78966
  • Systore #60871
    ezt el is tettem stashbe, hogy később is röhöghessek rajta

  • clio1616v
    #60870
    ezt mit jelent?
  • Dondark
    #60869
    aaaaah tökéletes táblázat köszi
  • sanyiiiii
    #60868
    A life on hit semennyire nincs nerfelve infernón, viszont skillenként változó hogy mennyit kapsz belőle.

    Itt tudsz tájékozódni a pontos értékekkel kapcsolatban.
  • Dondark
    #60867
    Valaki meg tudná mondani hogy a life on hit mennyire van nerfelve infernón? :)
  • horpeti
    #60866
    Így van, a player statjait nem befolyásolja.. mondjuk durva lenne, ha csak 20%os hatékonysággal, de meg lehetne pakolni a followert crittel, hogy az a playerre is hasson. :
  • Lammer
    #60865
  • sz4bolcs
    #60864
    Tegnap találtam fb-n ismerősömnél egy képet, amin népviseletben van..., mi az első, ami az eszembe jutott? xD



    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vaze, az a blackthorne csizma
  • tugyiti
    #60863
    ;)
  • sz4bolcs
    #60862
    akkor lehet, kap karácsonyra crites cuccokat, hadd nedvesedjen
  • sanyiiiii
    #60861
    Erről beszélek.

    Mondjuk nekem kicsit furcsa hogy az emberek csodálkoznak hogy 0 crit chance mellett nem növeli a dps-t a crit damage, bár lehet velem van a probléma :D
  • sz4bolcs
    #60860
    hmm, tettem rá crit chance amut, így kijelzi dps-ben.
  • Wlanseraf
    #60859
    Tuti hogy használja a critdamage-et, adjál neki critet plusz egy kis damage-t és egyből látszik...
  • who am I 7
    #60858
    kedvencem a 10ből 11 pack reflect
  • sz4bolcs
    #60857
    Miért, neked jelzi a follower karaktertáblája dps-ben, ha pakolsz rá crit damot, mint ahogy pl. az attack speedet?
  • Facek
    #60856
    En csak azt momdom, hogy azok a plusz statok nem befolyasoljak a player statjait
  • sanyiiiii
    #60855
    Nem tudom honnan veszitek hogy follower nem használja a crit damaget, egész egyszerűen annyi van hogy alapból 0% a critje.
  • sz4bolcs
    #60854
    Ha használná a többit, akkor a karaktertábla miért nem jelzi?
  • sz4bolcs
    #60853
    Én is így tudom, ami followerről a karira is hat, azt a kari tabján is kijelzi. Crit damról azt tudom, hogy follower nem használja, life on hit meg szerintem annyira elhanyagolható, ha használja, ha nem, hogy eddig teljesen figyelmen kívül hagytam.
  • tugyiti
    #60852
    A 20% elvileg a többire is vonatkozik,de nincs erről egyértelmű leírás a guide oldalon,vagy csak én nem találtam még meg :D
  • Facek
    #60851
    Sztem csak a gold mf exp bonust kap a player
  • tugyiti
    #60850
    Én úgy tudom ,hogy ami a follower details tab-on olvasható az vonatkozik a playerre,a life on hit azt hiszem csak a followernél működik ,több olvastban is azt mondják amúgy ,hogy bugos.
  • pimpi001
    #60849
    help.
    ma megvettem ocsemnek a dio3-at mert folyton az en accomon logott, de a szeriaszam beirasakor ERROR CODE 3-at ir ki. mi a picsa ez??? tudja valaki?
  • sz4bolcs
    #60848
    A life on hit-re, meg crit dam-re is vonatkozik??
  • Pyotr
    #60847
    Ha alap játékra megveszem a CE-t akkor tudom upgradelni vagy sem?
  • tugyiti
    #60846
    Inditanék másik karit farmolni,mit érdemes srácok ?
  • ktm99
    #60845
    RMAH-ban gold eladasnal mennnyi ideig szokott lenni "processing" statuszban a tranzakcio kb.? Nekem durvan pentek ota irja ezt.
  • gandrus
    #60844
    Ezt tudtam az mf/gf-ról, de nem gondoltam, hogy mind.
  • tugyiti
    #60843
    A followernél feltüntetett statok a te statjaidat növelik.
  • gandrus
    #60842
    Nem tudtam, hogy a follower nem használja a loh-et meg a critet. Ez nekem új. :)

    Köszi.
  • clio1616v
    #60841
  • Pukkka
    #60840
    Számomra még mindig hihetetlen, hogy ilyen follower szarokat vesz valaki...
  • sz4bolcs
    #60839
    De critet meg life on hitet nem használja, nem?
    Én csak a main statot meg vitet szoktam nézni followernél... ja meg allrest
  • gandrus
    #60838
    AH-ban elég jó áron vannak hasonlók.
    Magas strenght, nem túl magas vit, 656 life on hit!, 42% crit dmg. nekem elég jónak tűnik.
  • Fanat1c
    #60837
    1213, a kis törpe ad érte annyit!
  • gandrus
    #60836
    Srácok, ez reálisan mennyit érhet?

  • Czdano
    #60835
    Sziasztok! Most akarom majd megvenni a játékot, érdekelnének az alábbi dolgok :)
    1. Honnan érdemes megrendelni? (ár, kiszállítási idő érdekel)
    2. Melyik karaktert érdemes elkezdeni ha farmolni akarok? (videók alapján wizard tűnik a leggyorsabb pucolónak AOE miatt)
  • TurboX
    #60834
    ch nélkül is jó, az öv ad annyi demidzstöbbletet hogy megérje az immo-t lecserélni
  • Systore #60833
    crites mempo meg csillió goldba kerül
  • Aspyrin
    #60832
    Most pedig ez. :)