78966
  • Sunrider924
    #59871
    Unity
  • HunChef
    #59870
    Mi lett ?
  • Fpocok
    #59869
    Üdv újra itt. Kérdés:
    Szóval ha eladom cuccomat, akkor az új vevő be tudja regelni az ő paypalát, vagy csak akkor ha egyezik a név a bnet accounttal... ami akkor nyílván nem egyezne.
  • Sunrider924
    #59868
    Gondolom ez is valami gagyi lesz
  • Sunrider924
    #59867
    Az a baj, hogy csak kicsit hulyeseg amit beszelsz, en bevallalnam azt a brimstone kategorias dropppot, amivel unbuffed 100k dps-em lenne igy hirtelen. Hogy te mivel csinalsz 100 millat az mas kerdes, de resellerbol pl van nalad jobb regi motoros itt a forumon...
  • Lammer
    #59866
    1 handbe meg TALAN, sajnos igy nem...
  • Falabu #59865
    Szóval erről a kardról van szó.
  • Falabu #59864
    Sziasztok, nézegettem a ládikámat és találtam benne egy ilyet. Érhet ez valamennyit?

  • Lammer
    #59863
    most ment el a "brimsztont ero" witchingem... ;) es Te miert nem rakod be a dropokat? kivancsi lennek azert mik esnek neked amibol hetente 150 milkat csinalsz :)
  • poruljartal
    #59862
    így fasza, de nem az irígység szól belőlünk, hanem, hogy zavarba ejtő, hogy mindent beírkálsz teszem azt hozzá, hogy nekem sokkal jobb a dropom 150 millákaz csinálok hetente, amiket beraksz azok brimsztone kategóriák. Lehet, hogy valakinek, akinek fele ennyi ideje nincs a játékban és nem esik neki, az egyértelmű, őket biztos, hogy zavarja.
  • Sunrider924
    #59861
    Hat sajnos csak egy kozepszar dexes blackthorne :((
  • Lammer
    #59860
    ZUNI???? az most nekem nagyon kell :)))

    (csak allreses meg esetleg phys reses pluszba erdekel)

    Sracok:
    tenyleg ne menjen at szemelyeskedesbe a dolog...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    franc akar moderalgatni xD
  • natalyel
    #59859
    :)
    Jól van, ha ismernélek, akkor biztos tudnám, hogy ugratsz, ez esetben s*ggberúgnálak egy Firewalkerrel jól és lefejelnélek egy Mempo of Twilight-tal :), de mivel nem volt kontaktunk még - te kis nyuszimókus... - ezért honnan tudtam volna, hogy nem felcsípni akarsz?

    Csak vicceltem.

    Spongyát rá.
  • Sunrider924
    #59858
    Hopp
  • attiGT
    #59857
    nemtom miért kell ennyire komolyan venni mindent a franc a vén fejetekbe :D
  • natalyel
    #59856
    OFF

    attiGT: nem megyek bele a provokatív flame-kiddie játékba, ahhoz már öreg vagyok. Egyszerűen csak nem stílusom a mostanában elterjedt "poénból vagy direkt mindenkinek jópofizva beszólós" stílus. Tudod, ez nem b*zis, hanem ez lenne a normális stílus - szerintem. 39 éves boldog családapa vagyok, a múltamban egy filofaxnyi nővel, úgyhogy engem nem tudsz ilyennel provokálni.

    Amúgy mi a baj a hozzászólással? Nem értelek...
    Ha ismernél, ilyet nem írnál, de nem ismersz, így jogos, hogy bátor vagy és poénból beszólogatsz.

    De nem zavar, már épp ideje volt, hogy tizeniksz év alatt most első ízben végre engem is megtaláljon itt valaki - bár hogy "legájozzanak", azt a legkevésbé sem gondoltam volna - nagyon elharapózott itt (is) a minden alapot nélkülözö flémelések, személyeskedések.

    Én csak egy játékról írtam egy saját véleményt, nem sokat szólok hozzá témákhoz, hát ezután majd még kevésbé. Eddig is jó volt így, ezután is jó lesz. Nem szeretem az értelmetlen háborúkat.

    attiGT: neked is további jó játékot, és továbbra is remélem, hogy azért neked is fognak esni jó cuccok.

    ON

    Lammer: linkelj még. :)
  • TurboX
    #59855
    csak szerintem szánalmas hogy valaki nem bírja elviselni azt hogy mások szerencsésebbek egy játékban? :D
  • Hedgehunter #59854
    Inferno-n probald... :)
  • attiGT
    #59853
    ha pöcsöd van akkor gondolkozz el nem e a fiúkat szereted, mert ez a szöveg nagyon szar :D
  • Lammer
    #59852
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bashes (12%-os) Lamentation
    :)
  • tugyiti
    #59851
    Publicba toltam végig hell-t ,de nem esett semmi :( mindegy megpróbálom párszor act3-4-et
  • natalyel
    #59850
    Lammer, én speciel élvezem a dropjaidat, és a múltad után már nem teheted meg, hogy nem linkeled a jövőbenieket is :).
    De komolyan ,ez egy játék, akik ide járnak, azokat ez köti össze, és lehetünk kicsit irigyek (jó értelemben), de pl. én örülök minden egyes legendary dropnak, akárki is szerzi meg... Egy kicsit olyan is, mintha az enyém is lenne, illetve élteti a reményt, hogy lám, van rá esély, hogy egyszer nekem is esik egy... :)
    ...
    Persze a legjobb lenne, ha az az akárki én lennék... :)
  • Lammer
    #59849
    oke skacok :) akkor mostantol megigerem, hogy ha esik jo cucc es be szeretnem rakni, azt betolom spoilerbe... aki meg akarja nezni, az rakattint, aki meg nem, az skippeli es nem maszik az arcaba a cucc :)

