78966
  • sz4bolcs
    #60751
    800 óra, 80-as paragon
  • gandrus
    #60750


    Már vagy harmadik-negyedik napja nem tudom eladni ezt, hiába vittem lejjebb az árát, már 10 milliós bidnél tart, de senkinek nem kell, pedig ilyen statokkal ez az egyetlen ah-ban ilyen armorral per pillanat. :S
  • Sunrider924
    #60749
    Eleg az
  • Rogerke
    #60748
    mmint HP-ja úgyértem : D
  • Rogerke
    #60747
    desok élete van : D
  • Sunrider924
    #60746
    Bakker fejlodik az urge
  • Lammer
    #60745
    hehhhh.... mp8 MF maxos bohockodas... vegigzuzok 5 valorig, meg meg ralapatolok 5-6 packot... semmi... elmegyek kulcsert, se kulcs, se semmi(!)... aaa mondom lemegyek cathedral 4-be poenbol... puff 99-es dexes, 9AS, +308 armoros inna gagya ki is esik trashbol... (remelem elmegy, 8.99M)

    i love rng

    kellene egy ilyen polot csinaltatni... online poker meg diablo III lenne rajta, egy debil smile-al es az i love rng szoveggel xD
  • Sunrider924
    #60744
    Tegyuk fel hogy nem akarom tudni mit is ertel ez alatt, es orulj a "gyozelmednek"
    (kivancsi lennek hany embernek tunik fel, hogy bort iszol de vizet predikalsz?)
  • Rogerke
    #60743
    Mennyi órát vágtál a karidba? és mennyi paragon vagy?
  • sz4bolcs
    #60742
    Igen..., ismerős érvelés. :D
  • Frank99
    #60741
    akkor jó!
  • sz4bolcs
    #60740
    Hát persze, teljesen. ;)
  • sz4bolcs
    #60739
    Szórakoztat a farmolgatás? :D Ez felháborító.
  • Sunrider924
    #60738
    Elbeszelunk egymas mellett, mindegy, jo farmolast.
  • Frank99
    #60737
    az életed amúgy király?

    barátok, buli, nők, család, ami fontos?

    csak úgy kérdem? egy gáma megér ennyit, 1000 órákat? Semmi off, csak kérdem. Az AH-t lesni, mi megy el?

    :-)


  • sz4bolcs
    #60736
    Nagy számok? Épp azért jól mérhető, mert egy mp10-képes kari annyi mobot öl mp10-en mint te amin farmolóképes vagy.
    Azt meg nem tudom, hol ment föl a pumpám, de az aláírásom még poénnak tettem ki, elég gyakran hallották tőlem, akikkel játszottam még olyankor is, amikor ilyen 50-100 milláért tudtam volna AH-ból upgradelni és épp készültem is rá. :D A main hand volt az utolsó, amit meg akartam oldani ilyen nagyságrendű összegből, amiből kb. egy ilyen kard kijön.
    A sok szuper cucc a karimról meg itt van a zsebemben. Talán 1/4-ét, 1/5-ét tartottam meg vagy költöttem a karimra annak, ami kiesett.
    Azt meg kamunak tartom, hogy AH-ban meg RMAH-ban csak a nagyon jó cuccok mennek el, én eddig kb. 3 tárgy kivételével mindent el tudtam adni paragonos peccsig visszamenőleg. Azok is valami alacsony goldfindos szirszarok voltak, és akkor inkább betörtem minthogy a gaz goldfarmerek kezére kerüljön. :D
    Amúgy pont ezt csináltam, amit írtál, amiket nem tudtam használni, eladtam, amik fölfele lógtak ki a költségvetésből, azokat is eladtam, és azokat a cuccokat meg meghagytam, amik sokkal többet segítenek nekem farmolásban, amint a gold, amit kapnék értük.
  • böröczk
    #60735
    Igen, az kimaradt a postombol :P
    En nem ragom magam meg ezen, egyelore szorakoztat a farmolgatas, fejlodés baratokkal, a paragonszerzesert folytatott küzdelem (lvl40 Jippi:D), es mar megkerestem egy adag kinai arat is! Szoval meg szorakoztat a jatek, csak azt sajnalom, mire jon a kieg, mar nem fog.
  • Frank99
    #60734
    amúgy az AH az egy vicc már...... kizárólag a PROFI cuccok mennek, nem a mennyiségi árú....
  • Frank99
    #60733
    sok sikert nekik!

    a való világban majd a főnöknek is megmagyarázzák, hogy a szalag mellett a botjuk fut :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • Psychedelic #60732
    Aki ebből albérletet akar fizetni, az 2-3 bot-ot futtat, 24/7, és csak annyit diablozik, amig lecuccolja a karikat, és a goldot itemet, berakja ah-ba. Blizzard meg képtelen szűrni rendesen a botokat, és csak 2-3 hónap után bannol, amikor már ezer éve paragon 100-on farmolnak a botok. Sőt inkább blizzard szarik bele, és örül, hogy a botok nagy pénzt termelnek neki, igy inkább hagyja őket, és pl sose bannolja azokat az accokat, amikkel nem botoznak csak eladjak a botok által termelt goldot. A goldot meg kb azonnal megveszik.

