78966
  • cleric
    #60951
    Ha a városban vagyok és a társaim elite pack-kal végeznek közben, automatikusan megkapom az NV-t?
    Ugyanígy, ha már elmennek onnan, ahol megölték a pakkot, a loot ott marad nekem?

    Mindkettőre igent mondanék, de mostanában többször előfordult, hogy nem így volt. Elvittek MP10 über boss runra, és nekik már megvolt az NV5, nekem meg csak 4, így keresni kellett még egy pakkot. A nagyon gázos affixekre nem mentem ki :) Nem váltottam skillt ez egészen biztos.
  • who am I 7
    #60950
    elég nagy fail :D:D:D:D fúú de gáz, én is rettegtem ettől, a vendoros cuccokat általában nem össze-vissza teszem az inv-be.Eladás közben pedig figyeltem a dps-t.Mivel ezt is meguntam (meg a town-ba szaladgálást), így csak adhoc a földre dobálom le a talált cuccokat.
  • cleric
    #60949
    Ez nagyon kellemetlen. Én is folyton tartok tőle, hogy lecserélem valamimet egy vacakra, mert gyorsan kell eladni, hogy mehessek vissza, főleg ha látszik, hogy közben lefekszenek a kollégák...
    Jó lenne, ha
    - lehetne lock-olni a geart, és/vagy
    - kivennék, hogy jobb klikkre cseréljen.
    Vagy van még olyan, aki cserélgeti a geart gyorsan? Annó MF gear csere ilyen volt, ez aktuális még? Mindenesetre nem percenként esik olyan cucc, ami jobb a nálam lévőnél, így ez a gyors csere nem indokolt.
  • Sunrider924
    #60948
    Nekem leginkabb a FINISH HIM! tipusu szigonyozas miatt jon be
  • Sunrider924
    #60947
    Ez kurva nagy, ezert nem sietek en mar egy ideje :))
  • sz4bolcs
    #60946
    Helyes. Így kell pörgetni a gazdaságot
  • BlazeH
    #60945
    Ez ám a szívás:

    vendor fail
  • Lammer
    #60944
    short(bad) news...

    WD off... arulom a gearjet...

    Weapon throw barb megvett kilora ^^
    mar dotaban is a str+range paros jott be a legjobban (Huskar rulez) ^^

    probalok direkt TG+talalt kombobol epitkezni :)
  • horpeti
    #60943
    Viszont igen, ahhoz skill kell, hogy úgy állítsa be a karaktert, hogy hatékony legyen ilyen olyan célból, stb.
    Tehát ilyen módon persze skill, és kompetitive, hiszen a különböző farmolásban kell egymást legyőzni, ahol a fő embereknél a Diablora ráfordított idő pl. ugyanaz (napi 10-12 óra). :)

    Azt hiszem túlragoztam, jó játékot! :)
  • horpeti
    #60942
    Egyet értek veled.
    Persze, kell egy skill, ami megjön sok játék után, mert már vakon is tudod, mi van, aztán nyilván van olyan ember, aki nem érzi magát a diablot, és neki nincs meg.
    De ez csupán annyit jelent, hogy ugyanolyan gearben valaki jobban éli túl, van aki nem.
    De ez a szint nem olyan óriási, azért nem mondhatni, hogy a Diablo olyan nehéz lenne, főleg MOST.
    Ha gearhez képest túl magasra teszed az MP levelt, akkor persze lehet extra skillek kisajtolni dolgokat, ill. úgy beállítani a dolgokat, hogy ne halj meg, de hát ez is a játék része.
    Nem tartom magam húde kiemelkedő játékosnak amiatt, mert viszonylag gyenge gearrel túlélem az mp 9-10et DH-val (ha úgy állítom be a skilleket és nem vagyok teljesen hülye), mert tudom, hogy a diablo ilyen, nem nagy szám. És ettől még nem leszek para 100. :)

    Ettől függetlenül nem szólok le senkit aki sokat játszik, meg jól fejlődik, sok esik. Erről szól a játék. De főként nem a különböző játékosok skill összeméréséről szól, ilyen téren nem kompetitive (nem úgy, mint mondjuk egy Starcraft, ahol egymás eszén kell túljárni, stb.)
  • tugyiti
    #60941
    detto ,nekem se esett semmi se public ,se mp1-3 :(
  • Fabio Capello
    #60940
    A mai termés:




