78966
  • tugyiti
    #60711
    Ez az egész mf mizéria meg pm körüli forgás ,teljesen értelmetlen ,totál véletlenszerű minden,nekem ma 3 perc után public inferno act IV elején ezt dobta ,semmi valor nem volt még ,para is csal lvl4 meg mf 55% ....

  • sz4bolcs
    #60710
    ...ja, de... annyi köze mégis van, hogy egyesek szerint az mf sem befolyásolja a drop-ratet. Akkor az mp-szint miért befolyásolná? :D:D
    Ha ezzel kezded, akkor azért elkerülhető lenne minden további fejtegetés, mert "kicsit" más kontextusba kerül a "magasabb mp nem egyenlő jobb loot" mondat, mint ahogy akár az említett blue post írója használta, vagy ami számomra is teljesen logikusnak tűnik.
  • Sunrider924
    #60709
    Mi koze van az alkalmas gearnek a droppok minosegehez? Definiald mar az alkalmas geart, mert erdekelne szerinted mitol lesz egy gear alkalmas a jobb lootra?
    Az emlekezesedbol meg remelem kivonod azokat a patch utani korai idoszakokat, amikor mindenkinek az egekben jart a szerencseje, es a paragon szinted fejlodeset az utana bekovetkezo normalis allapotokon vizsgalod.
    Ugye az egesz mf mizeria onnan indult hogy az 1.03as elotti idoszakokban a leghatekonyabb farmolas az elitek megolese elotti mf gear swap volt. Ez nem tetszett a blizzardnak, ezert jott az a megoldas amivel kivonja az mf geart a forgalombol, ez lenne a paragon szint.
    Amit en allitok az csak annyi, hogy a paragon szint nem mukodik ugy ahogy korabban az mf gear swap mukodott, te az ellenkezojet allitod, rendben, kivanom hogy igazad legyen, nalam a tapasztalat nem azt mutatja es amint utaltam mar ra, egyre tobb viszajelzest talalok errol kimaxolt paragon karakterektol. Az mp szint meg ugy jon ide hogy az is az mf-rol szol.
  • sz4bolcs
    #60708
    (Én nem farmolok magas szinten, optimális szinten, vagy kicsivel alatta farmolok)

    A barbáromnál magasabb szintű paragonoknak meg nem tudom, mit kéne látniuk, nekem 80as szinttel már rég megvan a max mf-em, de én végig éreztem, hogy folyamatosan fejlődik a karakterem, mert emlékszem, mennyi legendary/rare esett alacsonyabb paragon szinteken.

    De ennek mind semmi köze ahhoz, hogy egyeseknek miért tűnik logikusnak, hogy magasabb mp szint automatikusan jobb lootot kell, hogy eredményezzen alkalmas gear nélkül.
  • Sunrider924
    #60707
    Nem, nem allt ossze, neked csak felment a pumpa es szitkozodsz, majd ha lehulsz esetleg kirakod. Te azt hiszed csak te tudsz magasabb szinten farmolni? Csak ezen a forumon nalad magasabb szintu paragonok kozul nem egy ugyazt jelezte, hiaba FEJLODIK a karaktered, ennek te jelet nem latod...
    MORE GUTS, MORE GLORY
    kirakod?
    CSak hogy tisztazzuk nem szoltam le a karid, a plvl emlitesenek egeszen mas celja volt, de hajra, szemelyeskedj meg kicsit, akkor komolyabbnak fogsz tunni, de foleg profibbnak
  • sz4bolcs
    #60706
    De, már összeállt a kép a fejemben...: Neked, és a hozzád hasonló kétdimenziós playereknek úgy jött le ez az mp-mizéria, hogy minél magasabb mp-levelen nyomja valaki, annál jobb loot az eredmény, aztán mikor végigtol x runt mp10-en arra alkalmatlan gearben, akkor levonja a következtetést, hogy a Blizzard átbaszta, mert minél lejjebb veszi az mp-szintet, annál jobb a loot... A trollkodást, vagy a totális idiotizmust már csak azzal lehetne tetézni, ha az ilyen játékosok mp7-képes playákat kezdenének győzközni, hogy "de alacsonyabb szinten jobb a loot" :D
  • Lammer
    #60705
    eddig ez a reggelem nem is lehetne nagyon jobb

  • Sunrider924
    #60704
    Mondja ezt az a valaki, akinek 70es paragon lvl-en tul esett egy 1k alatti dps fegyver upgrade? Te nagyon nem akarod megerteni amirol en beszelek, de egye fene legyen neked igazad.
  • Lammer
    #60703
    Skacok!

