78966
  • Sunrider924
    #60231
    Leoric signet drop
  • LocalPatriot
    #60230
    Hogy lehet szerezni olyan leoric ring-et?
    Csak épp melózok, nem tudok utána nézni, és megköszönném!
  • Sunrider924
    #60229
    Bocs de elcsusztam a kerdesed folott, mea culpa, szoktam valaszolni ha kerdeznek. Ha gyorsan akarsz sokxp-t akkor Mp1 act3 es toljad coopba valakikkel, coopba az xp is tobb meg a dropp is jobb. Egyikotok megcsinalja mp1es ac3 gamet, belep es beinveli a tobbieket, igy mukodik a mp-coop. Ha nincs kivel toljad, akkor soloba ugyanez a mese.
    Tegnap este komoly adok kapok ment generalon hogy item/xp farmra mp0 vagy mp1 jobb. Szerintem mp1. Az a +25% mf az pont annyival tobb esely/xp, nem beszelve rola, hogy mp0 csak act3 alternativa, mig mp1en akarhova mehetsz, mert mindenhol 63as monsterek lesznek es a loottabla is mindehol ugyanaz, mp0 eseteben csak act3-4 lesz 63as szornyekkel a tobbi actba minden a regi, act1 61, act2 62es szornyek.
    Szoval ha sok xp kell gyorsan, akkor act3 mp1 Alkaizer route, fejesbe piros gem, minnel nagyobb lehetoleg, amikor alkalmad van probalhatod kifarmolni a leoric gyurut normal mp10-en, es oszerakhatsz meg egy hellfire gyurut is uber bossokbol. Igy mar eleg derek extra xp jon osze.
  • MrAndree
    #60228
    Kár hogy ez a cikkíró se tudja hogy a dlc meg a kiegészítő nem ugyanaz. Meg Blizzardot ismerve úgyse jön 2014 előtt.
  • Skill
    #60227
    eladó diablo 3 gold részletekért pm.
    valakinek lenne kedve ideje karit húzni? mp 10en menne nagykarival én meg rohanék utána xps gearben. fel tudok ajánlani goldot vagy segítek ezzel a módszerrel felhúzni karaktert 60ra.
  • denevérember
    #60226
    http://www.sg.hu/cikkek/93264/keszul_a_diablo_3_dlc

    :)
  • Daell Drow
    #60225
    Inteligencia, mana regen, maximum mana, chc, chd, alress.
  • csokicsiga #60224
    Sziasztok!!!! Kérnék egy kis segítséget, fontos lenne, nekem :) A witch doktoromnak, mik a fő statjai, mikre koncentráljak, amikor fegyot/rucit veszek neki?
  • Sunrider924
    #60223
    Poniland is megadta magat
  • attiGT
    #60222
    abban az mpben amelyiket a leggyorsabban tudod farmolni, ha megy mp2 kb ugyanolyan siman mint mp1 akkor mehet az is. a lenyeg, hogy azokat a teruleteket jard be ahol a legtobb mob van a legkisebb helyen ergo a legnagyobb a suruseguk. pl keep szintek, battlefield, sieg elotti hosszu szakasz, arrat kráterek, towerek talán... stonefortban is sok mob van
  • Frank99
    #60221
    kösz a válaszokat...
  • ToCsEk
    #60220
    hogy tudok belépni az accal más helyen, de ugyan arról a gépről? próbáltam és jött a mail hogy fagyasztva van az acc
  • Lammer
    #60219
    Fejlodik a kis mazsorettem ^^

    jelentem, unbuff encsivel 121,6K ^^

    5 lelekkel, meg ha gombozok, meg samanozok eleg beteg :) most inkabb egy kicsit survival meg plusz sebzos malacozas, mert az nagyon loal es hasznos is magasabb MP-n :)

    csajszimajszim

  • gandrus
    #60218
    Esett egy szépséges armor:



    Úgyse esett semmi nagyon értékes egy ideje. :)
  • attiGT
    #60217
  • sz4bolcs
    #60216
    az is 20 millió :D
  • attiGT
    #60215
    segitenel megint?
  • attiGT
    #60214
    :( de gonosz vagy velem
  • sz4bolcs
    #60213
    Hát mert mondjuk érhet 40-50-et is? Megnézted az AH-ban, mennyit ér?
  • attiGT
    #60212
    miért?
  • attiGT
    #60211
    igen
  • sz4bolcs
    #60210
    most te komolyan kitetted 20ért?
  • attiGT
    #60209
    oke, le ne fekudj mig nem veszed ki, koszi a vasarlast!
  • sz4bolcs
    #60208
    ha 20ért fölteszed, elviszem :P
  • attiGT
    #60207
    trifactorgloveswithAR
  • attiGT
    #60206


    mennyit ér ? :(
  • tugyiti
    #60205
    jesus
  • sz4bolcs
    #60204
    xD

  • Frank99
    #60203
    Na, ha tehát sok XP-t akarok, akkor MP1 solo Act 3 runok egymásután sokszor?
  • Lammer
    #60202
    eddig is igy gondoltam, tokeletes poszt! :)
  • Sunrider924
    #60201
    Igy van, es a cikk lenyegeben megmagyarazza, hogy miert van sok low+szar legendary dropp a jatekban, az adott MP lvl fuggvenyeben a szazalekos eloszlas miatt.
  • Hedgehunter #60200
    MP level a item level drop-ra van hatassal nem pedig a minosegere, tobb 63 level cucc fog esni de nem lesz legendary vagy set item csak azert mert magas MP levelen jatszol.

    A magic find van az item minosegre hatassal. Minden szornynek (nem irta a ladakat de azoknak is van mert esett mar onnan is) megvan a drop %-a minodeg tekinteteben es azt noveli meg a magic find-od. ertelemszeruen erosebb szorny magasabb %.

    Ezeknek a kombinaciojabol szuletnek a drop-ok. Eloszor kell egy 63-as level cucc majd ha az megvan akkor johet ra a legenday kalkulacio es kesz a milliot ero cucc.
  • Rogerke
    #60199
    Calamity + Tegez , sztem ez jobb mint egy manticore legalább kapsz sok sok AS-t
  • sz4bolcs
    #60198
    :/
  • Sunrider924
    #60197
    Amint latod maris van aki poenkodik a temaval kapcsolatban, elfelejtettem hogy az mf mibenlete az mindenkinel sajat ertelmezes/velekedes/vallasi hovatartozas/frontatvonulas stb alapjan mukodik, nem pedig a hivatalosan megadott magyarazat alapjan, szoval inkabb nem foglalok ossze semmit(de ha nagyon erdekel, van google translate)
  • ErrOrHUN
    #60196
    Léteznek UFOk :D
  • sz4bolcs
    #60195
    Nem tudok túl jól angolul, de érdekel a cikk, összefoglalnád??
  • Sunrider924
    #60194
    Ez a magyarazat nagyon tetszik. Ennel jobban meg nem fogalmazta meg senki.
  • Geno
    #60193
    másnap... bocsánat mobilról irok :-D
  • Geno
    #60192
    Tapasztalt DH-kat kérdeznék! eddig a szokásos manticore/deadmans tegezzel nyomtam de elgondolkodtam rajta hogy váltok 2 db 1 kezesre. A két danetta set itemet néztem ki. Kérdésem az lenne, hogy megérné e a váltás vagy nagyon nem. tudom függ attól hogy másnap az item de eddig a legtöbb helyen azt olvastam h csak a 2 kezes xbow a jó.