    ennyi :)
  • attiGT
    #59848
    en az undoritosagot arra ertettem, hogy undoritoan szerencses vagy felolem lingelgess, legalabb latok jo itemeket is esni es persze en is irigy vagyok
  • LocalPatriot
    #59847
    Persze, hogy fáj, de csak az irigység szól belőlünk.
    Egyébként meg ezért van a fórum:)
  • Lammer
    #59846
    ha ez nektek faj, akkor nem linkelgetek... baromi egyszeru :)))
  • LocalPatriot
    #59845
    Mindenki unja már hogy linkelgeti... de ezzel van tele a fórum:D
  • Hedgehunter #59844
    Bocs most olvasom az MF sharing ki lett veve a publicbol 1.0.4 utan..:)Szoval viszed a sajat MF-edet...
  • Hedgehunter #59843
    Ja es ha eleg jo az average MF a public-on belul megvan az 1-2 legendary meg a set item koronkent (jo group-al 1 ora 1 kor)...
  • poruljartal
    #59842
    hagyjad, itt legalább figyelnek rá
    engem is kicsit zavar, hogy minden szart kirak, pedig semmi extra, csak tényleg nincs kivel beszélgetnie szegénynek
  • Hedgehunter #59841
    En is igy voltam.. De bementem egy par public-ba vegigvittem act3-at 4-5x es esett. Publicban elosztodik az MF a jatekosok kozott szoval ha meg az elejen nincs is magas MF-ed lehuzod a tobbit de kesobb gearelheted magad az ott osszejott penzbol jobb MF-re es hajra... :)
  • attiGT
    #59840
    egesz undorito amit muvelsz, nekem miota visszajottem 1.0.5re konkretan 10 millio felett semmit nem adtam el, es a kozeleben is csak 1-2 item volt eladva... amig te meg naponta gyartod a 100+ milla 1kezeseket, zöldeket, sárgákat, barnákat...
  • tugyiti
    #59839
    Én nem vágom ezt a droprate-t ,de hogy eddig hell-en se egy legend se egy set item nem esett :( diablo se dobott szinte semmi használhatót ,inferno-n változik ez valamit ? 67%-os magic find most per pill
  • Lammer
    #59838
    ez er valamit? eleg jo a dex+vit paros rajt (tudom nincs allres :/)...

    most esett a kulcs utani kovi pakknal :)

    (most attettem a kulcs elott full MF-re, mert leradirozom act3-at)

    proof

    es akkor:
  • Sunrider924
    #59837
    oksa, erre eddig nem figyeltem, kosz.
  • Psychedelic #59836
    100 int-et adott be neki alapból, az egyik random stat pedig 72 vit 72 int lett, ezek tudnak párban is procolni, ezért van sokszor az, ha egy itemen alapból tud procolni 100 str, és te akarsz 160-ast, akkor tele lesz ah olyanal, amin van 160 str meg mondjuk 60 dex vagy int, mert párban procol rá 60 str meg 60 dex vagy akármi.
    Mf és chance frezee lett a 2. és 3. random.
  • Sunrider924
    #59835
    Azert hittem, mert eskudnek hogy lattam valakin, de nem screenshotoltam, szoval lehet beneztem. Egyebkent kivancsi vagyok, hogy ebben hol van benne pl az, hogy Lammer ove 172 intesre jott ki?
  • Psychedelic #59834
    Crit chance azért nem tud witching hour-ra randomba kerülni, mert alapból övre nem kerülhet crit chance, csak azokon az öveken van crit chance, amin fixen rajt van. Pont ahogy witching hour-on kivül, nincs másik öv amin crit dmg lenne, vagy legalábbis nem tudok róla. Rare övre, soha nem fog se crit chance se crit dmg procolni, igy random statnak se fog bejönni legendarynal.
  • TVelvet
    #59833
    azta bububuchert elcserélhetjük az enyémre? lécci lécci lécci,

    *desperatley need a socket.
  • Lammer
    #59832
    LOOOOOOL!

    megint egy zold goblintol xD

    proof:
    KATT

    ohogyaza... dilemma ezerrel... aaa kell a DPS... meg a pickup



    ez most olyan streak, hogy nem birom abbahagyni, ez LEHET full takaritas lesz... (tudom hulyeseg)