78966
  • LocalPatriot
    #60191
    :D:D kösz szépen!
    nem elég, hogy bennem van a kés, még forgasd is meg... XD
  • Lammer
    #60190
    nem kell ezt tul misztifikalni...

    "30int-el kevesebb"

    aki jo gagyot keres, az 200 fole keres, Tied pont alatta van :)
  • LocalPatriot
    #60189
    Akkor Te nem csak drop-ban vagy szerencsés, hanem AH Tycoonban is, mert szinte ugyan ilyen depth gatyát (30int-el kevesebb) nem tudok eladni 1 hete 40M-ért.... a Vit az enyémen még több is valamennyivel...
  • Aradebil2
    #60188
    act1(csak azt farmoltam 1.0.5 előtt) sokkal nehezebb MP1-en, mint prepatch, az a +2 monster level nagyon sokat számított
  • mikromanus
    #60187
    Ott a pont. Félfáradtan féligazságokat motyogtam magamban :)
    Az MP1 a szörnyek HP és DPS-e szempontjából is gyengébb az 1.0.4-es infernonál.
    Így más helyes. Lehet, hogy a kikapcsolt MP-hez viszonyítva most erősebb, de az MP1 is elég gyenge. Tegnap kicsit túlzásba vittem a rákészülést a wizardommal amikor a 1.0.2-es (vagy 1.0.3-as) tescos gearjét picit felturbóztam a meglévő erőforrásaimból, mert esett egy set wand és nem vitték el az AH-ban. MP1 veszett unalmas volt. Amolyan hell érzés vagy nightmare. Picit túlpörögtem. MP3 már jobb volt. Épp az ellen ott se komoly veszély, de a reflectesekkel könnyen kinyírom ott már magamat. :D
  • sz4bolcs
    #60186
    sokat :D
  • D4v3
    #60185
    ez
  • D4v3
    #60184
    Mennyit érthet ez?
  • Lammer
    #60183


    el lehetett volna meg tobbert is adni, tudom...
  • horpeti
    #60182
    Csak simán kocka, mint itt majdnem mindenki. :)
  • Cortinaar
    #60181
    SZia Mikromanus!

    Normál Infernónál miért gyengébb az MP1?
    MP1= 150% Health, 114% monster damage, akkor ez több, mint a normál infernó.
    Vagy lemaradtam valamiről?
  • poruljartal
    #60180
    csak látens
  • attiGT
    #60179
    hulla fáradtan hazaérek, most le tudnék feküdni úgy, hogy holnapig fel se keljek, de ehelyett nekiállok diablozni. ilyet egy lány sem tud kihozni belőlem mostanában, hogy vele foglalkozzak hulla fáradtan.

    kérdés: buzi vagyok?
  • szektor20
    #60178
    1-et mutat, mert 1 ami biztosan rajta van. A 2. socket meg random, ami csak a kibontáskor derül ki.
  • poruljartal
    #60177
    2 socketes manticore kibontás előtt is 2 socketet mutat vagy akkor csak egyet még?
  • Skill
    #60176
    ha kell egy kis segítség gold szerzésben írj privátot. igen lehet nálam pénzért venni , de most kölcsönről van szó.
  • PowiQa
    #60175
    menő vagy? :D
  • Cumshot
    #60174
    játszani
  • Cumshot
    #60173
    lol szeretek átszani, bejárni minden zugot. gáz?
    adsz kölcsön 5 millát? megadom időben tesó :D
  • sz4bolcs
    #60172
    mondjuk ez a "paragon 5 ; 110+ óra játékidő ; 'még nem esett semmi használható legendary'" kombó elég árulkodó :D
  • mikromanus
    #60171
    Vagy segít ha bekapcsolja a monitort. Vagy ha nem touchpad-dal játszik
  • sz4bolcs
    #60170
    "act3-ban már azért fekszem mp nélkül is a Heart of Sin-nél."

    -Akkor te 5 millából tudsz upgradelni full szerkót AH-ból.
  • Psychedelic #60169
    Nekem 44 millió/óra jön most, szóval kicsit több mint 1 óra alatt meglenne az a paragon 5. És nekem se esik óránként legendary, van hogy egész nap nem esik, szóval ilyen minimális idő után azt várni, hogy tele legyünk legendaryval, nem reális. Az az 1 db is teljesen rendben van kb, ennyi idő után.
  • mikromanus
    #60168
    Para 5 az kb 50-51 millió xp a lvl 60-tól számítva. Ez egy laza nap alatt megvan egy erősebb karakterrel. Aki top gearben van és XP-re hajt, annak meglehet egy azaz 1 óra alatt is (nekem mondjuk amikor néztem olyan 15-18 millió xp/óra körül volt a "fürgébb" teljesítményem. Ennél többnyire kevesebb van, de az 50 misi így se sok.
    Pár megjegyzés:
    - ugye tudod, hogy a "normál" infernonál sokkal gyengébb az MP1?
    - a 70k DPS-be beleszámolódik a critjeid összessége is. Lehet tudsz nagyot is ütni, de tudsz kicsit is. Az átlag 70k, de skillektől függően ennél sokkal több lehet minden kasztnak ennyi jelzett DPS-sel is