    Azok meg akik 8-10 botot, vagy még többet futtatnak, nem albérletre gyüjtenek, hanem inkább lakásra annyi pénz jön.

    A láma meg az, aki azt hiszi, hogy csak kézzel játszva lehet pénzt keresni diabloval, és hogy akik pénzt akarnak vele keresni így tolják. :)
  • Frank99
    #60731
    sztem meg simán egy láma, akinek nincs más dolga, mint 1000 órákat diablózzon, csak hogy eladja a keresett aranyát ajróért....

    ennyi....
    aki elhiszi, hogy ebből az albérletet pl. egyetemistaként ki fogja fizetni....


    :-)))))
  • Sunrider924
    #60730
    Sajnos meg mindig szubjektiv, a te fejlodesed csak te erzed, az mp10 farmerek eseteben meg a nagy szamokrol beszelsz meg mindig. Aruld mar el nekem, hogy amitol annyira felment a pumpad korabban, az upgrade fegyod amit meg alairasba is kiraktal, ha nalad olyan jol mukodik az mf a szinteden, akkor miert csak ennyire telik belole?
    Tudom en hogy te is penzre jatszol, mar tisztaztuk korabban, de ha ekkora hatasa volt az upgradenek, hogy nem volt eleg megmutatni de meg az alairasod is megvaltoztattad, akkor az mf most durrant el csak, vagy hogy? Ha csak kicsit is komolyan vettel volna, es nem felvalrol/poenkodva, akkor esetleg erre is adhattal volna egy korekt valaszt, hol az a sok szuper cucc a karidrol? Mert ok, mindent penze teszel amit lehet, de AH/RMAHban csak a nagyon jo cuccok mennek el, tehat ami kevesbe tokeletes az maradhatna a karidon es te lennel az sg forum gyongye, mint az mf mukodesenek elo bizonyiteka. Vagy megsem igy lenne, egyszeruen most csak "szerencsed" van par napig es maris meg vagy gyozodve hogy milyen szuperul mukodik a blizzard altal kitalalt rendszer?
  • sz4bolcs
    #60729
    Na, érzed már, hogy nem úgy dobja a cuccokat, ahogy kéne? :D:D
  • sz4bolcs
    #60728
    " "-Jurassic Park :D
  • sz4bolcs
    #60727
    Mindig így kezdődik. :D
  • böröczk
    #60726
    Ne vitazzatok, inkabb segitsetek nekem, miert van az, hogy szeretek farmolni a jatekban, unalmas koroket roni, hatha pottyan valami, mit elvezek ebben, es miert tudok orakat eltolteni vele? :D
    Komolyan azt gondoltam eddig, sose leszek kepes erre, most meg beszippantott a dajablo, persze csak egeszseges szinten :D
  • sz4bolcs
    #60725
    Am már nagyon kicsi ez a világ, lehet menni streameket nézegetni olyan játékosoktól, akiknek mp10-képes a karakterük, aztán számolni a dropot. Na, ők ugyanannyi mobot ölnek, mint legtöbbünk mp3-on...
  • sz4bolcs
    #60724
    És erre szerinted nem volt elég az mf cap, a paragon szint, és az mp-szintekkel tovább növelhető mf erős megsarcolása, az AH forgalomtól függő dinamikus drop-rate változtatás, hanem így ezek mellé ki is vették az mf statot, mint drop-rate módosító tényezőt?

