78966
  • LocalPatriot
    #60111
    Csodálkozol? Besértődtek a legendek, mert mindegyikre annyit írtál napiszar1-2-3... mostmár nem fog esni...:)
  • Sunrider924
    #60110
    Elapadt a szerencsem Egy vacak (napiszar) legendary se esett, hiaba mentem act1-act3, oda vissza tobbszor, mp csere 1-3-1, a blizz azt mondta nem, nem es NEM. Meg a rare droppok kozott se volt egy hasznalhato darab se...
  • sz4bolcs
    #60109
    Ez azzal se lenne jó...

    ellenben:

  • Lammer
    #60108
    reggeli lefekves elotti gyors elso kulcskor, pack dobta :) (mp6-kulcs run)

    i DEMAND SOCKET INSTEAD of "LIFE after eah kill" XD

  • sz4bolcs
    #60107
    akkor kabbe
  • horpeti
    #60106
    Vazeg, mintha Lammer lennék. 5 percen belül chantos will + egy jó dexes ice climbers , pont ami nekem kellene és nem is vennék sokkal jobbat. :)
  • horpeti
    #60105
    Életem első dupla "legje". MP2 act3 keywarden kidobta a kulcsot meg egy trash crossbowt is. :) De tök jó volt az effect, ding, ding. :D
  • LocalPatriot
    #60104
    Inna gatyán kívül, van gatya ami ad 12% movement speedet?
  • HunChef
    #60103
    Grat
  • TurboX
    #60102
    ding


    kezd belassulni a lvlápp:(
    ideje beszerezni azt a szar hellfájerringet meg egy piros követ homlokomba:D
  • Eksz
    #60101
    Mivel kezdek kiegni, ezt elkerulendo csatlakoznek valaki(k)hez farmolni/kulcsozni/uberezni.

