... ha valakit erdekel viheti kerek 6 Misiert!

    Sun: koszi, igen tudom... :S ha nem viszik el hamarosan, leviszem az MF nelkuliek arszintjere :(
    (nagyon kell mar valame'k zuni^^)

    ami a poen, hogy mar nem jarok max MF-el... ezeket a cuccokat napok ota a maxhoz kepest minusz "huszonharminc" MF-el dobalja xD
  • Sunrider924
    #59822
    Hatareset, az As es a Crit dmg is eleg alacsony roll, az mf detto, egy igazan jo rollod van rajta, az int de az is 200 alatt. Persze ez igy azert az atlagnal jobb, boven 200 mila korul probaljak eladni a hasonlot, de akkor mi legyen egy olyan, ahol mf helyett crit chances lenne :P a freezes marhasag helyet pl all res, a vit roll is 200 korul, szoval erted.
  • horpeti
    #59821
    Ha elviszik, akkor igen. Végülis erről szól, hogy vigyék. :)
  • Lammer
    #59820
    szerinted korrekt az arfekvesem? (MF-es xD)
  • Sunrider924
    #59819
    Van ez a sokszazmillios orulet a withching hour korul, amit sehogy se ertek. Ah ugye tele van fosva vele, legroszabb verzioja se megy 30 millio ala de az ritka, 80% mind 100 milla folott van, SENKI nem veszi, mert baromira messze van a perfect rolltol, de miert ne spammeljuk tele az AH-t mindjart 9 drb 8%AS 38% crit dmg-es valtozattal, mert az masok szerint 250 milla. Illetve ertem, kiesik, tulaj orul, AH megnez, huhu sokszaz milla, osszehasonlitas nuku, szoval a 9% As 5% crit dmgtol kicsit messze, de had kerjunk mar ugyanannyit erte.
    Multkor egy mukinak beirtam hogy ugyan nezze mar meg diablo3.com-rol hogy milyen intervallumban lehetsegesek a rollok a Witching Hour-ra, erre elkezdett trollozni...
  • Lammer
    #59818
    na frissitettem:
    witching: 104.9M
    ice climbers: 23.9M

    [csuriban van] :)
    (nem kell senkinek semmi? 183 str-es a climbers... meg 3 req leveles es 7 pickup yardos xD)
  • Oriza
    #59817
    Napi legendary: Doombringer...ez most akkor nem ér, jó? :D
  • Sunrider924
    #59816
    MF
  • Skill
    #59815
    van olyan aki ilyenkor még tolná? skill#2715
    ja és eladó d3 gold. =)
  • Pap1ka
    #59814
    Öröm

    Dilemma :D
  • sz4bolcs
    #59813
    "Most is van fenn próbából egy 300 körüli str, 86 chd, 3 lifesteal dagger, de csak 750 körüli a dps-e"
    -socket?
  • Lammer
    #59812
    eddig szeret az RNG, ez egy goblinbol :)

    sajnos nem MS-es, de aze' bodotta vanik... :)



    kis erdekesseg: dobott egy olyan socketes 2H-t, hogy asszondja: +525 DEX! :O
  • Psychedelic #59811
    Kiszór párszáz eladhatatlan értéktelen itemet a földre, az emberek meg tapsolnak, hogy ingyen vihetik a szemetet.
    Értelme annyi, hogy nézik a streamjét az ilyenek miatt, igy jön neki abból a pénz, melette pedig akad jópár hülye aki még pénzt is donateol neki.
  • Rogerke
    #59810
    Giveaway folyik kisorsol pár embert a nézők közül akik felszedhetik a droppokat. Tulajdonképpen így tartja életben a streamjét.
  • skinnyman
    #59809
    Bejonnek hozza masok es ledobjak neki a legendary-kat? Akkor sem ertem hogy mi az isten van itt. Kapna egy dc-t es szopna az osszeset.
  • HunChef
    #59808
    ?
  • Lammer
    #59807
    hunyoritottam AH-ban... es ezzel az MF-el 100M felett vagyok :)))
  • Susarc
    #59806
    uraim mit ér egy ilyen mostanság? a speckójával 400% crit dmg el bődületeseket healel:P rég játszottam nem vágom mennyi a reális értéke! thx


  • Rogerke
    #59805
    De ha egyszer őt ez teszi boldoggá. Azért nem kell még szidni.
  • Lammer
    #59804
    eeeeeees jesssz!

    megvan az elso witchingem! :)

    unid

    sajnos nem ad allrest, ez erezheto :(



    unbuff: 100634 DPS :))) lelkekkel meg eleterogombivel meg samannal szerintem egesz jo lesz ^^
  • Frank99
    #59803
    ha valami(ki) kocka, akkor egy ilyen az.

    10 nap dicsőség.....(sokan azt sem tudják mijafax a diablo 3, és boldogan élnek...)
    neki ennyi az élet. oszt jó napot....
  • Rogerke
    #59802
    Csak irigykedtek
  • Susarc
    #59801
    http://hu.twitch.tv/kingkongor
  • Action
    #59800
    nem ő az aki elkért a "rajongóitól" vmi jó fegyvert és baszott visszaadni?:)
  • Susarc
    #59799
    lightosan lootol a srác
  • Susarc
    #59798
    Christarast néztem meg Kungent ott találtam a gyereket...és beájultam mit művel:)
  • skinnyman
    #59797
    Itt mi a fasz folyik?
  • Psychedelic #59796
    Hidd el, az olyan drága, mint ahogyan ah-ban láttad, elég jó cucc, ne szégyeld mocskosul megkérni az árát.
  • attiGT
    #59795
    ez a nyomorék nem érdemel meg 10 nézőt sem. miért nézed ezt a szerencsétlen buta csúnya ocsmány faszt?
  • Susarc
    #59794
    ez beteg!

  • hovika81
    #59793
    Sziasztok! Tudom, hogy már unjátok, de megszeretném kérdezni szerintetek mennyit érhet ezutánna néztem, de nem tudom elhinni, hogy ilyen drága lenne ja és nem szeretném elherdálni. Goldban esetleg Euróban. Köszönöm
  • Aspyrin
    #59792
    sosem láttam még egyet sem, kipróbálnám... :)