    A hab a tortán viszont azért mégiscsak az, hogy 6 mp5 über runból 0, azaz NULLA cucc esett, illetve a kulcsfarmolás is totál csőd volt ma... :/
  • MrAndree
    #60939
    Ahogy mondtam grat nekik, ügyesek.
  • Sunrider924
    #60938
    A heroic ladder az enyhen szolva is kompetitiv. Marhasok hc p100as van, ja nem is kb9 drb...
  • MrAndree
    #60937
    Semmi igazából. Ez egy játék amivel játszom. Még csak nem is kompetitív játék így különösebb tehetség se kell hozzá.
  • Psychedelic #60936
    Senki nem kérte, hogy sajnáld.
    Diabloban neked mi számít teljesítménynek?
  • Sunrider924
    #60935
    A szabadido keves ahoz, hogy hc -ban eljuss paragon 100hoz, oda mas is kell, csak sajna a srac elvesztette az eberseget es nem ment bombabiztos lagg/dc builden mar, igy jart.
  • MrAndree
    #60934
    Nem fogom sajnálni azért. Ez nem teljesítmény csak túl sok szabadidő.
  • Avenger
    #60933
    Hmm.. Tulajdonképpen mi értelme is van egy paragon 100-as karakterrel játszani? Főleg Hc-n. Nem hinném, hogy pénzt farmolt, a felszerelését látva. :) Szóval kb azért játszott, hogy meghaljon -> küldetés teljesítve.
  • TurboX
    #60932
    alig ezer órát kell csak lehúzni a wc-n, mi az?..
  • poruljartal
    #60931
    á értem:D az is valami :D
  • MrAndree
    #60930
    Grat neki tényleg.
  • devlking
    #60929
    A lvl100-asok közül az első, aki megdöglött.
  • poruljartal
    #60928
    wizard volt az első paragon 100hc
  • Fpocok
    #60927
    Eladó dio3 acc, hunter, lvl 60, paragon 26, 130k dps SSel... jó lesz másik farmolós accnak, mert rmah nem menne valószínűleg, msg me. (csak azért írtam le, hogy ne legyen félreértés.)
  • AntiHero
    #60926
    Diablo 3 CE eladó!

    Cakompak (mindennel, tökéletes állapotban) 20 ezer!
    Érdeklődni priviben.
  • who am I 7
    #60925
    lag wins
  • Sunrider924
    #60924
    RIP first paragon 100
  • Dani271
    #60923
    http://joytokey.apponic.com/3.7.9-44148/

    Ezzel akár többezres ismétlést is be tudsz állítani :D
    A Windows lelkében triggereli az eseményeket, szóval egy programnak olyan mintha nyomkodnád.
    Amúgy evvel ki tudod gamepadre is mappelni, még ha a játék nem is támogaja
  • Dondark
    #60922
    autokeybot, auoamtic key presser ilyesmit keresgess.
    Én találtam de nem tudom még használni :D
  • rhazid
    #60921
    optionsben, elective mode-nak hívják asszem
  • sz4bolcs
    #60920
    nehogymár nincs olyan progi, ami szimulálja nekem, hogy leütök gyorsan egymásután 3 gombot akármilyen billentyűzeten :/
  • zsotesz
    #60919
    szerintem ehhez olyan billentyűzet kell ami tud makrót kezelni
  • sz4bolcs
    #60918
    Tudtok valami programot, amivel 3 billentyűzet gombot tudok egyre bindelni? xDD (cm wiz)
  • Hentes75
    #60917
    Azt,hogy lehet a játékon belül beállítani,hogy pl.: az egér bal gombjára olyan skill rakjak ami nem az alap beállítás 3 skill lehtősége közül van?
  • horpeti
    #60916
    Én csak azt nem értem, miért nem vagyok a friended? Töröltél a listáról?
  • Lammer
    #60915
    nolifer, botozos kecseg vagyok :S

    (remelem korrekt a szoveg :D igy kell irni? :D)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    btw, ha botozik valaki, akkor hogy lesz ezaltal nolifer? hisz a bot tudtommal fut magatol, nem igaz? tehat tobb ideje van az eletre or sza'mtin xD na, mindegy :P
  • horpeti
    #60914
    Nem semmi órát öltél a játékba. :)
  • who am I 7
    #60913
    nem szoktam goldot eladni, szal nem nézegetem ált. :D csak most kíváncsiságból.Nem dolgoznak túl drágán a bot arcok :D
  • sz4bolcs
    #60912
    Hát már egy hete, lol :D