78966
  • denevérember
    #60991
    Srácok,nem tudjátok az mitől lehet,hogy be akarok rakni egy itemet AH-ba beírom a bid-et és a buyout-ot ugyan arra az értékre,nyomok egy entert,és a buyout 0-án marad... Ez valami új bug? Vagy én néztem be valamit?
  • Sunrider924
    #60990
    Nagyon
  • gandrus
    #60989
    Haha! Finom volt? :)
  • Sunrider924
    #60988
    Micsoda boss nev
  • böröczk
    #60987
    Köszönöm a segedelmet mindenkitől, mivel hétvége van, hagyom 300millás buyout-on, jóval olcsóbb kezdő biddel, aztán meglátjuk.
    Ha így nem megy el hétvégén, akkor lejjebb viszem az árát.
  • Lammer
    #60986
    -amu
    -diggers
    -fejes
    -lacuni
  • who am I 7
    #60985
    nem.
  • who am I 7
    #60984
    én most 80M-ért látok egyet.Jó találat, mf helyett ha vit van rajta...meg esetleg 45 körüli cd.Be lehet dobni többért, csak paragon miatt, mf nem olyan durva tényező már..sőt, van, akinek egyáltalán...reálisan 85-100 között elmehet.De be kell próbálni többért nyilván :D
  • Sunrider924
    #60983
    Abban az ovben az a lenyeg hogy van rajta fixen atack speed es crit
    The Witching Hour
    Waist
    Legendary Belt
    265–305
    Armor
    +90-100 Intelligence
    Attack Speed Increased by 8-9%
    Critical Hit Damage Increased by 35-50%
    +3 Random Magic Properties
    abbol a 3 randombol neked beadta azt a dupla str proccot amibol 227 lett, a magas str miatt olyan ertekes. Nagy grat hozza.
  • sz4bolcs
    #60982
    jó úgy is, gyorsabban elviszik..
  • böröczk
    #60981
    Biztos? Visszavettem belőle egy 50-est, ne tegyem?
    Nem értek hozzá.
    Köszönöm amúgy.

    Max az életben nem viszi el senki..
  • sz4bolcs
    #60980
    omg.. néztem AH-t, sztem jól áraztad be.
  • böröczk
    #60979
    Elég ratyi vagyok AH-ban, és lehet, tévesen ítéltem meg az árát, csak egy hasonlót találtam (mf-fel, azt 500 milláért)
    valami professzionális kérem segítsen nekem:

  • pimpi001
    #60978
    uj patch hozott valami ujdonsagot? erdemes ujra jatszani?
  • Falabu #60977
    Sajnos eladóvá vált a Diablo 3-am. Érdeklődni privátban.
  • Crokin
    #60976
    Azt én is néztem, úgy tűnik kísérő cuccra nem vonatkozik.
  • Sunrider924
    #60975
    Lol, most esett egy ilvl 57(!) templar relic, hogy is van az, hogy nem esik i58 alatti loot infernon mostmar?
  • Sunrider924
    #60974
    Ertelek, de ha valami akkor pont a (penz)gold az, ami vesziti az erteket, a 270k dps karidon a dps nem valtozik csak mert felreteszed, en igy ertettem. De megertem az indokaidat, kell kis szunet neha.
    WT barbarral gondok vannak, ugyanabban a gearben a ww builden jon rendesen az elet vissza a tornadok sebzesebol, a 3-4x akkora WT critbol meg gyakorlatilag nem jon, franc se erti...
  • Crokin
    #60973
    nekem a rekord: 6 mp7-esből + 3mp6-osból nulla mati :)
  • TurboX
    #60972
    bár, nem tudom hogy mennyire szokták frissíteni
  • ktm99
    #60971
    Azt lehet tudni, hogy mekkora damage lehet egy ilyenen max? Vagy barmilyen masik fegyveren?
  • Lammer
    #60970
    (86 :D)

    kicsit besokalltam... no meg most az eletben is osszejottek a dolgok, jo parszor volt olyan, hogy tokre kiment a fejembol, hogy "valorban" vagyok... ja mar 3 oraja lejart... 220-an ramirtak es most nem tudtak, hogy mi a stajsz? nem tudok most annyit kockulni... nem eri meg, hogy ott alljanak a cuccok parlagon... :) most igy "hobbibol" megy a weapon throw funolas, nem akarok nagyon rakolteni... majd csak T(eszko)G(azdasagos) modban + amit talalok, max :)))

