78966
  • Sunrider924
    #60791
    DArkmodon kivul elvileg minden masert
  • Fabio Capello
    #60790
    LA-ért nem bannolhat a Blizzard, elvileg?
  • sz4bolcs
    #60789
    loot alert progi segít ezen a gondon..
  • sz4bolcs
    #60788
    mp6-7 megy 60k dps-sel? Nekem a 100k dps összebugázása lenne a cél, de nem látom igazán, milyen cuccot tudsz gazdaságosan lecserélni.
  • clio1616v
    #60787
    az mp 6-7 megy, min érdemes változtatnom?

  • Sunrider924
    #60786
    Ma reggeli tanulsag: eppen meselem felig odafigyelve az asszonynak, hogy hatekonysagon azt ertik ebben a jatekban, hogy futok elore a karimon, es nem megyek vissza(no backtracking) de mennyire nem ertek en ezzel szemely szerint egyet, es mikozben ezt magyarazom kozben boklaszok viszafele egy relativ hoszabb pull utvonalan es paff. Egy 68as massacre volt es gondolom valamelyik skorpio dobhatta, ha nem megyek visza gereblyezni akkor papa legendary.
  • tugyiti
    #60785
    Köszönöm :) a speart ütötted vagy vetted ?
  • devlking
    #60784
    Bugos már pár napja. Amcsiknál meg hosszú hétvége van, úgyhogy egy ideig nem lesz javítva.
  • Skill
    #60783
    ahba betettem a cuccot rákeresek és nem látom. az 5 perc már régen letelt.
    ismerősnél is ugyan ez van. van hogy az oldalon nem listázza ki az összes cuccot.
    http://prntscr.com/kfhdj
    van ahol még durvább. 2 cuccot látok aztán a köv oldalon 3-4et talán közben meg van vagy 11 oldal ahban az adott tárgyból.
  • Systore #60782
    >magic findos gem a fejesben

    ne.
  • gandrus
    #60781
    Ez az én p37-es karakterem.
  • setuh
    #60780

    Nezz mar ra az uzenetek datumara...
  • NikeCortez
    #60779
    rendes tölled, de ez a topic halott szerintem...de kösz ^^
  • setuh
    #60778
    Tessek
  • tugyiti
    #60777
    nálam is,épp most ment el a naty gyűrű 110M-ért
  • NikeCortez
    #60776
    sziasztok....nem ide tartozik, de a diablo 3-at szeretnem 2 monitorrol tolni, a vgam-on 1 dvi kimenet egy hdmi és 2 mini display port van.


    vettem egy mini display port to dvi adaptert...de semmi...

    5letek? nem érzékeli a windows :(

    helpme
  • sz4bolcs
    #60775
    nálam működik
  • Skill
    #60774
    ahval mi a helyzet? mintha valami baja lenne.
  • tugyiti
    #60773
    Köszönöm,ez is sokat segitett!Próbálgatom ,hogy melyikkel élvezetesebb :D nem akarok bele esni a zombifarm hibába.
  • Sunrider924
    #60772
    Felvehetsz de kerdezni lehet itt is, vagy privatban, szivesen elmondom amit tudok/talaltam mas forumokon. kerdes hogy te mit szeretnel, elvezetesn jatszni a wizard karidon vagy farmolni agyzsibbaszto modon a paragont? remelem jo az angolod:

    If this thread has a point, it's that the single most important thing for a farming build is speed.

