78966
  • horpeti
    #60311
    Felnéztem most amerikai és ázsiai szerverre.
    Amerikain teljesen helyrejött a gem ár, ha egyáltalán ott volt gond. Ázsiában még nem, és ott már nem is nagyon fog ezek szerint.
  • horpeti
    #60310
    Ja, hogy azért látszik, hogy belépünk, csak mégse... :)
    Pedig jó lenne most játszani, erre nem számítottam, mert úgy volt, nem leszek hétvégén itthon. :)
  • Lammer
    #60309
    en akkor szerencses voltam, mert benn vagyok reggel ota :)))

    (latszik, hogy friendek probalkoznak belepni xD)

    es meg is ajandekozott egy ilyennel (sok sz*r utan):

    (izgi-izgi)



    (:CCCC nincs lik, csak 1251.5 DPS, 182 str, 150 int :CCC)
  • tugyiti
    #60308
    [quote]Diablo III - Stuck at Login or Retrieving Hero List

    0

    We are aware of an issue with hero lists failing to load in Diablo III and are working to resolve this error.
    We would like to apologise for any interruption to your gameplay this may be causing you.
  • horpeti
    #60307
    Itt az idő, hogy csináljak egy új karaktert az amerikai szerveren? :)))
    Amúgy van aki mindhárom szerveren nyomul? Van értelme? Gondolom az AH -ban észlelhető eltérés csak, ill. az arcokban.. :D
  • poruljartal
    #60306
    van egy topik a hivatalos oldalon, ahova írt egy blizzardos, hogy dolgoznak rajta
  • Sunrider924
    #60305
    Hova postoltak? kerestem eu hivatalos oldalon de ezt nem lattam.
  • Hosszas
    #60304
    ó de jó ...
  • sanyiiiii
    #60303
    ezt postolták egy órája
  • sanyiiiii
    #60302
    "We're restarting the services at the moment to get everything back online, I don't have an ETA just yet and I'll let you know as soon as we have one or futher news."
  • Aspyrin
    #60301
    detto
  • who am I 7
    #60300
    Kivételesen este már el is vitték... :-o sorry.
  • clio1616v
    #60299
    47 oldalt írtak tele egy órája emiatt nyitott topikban :D
  • Sunrider924
    #60298
    Felmentem amcsi szerora es beirtam generalra, hogy eu szeron nem lehet be login-olni, nem tudom ha segit.
  • clio1616v
    #60297
    újabb login bug
  • radical
    #60296
    nekem az authenticatednél áll meg.
  • Hosszas
    #60295
    Na ez akkor elég xar ügy, végre tudnék játszani de úgy néz ki h nem fogok na m1
  • Ferrari23
    #60294
    Hát az, hogy az amerikai szerver oké, az európai beszart :D
  • Hosszas
    #60293
    Ez mi h az amerikai szerverre fel enged s az europaira nem?? tököm beléjük !!
  • attiGT
    #60292
    HAGGYÁMÁ BUZIEVAGY
  • LocalPatriot
    #60291
    Ez azért van, mert jó lenne kicsit felállni a géptől, és megdugni az asszonyt. :)
  • attiGT
    #60290
    chaten nem latni amit irok... vmit megint elbasztak
  • Hosszas
    #60289
    nem tudok bejelentkezni elakad a Retrieving Hero List...-nél. Tudok valamit vagy nálam van probléma ??
  • natalyel
    #60288
    error 90003.
    Ne lépjetek ki, mert nem biztos, hogy vissza tudtok lépni.
  • gandrus
    #60287
    Nekem a fejlődésem most vissza fog esni kicsit, mert eladtam a felszerelésem jó részét 15 000 Ft-ért valakinek, szóval kell még vennem/találnom helyettük másikat. Azért Zuni hármas set+remek pants+fegyver+source marad, szóval nem olyan vészes a helyzet, de a majdnem 93000-es dps-em vissza fog esni rendesen így is (hp/all res/armor is. De sebaj, majd lesz másik. :)
  • LocalPatriot
    #60286
    :)
    Én is még csak 30 vagyok.
    Itt meg sokan már 60-70-esek...:D Igaz, előtte volt nekem egy 26-os dh, ha azzal a szarral nem játszok, ez is lenne már vagy 50-es.
  • gandrus
    #60285
    Nekem nem gond, úgyis Wizarddal vagyok, aranyam meg van most kb. 33,5 millió. 34-es paragon szintre is sikerült eljutnom, szóval némi mf-em is van. Lesz majd még jobb is előbb-utóbb. Van egy 49% gf, 40% mf amulettem is, ami segíthet még benne. :)
  • LocalPatriot
    #60284
    Esik majd jobb cucc is tuti.
    Ám ha lenne rajta cc%, akkor se lenne ára... mert akkor meg kiba sokat érne:)
  • gandrus
    #60283
    Nem feltételeztem rosszat. :) Köszi, hogy megjegyezted. Azért így se rossz kisebb áron szvsz. Meglátjuk elviszik-e 500 000-ért. Annyit szerintem crit. nélkül is megér ilyen dmg-el, meg statokkal. Ha meg nem, akkor majd olcsóbban próbálom eladni. Most nem olyan nagy gond, van egy kis aranyam.
  • LocalPatriot
    #60282
    rossz*, tudom*
  • LocalPatriot
    #60281
    De nem a rosz indulat szólt belőlem. Csak tudopm, hgy ha nincs chance, hiába a szép avg dmg... nézd meg a hasonló mojo-kat. 9-10% cc% baromi sok dmg-t ad.
  • gandrus
    #60280
    Igaz, az nincs rajta. A dmg viszont elég derék. :) Az int se rossz, vit is van. De értem amúgy.
  • Sunrider924
    #60279
    Az a mojo meg nagyobb avg dmg a crit chance mellett, tehat a ketto egyutt volt 60 milla :P Hat ha valaki eladja nekem a masikat 10k-ert szoljon, en megveszem.
  • eloim
    #60278
    jó reggelt mindenkinek! reggel meló előtt belogoltam egy gyors runra, és dobott egy Manticore-t, aminek ilyen statjai voltak: 1090 körüli DPS, 180 int (sajna nem dex), 10 AS, 82 CD, kb 400 avg poison dmg és 2 socket.