    Amin én mosolygok, azok pont ezek az eltájolt emberek, akik szerint az mp10 az a jobb loot, akik szerint a paragon-nálammagasabbszinten (valszeg már rég maxos mf-ű játékosok) nem látják, hogy fejlődik a karakterük...
    Legszebb példa, amikor végig sem gondolják, hogy magasabb mp szinten miért nem jobb annyival a loot, hogy nekik megérje farmolni, de amikor valaki rávilágít, akkor egyből az a válasz, hogy "nemishatazmf"
  • who am I 7
    #60723
    én azt tapasztaltam eddig, ha találok egy leget vagy set-et, mindig többet kajálok azután a csipszemből vagy csokiból, srsly guys
  • Sunrider924
    #60722
    Nem kell semmilyen teoriat mondjak, Bashiok sajatmaga jelentette ki hogy nem engedhetik szabadjara a droppot, mert elbassza az AH-t/gazdasagot...
    Ne kerd hogy visszakeressem, blue post volt, regen.
    Amin te mosolyogsz - a paragon 10en, azt masok veresen komolyan veszik, miutan elertek a p100-at. Csak nehogy te is ott koppanjal majd mint azok akik elotted mar odaertek. Ki nem talalnad mit csinalnak, rerollolnak masik karira es kezdik elolrol, nahat...
  • sz4bolcs
    #60721
    Tényleg, arra van valami teóriád, hogy miért van így, ahogy állítod (az mf-nek nincs hatása)?
  • sz4bolcs
    #60720
    Hát... nem tudom eleget dícsérni azt a 80 paragon szintet, miután 5 órát játszom egy paragon 10-essel, az tény. :D
    Amúgy akik multiboxoznak azoknak sem szokott föltűnni a különbség...
  • Sunrider924
    #60719
    Szubjektiv, en meg azt tapasztalom, hogy minel kozelebb vagyok az mf caphez adott mp szinten annal szarabb a dropp. Na akkor ilyekor kinek van igaza?(ja tudom, NEKED)
    Amit te nem veszel eszre, hogy te valojaban nem az mf hatasfokat dicsered, hanem az altalanossagban hatekonysagnak nevezett szerencsejatekgep-karhuzogatast imitalo diablo3as lootosztast.
  • sz4bolcs
    #60718
    Hát igen, ha nem számít az mf, akkor ugyanaz a drop-rate-ünk. :DD
    Most erre mit lehet írni? Főleg, ha én meg azt tapasztalom, hogy több jó cucc esik több mf-fel?
  • HunChef
    #60717
    Gimme !
  • Sunrider924
    #60716
    Az a baj, hogy lassan olyasmit fogsz allitani, amit garantaltan nem tudsz bizonyitani. Az mf jelenlegi helyzete az, hogy a nagy szamok torvenye alapjan elobb utobb bejon egy jo dropp is, ennek az mf-hez sincs koze de kurvara a haladasod tempojahoz se, csakis a nagy szamokhoz, a tobbit te kapcsoltad ossze magadnak. Peldaul te es en is megolunk 15ezer elitet, te megolod 2 nap alatt en megolom 2 het alatt(eleg jo sarkitas?) de a lenyeg a 15ezer szamon van, ebbol vonsz le kovetkeztetest, az hogy mennyire sietsz/vagy hatekony az (mf) rolloknal nem szempont.
    Azt gondolom tudod, hogy ha mar az eselybe kapaszkodsz, akkor kb tokmindegy hogy 0 es 100 kozott mennyinel jarsz, igaz?
    @tugyiti - nem kell ha te meg azon akadsz fent, hogy ironizalok a sarkitasod felett.
  • tugyiti
    #60715
    Látom mondat értelmezési gondok vannak,a központi stat random szerüségén való fennakadás értelmetlen.További magyarázatot fűzzek még hozzá?
  • sz4bolcs
    #60714
    Mindenki megértette, mi az a valószínűség, és az esély, tök jól hangzik, nem?
  • sz4bolcs
    #60713
    Ahhoz van köze, hogy egy adott időn belül hány mobot ölsz meg, közvetetten pedig (az mf által), hogy hány rare/legendary fog kipotyogni belőlük.
    Létezik egy optimális mp-szint, amin az adott időn belül legtöbb rare/legendary esik ki. Ha magasabb az mp-szint, akkor az mp-szintből kapott plusz mf és extra item nem kompenzálja az adott időn belül alacsonyabb szinten megölhető mobok számát, és az azokból származó lootot.
    Ha pedig alacsonyabb az mp-szint, akkor értelemszerűen fordítva: Nem ölsz annyival több mobot, mint amennyi kompenzálná a magasabb mp-szintből származó mf-et és extra itemet.

    Tehát az alkamas gear, amivel az adott szinten elérhető ez az optimum. Ha egy karakter optimuma egy alacsonyabb szinten található, mint amin játszik, akkor nem alkalmas a szinthez.

    A többihez nincs hozzáfűznivalóm, én azt tapasztaltam, hogy ahogy növekedett a paragon-szintem, úgy egyre több srága/legendary esett/esik, meg látom az alacsony szintű ismerősökön, vagy akik épp karaktert szinteznek föl, hogy mennyivel kevesebb esik nekik...
  • Sunrider924
    #60712
    Ertelek, a jatek egyik kozponti statja total ertelmetlen, milyen jol hangzik igaz?