78966
  • LocalPatriot
    #60271
    CC% nélkül semmit se ér, még az npc se veszi meg...:D
  • gandrus
    #60270
    Ez pont neked való, Lammer. Nem kell? :)

  • sz4bolcs
    #60269
    xD



    Upgrade esett xD

  • attiGT
    #60268
    lol. most überezek 4es groupba, egymas utan shenlong meg vile ward, még nem IDztem őket... random is random lol
  • TurboX
    #60267
    részemről: ahogy alépdesem a para szinteket úgy romlik a legendások minősége.. ott tartok hogy 10-ből 9 megy a zúzdába

    már a fénycsóva láttán az izgalom is teljesen elmúlt:(
  • attiGT
    #60266
    tudjátok mi a durva? nekem elozo heten dobalta ilyen mertekben a legendasokat. ezen a heten viszont kevesbe, sot... ugyanakkor a mai napot kiveve nem jatszottam csak 2-3 run erejeig, szal nem biztos, hogy mervado az allitasom, de ma pl sokat toltam es csak 3 szar legendas esett. lehet allitgatjak a drop ratet ide oda egyeseknek, ha vkinek ilyenek kezdenek el potyogni hirtelen, arra csak nem kene rafogni h random is random...
  • who am I 7
    #60265
    na akkor én is beszállok..most nem lehet szavam a játékra :D mai napot nem is értem..1 run alat 5 leg, ebből 2 tal source és megjött a 2. withching hour is egy calamity meg egy gidbin de azt bezúztam a csába..hét elején a manticore ami a kezemben van..múlt héten meg két unity..ami el is kelt szép eur-kért..fájt a szívem azért értük
    mai 1 run , az alsó sor :


    a 2 zuni set tegnap esett..2 quick runból kb.
  • zsotesz
    #60264
    ma nekem is egy run-on (act 1, mp 1)belül 2 legendary is esett, ráadásul egész jók, nekem eddig mindig max. 1 legendary-t dobott egy run alatt
  • Frank99
    #60263
    158 óra volt eddig a játékidő.....
  • Frank99
    #60262
    hát ma nem tudom mi volt, valszín jó szerver..

    20 perc játék után...



    NV 0.... sima mob-ból..

    aztán 1 órára már eliteből:



    amióta játszom, 1 db legendary esett.... és bár egyik sem egy nagy eresztés, de innentől, hogy NV 0 volt, és a karakterem sem egy MF típus.....

    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Nemesfec-2215/hero/4691119

    utána még toltam 1,5 órát, de egy jó rare-ringtől jobb -amit végre használni is tudtam, nem esett....

    happy vagyok, komolyan!!!!

    EZ random....
  • gandrus
    #60261
    Lehet, triviálisan hangzik, de ha beírod a cd kulcsot, bizonyosodj meg róla, hogy tényleg helyesen írtad-e be! Munkatársaimnál szokott előfordulni, hogy gondjuk akad a munkahelyen a számítógéppel, és gyakran észre se veszik, de beírtak egy szóközt is pl. Csak egy ötlet, jobb ötletem nincs sajnos. Esetleg még annyi, hogy aktív internetkapcsolat szükséges hozzá.
  • MrAndree
    #60260
    Ehh, ez jó, csak épp szegény vagyok mint a templom egere. Pedig barbáromnak jó lenne. :)
  • esgerus
    #60259
    bocsi a méretért, lényeg látszik, akit érdekel az küldjön (komoly) ajánlatot rá :)
  • tugyiti
    #60258
    küld el pm-be és megnézem neked
  • viktor25
    #60257
    Sziasztok segítenétek nekem a diabló 3 - ban.
    Nemrég vettem, és az istenért sem akarja elfogadni a termék kulcsot
    pedig a leírás szerint követtem az utasításokat. Ahól vettem az mondták hogy az eddíg eladott példányokból még nem hoztak vissza ilyen hibával.
  • Skill
    #60256
    valaki szeretne gyorsan 60as karaktert csinálni vagy egy kis goldot keresni?? pm
  • Lammer
    #60255
    visszaraktam, igy fullos az MF :) most annyira nem izgat a paragon :)
  • Susarc
    #60254
    miért nem red gem? oké 31% MF,de az meg 31% al leszedi az XP-t,és gyorsabban kiszeded a paragont:P
  • Susarc
    #60253
    socket?:P
  • Lammer
    #60252
    mai napi junk hegyek utan vegre egy windforce... de kar, hogy nem likas, viszont van rajt 3 LS, 42.2 Knockback, 69 CD, 1.32 hatred meg 1309.4 DPS :)

