78966
  • sz4bolcs
    #60671
    Ha a 4 szint közt akarnák balanceolni a 10 mp fokozatot, főleg így, hogy mp2-3 felel meg a patch előtti infernonak, akkor még durvább lenne a helyzet ebből a szempontból. Pont emiatt nem látom értelmét balanceolni a fokozatokat, nekem nem hiányzik, hogy akár egy perccel is többet eltöltsek az első három fokozaton, mint amennyit szükséges.
  • poruljartal
    #60670
    és végig kell nyomni 4 szer az összes unalmas fantáziátlan küldetést
  • poruljartal
    #60669
    azért értelmetlen kicsit mert van mellé 4 szint
  • sz4bolcs
    #60668
    A két post közt? :D

    Ha annyival jobb lenne a loot mp10-en, hogy egy 60k dps-es barbárnak megérje 3 órát pörögni vaultban, hogy aztán ugyanannyi legendaryval teleportáljon haza, mint ha mp1-en nyomta volna 3 órát, akkor lenne igazán felháborodás, meg sírás, hogy mennyire unbalanced ez a játék.

    Én elégedett vagyok a paragon meg az mp-rendszerrel is, szerintem baromi jól megoldották, hogy a játékosok maguk lőjék be a saját maguknak megfelelő szintet, és tényleg ne legyenek rászorítva arra, hogy magasabb mp szinten játsszanak a jobb lootért arra alkalmatlan gearben.
  • Sunrider924
    #60667
    Az a mondat amit irtal es amire valaszoltam. Hosszu, mindegy, hagyjuk.
  • sz4bolcs
    #60666
    Mi közt nincs egyenes arányosság?
  • poruljartal
    #60665
    valóban a kesztyűt kihagytam! abból nincs legendary alternatíva, azok jóak lehetnek, sapkából mutass egy nem legandarist, persze láttam már, de ezer/1 ember használja
  • Pukkka
    #60664
    Follower cuccot nekem még sose sikerült eladnom.
    Én pl kesztyűket, bracereket, offhandeket, sapkákat simán felveszek ilvl62 fölött.
  • Lammer
    #60663
    van 1-2 nagyon durva 62(ritkan 61)-es egykezes is (nezd meg cd, socket, magas dps fegyokat ah-ban, talalsz parat!) :)
  • poruljartal
    #60662
    sokan használnak followert, ezért jól eladható, egy slotot foglal
    Több cucc van igen, de lefedi a van jobb legendari mindig rész, bár lehet valamit kihagytam, a héten nem játszottam még :)
  • Pukkka
    #60661
    Follower cuccokat minek veszed fel? =)
    +ezeken kívül még van egy két típus.
  • poruljartal
    #60660
    Meg egy kis segítség, bár nem tudom kinek lesz az, de peccs után én is felszedtem minden sárgát, most már szarok rá, mert:
    quiver- nem veszem fel, mindenki dead mant használ, nincs alternatíva
    2kezes- nem veszem fel, mert sokkal jobb legendarik vannak sokkal olcsóbban,2 és egykezesek is.
    armor- nem veszem fel, mert mindenki setben, legendariban már
    shield-nem veszem fel, mert pvp ig mindenki szarik rá, eladhatatlan
    naci-szintén inna mindenek felett

    amit felveszek az az:
    amulet, ring, egykezes 63-as, legendarik, settek, follower cuccok

    Szálljatok vitába velem, de a sárgák mostanában eladhatatlanok szerintem 500k alatt meg nem teszek be már semmit. Így nem megyek fel annyiszor, sőt, runok végén elég ürítenem, rengeteg xp-t kapok, és sokkal több szörnyret tudok megölni, semmi nem szakít meg.
  • Sunrider924
    #60659
    Kivetelesen egyet kell ertsek veled, ez az egyetlen jozanul elfogadhato es megfigyelheto dolog.
  • Lammer
    #60658
    ennyi! ez tokeletesen igaz!
  • poruljartal
    #60657
    szerintem meg szimplán rosszul működik és kész

    úgy akarta a blizzard, hogy magasabb mf-el és mp-vel jobb rollok legyenek a cuccokon, de ez nem jött össze neki.
    Azon a szinten érdemes játszani, ahol a leggyorsabban haladsz, és időegység alatt a legtöbb szörnyet ölöd meg.
  • Lammer
    #60656
    igen en is le tudtam forditani

    "The game randomly "rolls" on each property in the chart to determine which affixes your item will get. Your magic find score is applied as a bonus to these rolls."

