78966
  • Ferrari23
    #60631
    Nekem felette sose ment még el, én alatta szoktam 0,01-el úgy elmegy egyből pár perc alatt...
  • setuh
    #60630
    Alap aron?
  • TurboX
    #60629
    épp tegnap adtam túl az összes goldomon, 30 perc nem kellett hozzá hogy valaki leüsse
  • setuh
    #60628
    Hi!

    Goldot veszi valaki RMAH-ba?Betettem kicsit ar folott(0.32,0.29 helyett)van eselyem h eladjam?
  • Lammer
    #60627
    mirol? hogy el van adva? :)

    ----

    btw: kar, hogy nem ertekelik a pajzsokat, mert most talaltam egy egesz jot, ha hunyoritunk a 16%-os block ratenel, akkor szeirintem okes! lehet kellene valami fun barb builddel kicsit tolnom :)

    armor: 1132
    str: 200
    vit: 102
    allres: 67
    fire res: 51
    regen: 301
    meg melee return kicsi ertekben... mondjuk ha ide berollolt volna CH-t, akkor atompower lenne :)))

    jah es jelentem 4-es zuni szett pipalva :)
    csajszi :)
  • BDragon22
    #60626
    Hi. valaki leírná hogy működik a kulcsos rendszer? hellfire ringre gyúrnék. 1x már megjártam inferno mp10 en megvolt a portal, ki is vasaltak. kulcsok eltűntek. mindig be kell gyűjteni illetve minden nehézségi szinten működik? kösz
  • bélanéni #60625
    (SEMMI alatt természetesen nem a legjobb statokkal rendelkező Vile Ward-ot vagy crit-es + socket-es 1200 dps-es 1 kezes fegyót értem, annál kicsit gyengébb cuccokat )
  • bélanéni #60624
    Sziasztok, (ezer éve nem jártam erre, :) )
    miért van az, hogy kb. 1 hete SEMMI nem megy el RMAH-ban, AH-ban meg 1 óra alatt elment az arany?
    Előre is köszi a választ!
  • devlking
    #60623
    Képt
  • Sunrider924
    #60622
    Nalam ez icipicit maskepp van, nekem minimum biden ment el mar tobb jo cucc is. Ahogy beraktam szinte egy percen belul mar rajta is volt a bid amihez aztan senki nem nyult tobbet, es elment a jo cucc marha olcsoert...
  • Lammer
    #60621
    Skacok!

    Nektek tortent ilyesmi mostansag? emlexem regen trukkoztek a bid-bo cserevel, azt ugye fixaltak... most tuti csak bidbe raktam be egy compasst (eleg jo roll lett, magas avg dam, meg CD)... es latom 5 perc alatt elment! WTF!!!??? hisz csak bidbe raktam be, direkt dáblcsekkoltam :SSSS

  • Acidlich
    #60620
    A reflectes pakkokon nem nyirja ki magát?
  • Sunrider924
    #60619
    Options>Gameplay>Enable monster power, aztan pedig change questnel kivalasztod hogy milyen szinten, mp 1-10.
  • Hentes75
    #60618
    Barbárom 65 órás játékával,200-500k értékű cuccokkal,nem érzem kihívásnak a játékot.A felszerelésem egy részét kaptam,a másikat vettem.Eddig semmi értékes cucc nem esett.Mob csoportokat,elitekkel akár összehúzva is könnyedék kinyírom.Potik nem,hogy fogynának,lassan el kell adnom őket.Nem kell potizni.Valaki említette lehet a mobok nezézségi szintén állítani.De hol?
  • Systore #60617
  • Dondark
    #60616
    504K unbuffed, első jelenleg a világon ezzel

  • Sunrider924
    #60615
    5ik legendas act2 kozepetol cydeaig, hat azert egesz mas elmeny igy a jatek.
  • HunChef
    #60614
  • poruljartal
    #60613
    na igen, mi lehetett volna :(
    nekem a legtrehányabb rész az act3 vége, a csigalépcsős rettenet fáj a legjobban
  • attiGT
    #60612
    hát te meg ki a faszom vagy itt
  • Wootan
    #60611
    Egyébként kíváncsi lennék a 2008as eredeti sztori tervezetre, amit ugye később elég szépen megnyirbáltak.