    Eksz#2432
  • LocalPatriot
    #60100
    Maradjon is.
    Egy kari kell, felesleges több.
  • böröczk
    #60099
    Szerintem Pulykara gondolt, az a main karim jelenleg.
  • böröczk
    #60098
    :P lattad volna dio2s karik nevet. A ProszTata druidamet meg le is nyultak, itt mar szerencsere nem lehet ilyet, igy Koleszterin es a tobbiek nincsenek veszelyben:D
    Amugy koszi.
  • Fabio Capello
    #60097
    jobb mint a Pulyka, vagy a drága jó Koleszerin
  • LocalPatriot
    #60096
    Most nézem... hogy lehet ilyen nevet adni egy karakternek?:D:D
  • LocalPatriot
    #60095
    Kettő között lődd be az árat.
  • böröczk
    #60094
    Most kezdtek potyogni a legendaryk 20as plvl utan, es nem nagyon ertek kulonbozo klasszokhoz, leszamitva a dht, amivel jatszom es tanulmanyozgaton, ahogy aht is.
    Kerdesem, hogy az innas set mennyire meno? Most esett egy daibo 1300as sebzessel,320 dex korul, 120 crit damage, az ilyet hogyer adjak? Nezegettem aht, de ehhez hasonlot nem talaltam, vagy rosszabbat vagy jobbat csak.
  • LocalPatriot
    #60093
    WD a legjobb. Próbáltam az összes kasztot, de ez fogott meg a legjobban. Nem beszélve arról, hogy ennek a kis busmannak van egyénisége...xD
    Meg az is tetszik hogy nem egy divatkari, talán ebből a kasztból van a legkevesebb, de nem biztos.
  • Rogerke
    #60092
    az ilyen mér nem kezd el HC-ni az izgalmas is és még fun is.
  • who am I 7
    #60091
    azt viszont már én sem értem teljesen, azért írtam, h szerintem ő se tudja mit akar...mert nincs az, hogy na, most nem árultál x * 100M goldot, vagy 100 jurót a héten, akkor nem léphetsz be a játékba..Beléphetsz, játszhaszt, haverokkal, soloba..buildezhetsz, uberezhetsz,mp-zhetsz mindent csinálhatsz :D és ha nem hajtod a pénzt, akkor is fun..tényleg, amit még lehetne pluszba, az, pár új secret dungeon 2-3 havonta, egy ladder, meg pvp.
  • sz4bolcs
    #60090
    Én már régóta a csillivilli goldért játszom, és ezért az az egyetlen fun eleme a játéknak, amikor kiesik valami 'gosu' cucc. De nem feltétlen kell így lennie akkor sem, ha (szerintem) sokkal behatároltabb a fun faktor, mint Dio2-ben. Bár ehhez lehet az is hozzájárult, hogy ott a piac telítődése után már nem versenyeztem az idővel.
  • sz4bolcs
    #60089
    Mondjuk ja, aki nem a pénzre hajt, az miért nyíg, miért ír ilyen postot egyáltalán?
  • Sunrider924
    #60088
    Lehet ez a bajom, hogy nalam megszunt a fun resze, ezzel az uj patchel jott a lezerfenyes legendary es valahogy egyfajta fuggosegkent csapodott le(nalam), minden pakk utan lesni a droppot, villan a feny, nem, bassza meg, kovetkezo.
    Lehet ideje felhuzni a wd-t, az meg nincs, meg uj meg minden.
  • sz4bolcs
    #60087
    Hát, nekem azért Dio2-ben volt Javazonom, ha le akartam maradni Baalrunban bosst ölni, smiterem übereket ölni, mf barbim travi runhoz, hammerdinem, ha autopilótán akartam játszani, summon necrom, ha tankolni volt kedvem, blizz sorci mefi runhoz, és mindegyikkel ugyanúgy élveztem a játékot. És ugyanúgy a jó tárgyakért/pénzért futkorásztam, ennek a fajta játéknak ez adja az értelmét. Attól még fun.
  • who am I 7
    #60086
    ..vagy megszöksz
  • who am I 7
    #60085
    De átjön..nem kellenek fals megállapítások, köszi.Csak, hogy értsd, erre írtam, hogy ezen fölösleges örlődni.Barbárom is van, wwztem is vele.
    Nem ez a lényeg, hanem a pénz.De még1x mondom, h érthető legyen : van választási lehetőség.Lehet buildeket probálgatni, játszogatni, úgyis, h fun legyen.De ez csak akkor lehetséges, ha nem méred stopperrel a 2 leg között eltelt időt.
    Kb ez a kérdés kör van ezen belül, az, hogy a build próbálgatás és a paragonozás mindig ugyanazokban a realmekben, kit mennyi ideig köt le, az már egy újabb topic.A gear faktor, akkor is megmarad csak ritkábban jönnek a uniqueok, ha nem a leghatékonyabb buildet használod.Olyan szerintem nem lehet, szabadna legyen, h minden build a leghatékonyabb .Ezen felül, pedig ha nem is az új realmek, de a pvp és valamilyen ladder mindenképp hiányzik, ha csak fun-ol az ember és nem foglalkozik a kkk millió goldokkal és eurókkal.A fun mellett, az életben való hajtás itt is érvényesül az AH Tycoon miatt...te választasz, vagy alkalmazkodsz.
  • ErrOrHUN
    #60084
    sportolj valamit, vagy más játék :)
  • Sunrider924
    #60083
    Ezek szerint nem ment at neked(nem negativum csak tenymegallapitas) Probaltam visszadni par oldallal korabban azt a pofanvagast, amikor 500 oran tul wizardrol elkezdtem a ww barbart. Nem kivanom senkinek. Ha neked meg nincs ww barbarod akkor ajanlom hogy probald ki, csak nehogy nagyon fajjon majd.
    Az emlitett hozzaszolo orlodese abban merult ki, hogy egyszeruen kiegsz a ww barbarozassal is, en hirtelen csomort kaptam 25 plvl utan. De visszamenni wizardra sincs kedvem. Na ilyenkor mi a teendo?
  • who am I 7
    #60082
    evvel nem találta fel a spanyol viaszt..csak örlődik.A választás ugyanis szabad.Nem muszáj hajkurásznia a jobbnál jobb geareket..ha csak fun-t akar, azt is megkapja..csak mivel ő sem tudja mit akar, ezért írt egy józan paraszti eszű kommentet, mintha feltalálta volna a spanyol viaszt, majd a csúnya pénz körüli világot szidja...ez van, de minek?szerintem tök felesleges.
  • Sunrider924
    #60081
    Elgondolkodtato
  • denevérember
    #60080
    Hali! Van valakinek kedve egy kicsit farmolni? Mp1-3 max... nem nagy durranás a gearem,(barbár). Ha valakinek van kedve dobjon 1 privátot!


    D.
  • HunChef
    #60079
    Tormentor :)
  • Sunrider924
    #60078
    Azigen, monster power nelkul act1en. Grand vizier?
  • gerey
    #60077
    Az első ma:
    staff
  • attiGT
    #60076
    proof
  • attiGT
    #60075
    LOL hordobol andariel, utana elitbol zuni fejes WTF is going on 2 set 1 leg 1 runbol
  • poruljartal
    #60074
  • attiGT
    #60073
    csak el ne kiabaljam magam
  • attiGT
    #60072
    atvettem sun meg lammer szerencsejet, mostantol en vagyok a boss