78966
  • Sunrider924
    #60151
    Ket lehetoseged van, vagy bekapcsolod a monster powert vagy nem. A blizzard sajat allitasa, hogy monster power nelkuli inferno is alternativa, mert nagyon konnyu lett es dobhat jot is. Ha ezt valasztod, akkor act3ba farmolj publicba is, mert ott a legsurubb az adott teruleten a mobok szama es mert ott mar 63as szintu szornyek vannak(magasabb szintu szorny esely a jobb lootra- talan meg tooltipbe is lattam toltokepernyon).
    Ha bekapcsolod a monster powert Game options alatt, akkor a quest kivalasztasakor megvalaszthatod a nehezsegi szintet 1tol 10ig, de akkor nincs public game, ez a blizzard nagy baklovese, egyelore. Monster powerrel soloba tolhatod, es mindegy hogy hol, mert MP aktivalassal minden szorny automatikusan 63as szintre emelkedik es a loottabla mindehol ugynaz lesz, azt az actot farmolod amit a legjobban szeretsz.
    Tobb infot a monster powerrol itt
  • mikromanus
    #60150
    Szavai alapján két gond van, vagy három:
    - Public gameben nyomul: ez azt jelenti, hogy a Monster Power nincs bekapcsolva. Ebben az esetben sokkal hitványabbak a dropok. Ha az MP be van kapcsolva, akkor magasabb szintű itemek esnek, mert magasabb szintű minden szörny minden actban. MP1 még gyengébb mint az eredeti inferno az előző patchben. MP2-ben több a HP-juk, de szerintem gyengébb a sebzés még ott is.
    - alacsony a para levelje és/vagy az MF. Minnél több az Mf bónusz%, annál gyakoribb a rare/legend drop is. A para szint meg ad alapból is MF/Gf bónuszt. VEgyétek figyelembe, hogy garantált rare drop kizárólag 5 valortól esik elitből! Mezei fehér kis szörnyekből nagyon ritka a jó drop.
    - keveset öl. Az esély a dropra lehet fix, de ha sok a halott szörny, akkor sok a drop is, így jobb eséllyel lesz a lomok közt rare, legend, vagy set. Meg a sok hulladék közt időegység alatt több jó item esik ha hatékonyabb a hullagyártás. Vagyis eshet, mert azért bent van a játékban a mázlifaktor is.
  • Hedgehunter #60149
    Vidd feljebb az MF-et.. :)En 267% el megyek de az sem tokeltes...
  • LocalPatriot
    #60148
    Mennyi 1mill gold?
  • Skill
    #60147
    van itt olyan aki ért a html szerkesztéshez legalább alapfokon ?
    eladó gold továbbra is van. akit érdekel pm.
  • fakanal
    #60146
    Itt az enyem.
    De oszinten mostanaba inkabb az mp1-mp3-at preferalom.
    Ha kerdesed van irj, szivesen segitek.
  • Crokin
    #60145
    Razaak#2636 az enyém, mp több is megy .)
  • Lacika 79
    #60144
    Tudna valaki linkelni nekem valami normálisan gearelt monkot, amivel inf mp4-6 sima ügy?
    előre is köszönöm
  • Sunrider924
    #60143
    Mockosz goblin
  • tugyiti
    #60142
    hát bakker a tököm ki van :D mondjatok már egy tippet ,hogy hol érdemes futni wizarddal ,mert nekem csak szar rare-ket dob semmi legend vagy set már 168% MF mellett is kékeket dobott ice cave-be XDd publicba
  • attiGT
    #60141
    megszokás geccoka
  • Geccoka
    #60140
    Mi értelme van annak a sok 9-es végződésnek?
  • Rogerke
    #60139
    Nagyon érzem ma a set itemeket :D, most egy inna öv esett (ez ma az 5. set)
  • attiGT
    #60138
    most megint eltunt ez az oszlop. WTF!?
  • attiGT
    #60137
    ilyen bug volt mar vkinek? unknown... eddig fel sem tunt h ott volt az az oszlop csak a sold/canceled oszlopra emlekszem...rmahban is +1 oszlopom van paypal/bnet balancerol
  • attiGT
    #60136
    crit?
  • Lammer
    #60135
    252 int, 9 AS, 12 %Life mempo :) fyeah :)
  • attiGT
    #60134
    2. runomon tartok, elsobe nem esett semmi, masodikon 2 set, 1 inna masik nat boots, 183 dex 75 vit-tel :p 65 milla
  • attiGT
    #60133
    es meg a fenekemet is... amugy felvettem tnt-t, dumalok vele, igen o az akit ismerek regebbrol.. battlenet meg lehet nezni, wow karakterei most is a top1 Method guildben vannak, mar nem jatszik, de ott jatszott legutobb..
  • Sunrider924
    #60132
    Ha legalabb azt arultam volna el hogy turni szoktad az orrod
  • attiGT
    #60131
    most miért árulod el, milyen agyament vagyok, hogy dobálom a legendásokat, hátha egyszer megszívom, hogy kidczek mielőtt felvehetném újra :D

    amúgy valszeg ismerem ezt a tntmaxy srácot, régesrég AoD nevű guildben arathoron raideltünk együtt, voltunk LootFTW nevű guildben is, ami egy időben top guildek közt volt. nem hiszem, hogy kamuzik, ha jól tudom anno is volt már bőven 20 körül/felett, mostanra már 30 környékén járhat.. még egy 15 évesről elképzelném, de szerintem ő nem az a típus.