    Megint csak a cinematic videót hoznám fel:

    0:40-0:52 között ha minden igaz Ureh városát látni, amit később be is jelentettek, hogy kivágják mert nem fér bele a fejlesztési időbe.

    Aztán 2008-as artwork trailer:

    0:21-0:23 Csak nem Kurast környéke?
    0:32-0:34 Kingsport esetleg?
    1:21-1:26 Talán egy druida?

    Vannak itt érdekes dolgok, kár hogy nem lett belőlük semmi. (legalábbis egyelőre)
  • Lammer
    #60610
    megint egy skorn... ezen sincs LS ... remek :S
  • Sunrider924
    #60609
    Legendary
  • Sunrider924
    #60608
    Hehe es hogy beragott erte a dagadek, pedig Brevik nagyon is finoman fogalmazott.
  • devlking
    #60607
    Emlékszem milyen kibaszott büszkén hangoztatták állandóan, hogy minden skillel lehet majd ölni úgy lesz balanceolva. Hát tényleg.
    Nyilván nem véletlen szólta le az egész játékot az eredeti széria készítője.
  • Sunrider924
    #60606
    Ilyenkor mindig eszembejut a JW monogrammos dagadek, amint eppen felkonferalja a Diablo3-at mint egy PERFECTLY EXECUTED GAME. Sajna a szo masik ertelmeben tenyleg kivegeztek...
  • HunChef
    #60605


    Full egyetértek veled, főleg hangulat terén. Második diablo gameplay videó is sokkalta hangulatosabb szerintem mint amivel a játék során találkozol. Legjobban a Dio 1 találta el a hangulatot. Az újabbak nem annyira "paráztatósak".
  • Wootan
    #60604
    Saját vélemény, így a vita közepette :)

    Kissé én is szkeptikus vagyok az előrejelzéssel kapcsolatban. 2014-ben lesz kieg? Csak 1 plusz kaszt? Akkor elég nagyot kell majd a Blizznek villantania, mert ha megint "5 évig" fejlesztenek, és a végeredmény olyan lesz mint az alap játék, akkor még nagyobb balhé lesz.

    Tegnap megnéztem a 2008-as bejelentéskor kiadott 3 videót, és azt kell mondjam, azok sokkal diablósabbak voltak hangulatra, mint amilyen a kész játék lett.

    Ott van a cinematic trailer, amiben mutatják az arreat krátert, a kiözönlő démon sereggel. Tyraelt, amint összetöri a worldstone-t, stb. Ezekkel a jelenetekkel ugyan mi lett? Mért nem rakták bele a végleges játékba?


    A gameplay videó is érdekes és hangulatos volt. pl. Cain kimentése, vagy a háttérben mozgolódó szörny, amiből néha látni egy picit, és a kísérő katonák be vannak totál rezelve. Hova lettek ezek a hangulatos dolgok a 4 éves fejlesztés alatt?


    A sztori sem lett valami húde erős. Legnagyobb hiba szerintem Cain megölése volt, főleg egy olyan semmitmondó "boss" által, mint Maghda. Ő a diabló játékok legbénább szereplője. Aztán az is eléggé lehangoló, hogy a fő boss-ok feszt elpofázzák mire készülnek.

    Persze vannak jó dolgok is a kész játékban. Pl. nekem a világ ábrázolása nagyon tetszik. Szépek, és hangulatosak a helyszínek, csak a legtöbbje rövid és statikus. Az átvezető videók is jók, főleg az act1 utáni. Tetszenek a kasztok és a skilljeik.

