78966
  • rhazid
    #60911
    Ez a "farmoljunk kulcsot de IK kesztyű esik helyette" nálam is bejött :DD szombaton act3 mpl 1 3 run asszem, örültem neki (:
  • who am I 7
    #60910
    0.25E / 1M gold..ez valami vicc.
  • Lammer
    #60909
    sajnos a kesztyu olyan jo lett, hogy odaadtam barbar cimbinek :)
  • eloim
    #60908
    nem tudom, mi a bibi az Act 2-es kulcsgyűjtéssel, de eddig 7szer futottam neki mp5-ön és egyszer sem dobott semmit... Amivel mondjuk kiegyeznék, ha mellé dobott volna nekem is egy IK kesztyűt :)
  • Lammer
    #60907
    (eddig jol indul a tortenet, 2-2 kulcs mp7-en... meg egy armoros IK kesztyu ^^)
  • Lammer
    #60906
    nem nagyon vagyok irigy ember, de:

    ami az offban van, azon besirtam majdnem... :D hogy lehet valaki ekkora maktenger??? erted, krealt! ekkora dpsel es affixekkel... milyen csillagzat alatt szuletett aki megkrealta??? :DD szerintem az a fegyo siman 2 milliard arany, also hangon :)
  • sz4bolcs
    #60905
    Ezt bezzeg blizzard nem tudta ninjában elintézni. :D:D
  • gandrus
    #60904
    Köszi! :) Bár, amikor beraktam, ezekkel a statokkal nem volt olyan 1,5 millió alatt kb., ha jól emlékszem.
  • vidu01
    #60903
    Beütöttem a statjait, van berakva AHba 2000ért is. Gratulálok, te egy igazi üzletember vagy!:)
  • Sunrider924
    #60902
    Nahat
  • gandrus
    #60901
    Eladtam 500 000 aranyért.
  • Sunrider924
    #60900
    Hopp egy Calamity
  • Sunrider924
    #60899
    Uber-bosses-solo-speedkill-in-10min37sec-mpl-10-video ez volt a referencia, nem uj hir csak annak akit esetleg erdekel a tema.
  • Frank99
    #60898
    hehe. attól még a fegyverdobálás egy ŐSI ROMÁN SZOKÁS...
  • Sunrider924
    #60897
    Nem veletlenul van ott a battle rage bloodshed runa.
  • Frank99
    #60896
    háát....

    ha körbezárnak, nem biztos, hogy müxik.... de én nem vagyok nagy tudós... az elején dobáltam a fegyver, de lehurrogtak a népek (a nagytudású SG-sek), hogy a fegyverdobálás egy ősi román szokás.... így nem csináltam....
  • Sunrider924
    #60895
    Na kicsit megundorodtam a ww paragonozastol, es elkezdtem nezelodni mi mast elhet tolni a barbarral. A whirlwind dh utan mar nem kellene meglepjen semmi, de ime a ranged barbar. Nem kicsit megnyugtato a sok ww utan
  • Imrusssss
    #60894
    na kérdésem a következö eladtam a diablot egy havernak , hogy kell csinálni hogy tudjon játszani mert a tököm kivan a sok securitys hülyeséggel
  • Rogerke
    #60893
    Hát azokat nemigen fogják : S
  • devlking
    #60892
    We will soon begin limited testing on updates to some Battle.net functionality (mainly communication and login). As a part of this process, you may notice some minor Battle.net-related UI changes while logged in to Diablo III, World of Warcraft, and StarCraft II.
    Patch 1.0.6 for Diablo III includes some of the data for this testing but will not impact your play experience.

    Talán ez kilövi a botokat is holnapra.
  • sanyiiiii
    #60891
    Azért kiváncsi vagyok hogy sunyulnak itt vagy csak véletlenül elkúrták a bréking nyúzt :D
  • Hosszas
    #60890
    megneztem, ehez hasonlo 15mil gold amibol ketto volt bent, sztem azer mer MF van rajta, en kitettem 11mil goldert mert kicsivel gyengebb az enyem, majd meglassuk h meg e veszik vagy nem
  • Systore #60889
    nézd meg ah-ban, szerintem
  • Hosszas
    #60888
    Most esett az elob, de sztem sokat nem fog erni... Szerintetek?
    [url=http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_11_27_rvbvocn0a1.jpg][img=http://www.kephost.com/thumb/2012/11/27/a1_2012_11_27_rvbvocn0a1_tn.jpg][/IMG]
  • Lammer
    #60887
    jajaja... bar most vettem armorost :) nekem az jo... most nagyon ra akarok gyurni armorra... allresek mar korrektek, foleg ha szivom a lelkeket, meg globeozok... :)
  • sanyiiiii
    #60886
    Int crit allreses lacunit miert hagyod ki a tervből?:)
  • Lammer
    #60885
    nekem most aranyban kellene a tortenet, mert tolnam tovabb az upgradet :)