    DE!

    confess:
    de azt nekem ne magyarazza mar meg senki, hogy max mfel rohangalva (TESZT gyanant! ->) az utobbi kb 1 hetben 4-5 orakat aludva, total unalomig farmolva fossa magabol a szarabbnal-szarabb cuccokat :)))

    egyszeruen hihetetlen, hogy van pofajuk odairni, hogy: "Your magic find score is applied as a bonus to these rolls"

    nyatokat azt, persze... hiaba fosom magambol naponta a tucatnal joval tobb leget... meg 3-4-5 zoldet, ha azok is szarok... persze your mf score is applied... aha...

    van egy olyan sanda gyanum, hogy ezt az utolso mondatot (hozzaszamolodik duma) csak azert irtak oda, hogy megnyugodj, hogy akkor neked volt ertelme maxos mfben rohangalni, mert beleszamitodik a rolloknak is... jahm
  • Sunrider924
    #60655
    Te nem erted jol, minden affix rollnal megint figyelembe veszi az mf (altalunk ki nem szamithato) hatasat.
  • Sunrider924
    #60654
    Nincs egyenes aranyossag, igazabol a nyavalya se tudja hogy mi van, mert a blizzard rohadtul nem professzionalisan nem atlathato, azt csinal amit akar, te pedig hiszed amit akarsz. Amig a blue post nem jelent meg, amiben a blizz allitja hogy magasabb mp nemegyenlo jobb loot, addig en is hittem az mf-ben.Tessek Ajanlom figyelmedbe a masodik paragrafust, olvasd el jo sokszor lassuk neked mit jelent.
  • Lammer
    #60653
    nem erted jol! a CSENSZ van ra tobb, hogy tobb affix legyen, de utana minden random ;)

    rgo, lehet tobb affixes targyat dob neked, de hullagagyik lesznek az affixek... hosszu tavon jol jon persze, mert a nagy szamok torvenye alapjan, 1x-1x csak fog olyan affixeket is rollolni, mint... Szabinak is jo parszor (csillios amu enivan?) :P
  • sz4bolcs
    #60652
    Nem értem ezt a problémát. Az mp szintek annyival több rare/set/legendary tárgyat dobnak, amennyit jelent az a +mf amit az adott szint ad, +mp levelből származó extra item chance. ->Magasabb mp level - picivel jobb loot.
  • Acidlich
    #60651
    Pedig ha jol ertem, pont ezt irjak ott, tehat nagyobb mf-el több eselyed van jobb affixekre is, persze a faszmák többet szamit sztem:)
  • Lammer
    #60650
    igen ezt en is tudtam... (+hosszu tav elmeletet vallom, ugye... hosszabb tavon jobb mf, >>>tobb esely<<< a jobb lootra ez okes)

    en arra akartam utalni, hogy ha ledob neked egy zuni chestet (ami full kotott szinte) meg nekem is, akkor lehet nekem dob egy tok fost, neked meg olyan rollt ami 1 bilcsis (quality), ezt ROHADTUL NEM BEFOLYASOLJA az mf, :)
  • Sunrider924
    #60649
    Magic find
  • Lammer
    #60648
    muti!
  • Sunrider924
    #60647
    1.nem hulyeseg(ennyi ido utan toled ez fajt)
    2. rosszul tudod, linkeljem a hivatalos game guidebol a megfelelo passzust vagy magadtol is ki tudod keresni? A szo amit keresel []quality[/i]
  • Lammer
    #60646
    "Merthogy az mf jo, mert jobb minosegu cuccokra noveli az eselyt"

    ezt a hulyeseget miert kell allandoan leirni? :)

    magas MF, magasabb chance, hogy essen valami... de a quality meg mindig random... (tudtommal)
  • Sunrider924
    #60645
    Hat igen ez az mf mizeria lassan nevetseges. Marmint a blizzard allaspontja az mf-rol. Merthogy az mf jo, mert jobb minosegu cuccokra noveli az eselyt, ebbol kovetkezne hogy minnel magasabb mp-t akarjal farmolni, de hoppa, szar van a palacsintaban, blizz nyilatkozik, hogy nem az volt a szandek, hogy mindenkinek kotelezo legyen mp10en farmolni, es nem is ott esnek a legjobb cuccok, sot igazabol az egesz mp csak azert van, mert nyoszorgott a nep hogy nincs kihivas, szoval magas mp az kihivas, de nem am hogy jobb loot is lesz erte. Szerintem az ilyen magvas blizzard gondolatokkal sikerult elszarni ezt a frencsajzt az elejen es meg most se tertek magukhoz a fejlesztok...
  • sz4bolcs
    #60644
    el fogod adni?
  • sz4bolcs
    #60643
    omfg xD
  • Acidlich
    #60642
    lemaradt
  • Acidlich
    #60641
    Ez a drágaság pl. mp3-on esett, pedig 6-7 is szoktam nyomatni és ott még nem esett közel ilyen jóság sem, szoval amelyik szint gyorsan megy, ott kell farmolni.