    Szóval volna mit csinálni ami azt illeti.
    Ha tökösek lennének, még azt is megléphetnék szerintem simán (gyanítom nem sokan tiltakoznának), hogy belenyúlnak utólag az alap játék sztorijába pl. maghdát kicserélnék valami keményebb (alakváltó) démonra. A zenéken is változtathatnának, mert kb. a new tristram, meg a justice számokon kívül semmi emlékezetes. A diablo 1 lazán űbereli ilyen téren, és a jó zenék nagyon tudják spanolni a hangulatot.


    Szerintem ami kellene az új kiegbe:
    - Diablósabb hangulat
    - Új, ütős, hangulatos háttérzenék
    - Minimum egy új, meg egy visszatérő (paladin, nekró, druida) kaszt.
    - 2 hosszú act értelmes, izgalmas sztorival.
    - Sztori fő szálától elkülönülő mellék küldetések pl. követők sztorija
    - Több socketba rakható item (gem, rúna, jewel)
    - Talizmán rendszer
    - Több titkos pálya pl. szívesen látnám a katedrális alatt lévő kazamatákat/barlangokat újra a régi szörnyekkel
    - Új artisan
    - Értelmes, több fázisú boss harcok (számomra legalábbis lehangoló, hogy a nagy PRIME EVIL-t könnyebb volt leverni, mint 1-2 csóró miniboss packot...)
    - Elementál sebzés is bejöhetne -> ebből jönne a gemek átvariálása pl. ruby fegyverbe tűz sebzést adna, a mostani gemek helyét meg mondjuk átvennék a jewelek.
    - stb (ami még nem jutott eszembe)
  • Sunrider924
    #60603
    Mielott meg infarktust kapnek(domping) esetleg elarulhatod, hogy mit is pontozol? Tetszesindex? Hirertek? Raugrott a macska a billentyuzetedre? Utanozhatod devilt, de tole sem tul eredeti(sugok-tenchars)
  • Pyotr
    #60602
    Amúgy mielött infarktust kapnál szerintem a 2012-2014es fórumjóslatokban ez a pontozás még igen helyénvaló. Lásd a megjelenés elötti "hype" dönpinget:)
    lesz pvp, lesznek nerf pach-ek szóval pontozzon mindenki ha mer a kövi kiegre :)
  • AntiHero
    #60601
    Diablo 3 CE eladó! Cakompak 20k
    Érd.: privátban.
  • Sunrider924
    #60600
    Kemeny
  • Pyotr
    #60599
    máris überelted a felesleges 9 karaktert :)
  • HunChef
    #60598
    Jól informáltnak nem mondanám, mert amit Kings Portnak tart az az Amazonok szigetének az Artworkje. Ha tényleg Fallen Angel a címe akkor pedig a bölcsesség angyala (Angel of Wisdom, nem vágom most fejből mi a neve) lesz a hunyó. Valószínűleg keresi a World Stonet. Meg Adriát is biztos látjuk még , talán démoni formában is ;). Na meg ott vannak Azmodan Sin leutenentje is.
  • Systore #60597
    ls skorn hajrá
  • Lammer
    #60596
    LOL!

    10 percen belul

    -hellrack
    -Sky splitter
    -skorn!!!

    :DDDD majd idzek kor vegen :)))
  • Sunrider924
    #60595
    Annyit arulj el kedves aggodo forumozo tarsam, hogy te egeszen pontosan mit is pontozol? A mondanivalod tobbi resze rendben is van, de azert a plusz 9 karakterert kar volt foloslegesen terhelni a billentyuidet, meg elkopnak es ezert fogsz padlot fogni a diablo farmolas kozben :P
  • Pyotr
    #60594
    0.0001/10
    szóval lesz bőven idő pár karit felhúzni paragon 100ig :P
  • Sunrider924
    #60593
    Ott a link a forumhoz, dontsd el te, nem irtam hogy ez a tuti, azt irtam hogy erdekesseg.
  • denevérember
    #60592
    Nekem tetszik minden amit olvastam... :) Viszont honnan ilyen jól informált vajon?