  • Frank99
    #60251
    thx!
  • lamase
    #60250
    vagy esetleg Diablo 3, köszönöm!
  • lamase
    #60249
    Sziasztok! Ne haragudjatok, nem reklámnak szánom, csak érdeklődöm hogy van e köztetek olyan aki szívesen lenne szerkesztője egy assassin's creed portálnak? Akit érdekelnek a részletek kérem privátban jelentkezzen!
  • sz4bolcs
    #60248
    akkor jó. :D
  • devlking
    #60247
    Az is vicces, hogy tegnap nagy bőszen bejelentette a blizzard a blogján, hogy kibannoltak egy rakás csalót. Ennek ellenére egyik botos forumon sincs sírás, hogy bárkit is kiraktak volna. A goldon sem látszik semmi jele.
    ÉRDEKES...
  • devlking
    #60246
    Ez lehet azért van, mert több player esetén nincs extra xp még véletlenül se.
  • Cumshot
    #60245
    Az lemaradt, hogy a Tal Rasha setből felvettem valami zoknit + maszkot, beltet. Ebből kettőn van magic find, nem is túl sok. Szóval vicces ez az egész főleg annak tükrében, hogy sokan 200-300-as mf-al sem nagyon találnak semmit.
  • Cumshot
    #60244
    lol képhostról, képfeltöltésről nem lehet linkelni, akkor honnan lehet?
    Mókás ez a fórum.
  • Cumshot
    #60243
    Gyűrűt a Warden dobta:

  • sz4bolcs
    #60242
    Épp tegnap jegyezte meg ismim, akivel együtt farmoltam, hogy "Ugyanannyi xp-t kapunk, mint soloban.", de nekem is olyan érzésem van, mintha ugyanannyi jönne.
  • Cumshot
    #60241
    Beszarok, múltkor itt sírtam hogy nem esik legendary, erre most 5 percen belül 2 is pottyant Inferno Act 1-ben, 4 stack NV, Paragon lvl 8.
    Esett egy egész fasza gyűrű + egy fosadék halef witch doctornak.
    Ez a kari 57 óránál jár amúgy, a 110 óra a totál játékidőm az összes karakterrel lol.
    Tehát összesen 3 legendary esett eddig 57 óra alatt.
  • Traky70
    #60240
    Köszi. Még jó, hogy titkolják... :)
  • Sunrider924
    #60239
    Nem talaltam pontos infot mar annak idejen sem, most meg egyenesen lehetetlennek bizonyult visszakeresni az eredeti cikket. Annyit irt, hogy "slightly more xp /slightly better chance for higher ilvl drops"
  • Traky70
    #60238
    Köszi. Lehet tudni, hogy mennyivel növekedik az XP% plussz emberenként? Vagy ki is írja az XP%-nál, ha megnézem a karakter tulajdonságait (MF,GF, Bonus exp)?
  • LocalPatriot
    #60237
    köszi szépen!
  • Sunrider924
    #60236
    Ize, a monster hp/dmg skalazodas az valtozott, nerfelve lett,a masik kettorol nem talaltam ilyesmit
  • Sunrider924
    #60235
    A coop eredeti alapotlete az volt, hogy minden felskalazodik a solohoz kepest, monster hp/dmg/xp/dropp. Nem tudok rola hogy ez megvaltozott volna.
  • Traky70
    #60234
    "coop-ban az xp is több"
    Én erről lemaradtam... Ha többen játszunk, ad valami bónuszt, vagy csak simán arra gondolsz, hogy minél többen vagyunk annál gyorsabban ölünk (mivel a monszták plusz embereneként csak 75% HP-t kapnak). ...feltéve ha azonos kb. a dps. Mert ebben az esetban akinek sokkal magasabb, mint a többieknek, nem biztos, hogy megéri.
  • Sunrider924
    #60233
    Igen
  • LocalPatriot
    #60232
    Magyaraul csak mp10-ben kell ölni normalon, és bárhol kieshet?