    JA, és amiota leszarom az MF-et, azota esnek a jo cuccok:D
  • horpeti
    #60640
    Jaja, én is így értettem, de ahogy észrevettem, igazán a játékba ölt óra számít, semmi más :D Mert minél többet farmolsz, annál előrébb jutsz. Paragon szinthez is csak játékóra kell.

    Én pl. akár mákosnak is mondható vagyok, mert viszonylag kevés játékórával elég jó karit csináltam, viszont ahhoz, hogy előre léphessek (ledobhassam MF geart), 40-ről 50. szintre kéne lépjek. Ehhez viszont nem kerülhetem meg a beleölt játékórát. Kivéve, ha felbérelek egy biofarmrobotot. :D
  • setuh
    #60639
    Kb mennyi ido mig felkerul a penz a battle net szamlara?Emailben azt irjak 72 ora de remelem annyit azert nem kell varni.
  • Sunrider924
    #60638
    Arra ertettem, hogy az uj legendaryk megjelenesevel kidobtak a regi (legacy) verziot, a paragon bevezetesevel ki akarjak valtani az mf geart, stb
  • horpeti
    #60637
    "- jatekba beleolt ido kb semmit nem jelent, leven hogy ujabban minden szamozott patch alkalmaval kb resetelodik az egesz jatek, a piac, a gear stb"

    Ezt nem teljesen értem, még nem volt reset. Vagy arra gondolsz, hogy új cuccok kellenek patchenként?
    Azért nem mindegy, hogy valaki 400 millió kifarmolt golddal (6000 játékórával), vagy 5kval vág neki egy új patchnek, vagy 100as paragon és nem kell MF cucc neki (ha amúgy akar MFelni).
  • Sunrider924
    #60636
    Akkor csak sorjaban
    -igen, a mp szint novekedesevel jobb KELLENE legyen a dropp, mivel minden mp ad egy szazalekot a bonusz item droppra nem elit szornyekbol, es az mf definicio szerint meg a rollchecknel noveli az eselyt a jobb minosegu cuccokra
    -csapatozasnal a public game az ahol nincs mp, de ha valaki csinal egy jatekot mp-vel, aztan beinvel friend listrol/chatrol akkor mehet a csapatozos mp is, lasd uberezos groupok mp5-10 altalaban. A public game nem hasonlithato ossze az mp premade groupokkal, mert mas modon jutalmaz, de ez nem szamszerusitheto, meg kb senkit nem izgat, haverozos mp, vagy solozos paragon gyuras, most kb mindenkinek megvan amit jatszani szeretne
    -na igen, a zoldek. Idezem a hivatalos allaspontot: RANDOM IS RANDOM. Ebben az is benne van hogy tokmindegy milyen mp szinten farmolsz, nincs garancia a zold droppra, foleg hogy blizzard kijelentette, hogy soha nem akartak kotelezove tenni mp10et, merthogy ott jobb a dropp. Ugyanigy az mf is jo meg hasznos meg segit, de ez se garantal semmit, nagyon sokan kicsi vagy nulla magic find melett is talalnak igen jo zoldeket.
    - jatekba beleolt ido kb semmit nem jelent, leven hogy ujabban minden szamozott patch alkalmaval kb resetelodik az egesz jatek, a piac, a gear stb
  • Hentes75
    #60635
    Kösz a választ Sunrider!Most,hogy 5-ös nehézségi szinten tolom jobbnak kéne lenni a dropp rátának?Ez a szint választás nincs csapatozásnál?Van értelem csapatozni,ha ott csak könnyű szint van?A zöldeket ki milyen szinten szerezte?Mennyi játék után?
  • setuh
    #60634
    Nem hiszem el,hogy 19.12 eurot adott 75m-ert es 19.99 az sc2.Nem akarnek betenni 10 eurot mert az a minimum,valaki nem tudna kolcson adni kb 4 millat h biztos megyelegyen az a 20 euro a kulonbozetet visszaadom rogton a tobbit kicsit kesobb,nagyon halas lennek.
  • TurboX
    #60633
    igen
  • setuh
    #60632
    Ertem,koszonom.