    szerk: diggers sold :)
  • Sunrider924
    #60969
    Sajat velemeny, de en nem adtam volna el semmit a wd-rol a helyedben. Az a kari egy 85os paragon fasza gearben, ha most barbarozni akarsz legyen, attol meg a wd ulhet parkolopalyan es akarmikor eloveszed megint jo.
    Igy most eladod a cuccait, seperc alatt feloltozteted a barbart es megunod ugyanilyen hamar, mert nem fognka jonni upgradek. ha meg jatszanal megint wd-vel akkor ott egy (fel) pucer kari. Hat, te tudod, engem nem zavar hogy a magusom 142k dps gearben parkol :)
  • TurboX
    #60968
    azért az sem lehetett piskóta aki átvette 40milliárdért...
  • Lammer
    #60967
    nekem az itteni kollegak szerint alularazott (300M, elvittek par perc alatt) echoing esett ami ertekre a legjobb volt... meg egy brutal axe (1H 1108, 125D, 112V, AS8, 3LS, Socket)... amit mar eladtam :)
  • cleric
    #60966
    Tényleg nem vagyok jó kereskedő :)
    Az én kesztyűmet 100M környékén akartam berakni AH-ba, de inkább megtartottam végül. Ez a legjobb cuccom, ami eddig esett, beleértve a legendary (7) és set (1) itemeket is (300+ óra...).


  • Lammer
    #60965
    Zuni fejes minusz :)
  • Lammer
    #60964
    139M :)

    poruljartal:

    lehet igazad lesz... megfontolando, hogy betegyem oket bidre :)

    (szerk: kicsit atrendeztem a dolgokat)
  • Acidlich
    #60963
    És az amu mennyibe fájna?:)
  • eloim
    #60962
    biztos jól lőtted be az árakat, és bár egy ilyen fegyóért "ölni" tudnék, perpill nem igazán fussa ilyen cuccra... :)
  • poruljartal
    #60961
    szerintem bidre lenne érdemes tenned őket, mert ennyiért napokig, hetekig bent lesz
    Nagyon nehéz beárazni ilyen jó cuccokat, mivel a hasonlóak nagyon túl vannak árazva és azért nem mennek el.
    Felezd el az árakat és tedd be biddel szerintem.
  • Lammer
    #60960
    (most inkabb arany) majd gyurok egy megjobb echoingra :)))
    fegyo: 398M
    keszyu: 349M
    pancel: 28.9M
    gatyo: 58.9M
    gyuru: 139M
    fejes: 199M
    lacuni: 42.9M

    szerinted(tek) ? :)
  • eloim
    #60959
    hmmm a fegyót nem tartod meg a barbodnak? vagy van már jobb? :) amúgy mennyiért árulod? (megnézném én is, de melóból vagyok, és meg egy darabig nem is jutok gépközelbe..)
  • Lammer
    #60958
    ^^

    azert tesztelgettem, sajnos farm szempontjabol meg mindig WW>>ALL... de partiban tuti WTzni fogok! :)

    skacok!

    WTS... barbra atteres miatt... (fegyobol most inkabb arany kell) priviben ha valakinek kell valami... fenn vannak a cuccok, szerintem korrekt aron, ra lehet keresni... ezek maradtak meg... boszorkanyos ora meg a hitvany egyhazkozsegi () + breki mar elment pikk-pakk...

  • who am I 7
    #60957
    ja sorry..most látom ő is vette AH-ból :)
  • who am I 7
    #60956
    szép..picsába, kicsit kételkedtem..de ez lol :D

    http://eu.battle.net/d3/en/profile/bursel-2432/hero/2061 :D bár 12k-t nem ér az tutkó, csak a tudatért, h ez a legjobb.ah rohagyonel :D németeknél nem vágom miért esnek top cuccok...multkor láttam ugyanígy egy wizt 1300-as 1h sworddel...socket,LS,crit..

  • BlazeH
    #60955
    12000 eurós item:

    Echoing Fury

    Előtte 250 Eu-ért vette RMAH-ban.
  • LocalPatriot
    #60954
    Vennék min 45-50 köüli paragonos karaktert. class wiz,DH kivételével legyen. Pm-ben build-ről legyen kép. thx!
  • zsotesz
    #60953
    pár hete én is így jártam, csak az én bracer-em nem volt azért annyira jó mint a a csávó amulettje. Én már csak a run végén vettem észre, mikor nézegettem cuccokat ah-ba, és akkor tűnt fel, hogy az equipped cuccom valami szutyok, nem is barbárnak való volt
  • sz4bolcs
    #60952
    Jaja, nagyon jó lenne akár egy lock gomb, akár a gombnyomásra cserélés kivétele :/ Sajna a Blizzard számára egyelőre mindkettő megvalósíthatatlan feladat...