78966
  • attiGT
    #60071
    ma kiba szerencses vagyok, vagy 15 legendas esett, 3 firewalkers... :D most legutobb tal rasha offhand
  • attiGT
    #60070
    3. firewalkers ma ...
  • Lammer
    #60069
    226 int, 185 vit diggers... de kar, hogy nem socketes :S
    berakom elso korben 74.9-re... haatha
  • gandrus
    #60068
    Srácok! Ez megér legalább egymillió aranyat, nem?
  • sz4bolcs
    #60067
    Törd be az ajtót! :D
  • Lammer
    #60066
    koszi! :)
  • Aradebil2
    #60065
    http://www.d3rawr.com/d
    zseniális spreadsheet, vásárlások előtt:) egyszerűen lehet importálni karikat armoryból, have fun!
  • Lammer
    #60064
    omg... IK ov... 363 armor, 184 str, 74 all, 2.8 LS, 6% frenzy ami a lenyeg :) (valor 3 utan egy sima phasebeastbol xD) nem er olyan sokat, de phun ^^
  • SLICK
    #60063
    akkor itt a gebasz, köszi :)

    Közben most eset a mai 2. Inna's spirit stone-om :D
  • Psychedelic #60062
    Act 1 utolsó küldit kiválasztva inditsd a gamet, Return to new tristram.
  • Psychedelic #60061
    Build az ilyen, a gear meg ami rajtad van. :)
    Sprint pörögjön mindig, a tornadok sebeznek, jön a heal és crit után a fury, aztán meg WW körbe körbe. Ha jól csinálod, a geareddel simán életben kell maradnod, és haladnod MP1-en.
  • SLICK
    #60060
    Lame alert!
    Infernal Machine help kellene. Megszereztem a 3 kuclsot a wardenektől, meg a receptet is. Kovácsnál összerakattam őket, de nem bírok bemenn iabba a házba ahol a portálokat ki lehet nyitni... Mit csináljak?
  • nepszter1
    #60059
    és az a gear hogy is néz ki?:)
  • Psychedelic #60058
    Toljad duble tornado buildel, a geared eléh ahoz, hogy MP1-en haladj rendesen, esetleg a gemeket cseréld lilára, hogy több hp-d legyen.
  • Lammer
    #60057
    nekem is most hirtelen esett kb 3 szemet... erre jott ez a gyongyszem... (kiprobalom ezt a kephostot)

    mar mosolyogtam, hogy brimstone lesz:

    unid

    es akkor... :O (kar, hogy spideres)

    hehe!

    most itt tiprodok! vesztenek 20 pickupot :SSS

    wow... a manti 20 teteje-30 misis kateg (remelem) :)

    manti
  • nepszter1
    #60056
    mp1 is nehézkesen megy mit kellene hogy vegyek ? sajnos csak 3m goldom van

    karakter
  • SLICK
    #60055
    Na ma már a 2. setem esett egy Blackthorne's csizma személyében, de elég ratyi :(
    Nem hiszem el hogy nem tud oylan loot esni amit vagy 100 milláért el bírné kadni... Egyetlen amulet ment el 12,5 misiért, hetek óta ez az első komolyabb összegem ah-n
  • Lammer
    #60054
    engem ma nagyon nem szeret az RNG... igaz talaltam egy jo kis rare glovesot... erre utana ez... mondom na ez jo lesz... persze...

    2 socket, de a DPS kiabrandito (1023.9, 71 crit, 11AS, 171 dex)... nem lehetne egy 200-assal tobb dps? :S

    manti

  • SLICK
    #60053
    ugyanez esett nekem is kb 20 perce :D Igaz picit gyengébb a tiédnél.
  • sanyiiiii
    #60052
    Akkor kellett ww barb cuccot venni amikor patch előtt kétségbeesés volt hogy jajj lenerfelik a sprintet :)
  • Aradebil2
    #60051
    nagyon durván felment a ww-barb cuccok ára, amit még 1 hete összeraktam budget guideok alapján 1-2 misiből, most kb 1-1 item ér ennyit
  • sz4bolcs
    #60050
    najs ;Ð
  • Sunrider924
    #60049
    Gyurunk wazze.
  • Ferrari23
    #60048
    Mai pottyanás

  • Sunrider924
    #60047
    Nem szoktam, csak ha mar ketto van belole :)
  • sz4bolcs
    #60046
    fú, de izgi lesz betörni. :Ð
  • Sunrider924
    #60045
    Jo reggelt
  • Hentes75
    #60044
    Most is európai szerveren van a kari.A törlés visszaállítás csak az utolsó karira működik.De az egy tegnap létrehozott,törölt kari volt csak.
    Mindegy,tolom 30-tól.Lényeg kedvelek a karit,és a játékot.
  • devlking
    #60043
    Most mondanám hogy ez igazi user error, mert ha feltörték volna (amit auth-al nem lehet), akkor belépni sem tudnál pw változtatás miatt.
  • Aradebil2
    #60042
    nekem karakterváltásnál szokta elfelejteni, sztem bug
  • Ferrari23
    #60041
    Az mitől van, hogy a játék elfelejti, hogy MP-be játszottam? Mióta megjelent a patch, már harmadjára szivat meg azzal, hogy belépek automatikusan nyomom resume game, aztán 5 perc után rájövök (túl könnyen halnak), hogy nem is Monster Powerbe nyomom, be sincs kapcsolva...
  • HunChef
    #60040
    ?
  • sz4bolcs
    #60039



    hmm hmm xdd
  • sz4bolcs
    #60038
    /de nem sexuálisan/
  • Acidlich
    #60037
    Azt érdemes még megnézni, hátha véletlen elállitodott a szerverválasztó opció, lehet átváltott valamitől US-re, és akkor nem látod az Eu karaktereket.
  • Skill
    #60036
    amikor csinálnál karit. ott van egy olyan hogy undelete vagy mi. azzal elvileg vissza lehet hozni a karaktert.
  • Hentes75
    #60035
    Egyik nap még van 4 karakterem.Másik nap mindegyik eltűnt.Gondolom volt már vásnak ilyen élménye.Pedig pass :kincsi,és nagy betű.Plusz számok.
    És van AUTENTICATOR használat is.Hogy a picsba tudják feltörni?Még jó,hogy nem voltak olyan komoly karik.De szombat délután nullárol,30-ra
    sikerült felhúzni a kis barbimat. /de nem sexuálisan/
    Azért üzenném a tolvajnak,hogy a jól megtöcskölt,kib.sz.tt,k.anyját.És még finom voltam.
  • Skill
    #60034
    nekem van eladó aranyam ha kell. =)
  • Cumshot
    #60033
    Ha valahogy 100 szazalek korulire huzom a crit hit chance-t, az azt jelenti, hogy a DPS-em a mostani DPS 445 szazaleka lesz utana folyamatosan? Csak mert annyi a crit hit damage eppen. 63000 a DPS-em jelenleg.
  • Aspyrin
    #60032
    Poén, de legalább dobott volna valami jót! :)