    All: You need at least one legendary (non-boots) with movespeed. You can go with Tyrael's Might, Inna's Temperance, Lacuni Prowlers... I think there are some other choices as well, but you need to plan on which slot you're giving up.
    Barbarians: Sprint in some form is a must, whether it's the traditional Run Like the Wind build or a Seismic Slam barb (hey, it's Multishot DH with less vault!)
    Monks: Tempest Rush - Tailwind is mandatory, which makes spirit regen gear (SoJ, Xephirian Amulet) very good and 2-handers the way to go. Skills with high damage and Spirit costs (such as Wave of Light) synergize nicely.
    Demon Hunters: Although Hungering Arrow is great for single-target DPS vs ubers, no serious farmer has time for it doing MP0 runs; it's all about Bat Companion, hatred regen, Vengenace, and spamming something like Multishot or Cluster Arrow (with the right gear and passives that beast of a skill can cost a mere 20 hatred; any -5 Cluster gear is very good). Vault in some form with Tactical Advantage is mandatory. Max Discipline everywhere you can get it (SoJ and Xeph are both great for this build); Legacy Nat's is very nice for this but you can do just fine without it.
    Witch Doctors: You need to activate Spirit Walk as often as possible for the movespeed bonus. Only way to do this is Grave Injustice and lots of pickup radius (which is also very handy for keeping mana and health up as you spam high-mana spells); well, and Spirit Vessel, obviously. Thing of the Deep is your friend.
    Wizards: This class probably has it worst off. To get movement speed they want to go all Critical Mass melee so they can reduce the cooldown on Teleport; however, Wicked Wind is more of a single-target affair, Meteor's delay is a deal-killer, and procing is just hard in general. I think Archon with the Teleport rune (you don't need Improved Archon for seal-clubbing), Evocation, and maybe Critical Mass are the winners here, but the path isn't clear and I could be wrong.
  • tugyiti
    #60771
    Csak kiváncsi vagyok a skillekre ,ki mit használ :) köszönöm ,ha nem gond felvehetlek friendlist-re ?
  • Sunrider924
    #60770
    Pontosan mit? Az enyem p32es de most archon builden hagytam. Korabban cm voltam. Battletagem az alairasban.
  • tugyiti
    #60769
    Urak ,lenne egy nagy kérésem ,aki wizard para lvl10 minimum betolná ide ?
    Köszönöm előre is mindenkinek.
  • Sunrider924
    #60768
    Akkor mar egy ilyen is Choosing the Right Monster Power Level For Farming
  • Sunrider924
    #60767
    Can it really be Farming on mp0 is better than mp5-6
  • drakening1
    #60766
    lehet nem fogok sokáig diablozni, tele van a fa..om 100+óra játéknál ugyan azzal a csöves karival rohangálok mer 1értelmes item nem esik, drop rateröl nem is beszélve ugye h semmi használható az összes szemét ezt nem tudom hogy gondolták, idáig 1használhato cuccot sikerült kiütnöm paragon lvl20-on.... amit eltuttam adni 4milláért kb ez vicc, másik meg nézegettem ezis mimár h csak act 3-on érdemes farmolni meg kampány is rövid mintha 1de,oval játszanák mindig kizárolag ugyan az a monoton, ráadásul pvp-vel is baszakodnak h az ember még véletlenül se találja fel magát a játékba
  • Sunrider924
    #60765
    Majd ha megegyszer eloveszem a wizardot, egyhamar tuti nem :P
  • sanyiiiii
    #60764
    %life leszarható, armor meg ugyan jó cm wizardnak de sokat nem fog fizetni érte mert tudja hogy az emberek nagy része értéktelen staként árazza (arról nem is beszélve hogy ezen nincs allres, és a 174 armor nagyjából 26 allresnek felel meg feltételzve hogy a wiz energy armort használ prismatic nélkül), tehát max várnia kell 1-2 napot hogy berakjon más hasonló cuccot sokkal olcsóbban.

    A cuccok ára egyébként nem feltétlenül felel meg a hasznosságuknak. A szóban forgó rasha chest pl milliókért eladható, de az egyetlen eset amiben érdemes használni az ha pont az a 8% attack speed hiányzik. Egyébként tessék szépen zuni chestet cipőt és gyűrűt hordani :)
  • gandrus
    #60763
    El is vitték pár perc alatt 6.5 millióért.
  • Sunrider924
    #60762
    Egyszerubb lett volna elmondani, hogy jott ki az 5 milla erre a chestre. Amugy igazad van, mert tok feleslegesen irtam az illetonek privatba, halistennek jol megmagyaraztad neki :)
    Nem ertem min kellene csodalkozzak, int/vit/allress trio chesten mf-el megspekelve, minden casternek ez kell.
  • devlking
    #60761
    Én nem játszok magával a játékkal, csak ah max. A casual kisnyugdíjast az ehp egyáltalán nem fogja meghatni, főleg hogy a 90%-a nem is tud róla, és ilyeneket max azok vesznek. Nem véletlenül rohad annyi az ahban.
    Tovább megyek. Nemrég vettem egy tal armort 60allres, magas int, magas vit meg mfel úgy hogy haver mondta, hogy simán megéri (900h playedes, 250 millió gyüjtött goldal bot nélkül). Veszteséggel ment el utána (2 euró bánta).
  • Sunrider924
    #60760
    EHP-rol halottal? Az ok, hogy a ket random kozul befigyelhetne az all resi de hogy armor meg a life % nem nagy cucc, kerdez meg egy cm wizardot is azert.
  • gandrus
    #60759
    Értem, és megköszönöm, csak nem érveltél először, így nem értettem, hogy mire alapozod. Köszi még egyszer!
  • sz4bolcs
    #60758
    5 millával már tényleg jó vagy...
  • devlking
    #60757
    Wizardot akartam írni mondjuk. :D
    Az egy dolog, hogy mennyiért van bennt, az egy másik hogy a kutyának sem kell, mert a %life annyira nem nagy cucc (armorról nem is beszélve).
    Csak segíteni akartam egy reális árral, amivel még talán ma elmegy, de holnapra még kevesebb lesz.
  • gandrus
    #60756
    Ezekkel a statokkal, csak majd 200-al kisebb armorral is 7 milliótól kezdődnek ah-ban... Még ha az armor nem is számít sokat, akkor is 7 milliónál indul ezekkel a statokkal.
  • gandrus
    #60755
    Miért csak wd? Wizardnak is jó, nem? Másrészt 5 milliónál jóval többért mennek...
  • poruljartal
    #60754
    szóval biztos tartalmasabb életet élsz komment?:D

    szeretek játszani, nem bánom a vele eltöltött időt
  • Hedgehunter #60753
    33 nap folyamatos jatek...! :)
  • devlking
    #60752
    Armor aztán egyik wd-t sem érdekli. Ha el tudod adni 5 millióért, már jól jártál.