    összegezve: igen, tényleg kevés a killed. 110 óra volt az, ami nekem átlag 8 óra alatt tuti megvan, míg a furább/hatékonyabb karaktereknek akár 1 vagy max 2 óra alatt is meglehet.
  • Cumshot
    #60167

    + #60164

    Paragon lvl5 vagyok Inferno Act 3-ban, 70k körüli dps-el, 44%-os crit hit chance-el, 450%os crit hit damage-el szóval azért ütök elég nagyokat.
    Act 1-et tudom farmolni mp1-el, act 2-t még nem próbáltam mp-vel, act3-ban már azért fekszem mp nélkül is a Heart of Sin-nél.
  • sz4bolcs
    #60166
    Lépj föl hellről infernora :D
  • Dondark
    #60165
    Eladó pénzért az alábbi gear:).
    Valaki tudna esetleg ajánlani valami oldalt ahol megéri hirdetni.
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Dondark-2841/hero/11152419
  • Psychedelic #60164
    Úgy lehet, hogy a 110 óra nem jelent semmit. Juss el paragon 30-ra, MP1 farmal, és ha addig is csak 1 db legendary dropod lesz, akkor jogos a kérdés.
    Diablo 2-ben meg azért esett set 30 óra alatt, mert értéktelenek voltak nagyrészt, és nagy volt rá a drop rate, itt viszont, jobbára értékesek, kicsi drop ratel.

    El kéne kezdeni nem órában mérni az embereknek a játékal töltött időt, hanem paragonban. Mert amig egy jó geares ember belinkel ide 10 legendary drop-ot, azalatt annyi paragon xp jön neki, és annyi mobot, boss-t öl meg, mint amit mondjuk egy gyenge geares 100 óra játékkal. Lehet, hogy te 100 órát töltesz act3 farmal gyenge gearben, és amit megölsz mobot, azt mondjuk egy 150k dps-es ww barbár 5 óra alatt megöli. Persze hogy neki gyakrabban esik legendary, ugyanannyi idő alatt 10x annyi mobot tud megölni vagy többet.
  • Wootan
    #60163
    Vicces ez a diablo3. 1.0.5 megjelenése utáni 2-3 napban esett vagy 15 leg/set mp1en. Felmentem mp3ra, ott napokig semmi. Most megint mp1en tolom, esett egy monk legendary. De ami érdekesebb, hogy a ritka dropjaim 99%-a sima monsztából esik, packok meg semmi értelmeset nem dobnak pedig 360% az MF-em kb.
  • sz4bolcs
    #60162
    mi volt rajta?
  • Sunrider924
    #60161
    Ezt most talaltam, ez odaver:

    In the game "Asherons Call" there was a player called Wi. Wi was fated with bad luck for loot his entire play time, to the point that he got fed up and started bringing it up on the boards. Since the data stream had already been decoded at that point, people began testing their accounts for loot probability and low an behold there was an integer attached to accounts which would determine how much loot they would get when they killed mobs.

    The developers vehemently denied this for years until it was proven to be fact and only then did they finally admit it was there and said it was an "accident" and they didn't know about it.
  • Lammer
    #60160
    eeees tobb napnyi szenvedes utan, tobbszor lenyomva az ar... de elment... yes (pont logoltam be es a hangeffekt)! :)



  • Cumshot
    #60159
    Azt mondja mar meg valaki, hogy hogy a rakban van az, hogy 110+ ora jatek utan egyetlen egy darab legendary cucc esett, az is ilyen 12 egy tucat kaliberu szar, 30k-ert nem tudom elsozni AH-ban...hogyan lehet legendary/set cuccokat farmolni?
    Diablo 2-ben 30-40 ora jatekidovel altalaban mar volt 2-3-4 set cuccom...
  • Sunrider924
    #60158
    Ezen akkorat rohogtem:

    ...but there is one way to control drops:
    Pray to Jesus.
    I prayed to Jesus that I would find a Skorn in 1.04, and guess what? Well TBH, I still haven't found one yet but I have faith that I will and thats most important!
  • Lammer
    #60157
    lementek borert xD

    hat jok ezek a sargak, de egy durva zuni fejes-cipo eshetne mar nekem is
  • Sunrider924
    #60156
    Hm akkor neked is elbacodott a dropp? Hol vannak az imba set cuccosok :P ? Kivancsi vagyok, hogy majd a rolling restart utan milyen lesz a dropp.
  • Lammer
    #60155
    szpojler jelleguen :)

    tegnapi dropok, csak most volt idom feltolteni :)

    ph trade topik...

    ph trade topik hsz2
  • tugyiti
    #60154
    Tapasztalatom az MP-vel az hogy infernon act3 mp6 nekem még rosszabb volt a drop mint public-ba.
  • Sunrider924
    #60153
    Jah, en csak a ket opciot neztem, public game vagy nem, a premade-et nem vettem szamitasba, mivel publicozik, vagyis nem haverokkal tolja.
  • LocalPatriot
    #60152
    Azt ne felejtsük elemlíteni, hogy haverokkal tud, MP-vel is játszani. Tehát nem csak szólóban lehet MP-t bekapcsolni!