    A pancellal nagyjabol tisztaban vagyok, de az ovnek mi a realis erteke?
    (nem egy runban esett, de nagyon orulok neki)
    az ov 50M a pancel 89M-ban van fenn... remelem nem tuloztam el, vagy nem tettem ala :) (akinek esetleg okes a ketto, gyorsba viheti 125-ert :)

  • sz4bolcs
    #60702
    Tényleg van, akinek ekkora újdonság, hogy adott mp-levelt csak adott dps-ű gearben gazdaságos farmolni?
  • Sunrider924
    #60701
    Elozmeny, folytatas. Nahat, erdekes hogy egyre tobb helyrol olvasom ugyanezt
  • AntiHero
    #60700
    DIABLO 3 CE ELADÓ!

    (cakompak, mindennel, tökéletes állapotban)

    Érdeklődni privibe.
  • Skill
    #60699
    ah nem megy, de játékba már be tudok lépni.
    valaki farm 40 perc múlva kb? skill#2715
  • sz4bolcs
    #60698
    csizmát move speedesre, vértet blackthorne-ra.
  • Lammer
    #60697
    ha europaban keresel: katt
  • ktm99
    #60696
    Hogyan lehet rakeresni?
  • clio1616v
    #60695
    mf gearem, mit érdemes olcsón lecserélnem?
    mp3 simán gördülékenyen megy

    Lucky adatlap
  • sz4bolcs
    #60694
    Ezt mennyiért adtad el?
  • Lammer
    #60693
    most elerzekenyultem :)

    poenbol rakerestem az elozo wepemre :) egy paragon 90-es monk vette meg offba

    ott figyel offba
  • Fabio Capello
    #60692
    Mai két potty, egyik sem nagy durranás, PL4-en, de életemben először esett két legendary egy runból.

    Viszont, egy árbelövést megköszönök.



  • sz4bolcs
    #60691
    Danettka
  • sz4bolcs
    #60690
    piros danetta, a statokat pedig csak a kovács láthatja.
  • Ferrari23
    #60689
    Na lehet ugyanaz a nyíl esett neked is :D
  • sz4bolcs
    #60688
    bazz, de én ezt az egészet nem így gondoltam xD

  • sz4bolcs
    #60687
    omg :D na megjött a kedvem farmolni..
  • Ferrari23
    #60686
    2 napja nem esett 1 leg se, most biztos azért dobta így :D:D

    1 set + 1 leg :D
  • sz4bolcs
    #60685
    Sztem eu szerveren kb. a felét érheti, és még annál is olcsóbban fogják elvinni, de magas áron betenni sose' hiba. :Ð
  • Lammer
    #60684
    skacok!

    tudnatok segiteni? havernak esett us-en (csak ott tud rmah-zni)

    tudtok valami kozelito dollar erteket modani? szerintem eleg jo drop... de ez az armor meg cc bekavar... jok ezek?

    probakepp betesszuk 69.99-re, szerintetek sok?