    (lol, mig beirtam hszt, elment legalabb a triumph :)

    tervem:

    -high int,vit, armor zuni chest a mostani regenes low armoros helyett
    -trielite tal rasha amu a mostani 2 affos helyett
    -pox szinten
    [URL=http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ocsisajt-2219/hero/18852676]para 85 cuncimunci ^^[/URL]
    (miert irja hulyen a dpst? nem is annyi ha fullbuffon vagyok... most encsivel unbuff 191K)

    mas: ki szokott "kozepkori felkaru rablozni?"*** mert, ahogy elnezem valaki ordenaret makolt a mostani wepemnel (par osszetevo meg a 120K befektetest boven behozta) :)))

    ***cimboranak szaladt ki a szajan, amikor poenbol gyartottunk par ilyen fegyot :)))
  • BDragon22
    #60884
    Hi.
    Dupla boss fight móka során mikor várható money és pár kéknél jobb motyó?
    5 NV alap MP5 ön 390+ MF el semmi... van valami quest vagy csak random kellene dobnia a design : hellfire ring et? illetve csak a design megléte után adja be a bossokból az alkatrészeket ?
  • Lammer
    #60883
    ha angliaban jartal, akkor asszem nem is kell forditani neked, igaz? :)

    "In order to continue the password reset process, please contact Customer Support."

    tedd ezt... szepen ird le oszinten a problemadat... es imadkozz, hogy foglalkozzanak veled :)
  • Imrusssss
    #60882
    sziasztok kérnék segítséget....
    angliába vettem a játékot rá 4 hónapja hogy hazajöttem , elfelejtettem a jelszavamat próbálom resetálni a battlenetnél de semmi ki írja ezt : You have made too many unsuccessful attempts. In order to continue the password reset process, please contact Customer Support. mit tegyek
  • who am I 7
    #60881
    breaking news ablak megjelent reggel kilépéskor nálam is, de tele volt krixkraxxal, vki sz@rul szúrta be a kódot..vagy elírt valamit.Bár most nem néztem.1.06 csak így?minden hype nélkül?
  • MrAndree
    #60880
    Nem hivatalos, de azért érdekesen hangzik ha igaz.
  • Dondark
    #60879
    nem hiszem hogy hivatalalos amit linkeltem de a patch tuti jön mert jobb oldalt kiírták hogy 1.06ra frissítenek:)
  • Dondark
    #60878
    holnap jön az új patch! :P

    patch 1.06
  • who am I 7
    #60877
    Nekem fogynak a cuccok, de inkább csak AH-ba...bár most rá kellene állnom a bidelésre.Ik fejesem elment AH-ban simán, meg rare cuccok is.IK öv mondjuk elég jó, az rmah-ban van most...de még nem vitték el, 2-3 napja nem ment el semmi rmah-ban, pedig ott az ik öv, egy elég jó DML meg 1-2 jobb cucc.
  • natalyel
    #60876
    Azért a biztonság kedvéért a felrakás után kb. 10 perccel keress rá az AH-ban a cuccodra. Nem tudom, hogy ez AH-, tárgytípus-, szett-bug-e, de az asszony a Blackthorne-övet hiába teszi fel különböző variációkban az AH-ba, a keresésnél egyszerűen nem látszik sehol. Próbálta este, reggel, buyout-tal, anélkül, kölünböző minimal-árakkal - még prímszámmal is :) - sehol nem találni.

    Persze az is igaz, hogy alig vesznek valamit.
  • Lammer
    #60875
    ezeknek az immortal cuccoknak, hogy lement az aruk :S

    pedig egesz jo fejest talaltam***: 186 str, armor: 689, ch 5.5

    kivancsi leszek... masik ket immortal cuccom is all a helyen... :S

    pedig az armor is tok jo szerintem: 147 str, 146 vit, 80 allres, 774 armor

    az ov sem akarodzik elmenni :S (139s, 64v, 79AR, cleave 5%)


    ***hanyadszorra jatssza el, hogy a rare pack szurkeje dobja a jo lootot, a "fonok" meg semmit xD
  • jan5650
    #60874
    Nekem telefonos authentikátorom volt és kb. 3-4 hónapos használat után nem engedett be a játék....
    A megoldás egyszerű volt:

    Szinkronizálni kellett az authentikátort, mert valamiért le volt maradva a számgenerálással... Ez esetleg annál okozhat gondot, akinek okos telefonja van, rajta az authentikátorral, és mondjuk hosszabb ideig nincs netre csatlakoztatva a telója.

    Szinkronizálás után egyből beengedett :D
  • Crokin
    #60873
    nem tartott sokáig a keresés...
  • pimpi001
    #60872
    valaki tudja a valaszt a kerdesemre?