  • Sunrider924
    #60130
    Nekem egy championbol esett 7(!) drb rare, ha mar villogni akar miert allt meg 3nal? Miert nem mindjart 4?
    Azt ugye tudod, hogy amikor egy elit pakkbol mondjuk horde affixel nem csak egy mob dob lootot, a legendary checknel minden dropp kulon eventnek szamit, es ezert dobhat legendaryt nem csak egy mob a kupacbol? Max mf, mp6, nekem semmi problemam nincs azzal a keppel.
  • Wootan
    #60129
    Nem az a gyanús, hogy esett, hanem hogy 3 egyszerre, ráadás mind set. Picit sok a nagyon nagy véletlen egyszerre.
  • Sunrider924
    #60128
    Megneztem a gemjeit, szerintem nincs szuksege ilyen gyartott/hamisitott hirnevre.
    Amugy ertelek, de elmeselek valamit. Multkoriban mentunk AttiGT-vel innen a forumrol coop-ot es miutan talalt legendaryt azzal szorakozott, hogy dobalgatta, ekkor leesett az allam, mert meg voltam gyozodve rola, hogy a jelzofeny csak addig van, amig felveszem a foldrol, es a pinghez hasonloan utana mar nincs. Onnantol mar tudtam, hogy lehet hamisitani legendary droppos kepeket es azota nem is nagyon van kedvem a sajatjaimat postolni, ugyis azt hisz mindenki, amit akar.
  • Wootan
    #60127
    15 perc (diablós) hírnevet de lehet poén is.
  • Sunrider924
    #60126
    Minek, mit nyer vele?
  • Wootan
    #60125
    Nem azt írtam, hogy nem igaz, hanem hogy gyanús, mivel elég könnyű egy ilyen képet összehozni manuálisan.
  • Sunrider924
    #60124
    WTB edit gomb, csekkold le a karijat is, van neki azert, tntmaxy
  • sanyiiiii
    #60123
    A lottón soha nem nyer senki, csalnak és kiveszik maguknak :D

    Ja és hacker, botter, cheater, nolifer etc a csóka természetesen !!!!
  • Sunrider924
    #60122
    Azert kamu, mert te nem akarod elfogadni? Amellett 84es paragon, max mf gearben volt amikor ez tortent, ezeket is merlegelted? Amiota olyat lattam, hogy ugyanabbol az elit pakkbol 2-3 mob is dobott loot-ot, nekem azota nem olyan hihetetlen. Az 5-6os lottot is elviszik elobb-utobb, ugyebar.
  • Wootan
    #60121
    Nem rosszindulatból, de eléggé kamu szaga van a képnek, 3 set egyszerre, kb a lottó 5ös szintjén lehet. Simán megcsinálhatta, hogy kidobta az itemeket a földre.
  • Systore #60120
    akinek esik triumvirat, szóljon
    ha jó, akkor megvenném
  • sanyiiiii
    #60119
    Nem a bow wd only hanem a skill bónusz ami rajta van :)
  • Sunrider924
    #60118
    Nincs abban semmi uj, regi dolog az, megjelenes ota elofordult, hogy pl monk class specifikus bonusz barbar mighty fegyon, teljesen ertelmetlen faszsag, de RANDOM es a blizzardnak ebben a jatekban ez az istene...
  • GLIPX
    #60117
    Amúgy találkozott már valaki olyannal, hogy nekem például tegnap is esett egy olyan Bow hogy Witch Doctor Only.:)Ez valami bug vagy valami újfajta randomizáló cucc?
  • Sunrider924
    #60116
    Hogyne
  • sz4bolcs
    #60115
    kamuuu xDD
  • Sunrider924
    #60114
    Bakkeeeeeer hogy egyeseknek milyen mazlijuk van....
  • Sunrider924
    #60113
    Hidd el, hogy amit EN napiszarnak neveztem, az tenyleg az, es ha egynel tobb esett ugyanabbol, az brimstonekent vegezte(van mar vagy 8). 2 karakterem inventoryja van tele legacy es uj legendarykkal, gyujtom oket, ereklyek. Sajna a set cuccosal nem alok fele ilyen jol sem, de a nem set legendarykbol lassan mind meglesz(felteve ha viszater a szerencsem es meg talalok legendaryt). 3 karimon a legendarykat, amit viselnek, ugy talaltam, ennek most ki tudja meddig vege :(
    @ ErrorHun - egy ismeros innen a forumrol ramirt tegnap ahogy beleptem, mondta, hogy egesz nap nem esett neki locitrom se, de ahogy belogoltam, pottyant neki Blackthorne set amu....
  • ErrOrHUN
    #60112
    tegnap viszont nekem dobott 30 perc alatt egy IK kesztyűt, meg egy 63as mojot. néztem is, hogy vajon a saját karakteremmel játszom? :D