  • Sunrider924
    #60683
    Errol beszelek Utoljara akkor esett jar of soulsbol legendas amikor itt a forumon linkeltem jopar hete. Tegnap este lett elegem abbol, hogy semmi nem esik magasabb mp szinteken, es viszamentem mp1re, egybol dobtak goatmanek a set gyurut. Mai delutani szunya utan gondoltam ok, marad mp1, valahogy nem izgat mar ez az egesz loot marhasag es itt a kep. Szoval akkor mit is kellene hinni, mi a helyes irany, gearelodes, elvaras?
  • Sunrider924
    #60682
    Itt lehetne azon huzakodni hogy definiald, mitol jobb minosegu egyik 6 affixes targy a masik 6 affixes targytol? Es akkor oda is kilyukadunk hogy hiaba van a szamodra kivanatos 6 affix egyutt ha az ertekek kicsik, nem egy targyat talaltam, ami tokeletes lenne csak a szamok vannak elszarva. A problema egyszeruen a kovetkezo: farmolsz mp1-3, esik gear, erosodsz, ok akkor go magasabb mp 5-6 mert tobb xp, bonus loot, a magasabb mf miatt a roll is jobb, []elmeletileg[/i]. A baj ott van hogy []gyakorlatilag[/i]kevesebb sarga esik es tobb kek-feher es szurke, mindez az adott mp szinthez kimaxolt mf ertek melett. Hivatalos magyarazat maris jon, random/rng/dry strakes. Viszamegyek mp1re es megint tobb sarga esik, jobbak a targyak. Sajat tapasztalat, mar masodik karimon p30 felett.
    []Kiabrandito, hogy a beleolt ido/jobb mf gear ellenere nem hogy jobbak de egyenesen roszabbak az altalad talalt targyak[/i] Igazan gond, hogy egyre tobb p100as kari van, akik mind ugyanerrol szamolnak be. Ha engem kerdezne valaki, akkor az mf melle a blizzard berakott egy masik tenyezot/valtozot hogy nehogy megvalosuljon az amit a karakter fejlodesevel/mf kimaxolasaval igert, a tobb/jobb minosegu loot. Es mindezt az AH/piac balanszolasa neveben....
  • sanyiiiii
    #60681
    Mákosabb tárgyakat mák alapján kapsz, miután kirollolta hogy legend/hány affix/etc, erre hat az mf, utána van még két roll, először az hogy melyik affixek legyenek majd minden egyes affixre hogy ezek mekkorák. Utóbbi kettőt csak szerencsemalacokkal és egyéb vudutudomány által igazolt mázlinövelőkkel tudod befolyásolni.
  • Hedgehunter #60680
    Olyat en is vennek.. :)
  • who am I 7
    #60679
    így van, 99% mák, az mf semmit nem számít!
  • tugyiti
    #60678
    ronmda si onadrm
  • drakening1
    #60677
    Hali! wizard geart vásárolnák 200k dps felett kivéve ha tank gold/pénzért pm me
  • Acidlich
    #60676
    A mák többet szamit, mint az MF:)
  • Acidlich
    #60675
    Hehe, én is félreolvastam akkor..de valamien szinten csak befolyasolja az item quality-t az MF, nyilván tobb affixel tobb az esely egy jo cuccra, nem?
  • who am I 7
    #60674
    úgy úgy! ezúton is megkérnék mindenkit, hogy minél kevesebb mf-et használjon! most komolyan, sokkal több és jobb lútja lesz!
  • Lammer
    #60673
    ez jogos (amely szot atfutottam)... jo akkor forditsuk le kb.

    "The game randomly "rolls" on each property in the chart to determine which affixes your item will get. Your magic find score is applied as a bonus to these rolls."

    "A jatek veletlenszeruen dob minden 1-es tulajdonsagra a tablazatbol, hogy eldontse milyen toldalekot(de hulyen hangzik magyarul) fog kapni a targyad. Az MF pontod hozzaadodik bonuszkent ehhez a dobashoz"...

    Tehat akkor alaphangon igazam volt a vita kiindulasakor... a quality meg mindig nem MF kerdese, max annyira, hogy tobb affix lehetseges rare itemeknel, persze ez jobb targyat is eredmenyezhet, de nem jelenti akkor azt, hogy kotelezoen jobb is! igaz? :)

    kerdesem a kotott fix affixes legendas targyakhoz szol:
    akkor mi alapjan kapsz "jobb, makosabb" targyat??? mi donti el, hogy taposabb neked az az affix vagy a masik (pl: +1 randomnal)? akkor mit er itt az mf? :) vagy ott ez ertelemszeruen nem er (logikus es MEGINT igazam volt, hogy nincs quality?)

  • sanyiiiii
    #60672
    "The game randomly "rolls" on each property in the chart to determine which affixes your item will get. Your magic find score is applied as a bonus to these rolls."

    Kicsit szarul fogalmaznak és ha nagyon akarja az ember majdnem bele is lehetne erőltetni hogy arra a rollra is vonatkozna az mf ami eldönti hogy mekkora a stat rajta, de a WHICH egyértelművé teszi hogy nem erről van szó.

    @Lammer: úgy látszik hogy te sem tudtad lefordítani:)