    A meló vége még messze van, viszont izgat a gondolat, hogy vajh' mennyit érhet a cucc. Vki segítene? Előre is köszi :)
  • LocalPatriot
    #60277
    Hopp, kicsit túloztam a mojo-val, rosszul emlékeztem.
    http://eu.battle.net/d3/de/profile/LocalPatriot-2631/hero/21340061

    Az itt lévő mojo volt 60M.
  • LocalPatriot
    #60276
    Hidd el tudom, és képbe vagyok mert nem vagyok kezdő WD. Sok off hand-et néztem már. Lehet hogy szep a dmg-je, de cc nélkül katasztrofális.
    nekem most egy 440 dmg-s 9 cc-s off handem van 300 int-el. Az volt 60M... (a 9%cc kb 20k dmg...)
    akkor szted ez mit ér? kb 10k-t.
  • Lammer
    #60275
    ehhh.... korai stone of jordan... 23% elite, 11 frenzy... es meg egesz jol el is lehet adni :)))
  • Sunrider924
    #60274
    Abban igazad van, hogy kell a crit chance hogy tokeletes legyen, DE, az avg damage annak az offhandnek kolosszalis, es sokan nem tudjak, hogy elsore tobbet szamit, mint az a crit chance, vagy hogy 200 + primary stat legyen rajta vagy socket. Ha belefer, vegyel olcsoert 3 offhandet es probalgassad, meg fogsz lepodni. Az avg damage mint olyan, nagyon sokan nem is tudjak mi az, es hogy miert olyan rohadt draga egy gyuru/amu amin van mondjuk 30+ avg dmg, vagy hogy kell bearazni rendesen egy offhandet ami statsticknek kurva jo de avg dmg a beka segge alatt van.
  • Lammer
    #60273
    CH :(((

    who am I 7: mit kersz a Zuni fejesert?
  • LocalPatriot
    #60272
    Van valakinek valami jó nyakasa eladó? WD-nek.
    cc%, cd, int legyen rajta.